Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Cos pochrzaniłam z rejestracją nicka na czacie, jutro powalczę :/ Chwilowo znikam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 36 my tu już nawet się z fotek znamy bo była wymiana żeby wiedzieć z kim się klika . Nawiązały też się znajomości na innych komunikatorach typu gg albo skype a teraz Zgredek zainstalował czacik :) i to są te wtajemniczenia ............. Sorry Zgredek musiałam wyjawnić tajemnicę równych i równiejszych :) Marijke jesteś bardzo dzielną ....Dziewczyną ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na moment poczytać i listę podpisać ...siedzę Sama w domku chłopaki moi na robotach :) A co do pizzy to różne są szkoły wyrabiania ciasta , jednak najprościej i najszybciej zamawiam przez telefon :) Mykam juz i miłej i spokojnej nocki życzę ...🖐️ 👄😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
CZEŚĆ JEST TU KTOS KTO POGADA MARIJKE WYSLALEM CI SMS ODPISZ ALE NIE NALEGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
AMYRALIS CHCESZ E-MEIL ? OBDAROWUJE WSZYSTKICH MEILOWYMI PREZENTAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk chcę maila twojego.Ale odpisze dopiero w poniedziałek bo po jutrzejszym balu nie wiem kiedy sie pozbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
AMYRALIS TO DAJ ADRES MEIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaRusalka
Ma ktos jakis sposob na obgryzanie warg od wewnątrz? Pilne!! Zaraz zjem cala tkanke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posyp sola albo pieprzem
:-) czasem działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak minela nocka?ja dzis wstalam po 9.Nareszcie sie wyspalam bez glupich snow. Jest juz po sniadanku i teraz kawka. A co u Was?Jeszcze spicie?! Zycze milego i spokojnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Pipek! Idę parzyć kawę, postawię ją obok komputera, to Was obudzę jak w tej reklamie w tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzia26
witam wszystkich :) jak mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzia26
chyba poczułam tą kawe :P bo dopiero wstałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzia26
uuuu faktycznie chyba jeszcze wszyscy spią.....no co za spiochy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nadzia U mnie samopoczucie ok, już nawet do tej zgnilizny za oknem się przyzwyczaiłam, piszę pracę zaliczeniową na studia, idzie dobrze :) Spróbuj się może zaczernić, żeby nikt się pod Ciebie nie podszywał - wchodzisz w preferencje i tam jest wszystko wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke dziekuje Ci ....oczywiscie nie wiedziałam ze tak sie to robi...:) faktycznie byle kto mogłby sie podszyc pod moj pseudonim...ale tak to jest jak sie nie mysli :) wiesz jestem tu od paru dni nowa...nie siedze zbyt czesto bo niestety pracuje na zmiany....i wracam pozno do odmu ...teraz mam chwilke wiec was odwiedziłam ale widze ze z rana jeszcze wszyscy spią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis czuje sie juz troche lepiej wczoraj wypiłam w pracu duzo meliski istarałam sie nie myslec o głupotach ale wczoraj rano było kiepsko dopadały mnie lęki i strach przedtym ze nie wystoje w pracy gdzies tam zemdleje bo było mi słabo ale wszystko było dobrze i po co to zamartwianie sie....sama sie teraz zastanawiam ....pozdrwiam wszystkich.....i zycze miłego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzia, a gdzie pracujesz, jeśli można spytać? Może już pisałaś, ale nie pamiętam - leczysz się jeszcze jakoś inaczej niż tylko meliską i pozytywnym myśleniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej od trzech lat pracuje w sklepie....takim wiekszym ale nie super maket...... jesli chodzi o leczenie to chodze do osrodka chodzą tam ludzie uzaleznieni od aloholu i nie tylko i własnie tacy znerwicowani jak ja :D ze mieszkam od 7 lat z tesciem alkoholokiem tam własnie postanowiłam sie wybrac jakies poł roku temu bo juz miałam dosc....do teraz chodzę do psychologa spotkania duzo mi dają ale czasem jest to silniejsze odemnie ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jednak dopoki potrafie wsystarcza mi melisa i jakis srodek uspakajający ale staram sie czesto ich nie brac duzo pomogł mi moj mąz ,coreczka i siostra ktorej za wszystko dziekuje.....co poł roku dopada mnie taki stan lękoy taki powazniejszy ....ze nie wiejm co robic i najlepiej spanikowałabym na miejscu ale staram sie jakos ttzrymac.....zaczeło sie to w szpitalu 4 lata temu jak wywiezli mnie z kołotaniem serca.. a potem jeszcze w szpitalu atakserca(arytmia) 180\\na minute....myslałam ze mi serce wyskoczy ,zdretwiałam.... to był koszmar i od tego czasu lękam sie wszystkiego....badania porobione wszystko oki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedział ze to na tle nerwowym i ze raczej powinnam sie udac do psychologa... no ii tak tez zrobiłam ale nie odrazu bo dopiero teraz .....mam nadzieje ze nie jest za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzia, mi się wydaje, że oczywiście najlepiej jest iść jak najwcześniej do psychologa czy psychiatry, ale sądzę też, że dopóki jest w nas wola walki i chęć pokonania tej paskudy, to wszystko przed nami i nie jest za późno :) A poza tym to trafiłaś na naprawdę mądrego lekarza - mało który internista czy kardiolog sugeruje \"tło nerwowe\" i wizytę u specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! podaje przepis na pizee, ktory mialam podac juz wczoraj : 2,5 szlkanki maki 1 szklanka cieplego mleka 1 lyzeczka cukru i soli drozdze 1/4 kosteczki 2,3 lyzki oleju (mozna dodaj jajo, ale nie trzeba, ja nie dawalam i wyszlo super!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi mili !ale natrzaskaliscie stronek ,mnusze poczytac ,poizdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×