Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Właśnie napisałam że cuuuuudny,aż się rozpłynełam z zachwytu:) Dzisiaj temat;nasze pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że Ci się podoba. Jest Kochany. Zaraz drugie zdjęcie Ci wyśle. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Angel,do wszystkich nerwicowców:zwierzaki łagodzą nasz stres:) Pelasia kup sobie labradorka bo to pies terapeutyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nerwusiątka .Wstyd się przyznać ale ja dopiero dupe z wyrka zwlokłam .U mnie mróz ,ale bez śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymulona strasznie jestem.Za dlugo leżałam ,oj ale ze mnie śpioch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś jamnika miniaturkę ,był słodki ,ale mi go ukradli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Podpisuje liste obecnosci :) U mnie hm w sumie to nijak 0 * czasami sloneczko wyjdzie ale malo i nic poza tym ciekawego nie ma :) Witaj Angel :) Efka i malenstwo - to ja jestem 3 bo ja tez sobie dalam takie postanowienie i przygotowywalam sie juz od tygodnia - najadlam sie slodyczami :D a teraz ani troche hm no zrobie sobie jedynie wyjatek w urodzinki :) A co do zwierzatek to jejciu uwielbiam je :) ale niestety nie mam zadnego bo mam male mieszkanko i ciagle jestem w pracy mama tez wiec zwierzaczek musialby byc sam :( ale mialam kiedys papuzki jejciu takie kochane :) Pozdrawiam wszystkich i zycze spokojnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ijej musze to napsiac - patrze teraz na biurko a tu ... biedroneczka mi chodzi :) juz nie jestem sama w pracy :) mam pomocnika :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczka???To już wiosna nadchodzi:)Witaj Magdziapek mam nadzieje że w pracy ok:) Ada duża kawka Angel z jakie dzielnicy jesteś,bo ja z Bemowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna :) mmmmm oby ... :) a w pracy to hm szukam ciagle innych ofert i coraz bardziej wpadam w dola ze nie znajde nic lepszego albo ze zmienie prace a potem sie okaze ze popelnilam blad ... no ale jak nie zaryzykuje to nie sprawdze tego nigdy i ciagle tu bede siedziec i czuc sie jak \"szara myszka\" od wszystkiego .... hm moze przeslecie mi troche sloneczka z warszawy :) bo u mnie coraz bardziej sie chmurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel a mi nie przyslalas swojego zwierzaka.buuuuuuu wiosna z cala pewnoscia idzie czuje to w zeszlym roku postanowilam nie jesc slodyczy przez caly post bylo bardzo ciezko w pierwszym tygodniu a potem juz lzej, teraz musze sie zastanowic czy bym podolala wyzwaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama - dolacz do nas - im bedzie nas wiecej tym latwiej nam bedzie sie mobilizowac zeby nie jesc slodyczy :D dla mnie to szczegolne wyzwanie bo ja pochlaniam ogromne ilosci slodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel mój to bohater w domku a pierdoła na dworzu:) Magdziapek ja Tobie nie przesle słońca z warszawy bo już coś się chmurzy:( Ale wysyłam wewnętrzne słońce.A co do pracy to znajdzie się,masz studiawięc nie powinnaś się martwić.A sama napisałaś:jak nie zaryzykuje nie sprawdze.Ja wierze że się uda:) Iiama podołasz,ja kocham słodycze i mi może być ciężko no i moge się złamać ale póki co nie jem ich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam serdecznie wszystkich Dziewczyny jak chcecie to słoneczka podesle swieci od rana az milo Ewcia po tych orgietkach u Zdredzia az cisnienia dostalam serio bardzo zle sie czułam w głowie strasznie mi sie tez krecilo. A tak fajnie bylo hi hi hi tyle sie umiałam Czesc🖐️ Angel 61 buziole pozdrawiam Szkoda ja nie mam zadnego czworonoga :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także do was dołączam. Kocham słodycze. Np dziś musiałam raniutko zjeść ślicznego pączusia. Mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Liduszka :) to ja poprosze o troche sloneczka :D i oczywiscie dizekuje malenstwo za Twoje sloneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×