Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Cześć liduiszka:) {kwiatek} Jak samopoczucie??? Nie piszcie o orgietkch bo ja nabrałam ochoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel, moj adres , znajdziesz jak klikniesz w nick, albo zobacz do skrzynki wyslalam ci zdjecia mojej kici- jestem Tunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Madziapek gołebie zaraz ci podesla hi hi hi słoneczko ja juz taka wywietrzona dwa razy po godzibce juz bylam nie mówcie o słodyczach bo az mi slina cieknie tez ich kofam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i chlopaki!!!:D:D:D U mnie samopoczucie ok.Tylko znowu dokucza mi ta chrzastka stawowa w kolanie.Bardzo utrudnia mi chodzenie. Lidzia,a gdzie tak balowaliscie ze Zgredkiem?Nic nie doczytalam sie o Balandze?!:D Rrenia,ja wstalam o 6.30,ale poranne obowiazki-wyprawienie corci do szkoly.Wole wczesniej wstac,bo gdy pospie dluzej to zle sie potem czuje. Lece dzis na zajecia z corcia.Moze w czasie oczekiwania na odbior corci polaze po sklepach-2 godz.wolnego. Zycze udanego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc godzince na dworze ze byłam Teraz nawet ok sie czuje ale wczoraj to miałam pietra z tym cisnieniem :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo nie hoduje gołebi tylko ich dokarmiam i mi pomoga z tym słoneczkiem hi hi hi Pipus balety były na czaciku:):) fajnie ze sie dobrze czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo ja jestem GOROL jak to slazacy mówią czyli przyjezdna no ale mieszkam juz tu 22lata na slasku hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Gorol to przyjezdna,nie znam śląskiego:( :( :( Ale tyle mieszkając to dla mnie jesteś ślązaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo hi hi hi nie taka twarda sztuka ze mnie z nerwiczka sobie nie radze :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Liduszka - wlasnie mi golabek przelecial obok okna w pracy :D Pipek zycze Ci udanych zakupow :D no i zeby kolanko Ci nie dokuczalo hm moze sprobujesz taki zel (w aptece mozna dostac w takiej jakby folii zel wkladasz do lodowki a potem na kolanko i mi pomagalo :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie bierzecie leki przy nerwicy (ja mam nerwice natręctw) biore salipax na dzień i tritico na noc, oprócz tego chodze do terapeuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo haloo Przegapilem Cos ?? ?? :P Jak sie macie ? :) nerwuski :P hihihih spac mi sie chce i nie wiem :P no ide chybassspac bo nie kontaktuje ehhhhhhhhh Buzka wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chetnie poszlabym spac :( ziewam tak mocno ze zaraz polkne monitor :) a poza tym totalnie nic mi sie nie chce hm ale do 16 w pracy a potem do psychologa - mam nadzieje ze nie zasne po drodze :) a tak w ogole to chyba wszyscy poszli spac bo nikogo tu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie kolezanki i kolegow Ciesze sie ze Pipek dzis ok ja tez nie najgorzej Zaczelam brac swoj lek i zobaczymy. Ja mia;am 2 lata taki bol w kolanie jak Ty. Bralam duzo lekow i w koncu trafilam do kolezanki ktora naswietlala mnie lampa Zeptera (taka zolta) i bylo lepiej Chcieli mi dawac zastrzyki w kolano ale sie nie zgodzilam bo sie boje i podobno wysluszaja torebke stawowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu a moze my zorganizujemy spotkanie w naszych okolicach , Dziekuje Ci za Walentynki Mialam dola w tym dniu i poczulam sie lepiej Ciesze sie ze od czasu do czasu napiszecie cos do mnie i jest mi milo. Lubie tu z Wami porozmawiac i troche sie uzalic jak mnie zlapie NN Moze Wy jestescie mlodsze to inaczej do tego podchodzicie ale ja taka schorowana i zmeczona zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAJ Marzenka Czy to takze zmagasz się z nerwicą natręctw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze troszeczke Ja mierze cisnienie 10 razy w ciagu dnia a moze i wiecej bo lecze sie na nadcisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka mierzysz ciśnienie tyle razy bo masz nadciśnienie i kontrolujesz je ,a to nie jest nerwica natręctw.Trzymaj się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis fatalny dzien Nic mi sie nie chce Serducho mnie zaczyna trzepaci arytmia komorowa sie odzywa Pewnie nerwica sie zbliza i zacznie mnie atakowac Ta cholera mnie nie chce opuscic Chyba ja za bardzo pielegnuje a kysz !!!a ktsz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dzień paskudny ja rano czułam się dobrze a teraz chodze senna i nic mi się już nie chce.Marzenka weź książke,porób cokolwiek żeby nie myśleć o N :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze pojde do kolezanki albo na spacer mino ze zimno ale sie przejde Dawno nie bylam na plotach nie wiem co sie dzieje w mojej wiosce A nerwiczka pojdzie ze mna bo mnie nie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka dotlenienie mózgu jak najbardziej wskazane:) A jak będziesz przechodzić obok śmietnika to nerwiczke tam zostaw i uciekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobie zostawie i juz nie bede przy tym smietniku chodzila Mysle ze dobrze mi zrobi spacerek troche sie boje jest ciemno a wiesnie oswietlona ale co mi tam przeciez sama nie ide tylko z nerwiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×