Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Marzenka ale masz jeszcze poczucie humoru :) I bardzo dobrze.Ja też bardziej się boje wychodzić sama wieczorem niż w dzień.Dasz rade i przyjemnego spacerku,a pogaduszki z kumpelą zawsze poprawiają humorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lody to sa lody a nie czekolada wiec jedz Ja czasami mam ochote na slodycze ale ja to nr36 to moge sobie pozwolic Ta NN mnie niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka obiecałam sobie że w poście nie zjem słodyczy.A jestem małym szczypiorkiem i moge sobie pozwolić na tone słodyczy i tak nie moge za bardzo przytyć:( Nie myśl że Cię niszczy,staraj się jak najmniej o niej myśleć.Wiem że to trudne ale do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i chłopaki widze że samopoczucie dobre ciesze sie ze przynajmniej wy jestescie ok bo ja jestem do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was ma tak długo te cholerne zawroty ja z nimi chyba zwariuje odebrałam wynik z prześwietlenia kregosłupa szyjnego _diagnoza W OBREBIE KREGOSŁUPA SZYJNEGO ZMIAN NIE STWIERDZONO a dzisiaj mi się tak kręci że w pewnym momencie myslałam ze spadne z krzesła co chwila mam takie zawirowania pól dnia płakałam ,kto ma takie cholerstwo jak ja dziewczyny napiszcie mi cos błagam ,chyba macie mnie juz dosc ciagle marudze .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Maleństwo29 ja mam dzisiaj takie dołujące mysli ze az wstyd mi powiedziec chciałam isc do koscioła ale nie dałam rady teraz tu siedze pisze a co chwila jakbym traciła kontakt z zeczywistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie jest ta lista ? dezerterki no i dezerterzy ! Zgred szerszeniowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Zgredku masz racje,my agorafobiczki na zlot?Może się uda Bianka a chodzisz na terapie i czy jesteś pod stałą kontrolą lekarza?To że czasami myśli nam się plączą to niestety tak jest,nasze myśli są fatalne i chyba wszystkie je mamy a nie chcemy ich opisywć ani o nich mówić bo właśnie nam wstyd :( Może przejdź się jeszcze do lekarza ale innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna
Mam ogromny problem. Od kilku lat skubie, dłubie, obgryzam kciuki i palce. Jest coraz gorzej. Do krwi, do mięsa. Nie panuje nad tym, wygląda to ohydnie, musze zaklejać plastrami, bo koleżanki pytają co mi się stało w palec. Co to jest, jakaś nerwica? Ratunku! :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Adusia telefon wczoraj miałas ? Liduszko chyba trzeba częściej takie party organizować u Zgredka to przywykniesz i ciśnienie nie będzie Ci skakało ;) Maleństwo zapomnij o lodach ! to też przyjemność i słodycz chyba że zjesz samą kostkę lodu ;) a ja też bym chciała fotki milusinskich ...plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio odwiedziłam 5 lekarzy i kazdy co innego jak nie chodziłam do lekarzy to jakos to leciało a teraz kiedy zaczełam szukać rozwiazania moich problemów zdrowotnych to mam taki mętlik że nie wiem sama co jest laryngolog zawroty od ucha zapalenie błednika , neurolog miał wykluczyc inne powazniejsze choroby i stwierdziłm kre gosłup leki bilomag i hyedrokzyzyna psychiatra dystonia neurowegetatywna clonazepam lllllekarz chorub wewnetrznych SOLE ERLENMAJERN propranolan dostaje warijacji .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko ja miałam też długo zawroty głowy i niby wszystko miałam z wynikami ok . Teraz wiem że po niektórych lekach skutkiem ubocznym mogą być właśnie ....zawroty ! jesli badania wyszły że u Ciebie też wszystko jest dobrze a nadal Ci się kręci to możliwe że od któregoś leku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna
Doradzicie coś proszę? Chyba się na tym znacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem i witam wieczorkiem! Dopiero obiadek zjadlam.Musze Wam polecic taki sosik-POMYSL NA>>>RYBE W SOSIE SMIETANOWO -KOPERKOWYM.Wysmienite danie,do tego ziemniaczki i surowka. Marzenka,nie zostawiaj NNNN pod smietnikiem ,bo tam Efcia chodzi i bedzie sie bala,ze znowu do niej sie przyplacze!:D:D:D Na zakupach nie bylam-zrobilo sie mrozno i wietrznie i nie chcialo mi sie isc.Przesiedzialam w Palacu.Do tego glowa mnie rozbolala.Ta noga tez dokucza. Marzenka.ja mam juz ze starosci wycieranie chrzastki stawowej w kolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek a może na to kolano fizykoterapia? Jak to lody nie? To ja chyba nie wytrzymam :( Pelasia a Ty gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka to ja już nie wiem bo faktycznie zgłupieć można jak każdy z tych lekarzy mówi co innego :( To może popytaj wśród znajomych o dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia nie mialam wczoraj telefonu tylko dzisiaj ,a na moje pytanie czemu nie wczoraj byla odpowiedz -ostatki byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tutaj też nie rozwiąże mojego problemu nie wiem już co robic nerwica tak mi ostatnio dokopuje że zaczynam sie poddawac .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×