Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie, Mam nadzieje że zostane zaakceptowana na tym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałam Punce, to właśnie dzięki niej dowiedziałam się o tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka, corcia cala zdrowa i zadowolona. mimo, ze to nie muzyka mojego pokolenia to od wczoraj slucham jacowe radio ,techno i budzi mnie ono na rowni z kawka, jeszcze chwilka i zrobie poranna gimnastyke, bo poki co siedze w pizamie przed kompem i sie przeciagam zerkajac co chwile na wyrko. ale juz powoli podryguje na krzesle by w niewymuszony sposob przejsc do sklonow i wymachow , potem kto wie moze i podskokow a i pare brzuszkow by sie przydalo - wiosna idzie. kicia dostala w prezencie pileczke ktora jak turla to piszczy miauczy i cwierka i ja za chwile oszleje i wyrwe kotu noge z tylka, albo schowam pileczke. buziole dla wstanietych coraz przytomniejsza tunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ,ze corcia juz w domciu i zadowolona moja sunia poszlka spac na lóżko corki ,wtulila sie w jej maskotki i tak bedzie kimac az do popoludnia ,spioch z niej nieziemski ja tez jeszcze w pizamce ,po sniadanku ,teraz popijam kawke i siedze na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka,masz doswiadczenie tylko w kupowaniu czy tez sprzedawaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna kicia. A cierp ciało coś chciało hiehiehie zabawek dla futerka się zachciało no. i ja muszę chyba zacząć jakąś gimnastykę. Wczoraj się okazało jak to u mnie z kondycją wygląda. chyba w baletnice się przez miesiąc pobawie. Najwyżej na noszach mnie wyniosą :) zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka, corcia mocno sobie podszlifowala jezyk , poodychala innym \"powietrzem\" ciotka ja porozpuszczala, ciotki przeciez od tego sa by rozpuszczac siostrzenice, powozila ja na motorze, byla w chinatown na rozpoczeciu chinskiego nowego roku- roku swini.och miejsca duzo by trzeba na wymienienie wszystkich atrakcji, ale juz jest na uczelni na zajeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama Ja mam psiaka, który szaleje ze swoimi zabawkami piszczącymi i jak tak zacznie to potrafi cały dzień z nimi szaleć. Rety aż łeb pęka. Ale za to jest kochany przytulak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgredek ,kicia biedna czy ja? wlacz to jacowe radio albo w screamerze i sie poruszaj troche w rytm muzyki, nabierzesz formy szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne , zwierzaki sa super moja kicia z adhd nieraz mnie wyrywala z depresyjnego przymulenia. przesle ci moja kicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama podaj ci mój adres mailowy angel61@vp.pl Czekam na zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a któraś z was ma jamnika?Bo utrapienie głowy z tym chuliganem,piszczące zabawki ma na pięć minut bo zaraz rozwala ale za to uwielbia piłki i każe sobie je rzucać!!!Ale kochana psina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ U Mnie tylko -3 * szkoda że nie ma śniegu , bo teraz dziwnie wyglada . Jest też słonko :D I wysokie ciśnienie na dworzu . Wszystko razem sprawia że moje samopoczucie jest super . Po wczorajszych \"orgiach\" u Zgredka został mi nawet dobry humor .... Dziś zrobiłam Sobie postanowienie i przez okres postu nie będę jadła ...słodyczy! mam nadzieję że wytrzymam :O Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę ! Rrenko miło widzieć Cię z uśmiechem na twarzy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam JAMINKA dłogowłosego króliczego ---szaleje z tymi piszczałkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel i ich nie rozwala? Mój jest normalny,czarny podpalany.Właśnie stoi przy mnie i gapi się tymi swiomi cudnymi ślepiami i krzyczy-rzuć mi piłke.Ja mu zaraz pokaże kto tu rządzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka,wytrzymasz ja mam takie samo postanowienie wię kupiłam sobie słonecznika prażonego łuskanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj mi swój mail to ci prześle mojego rozrabiake. Kacper bo tak się wabi, strasznie szczeka uwielbia się przytulać zabawki ma tylko na chwile bo zaraz je rozwala. :):) strasznie go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli znowu się przekonałam że wszystkie jamniki są takie same:) nadia3-77@tlen.pl ale niestety ja mam zdjęcia mojego fredzia na komórce więc tylko w ten sposób moge Tobie go wysłać,musze to wszystko zrzucić na kompa tylko trzeba kupić kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to nie kupuj mu już piszczałek tylko piłki z lanej gumy.Nie rozwali ale trzeba mu rzucać,uczy to cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,tez podpisuję listę obecnośći.Dopiero wstałam,pije kawę i słucham wariującego psa.Biega jak oszalały z moim kapciem,rzuca go do góry i szczeka.Łeb mi pęka:-) Ratunkuuu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma to samo ale już się uspokoił i leży spooookojnie na podłodze:) Ojej jaki cudny:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×