Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

zamiast na czacie bedziemy tancowac u jaco! uciekam ,pa,pa! dobrej nocki!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia chłopaki o Nas dbają ;) Zgredziu dał Nam czacik a Jaco fajową muzę ! Buziole dla Was Chłopaki! ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam namiary na forum mojej kumpeli ,ciekawe czy do nas zawita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chłopaki nam się udały jeden muzyk ,a drugi komputerowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wieczorkiem:) Magdziapek,gratuluje i wiedziałam że zdasz:) Pelasia pała w ideksie!!!Ja bardzo lubie Ciebie czytać i piszesz bardzo mądrze.Jak zresztą wszystkie nerwuski i nerwusy:) Jaco znowu przegapiłam,jak będziesz jutro to daj znać o której grasz,chociaż moje serce kocha czarną muze:) Dziewczynki jak mija dzień? Aha Pelasia się odnalazła ale czyba Hexy dawno nie było( chyba że coś ominełam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ;P oj oj oj widze ze sie calkiem podobalo ????? :P jak tak to sie ciesze :P hihih :) jak wam minol dzien ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Mam nerwice natręctw. Dotyczy ona pisania, sparwdzania. Wmawiam sobie że jak na kartce coś napisze to tam między literkami będzie coś złego,brzydkiego,obraźliwego i jak to ktos zoabczy to bedzie na mnie krzyczał , bił itd. ehhh straszne są natręctwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Mam nerwice natręctw. Dotyczy ona pisania, sparwdzania. Wmawiam sobie że jak na kartce coś napisze to tam między literkami będzie coś złego,brzydkiego,obraźliwego i jak to ktos zoabczy to bedzie na mnie krzyczał , bił itd. ehhh straszne są natręctwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie moge! to ja juz na nogach a Wy spicie???????ja juz pomylam gary bo wieczorem sie nie chcialo i jestem dosc rzeska pewnie za sprawa sloneczka ktore swieci mi w okna!:D u nas 0 st.ale w innych rejonach spory mroz ,moze Was przymrozilo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich z rana,przypominam się Wam,że jestem ciągle z Wami.Mrozu w Gorzowie nie ma,oby do wiosny.Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stara babo milo ,ze jestes ,jak tam zdrowko i Ty tez juz na nogach ,toz Ty tez spioch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim w ten piękny poranek:) Mnie troche serducho boli ale to z wczorajszego stresu więc niebawem przejdzie. Rrenke jaki dobry humorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc malenstwo!No mam dzis humorek i jasnosc umyslu- jakze rano pozadana! Wczoraj byl dol dzis odwerotnie oby wiecej takich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) łee ale mi sie fajnie spalo :P a tu mnie uczelnia o 10 czka :/ ehh nie chce mi sie ruszac dupki ;P ja chce jeszce spaccccccccc.... :P rrenka :D ty marku nocny :P tz n Rannny Ptaszku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jaco!nocny marek tez jestem ,o polnocy chodze z psem na dwor i strasze hihihi! wczoraj poszlam spac po 1-szej ,nigdy wczesniej sie nie poloze jak po 24tej a dzis wyjatkowo wczesnie na chodzie bo ja raczej spioch ale dzis sloneczko mnie pozytywnie nastraja malenstwo faktycznie musze sie zastanowic co zrobic z tym moim \"5 minut\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco co studiujesz?Jak chemie na politechnice to już się moge za Tobą wstawiać:) Rrenke uśmiechaj się cały dzień i zarażj innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj z rana moja rozczochrana, aaaaaallllllllllleeeeeeeeeee mi sie chce spac.lozko kusi jak nie wiem co. zaraz poczytam co sie u nas dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Podpisuje listę. Jestem cały połamany. Zamiast focić to w baletnice się bawiłem heh. Nie te lata już. Czuje się jakby mnie tir przejechał. masażu mi trzebi i jeszcze czegoś .... Zgredek połamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek mowisz ,ze w kiecce wywijales? hihihihi jakie to piruety robiles i z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta w kiecce .... gorszej łamagi to chyba nie ma :) ale ja mało rozciągnięty. bym sie porozrywał i alcikiem bym piał. ledwo kopyto na barierkę wciągnąłem. a wylew ze mnie mieli co nie miara. Zgredek spod tira ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie gdzie jest lista zlotowiczów. Widze że gdzieś zaginęła w akcji. Wpisywać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×