Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Cześć ludzie. No wróciłem na chwilę do domu. Coś przetrącę poczytam pocztę i spadam dalej w obieg. eNka trochę się mnie czepia ale dałem jej kopa w dupę i póki co siedzi skulona gdzieś tam. Nawet nie wiem gdzie :) Dzisiaj robie kolejny wypadzik, trochę do ludzi trza wyjść. I kto zarypał mi słońce ?? Kaczorom księżyc nie starcza ? hehehe A i podpisuję listę. Idę się upodobnić do człowieka bo zarosłem i spadam. Zgredek z rogalem na gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie w ten piekny sloneczny dzien..........zycze Wam cudownego spokojnego dzionka i do milego pozniej caluskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam równiez serdecznie wszystkich:):):):):) czeka mnie troche porzadków ale pózniej wpadne polatam po chałupie na miotle pozdrawiam buziole:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak u Was pieknie słonecznie ,a u mnie ponuro i pada,słonca ani sladu.Ja dopiero wstałam wstyd;-p i od razu usłyszałam komentarz mamay ze,,kiedys tak długo nie spałas...\" No własnie KIEDYS...to wszystko było inaczej niż teraz ;-( i nie wiem ,czy to jeszcze sie unormuje.. Lista podpisana,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie!!! Ja tez sie podpisuje.u mnie tez slonecznie i cieplo.Ide dzis na urodziny bratanka-! roczek konczy.To juz kawal chlopa.Zdrowko srednio.Caly czas jakies przeziebienie mnie trzyma.Raz lepiej,raz gorzej.wczoraj mnie zimno telepalo,a goraczki nie mialam. Lidzia,czy to juz switeczne porzadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Halo ;P ehdopiero Wstalem :P a wy jak tam ????????? DZien Doberek Wszystkim :) :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia,jesli chodzi o anemie,to czesto pojawia sie w wieku dojrzewania i jest przejsciowa.Moze byc spowodowana brakiem zelaza.A u lekarza corka byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani ! amarylis ja tez spalam do 11tej ale sie wyspalalm i mam humorek a po wczorajszych wedrowkach jestem zbolala jakbym z iiyama na treningu byla! pipek ja dzis do 4 siostrzenca na urodziny jade! ja na 17ta a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masakraaaaaaaaa ostatnio cos czesto Padam ... i spac mi sie chce :(:(:( jakis jestem nie do zycia :/ ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potomek witaj! czy jestes juz po kuracji i wrociles do domu? alescie wczoraj napisali kiedy ja to przeczytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D i podpisuje liste :D Malenstwo - no nie uwierzysz - ale wczoraj byl pierwszy piatek bez lekow!!!! no niesamowite :) jejciu na chwile sie pojawil lekki niepokoj ale zaraz go rozwialam :) jejciu ale sie ciesze :) no ale od razu sie pojawia lek ze dzisiaj to juz nie bedzie tak pieknie ... no zobaczymy :) ale przynajmniej w razie czego mialam wczoraj mily wieczor :) Malenstwo zycze Ci przyjemnej pracy i oby Cie jednak szef zaskoczyl i skrocil czas meczarni :) Sloneczko - wiem co to za uczucie :) tak rano wstac wypoczeta i miec swiadomosc ze sie spalo bez tej N :) zycze Ci przyjemnego dnia :D slonecznego :D a Pipkowi i Rreni zycze udanych urodzin :) Ammarylis - w ogole sie nie przejmuj tym ze tak dlugo spalas a kiedys nie! przeciez to ze dlugo spisz nie oznacza ze dzieje sie cos zlego - i nawet nie dopuszczaj do siebie mysli ze sei to nigdy nie poprawi - na pewno bedziesz juz wkrotce miala spokojny dzien bez N i zaskoczysz cala rodzinke swoim humorkiem :D Zgredek Tobie oczywiscie zycze udanego wypadu i udanych fotek :D no i duuuuuzo slonca :) U mnie pieknie swieci sloneczko :D Lidziu Tobie zycze przyjemnego latania na miotle :D i w ogole wszystkim zycze przyjemnego dnia :D buzki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asix90 ja tez to probowalam :D zamykam oczy klade sie i wyobrazam sobie jakies piekne miejsce :D no czasami to naprawde pomaga - ale ja z natury jestem niecierpliwa i dlugo tak nie wytrzymalam :) poza tym zaczelam duzo czytac na temat jogi :) hm tylko ze nie moge sie rano zmobilizowac zeby wczesniej wstac i cwiczyc ;) A co do masazu to juz od 2 miesiecy sie wybieram hm moze jak Ty pojdziesz to i ja sie w koncu zmobilizuje :D Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wpadlam na chwile polatałam ale trzepaczka po dywanie chyba mnie energia rozpiera ale to dobrze Pipus tak byla u lekarza idziemy jeszcze w środe razem to dowiem sie doklanie troche mnie ten cukier martwi ale zobaczymy co dalej taka fajna pogoda az zal mi d domu siedziec acha zapomnialam wam powiedziec ze ja juz fryzjera dzisiaj rano zaliczyłam obcielam kudly hi hi sama bylam ale to tylko jeden blok nas dzieli obiadek z glowy pozdrawiam i zycze równiez duzo energi :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Potomek!!!! Jak samopoczucie?Odezwij sie prosze.Pozdrawiam. Lidzia,ale Cie energia dzis rozpiera!!!!!!:D A mnie nic sie nie chce.Obiadek robie.Zupka juz gotowa,a miesko sie dusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za maile.Skad Wy biezecie takie fajne rzeczy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i chłopaki, mam nadzieję, że mimo braku aktywności o mnie nie zapominacie ;) Bo ja pamiętam! Jak już pisałam, zaczęłam pracować, jest fajnie, chociaż męcząco :) Czuję się nieźle, ale nadal chodzę na terapię i biorę Seroxat... Jeszcze teoretycznie 1,5 miesiąca przede mną, ale pogadam z lekarką i chyba wydłużę czas brania leku do obrony pracy mgr, czyli pewnie do końca czerwca/początku lipca. Boję się trochę odstawiać go wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marijke ja o Tobie pamietam bo Cie podziwiam jak wielkie masz osiagniecia ,jestes poprostu cool (jak mowi moja corka),wielkie ,wielkie gratulacje!za to ,ze sobie tak swietnie radzisz.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,ja tez ok 17,poniewaz corka idzie na 14 na urodziny do kolegi z klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety szef mi nie skrócił cierpień i musze jeszcze popracować,ale to już tylko trzy dni :) Widzisz Magdziapku,bardzo się ciesze że wczoraj był dobry wieczór.Im mniej myślimy o lękach tym żadziej nas dopadają a jak zaczynamy się nakręcać to wtedy dzień z lękami :( Trzymaj się dzisiaj Lidzia a córka ma podwyższony czy niski poziom cukru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis ale ja ciemna dopiero dzisiaj sie dowiedziam ze amarylis to nazwa kwiatu takiego ładnego bo akuratnie pokazywali odrazu skojarzyłam ze to twój nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia powtórz badania napisałam wczoraj o moim panu który miał tak samo ale na szczęście niski poziom to nie cukrzyca.Będzie dobrze :) Dawaj jej teraz cukierki :) Przynajmniej mojemu kazano jeść a przy następnych badaniach cukier był w normie.Lekarz powiedział że to był jednorazowy spadek cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipus juz po lataniu porobilam i leniuchuje Malenstwo na srode mam znowu termin to zobaczymy Amarylis dziekuje za maile:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszyustkich.U mnie pogoda piękna ,ale moje samopoczucie do dupy.Boli mnie lewy bok i głowa ,mam dzisiaj dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×