Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ejże ejże

Lista imion, zjawisk pretensjonalnych i kiczu wszelkiego...

Polecane posty

Gość Cymeon X.
Topik jest żenujący. Ale może chociaż wylejecie tu trochę żółci i w realu będziecie znośniejsze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryk iskierka mruga
do łona a jak ty masz na imię ?? można wiedzieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka _
Hmmmm nawet nie wiedziałam , że mam kiczowate imię ale dodam , że kupiłam je sobie w markecie za 5,50 zł. a co promocja była :P do idiotek , które wyśmiewają imiona nawet te egzotyczne - jak myślicie jaki wpływ ma noworodek na swoje imię ?? Ciekawe jakie wy nosicie imiona :P o nazwiska już nie zapytam bo pewnie większość ma śmieszne lub zwyczajne głupie , tak jak one same :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze kazdy ma prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsi _
o rany no to mam kiczowatą babcię bo ma firany w kwiaty + lambrekiny kryształy na półkach i panele na podłodze obrazek z Bozią w złotej ramce ostatnio kupiła sobie różowe klapki i ma jedną białą bluzkę w motylki a tak poza kiczem to zawsze w domu ma czysciutko , zawsze u niej pachnie szarlotką :) robi pyszną kawkę z cynamone i najważniejsz ma na imię...............o zgrozo ...............Ania..................:D Ale jest nakochańszą osobą na świecie jaką znam i nigdy nie zostawi mnie bez pomocy , zawsze jest uśmiechnieta i pachnąca i wiecie co bardzo ją kocham za jej dobroć i kicz w jakim mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spódnica w kwiatki
do pepsi-bardzo ci zazdroszcze takiej babci , też taką chcę !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruuuuu
mam kwiaty w plastikowych doniczkach w osłonkach z wikliny---jestem kiczowata jak myslicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlas świata
super topik! :D Kiczem jest wszystko co nieudolnie udaje i nasladuje coś innego, w tym pojęciu wszelkie panele i plastikowe panele i siding na scianach, sztuczne paznokcie z namalowanymi "artystycznie" obrazkami, paniusie z kolorowymi pasmami włosów udające balejaż, unosząca sie łuna zapachu byle jakich perfum za małomiasteczkową elegantoką w niedzielę, dzinsy z wyszywanymi kwiatuszkami, dojrzałe niezgrabne kobiety w pękających na tyłku dzinsach, ogromde dupska w stringach, wieczorowe kreacje do pracy. JAk mi się jeszcze coś przypomni to dopisze:D p.s. JAN to przepiękne imie i wspaniele brzmi w każdym języku i pod każdą szerokością geograficzną. Pozdrawiam Janów, Janków I Jasiów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Jana
To piękne imię z tradycjami! Tak jak Franciszek, Antoni, Jadwiga... Nie wyobrażam sobie, zeby mój 9-letni Jasiek miał inne imię! Otrzymał je po dwóch dziadkach. I o dziwo... jest jedynym Jasiem w klasie, nie wiem, czy przypadkiem nie w szkole. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananana
Agnieszka, Ewa < Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaO2
agnieszka ewa ania to imiona z tradycjami i no comment a taka odeta, żaklina, nicola..cóz to za twory?? ogólnie kiczowata jest dzisiejsza moda Mandaryna kolczyki, tatuaze , gołe brzuchy solarium ,nokie dla snobów, techno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sruuuu - plastikowe doniczki są po prostu zwyczajnie dla kwiatków niezdrowe, ziemia nie ma jak oddychać i prawdopodobnie za kilka miesięcy osiądzie Ci w nich pleśń, tylko ceramiczne doniczki zapewniaja roślinom odpowiednie warunki do zycia, a co do urody ? Nie wypowiadam się,to Twoja sprawa, ja nie lubię palstikowych doniczek, i osłonek z wikliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem o gustach sie nie dyskutuje... jedni woala pomarancze inni jak im skarpetki smierdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aammaa
ogromniaste jelonki na rykowisku, dewocjonalia w nadmiarze - bozie w zlotych ramkach, plastikowe kwiaty w strasznych kolorach, kolorowe kryształy, dresiki na każdą okazję, tipsy, getry pantrka, złote "krowie" łańcuchy na szyjach i rękach, "kukardy" na czubku głowy u "dzidzi-pierników", białe botki, imiona: Karol, Walduś, Andżelika, Mariola, Martyna,Bożenka, Marzenka, Sebastian, Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aammaa
Jeszcze zapomniałam o super zestawieniach; David Sałata, Klaudia Kret, Andzelika Kiełbasa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceo1s
z tego powodu że jakieś imie komuś sie nie podoba wcale nie znaczy że jest kiczowate pretensjonalne itd moim zdaniem tacy ludzie są poprostu żenujący i to wy jesteście WSZELIKIM KICZEM a nie kompozycja poaru literek... żałosne poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imiona
ztymi imionami moglibyscie sobie darowac. Imie jak imie. Nikt sam sobie go nie wybiera, a mozecie przecież kogos urazic, sprawic niepotrzebnie przykrosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy z tymi polskimi imionami. Ewa, Agnieszka, Marta, Katarzyna, Anna - to mają być kiczowate imiona? Powariowaliście? Kiczowate to są te sztuczne i zniekształcone zapożyczenia, ale litości, bądźcie dyskretniejsi, imienia przecież nikt sam sobie nie wybiera, no chyba, że zmienia urzędowo... Naprawdę można komuś przykrość sprawić. Historia - Olga to imię zdaje się rosyjskiego pochodzenia? Mnie się bardzo podoba. Może ze względu na sentyment do rosyjskiego romantyzmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truda Ruda
NIE MA RZECZY BRZYDKICH, SA TYLKO BRZYDKIE ZESTAWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kiedy to panele
są tandetne, ja mam w domu w każdym pomieszczeniu panele w kolorze bukowym 40 parę zł za metr i wszystkim się podobają, mało gdzie widziałam parkiet, wszędzie robią panele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
mam synka imieniem Antoś,panele na podlodze,tipsy i jest mi z tym cholernie dobrze.(z Antosia i Jego imienia to juz zupelnie jestem dumna!)aha!i chodze w kabaretkach! żalosne co wypisujecie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawistna
AGNIESZKA szczerze nienawidzę tego imienia. przyprawia mnie o dreszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najbardziej kiczowata i
tandetna jest większość osób wypowiadających się powyżej na tymże topiku żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imiona może i nie są kiczowate ale kiczowate jest to jak małżeńśtwo o nazwisku np GOLONKA daje dziecku imię np NIKOLA no sorrry ale żal mi takich dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZ
a od kiedy to panele>nie wszyscy robią panele,ja mam parkiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopotka
Ja jak slysze IZABELLA to mnie krew zalewa, nie cierpie kazdej ktora nosi to imie, a jak juz jest pigula to kly i pazury mi rosna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy kojarzycie, o co mi chodzi, ale moim zdaniem to jest kicz nad kiczami: zegar na ścianę, wyglądający jak taki zegarek na rękę w powiększeniu, ze złotą bransoletą, to ma taki podłużny kształt i wygląda strasznie. Poza tym? boazeria na scianie, kasetony (tak to się nazywa?) na suficie, białe, wykrochmalone, grube firanki i poustawiane wszędzie wazony ze sztucznymi kwiatkami. No i okropny zwyczaj pisania wszędzie smsów. Byłam ostatnio na weselu i przy miom stoliku siedział brat mojego faceta z jakąś panną, którą zaprosił. Dziewczę we wściekłym różu, tipsy, cyrkonie, tapeta itd. Całą imprezę pisała z jego komórki smsy, głupio chichotała do tej komórki aż się wszyscy z niej podśmiewali. Baaardzo zabawnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skumbria w tomacie
mam na imię Agnieszka i nigdy nie przypuszczałam że to imie może wydawać sie komuś kiczowate. A wiecie, że kicz może być także formą sztuki? Nie przeszkadza mi kicz u innych, to nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×