Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ejże ejże

Lista imion, zjawisk pretensjonalnych i kiczu wszelkiego...

Polecane posty

Gość Milari
A ja mam męża Ariela i synka Miłosza.A ja Kaśka.I to mi się podoba!!!+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiilia
imiona: Nikol, Andżelika, Brajan, Wiktoria,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdhvikj
Do tych wszytkich "OBURZONYCH", "ZNIESMACZONYCH", "POIRYTOWANYCH" itp. Kazdy z nas ma PRAWO wyrazic to co sie mu nie podoba lub uwaza za kicz! Dajcie na luz i przestańcie umoralniac innych bądż sie obrazac! Komus moje imie tez wydaje sie pretensjonalne i....coz ma takie prawo i nic na to nie poradze. Co do imion...mnie smieszą RODZICE nadający "wkurzajace mnie" imiona swoim pociechom. Izabella :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz jest feee
Kabaretki- kiczowate, ale z dżinsową kurteczką. Z żakietem bomba Tipsy- jeśli zbyt długie, krótkie niezłe są Odrost- jeśli jest zbyt duży kontrast Sztuczna biżuteria (imitacja złota i srebra) Krótka mini i cellulit na udach Sandałki-szpilki i brudne stopy Ciasteczka i wafelki w opakowaniach na imieninowym stole Kiczem jest wg mnie usilne dążenie do osiągnięcia poziomu, o którym nawet nie powinniśmy marzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imiona: Oskar, Sonia, (wybaczcie, ale jak dla psa...) Brajan!!!!!!!!!!!!! Nie cierpię: facetów spalonych na solarium, łysych a la Prison Break, techno - małpoludów, zimnych łokci, farbowanych starych bab na rudo z ostrymi czerwonymi szminkami, młodych gówniar, które są tapeciarami, WYSTAJĄCYCH STRINGÓW. Zjawiska, których nie dzierżę : Jola Rutowicz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SapiensNeadnertalski
Mnie razi tylko jedno... Ludzka głupota. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wkurzają ludzie, którzy nie używają polskich liter na forum np. "smiesza mnie biale kozaczki" i inne tego typu. Poza tym gust nie podlegają dyskusji. Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imiona: Samanta, Andżelika, Amanda, Inne: -tipsy -solarium -włosy tlenione na biało (blond) -wyzywający wygląd mega obciach: wszystkie te cechy u jednej osoby!!!!! :) * a także faceci którzy farbują włosy i chodzą do solarium rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik stazik
1. ceraty na stole 2. laski w lajkrach i miniowkach moro 3. wystawianie wszytskich pocztowek swiatecznych na szafce 4. boazeria w przedpokoju 5. sztuczne kwiatki ze sklepu wszystko po 4 zl 6. uzywanie slow kofanie, psiapsiolka.itp 7. biale skarpety do skorzanych sandalow 8. disco polo na lokalnych targach i straganach 9. przylizywanie wlosow na lysinie u podstarzalych facecikow 10. trwala ondulacja ( czy jeszcze kots to robi? ) 11. wzorkowane deski sedesowe (delifnki, muszelki, kwaituszki...) 12. wklejanie 300 zdjec swojego bachora na nasza klase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaewusialat44
robienie zdjęć w WC i wrzucanie ich na portal ludzi z ''klasą''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silja
kiczowate jest nazywanie dzieci oridżinal, czyli zagraniczne imiona, a raczej ich żałosne polskie wersje. andżelika, oliwer (olivier?), samanta, dżesika, nikola. wieś śpiewa, wieś tańczy. a wiktoria jest moim zdaniem ładnym imieniem, które funkcjonuje w normalnej, polskiej wersji, tylko teraz co 3cia dziewczynka to wiktoria, więc chyba rodzice tez chcą żeby imię brzmiało zagranicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka anna
Jakoś trzeba mieć na imię. Jak to czytam, to wychodzi na to, że wszystkie znane polskie imiona są brzydkie i pretensjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×