Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ejże ejże

Lista imion, zjawisk pretensjonalnych i kiczu wszelkiego...

Polecane posty

Uważam,że dostęp do takiej listy ( jesli istnieje, a mam wrażenie, że uda się nam ją stworzyć) to bardzo praktyczna możliwość. Na pierwszy ogień proponuję : imiona: Żaneta, Patryk, rzeczy materialne: lambrekiny i wszelkie falbanki, sztuczne owoce i drewniane pamiątki skądkolwiek, np. grube drewniane kredki z napisem \"Jastarnia\" zjawiska: czarne rajstopy do białych butów na razie tyle, czekam na Wasze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech....no to tak : imiona : Wiesława ( kiczor), Andżelika, Marcelina ( strasznie pretensonalne), Damian, Patryk ( zgadzam się !) zjawiska wszelkiej maści: tandetne zegary i inne \"ozdoby\" ze skóry na ścianę, sztuczne nieplamiące sie obrusiki w dziurki na stół z bazaru, mówienie \"proszę panią\" zamiat \"proszę pani\", mówienie \" nie rozumię\" zamiast \"nie rozumiem\", ukochanie programu \"Maraton usmiechu\"- szczyt kiczu i złego smaku i tego drugiego ( cos z Darwinem), okropność ! jak mi się przypomni to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarza mi się spędzać wakacje
na takiej fajnej mazurskiej wsi, i jak to na wsi, tamtejsza gromada dzieciaków, i kiedyś byłam świadkiem, jak mamusia (dziarska kobita) wołała te swoje dzieciory (umorusane, jak nie wiem co) imiona jak na takie dzieci mieli dość egzotyczne: Andżelika, Wiktoria, Oliwia, Alan, Aleks.... do dzisiaj jak sobie przypomnę, to śmieję się sama do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chciała sobie życie upiększyć, dziwne mają ludzie pomysły,naprawdę. Dorzucam słodkie amerykńskie filmy,już nawet nie wiem, której klasy, gdzie wszystko kończy się wpadnięciem w czyjeś ramiona i łzami radości lub smutku ( widzów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta28
tandetne imiona : Angelika, Samanta, Pamela, Sandra, Alan a do takich imion polskie, tradycyjne nazwisko (Kowalski,Nowak, Wisniowski). Brzmi to bardzo śmiesznie :-) Kwiaty sztuczne i suszone trzymane w wazonach - okropność!! Ciao Darwin - najgorszy i najbardziej prostacki program w historii telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta28
Zapomniałam jeszcze o tipsach i długich paznokciach- koszmar. W kiosku warzywnym, w którym często kupuję sprzedawczyni ma długie, pomalowane paznokcie - wiecznie brudne i nie ma zęba z przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snikers
Imiona: Kamil,Patryk,Dawid,Damian Patrycja,Milena,Klaudia,Oliwia Fryzury..a'la skunks...marchewa po solarium...+PINK! programy typu Kawaler do wziecia, Ciao Darwin.BAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyżuk
Plastry antykoncepcyjne, telenowela klan i M jak Miłość debaty polityczne w tv hip hop imiona obcojęzyczne u polaków - alan, nikolet itp. pseudogwiazdki: kukulmann, górniak itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrkonia na paznokciu
- widok kobietek dojrzałych ubranych w nieśmiertelne garsonki, z fryzurkami - trwałej ondulacji (na sczycie głowy w rudym kolorze) - jak słyszę "Uniom Europejskom", "z mamom i koleżankom" - az mnie trzęsie - firany w oknach w wielkie kwieciste wzory - obrazy na scianach z tzw. widokami łąk i lasów, gór itp - Wieska, Kryska, Agnieszka, Kasia, Jadzia, - Jaś (jakze ostanio modne), Dominik, Fryderyk, - poprzyozdabiana deska rozdzielcza samochodu w rózne maskotki, kwiatki, a w taxi - widok choinek w Swieta Bozego Narodzenia - wszelkiego rodzaju turnieje, festyny organizowane w miastach (dawniej królował "Turniej Miast") - beznadziejne turnieje w TV (na TVN i Polsat) - przyozdabianie klatek schodowych firankami, kwiatkami (najczesciej wiesciami tórych nikt juz nie chce w domu trzymać) - panele na podłodze w mieszkaniu (paskudne! w przciwieństwie do parkietu ew. mozaiki) - o tak ! paznokcie z tymi tandetnymi wzorkami i cyrkoniami - kicz nad kiczami !!!!!! - opalone na max-a ciało - i wiele innych ....heheh e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmmmm
Jak chłopki-roztropki gola sobie głowy na zero a głowy maja jak jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cyrkonii
a co maja zrobic ci. ktorych nie stac na parkiet? strzelic sobie "gustowna puszysta wykladzinke"????? to dopiero jest wg mnie szczyt bezguscia.... poza tym chyba malo paneli w zyciu widzialas...bywaja naprawde calkiem calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo racja
cyrkonia nie popisałaś się tym wpisem, panele są super, te lepszego gatunku duuuuuużo ciekawsze od wspomnianej mozaiki... bleeee no, w końcu nie każdy ma mieć na podłodze drewno egzotyczne :P moja kuzynka (dzięki Bogu dalsza) ma w domu cud białą wykładzinkę, normalnie miodzioooo, do tego stopnia, że nikogo do siebie nie zaprasza, bo mogą pobrudzić - szczyt głupoty..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koparka
Jak słyszę imiona: Grażyna, Malwina, Aldona, Błażej, to mnie skęca....okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny_girl
jak dla mnie okropnym zjawiskiem sa panny ktore chodza w nowych butach a nawet nie odlepia z podeszwy metek i cen w oczodajnych kolorach.. oprócz tego rzuca mnie jak widze istoty opalone \"na skwarka\" (czyli bardzo bardzo ciemno pomimo naturalnie jasnej karnacji) w turkusowych i intensywnie różowych sweterkach... a szczytem jak maja jeszcze do tego czarne odrosty (sie znaczy farbowaly sie na czarno dawno dawno temu) a co do imion to: martyna, żaklina, żaneta, antoni (szczególnie dla bobasków), fabian, miłosz, dominik, jan ja osobiscie jeszcze nie lubie imion kamila i marta (ale to juz chyba moja fanaberia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrkonia na paznokciu
do ---. o racja Kazdemu z nas co innego sie podoba. Panele sa dla mnie kiepska imitacja ładnej podłogi. Nasze zdania w tej kwesti nie musza byc zgodne. Domniemam, ze wiele osób ma podobne odczucia estetyczne co i Ty:). Ja wyraziłam swoja opinię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmarna panna z prowincji
nie mogę patrzeć na rajstopy-kabaretki! Tandeta! Tipsy - okropna rzecz Plastikowe talerze i kubki ! Święte obrazy w złotych ramkach przedstawiające Jezusa w Ogrójcu wzroki na ścianach takie z wałka na przykład srebrne na seledynowej ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z imion: -dziewczynki: Żaneta, Dżesika (ostatnio przypadkowo na chrzcinach byłam i myślałam, że padnę na wznak w Kościele), Nikol, Andżelika... -chłopcy: Ariel, Oliwier, Iwo... Rzeczy materialne: hmmm, pewnie trochę tego jest, wszystko co szpanerskie i przesadzone Zjawiska: jak już któraś dziewczyna wspomniała kolor włosów jak u skunksa; smętnookie, pofarbowane na czarno klimaciary chodzące ubrane od stóp do głów na czarno w upale; laski opalone na pomarańczowo ze zmarszczkami w wieku 20 lat i tipsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka125
cyrkonia - hmm szkoda, że takie masz zdanie o moim imieniu :( mam je po 2 prababciach i mnie się podoba ale wracając do tematu - Żakilna imię okropne ale w akcie urodzenia Żakliny (jak mi sie wydawało) zobaczyłam - Żaklin - a rodzice nie sa obcokrajowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalCIAS1985
A ja znam pana co sie nazywa KONSTANTY PIEROŻEK.O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kot
- skądinąd zadbane kobiety po 40-tce łażące w getrach w "panterkę", "tygryska", ze złotymi torebkami i wieeelkimi złotymi kołami w uszach :) 'do działu kicz' - imiona pretensjonalne lub dziwaczne: Nikoletta, Samanta, Odeta, Donata, Nadia, Wiktoria, Bianka...... Alex, Melchior, Ariel, Liwiusz, Juliusz, Oskar - duuuże koronkowe szale spięte pod szyją broszą, do tego teatralny makijaż, lekko opadające kąciki ust, czytany w tramwaju tomik poezji... - to wszystko tylko w zestawieniu :) - mówienie "wogle" zamiast w ogóle i wstawianie zapożyczeń w dziwnych zestawieniach w stylu "ej, byłem u tego dizajnera zajefajnego, tego trendy facia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriel Czekaj
ot zjawisko dopiero hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łona
-jasne odrosty przy farbowanych na czarno włosach -tipsy -męzczyźni metroseksualni (trudno tu w zasadzie mówić o męskości) -cała tzw. "kultura" techno (żal serce ściska gdy koło tego słowo kultura piszę, nawet w cudzysłowiu) -łysi faceci prowadzący sportowe samochody, słuchający jakiegoś dudnienia, które słychać kilka minut zanim się w ogóle ich samochód na horyzoncie pojawi -Imiona: Agnieszka (straszne), Stasio, Jasio, Franek (modne te "starocie teraz), Andżelika, Ania, Kasia, Mariola(ale juz się rzadko zdarza chyba), Marta (jest po prostu brzydkie), Żaklina, Zosia (dobre dla naszych babć)...i wiele innych jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łona ty chyba
chora jestes, Ania i Kasia to jedne z najbardziej popularnych imion i na pewno nie sa kiczowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dorzucam imie: Majkel (tak, tak pisane, tragedia!) Kicz? No coz, tipsy. Dlugie, do samej podlogi. Najczesciej rozowe - bez komentarza. Zjawisko? hmmm moze Majkel w rozowych tipsach :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dorzucam wszystkie osoby powyżej, którym nie pasuje świat, a w szczególności autorkę/a tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sobotę jadę...
ERYK, DIANA, SANDRA, PATRYK, Żaneta wcale nie jest pretensonalne ani kiczowate! plastikowe/lateksowe ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×