Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giligili

pytania dotyczące antykoncepcji? chętnie pomogę

Polecane posty

mam 18 lat i biore logest, chcialabym zmienic te pigulki z dwoch powodow, po pierwsze po dwoch opakowaniach chyba przytylam , czuje sie jak napompowana a po drugie sa drogie, chcialam sie zapytac jakie inne pigulki moge stosowac w moim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenistwo
w ulotce Panadolu extra jest napisane: - doustne leki antykoncepcyjne, cimetydyna zmniejszają metabolism kofeiny, natomiast barbiturany i palenie tytoniu przyspieszają, czyli to nie ma związku z obniżeniem skuteczności???bo brałam w czasie 7dniowej przerwy i nei wiem czy mam się martwić czy nie?? proszę o odpowwiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, od ponad 2 lat biore cilest niby czuje sie dobrze ALE przez ten czas troche mi sie przytylo(ale to raczej wina zwiekszonego apetytu) , mam humorki , zyly na moich nogach staly sie bardziej widoczne, cierpie na wzdecia , nie moge jesc juz takich rzeczy jak kiedys (czasami do bardzo pozna mi sie odbija np jak pozno zjem ogorka), a ochota na sex...hmy wydaje mi sie ze ostatnio troszke mi zmalala. myslicie ze to wszystko wina tabletek? czy powinnam sie zaczac zastanawiac nad ich zmiana ,a jesli tak to na jakie (slyszalam ze najlepsze sa II generacji) . czy powinnam jakies badania wykonac?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanie mam, czy jak pije siemie lniane to zmniejsza sie skutecznosc tabletek? czy to nie ma zadnego wplywu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie zabezpieczenia
Jak sie zabezpieczyć żeby ie wpaść?? Ale tabletki to chyba odpadaja bo te chumorki i wogule wszystkie skutki uboczne wiec jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julies
bobi1985 skoro bierzesz tabletki tak dlugo to powinnas zrobic proby watrobowe, badania krwi...zwlaszcza wskaznik gestosci (chyba sie to nazywa) bo te objawy o ktorych piszesz to tak na 90% od tabletek.a o ewentualnej zmianie niech lekarz zdecyduje....tylko powiedz mu o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga0987
Do giligili Mama pytanie Brałam tabletki i zgodnie z ulotką po zażyciu opakowania, zrobiłam 7 dniową przerwę, i 8 -dnia powinnam wiąć tabletkę z nastepnego opakowania, nie zrobilam tego i wzięłam ją dzien późnej(pomyłkowo). Powinnam wziąć w srode, wziełam w czwratek i w piatek kochalam sie..:(co prawda nie do końca bez wytrysku ale plemniki mogą byc tez w sluzie, czy musze sie obawiac ciązy? jestm młoda i nie wyobrazam sobie taiej sytuacji:( pomóżcie - bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaję mi się, ale nie jestem pewna, że w tym przypadku powinnaś była postąpić jak przy zapomnieniu przyjęcia pigułki i wziąć dwie na raz. Konsekwencje mogą być takie, jak przy pominięciu pigułki. Ale radzę być dobrej myśli, w ciąże tak łatwo się nie zachodzi :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga0987
to czy moge teraz o tę jedną wziąć więcej?sama nie wiem co dalej....wzięlam 5 tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze boje sie troche zmiany tabletek, a co jesli lekarz przepisze mi jakies po ktorych bede czula sie fatalnie, albo po ktorych bede miala jakies plamienia. juz raz zmienialam z novynette na cilest wlasnie z powodu plamien (cilest maja wieksza dawke hormonow od novynette) a te wszystkie badania moge zrobic bezplatnie w przychodni?tam gdzie sie normalnie lecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga0987
Prosze nich zwróci ktoś uwagę na moje pytanie? nie wiem co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga0987
Prosze napiszcie cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara88
do "giligili " widze ze znasz sie na rzeczy czytalas moj topik ?? czy nie bo chcialam ci zadac pytanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara88
jest ktos kto czytal moj topik o antykoncepcji o tym ze sie boje ze jestem w ciazy bo sie bardzo bje albo ktos kto zna na rzeczy ?? prosze o odpowiedz :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva22
Czy mozna zazywac aspiryne profilaktyczne np 1 dziennie ( w mojej rodzinie wsytepuje ryzyko zakrzepicy) na rorzedzenie krwi gdyz aspiryna ma takie własciwosci przy jednoczesnym braniu pigułek i czy aspiryna ma wpływ na skutecznosc pigułek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie
Biore tabletki, a musze iść do dentysty. Kiedyś słyszałam, że gdy się bierze, to dentysta musi o tym wiedzieć, bo wtedy nie może dać znieczulenia, czy jakoś tak...nie wiem czy to prawda, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim!! Czytam wasze forum i chcialam zapytac, czy jezeli mam wkadke wewnatrzmaciczna, ta starszego typu i bralam ostatnio antybiotyki to moge zajsc w ciaze. Gdzies wyczytalam, ze przy braniu antybiotykow mozna, Czy to prawda? Prosze odpowiedzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiejcie sie
dziewczyny mam pytanie jak ostatnia tabletke z opoakowania biore o 20 w poniedzialek i robie 7 dniowa przerwe to nastepna biore w nastepny pon o 20 czy we wtorek??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzesz we wtorek o 20, zawsze robisz 7 dni przerwy a osmego dnia bierzesz juz tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiejcie sie
bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie
dziewczyny co sadzicie o tab Yasmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie
renika a jakie ty bierzesz jak mozna wiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stediril zapraszam Cie na strone www.psyche-soma.com dowiesz sie tam o wiele wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kia25
hej dziewczyny sledze wasz topik juz dlugo i doszlo do tego ze sama potrzebuje pomocy \ze wzgledu na wysokie cisnienie spowodowane przez Microgyron 30 (estrogen w nich zawarty) musialam zmienic je na Cerazette, te zawieraja tylko progesteron. Nie wiem czy sie orientujecie ze te tabletki bierze sie 28 dni bez zadnej przerwy na okres. Moj problem polega na tym ze odkad zaczelam je brac nie mam okresu, biore juz drugie opakowanie i nic..... Nie panikuje bo wydaje mi sie ze seks byl pod kontrola wiec nie powinnno byc wpadki ale moze ktoras z was wie jak takie tabletki dzialaja. Lekarz mowil mi ze jak sie je bierze to okres stopniowo zanika, po jakichs trzech opakowaniach, ja biore dopiero drugie!!! Brakuje mi przy Cerazette tej siedmiodniowej przerwy na okres, to taki fizyczny dowod ze nie jestem w ciazy... Ale coz, cisnienie to wazna rzecz Bardzo prosze o pomoc, moze ktoras z was miala podobne doswiadczenia z 28 dniowymi tabletkami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie w sumie tu pojawiają się tylko odnosnie tabletek antykoncepcyjnych ale dla mnie to bardzo ważne : 3 tygodnie temu kochałam sie z zabezpieczeniem( srodek mechaniczny- prezerwatywa) firmy unimil powinnam dostać okres tydzień temu i do tej pory nic..dodam ze suciam często, brzuch jakby trochę powiększył jem jakby więcej niz do tej pory, wiem ze te tematy powtarzają się co chwilę i macie tego serdecznie dosyc, ale jak temat seksu jest rozciągły to nigdy to nie zginie zawsze ktoś będzie sie pytał jedych będzie to wkurzać a innych nie czekam na odpowiedź błagam tylko poważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milano
mam pytanie kochalam sie z mezem dzien przed miesiaczka i co nieco zostalo wpuszczone do mnie do srodka.Pozniej w ostatni dzien miesiaczki i to bez zadnego zabezpieczenia i wtryskiem do srodka.czy jest mozliwosc ze zajde w ciąże .Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos malo zainteresowania na tym topiku :( a szkoda bo bardzo pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwiopijczyni
Mam pytanie i prosze o pomoc.Czy papierosy obniżają dzialanie tabletek antykoncepcyjnych min Logestu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×