Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 1000 kalorii po kopenhaskiej - kto wchodzi ???

Polecane posty

Gość kuletka
Czesc dziewczyny:) ja co prawda jestem jeszcze w trakcie diety kopenhaskiej ale z checia przylacze sie do Was i zastosuje diete 1000 kalori,gdy juz skoncze kopenhaska:)jestem mloda mama, mam 8 miesiecznego synka i niestety nabyte kilogramy w ciazy pozostaly(dodam ze w ciazy przytylam 26 kg:(.na kopenhaskiej schudlam 6 kg w ciagu 7 dni.zostalo mi jeszcze 6 dni:)chcialabym wrocic do wagi z przed ciazy(60kg) ale boje sie efektu jo-jo.mam nadzieje ze z Waszym i moim po czesci optymistycznym podejsciem uda mi sie tego uniknac.pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martowska
Podczytywałam ten wątek jednym tchem dwa pełne dni i w sumie zadziwiająco szybko urwał się kontakt. Dziewczyny podziwiam Wasz zapał i jestem szalenie ciekawa, czy wasze kg powróciły. Niemal zżyłam się z Wami czytając o Waszych sukcesach, wzlotach i upadkach. Teraz jesteście już o 4 latka starsze i napewno bogatsze w nowe doświadczenia. Było mi bardzo miło.. dałyście mi wiarę w to,że warto wziąć się za siebie i tak schudłam już 7kg :) Może jeszcze kiedyś ten topik ozyje... Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada1
witam serdecznie, jest tu ktoś? Jestem na kopenhaskiej 11 dzien, daje rade, ale juz planuje diete 1000 kalorii, bowiem nie chce przytyc, a wsparcie bedzie potrzebne, bo nie moge sie doczekac az zjem kawal ciacha, albo pączka :/ Naraziem prawie 5 kg mniej, to i tak dobrze, bo duzo przytylam w czasie ciazy, a minelo juz 11 m-cy i za miesiac do pracy wracam, a tu nie ma co wlozyc heheh. Pozdrawiam i do \"zobaczenia\" wkrotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oczom nie wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem 8 dzien na kopenhaskiej i schudłam tylko 3 kilo:( Mam 164cm wzrostu i wazylam przed dieta 62 kg lecz chce zjechac do wagi sprzed roku (żuciłam fajki i przytylo mi sie az 15kilo!!) znacie moze jakas skuteczna diete po tej kopenhaskiej bo mysle ze dalej juz niezejde:( Biegam co tydzien 2h i jezdze na rowerku domowym a tu nic nieubywa wiecej....Jaką diete stosowac ???POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada1
Asieńka 25 ja w 8 dniu tez mialam 3 kg, potem dopiero w 11 ruszylo... zazdroszcze porzucenia nalogu, bo ja pale coraz wiecej na tej diecie.... dzis 12 dzien - a co do Twojej wagi - to rowniez zazdroszcze, choc ciesze sie ze juz waze 73 kg :) ja proponuje Tobie diete 1000 kalorii, choc sama jeszcze nie probowalam - jeszcze 2 dni i koniec befsztyków, bleeeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada1
no i juz po kopenhaskiej, 5 kg mniej, jestem zadowolona, ale to jeszcze nie koniec :D wczoraj przekroczylam nieco 1000 kalorii :/ musialam sprobowac ciasta i sosu z ziemniaczkami i takie tam, ale od dzis liczę i pilnuje sie - na sniadanko pol rogalika a na obiad odrobina żurku, bo akurat mam... no to juz nic innego nie wchodzi w gre heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisssse
Ja przeszłam na dietę 100 kcal. Śniadanie plaster wędliny i herbata bez cukru drugie sniadanie : herbata Obiad : marchew,jabłko i herbata Kolacja przed godziną 16 !! : marchew i herbata O godz 17 Liść senesu - herbatka przeczyszczająca Luty - 90 kg CEL **Sierpień - 70-65 kg Skutek uboczny jest jeden : ból głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska81
Martowska, ja straciłam dziś pół dnia pracy czytając te posty:) dziewczyny podziwiam Was szczerze !!! od tygodnia jestem na diecie 1000 kcal, ale efektów narazie niet:( musze nabyć drogą kupna wage elektroniczną, może wtedy zobaczę czy coś sie rusza:) narazie obmyslam plan obiadku - dziś rybka na parze i warzywka na patelnię:) macie jakieś ciekawe pomysły na mało kaloryczne obiadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam nadzieję że nie będziecie miały nic przecieko jak przyłącze się do Was.Ja 6 dni temu zakończyłam diete kopenhaską i schudłam 6 g ale niesety nie przestrzegałam przez ten tydzień tego co jadłam i przytyłam 1 kg i od dziś jestem na dietce 1000 kalorii rano zjadłam galaretkę pomarańczową to jakieś 200 kalorii a na odbiad sałatkę meksykańską z połową małej łyżeczki majonezu to jakieś 400 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×