Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

dobra a tak na powaznie bo widze ze wszystkic zgorszylam:) pacana sobie nie potrafie wyobrazic:) napewno nie jest za chudy, raczej normalny bo rzadko chudzi ludzie maja takie poczucie humoru ;) a ciebie ninna hmmm nie potrafie sobie ciebie wyobrazic jaki masz kolorek wlosow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałem sie tak ubrać ale w stringach urwała mi sie uzda a nie chce chodzić z gołym tył... :P widze że sobie fajnie po mnie jeździcie no dobrej zabawy ale uważajcie żeby któraś nie spadła bo dzisiaj mokro i można zaliczyć nura w kałuże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Towarzystwo pracować a nie obijać się po sieci ;) Pacan zapewne jest okularnikiem z lekkim brzuszkiem :) i pewnie już łysinka mu prześwituje ;) A ja dziś wyglądam jak chmurka - gradowa :P papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacanek sie oburzyl:) pacanek na zgode zaspiewajmy \"wyginam smialo cialo wyginam smialo cialo wyginam smialo cialo dla mnie to - malo\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan to jak z tym twoim brzuszkiem??? sliwka miala racje???? w ogole jak sliwka moze nas opuszczac o 10??? to niedopuszczalne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ale ciekawe egzemplarze jesteście dziewczyny teoria żmijki o wpływie masy ciała na poczucie humoru danego osobnika jest tak błyskotliwa i śmiała, że na pewno by zawstydziła Einsteina z jego banalnym E=mc2 no i śliwke niestety musze rozczarować bo z opisem nie trafiła - przykro mi :( a jak wygospodaruje trochę czasu to was niedobre kolezanki jeszcze dzisiaj pojade ahahah - na razie cieszcie się swobodą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c\'mon pacanku, nie obrażaj się na nas, po kimś jeździć trzeba, a że jesteś w tym gronie póki co jedynym samcem.... no sam rozumiesz... ;) żmijka, nie możesz mnie sobie wyobrazić? ;) hehe... no dobra, mała podpowiedź, włosy blond :) a TY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi pacanie ta smiala teoria nie jest moja teoria oprocz podzialu ludzkich temperamentow na extrawertykow i introwertykow wczesniej istanial podzial w ktorym zaznaczony rowniez byl wyglad pozwole sobie wkleic krotka charakterystyke pyknikow:) \"Czy da się coś powiedzieć o człowieku na podstawie kształtu dłoni, rysów twarzy, wyglądu zewnętrznego? Czy może są to tylko średniowieczne zabobony? Typolodzy starożytni twierdzili, że powodem takiego lub innego temperamentu są \"ciecze\" ludzkiego organizmu. My dzisiaj wiemy więcej i bardziej dokładnie i mówimy: fizjologia człowieka. Ale i to wiemy, że na kształtowanie się typu fizjologicznego ludzi wpływają hormony. Typ fizjologiczny z kolei ma wpływ na indywidualność człowieka, m.in. decyduje o jego typie psychicznym. Omówimy tu - w dużym stopniu uproszczoną - typologię prof. Kretschmera z uzupełnieniami prof. Brzezickiego. Kretschmer wyróżnia zasadniczo dwa typy fizyczne: leptosomatyka i pyknika (weź lustro, a nawet dwa, żebyś mógł obserwować swój profil, czytaj powoli i patrz uważnie). Leptosomatyk: mały kąt twarzowy (czoło odchylone do tyłu), cofnięta dolna szczęka, zęby górne zachodzą bardzo na zęby dolne. Wąskie wargi, blada karnacja ciała, wzrost zazwyczaj wyższy od pyknika, szczupły, kształt ciała podłużny: wydłużona klatka piersiowa, długie, słabo umięśnione kończyny, długie palce dłoni. Pyknik: duży kąt twarzy („wypukłe czoło\"), szczęka dolna wysunięta, czasem nawet zęby dolne zachodzą na górne, głowa osadzona na silnej szyi, słaby zarost czoła i karku, grube wargi, w wieku starszym skłonność do tycia, z brzuszkiem włącznie. Krótka klatka piersiowa, krótkie kończyny, krótkie palce dłoni. Cała postać przysadkowata, okrągława, „krótka”. Kretschmer stwierdził na podstawie wielu obserwacji, że typ leptosoma posiada swoiste usposobienie, które nazwał temperamentem schizotymicznym, natomiast typ pyknika wiąże się z temperamentem cyklotymicznym. Trudno tutaj wymieniać wszystkie cechy charakterystyczne znamionujące te temperamenty. Podam tylko niektóre. Schizotymik: egocentryczny, zamknięty w sobie, ambitny, wrażliwy\' często do granic drażliwości, długo pamięta krzywdy, nietowarzyski lub towarzyski tylko wobec wybranych, nieśmiały, nieufny, trudno nawiązuje przyjaźń, ale gdy się przywiąże to bardzo trwale, skłonny do idealizowania, sumienny, trzyma się przyjętych zasad, skłonny do abstrakcji, trudno się decyduje - przeważnie po decyzji żałuje, że tę ewentualność wybrał, życiowo niezaradny, skłonny do pesymizmu. Cyklotymik: jest w pełnej mierze przeciwieństwem schizotymika; optymista -ale nierówny - otwarty, nie przejmuje się zbytnio niepowodzeniami, towarzyski, łatwo nawiązuje przyjaźń, ale nietrwale, nastawiony realistycznie, łatwo się decyduje, praktyczny, skłonny do ustępstw, nie trzyma się sztywnych zasad, życiowo zaradny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna blondi a zmija czarna jak wegiel:) a tak serio ciemno brazowe wlosy mylone z czarnymi bardzo ciemno brazowe oczy - jestem cieeeeemna :) ale to dobrze sliwka powinna byc ruda:) a pacan lysy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy opis. ale jakoś nie mogę się jednoznacznie określić. jak kiedyś zrobiłam test osobowości to mi wyszło 1/3 sangwinika, 1/3 choleryka i 1/3 melancholika. taki ze mnie pomieszany przypadek. pacan łysy?... to by nawet pasowało :) i w okularach może? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja jestem genralnie bardzo zlozona osoba co bardzo przejawia sie w moim sposobie ubierania zachwoania a na tescie na tempaerament wyszedl mi stanowczo i zdecydowanie extrawertyk choc odnajduje w sobie wiele elemntow introwertykow sama ze soba sie nie nudze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, każda z innej bajki, do wyboru, do koloru ;) tylko o pacanie ciągle nic nie wiemy, jakiś tajemniczy, czy może ma coś do ukrycia?.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zmijka troszkę mnie zaskoczyłaś tą swoja a raczej nieswoją teorią - i tak podtrzymuę tezę że to smiała taoria ale ja tylko pacan jestem i wypraszam sobie - nie jestem łysy - no czoło coraz wyższe sie robi ale jeszcze mozna mnie za grzywe potarmosić :P i nigdy nie chodziłem w okularach no chyba że przeciwsłonecznych :P no i ciesz sie bardzo że kazda z was inna wszystkie moje (no choć na razie na tym forum) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekielne usposobienie?... wiecie co... jak to czytam, to bardziej mi przypomina zlot czarownic, niż spotkanie klubowiczek ;) ja dla odmiany jestem introwertykiem. fakt, dość ekstrawertycznym w swej introwertyczności, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwałabym moje włosy - dłuzsza odmiana włosów krótkich... mam ochotę na długie ale nie mam cierpliwości i poza tym wychodzę z założenia \"włosy nie recę -odrastają\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi:) ja jakis czas temu obcielam 8 cm i nadal nie odrosly :( w tej chwili mam za lopatki:) a dodam jeszcze ze proste jak druty - zero krecenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może nie jestem exstra ani trendy ale za to jestem pro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan nie owijaj w bawelne masz podac dlugos kolor wlosow kolor oczu wzrost wage rozmiar stanika buta i czego tam jeszcze chcesz :p i dokladnie opisac dzisiejsze ubranie zrozumiano????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×