Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

mięso?... karkówka?.... urgh... widzę, że mamy totalnie różne gusta kulinarne. ja wszystko byle nie mięso ;) a dziś wciągnęłam sałatkę - sama zrobiłam! mam nadzieję, że przeżyję, bo sałatka mocno eksperymentalna była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dwa na dwa ninna i sliwka jak prawdziwe kobiety lubia zielone a ja i pacan jak prawdziwi faceci kochamy mieso :) jest dobrze :p wiec pacan sami musimy sie wybrac na te karkowke z grrilla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic przeciwko sałatkom - sam lubie ale jak żyć bez kotlecików... może się i da ale co to za życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko żmijka - Ty przyprawisz ja zgriluje najpierw trza bedzie trochę popieprzyć tak do smaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stop stop!!! Protestuję jedna sałatka wiosny nie czyni!! Obwiam się że ja takze jestem mięsożercą -dzień bez mięcha dniem straconym -mówię poważnie. Lubię warzywa i owoce ale bez mięsa mam tak samo jak pacan :( W związku z tym na karkóweczkę to z chęcią się wkręcę a co za tym idzie pieprzenie w duecie musi poczekać bo będzie trio przy grilu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmijka - jak to tylko po bożemu? a moze tak nawt bez kolacji - w pozycji na głodniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka nie ma sprawy na pewno gdzieś przy grilu jak się pościskamy to sie pomieścimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta Wasza rozmowa zmierza w jakimś dziwnym kierunku... ;) pacan, ale masz rwanie, jak klucz do WC ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ale w sumie mogłam wiedzieć, że tak będzie - zawsze mi mówią, że przyciągam oszołomów ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moi drodzy nie wiem do ktorej wy pracujecie ale ja do 16 wiec sie zbieram:) jak dojade do domu o 16.55 i ktos jeszcze bedzie to cos do was napisze zboczency!! papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, Wy mięsożercy, pewnie byście mnie usmażyli i zjedli jak zła czarownica Jasia ;) ale z tym przyciąganiem to mówię Wam, coś w tym jest, jakich jak dziwnych ludzi znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przy tym grilu to niezły krąg nam sie zapowiada a raczej chyba jakaś pieprzona plecionka i to bynajmniej nie chodzi o wyplatanie z wikliny... fakt ninna - niezły z Ciebie magnes na moralnie niepoprawnych - Twoja konstrukcja oparta jest chyba o nadprzewodniki (czyli duże napiecia i znikomo mały opór) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, ale Ty pacan mundry jesteś! rozszyfrowałeś mnie jak ta lala! i wprawdzie nie wiem, czym się zajmujesz, ale śmiem zaryzykować twierdzenie, że minąłeś się z powołaniem - powinieneś zostać psychologiem. i nie tyle z zamiłowania do zgłębiania ludzkiej psychiki, co ciągot do kozetki i innych takich (s)experymentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ninna widzisz mam nick na jaki zasługuję :P a ciągoty mam niezwykle pospolite - i daj boze takie jak najdłuzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj Ci Boze zdrowie. z drugiej strony - co za typowo meskie podejscie - \"jak najdluzej\" zamiast \"jak najlepiej\' ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i typowo kobieca riposta - doszukiwanie sie głębi i poddtekstu w niezwykle prostym stwierdzeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż drogie Panie maszę opuścić wasze milusie towarzystwo - nie wiem czy dzisiaj uda mi sie wrócić bo mam dzień alkoholizowania organizmu a po pijaku nie chcę burdy na forum robić :P od jutra dziewczyny machm do Was ja - samczy do bulu pacan 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie te nasze kobiece niuansy to Wy byście tylko pili piwo i oglądali TV. no, czasami może chwila szaleństwa i 3-minutowy numerek. zginęlibyście bez nas jak Mańka w Czechach. taka prawda, faceci.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×