Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

nie dziwcie się - ja preferuję \"kanciaki\" bez względu na okoliczności przyrody, a czasem gdy wyskoczy jakieś kino lub pub to sztruksy bądź jakieś fajne wełniane... a na imprezki to zupełnie jeansy odpadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie z zarostem wysokich dobrze zbudowanych nie lubie chudzizny zadbanych meskich jak najkrotsze wlosy zdecydowanie jak najciemniejsze a wy ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widze takich przynjamniej 5 dziennie ale w wiekszosci z dziewuchami i to jeszcze naprawde ladnymi ale co tu sie dziwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie sie nie chowam ale chyba zaczynam dopiero trzeźwieć i tego nie da sie ukryć (potrzebuje na gwałt klina) a wy drogie Panie to nie macie za duzych wymagań wobec facetów? wredoty jedne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyższa wypowiedx dotyczy spodni a nie facetów... Mężczyzn uwielbiam wymagających, stanowczych i z charakterem. Nienawidzę gdy facet podaje się na tacy w posypce lukrowej - wtedy emocje opadają - mam naturę zdobywcy i uwielbiam podchody :) A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie stanowczych mezczyzn nie lubie jak facet robi z siebie ciote ktora na wszystko sie zgadza i ciagle mi ustepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna Ty też jesteś taki damski hunter jak śliwka i żmijka i polujesz na facetów z dzidą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię inteligentnych z wysublimowanym poczuciem humoru, którzy raczej mocno stąpają po ziemi. z wyglądu: żeby nie był niższy i szczuplejszy ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię stanowczych, ale nie głupio upartych. czasem jest wygodniej mieć uległego faceta, szybciej można osiągnąć kompromis ;) zresztą, nie ma reguły. mogę sobie mieć ideała w głowie, a i tak przyciągnę oszołoma, taka karma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam talent do patałachów :( :( :( i mięczaków - przyjaciel stwierdził że lgną do mnie słabeusze bo jestem silna, a faceci z jajami to mnie unikają bo nie chcą mieć piekła w domu 😭 tylko potulną owieczke - a to ostatnie co mozna o mnie powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawości :) no powiedz, nie kryguj się ;) ja mam 27, jeśli Cię to ośmieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka nie odpowiadaj pytaniem na pytanie - to takie niegrzeczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? czemu :( pacan, a Ty? i nie odpowiadaj pytaniem na pytanie, bo wiesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:59 ninna jak będzie ładna pogoda, to też wybywam na całe dnie, ale wieczory mam wolne. nie, z byle pacanami nie, ale mam nadzieję, że Ty jesteś wyjątkowy ;P ile masz lat? 10:04 pacan a racja podobno wyjatkowy pacan jestem ninna - no nie przesadzaj nie moge ujawniać danych ze swojej metryki - jestem tu na forum anonimowo... i tylko dlatego tu jestem poznawać to sie mozemy poza forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu, ja mam dobrą pamięć i nie musisz mi tu wklejać. poza tym śliwka też by chciała wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiet i pacanów nie pyta sie o wiek - troszke kultury kochane samiczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za progres pacan, nowa stópka! :) mamy na Ciebie dobry wpływ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prokuratora to sie dziewczyny nie bójcie moja mama pozwala Wam mnie molestować :P a czy macie na mnie dobry wpływ? hm... to sie jeszcze okaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, pełnoletni jest - wyznał w międzyczasie, ale zero konkretów... echh... a myślałam, że to tylko babki się nie chcą przyznać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet jeśli to co? do grila to potrzebna sprawność i inwencja żeby nudno i schematycznie nie było :P skąd mozecie wiedzieć jaki mam zasieg na wiagrze? a moze mam niezniszczalna proteze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×