Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

joł dziewczyny 🖐️ dziś piątek więc w pracy mozna swobodnie mysleć o sexie i alkoholu... jak wszyscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz się Blondi wcięła! mój wpis tyczył się oczywiście wpisu pacanowego! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacan myślałam,że tu tylko Zaplutek pluje :P Mój weekend zapowiada się bardzo spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam zamiar po powrocie z pracy: 1)wziać gorącą kąpiel,2)zrobić sobie kakao,3)otulić sie kocem i 4)po raz 673 ;) obejrzeć 2wieże Może niezbyt wyrachowane ale bardzo mi potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... czasem już się nie ma siły na nic innego po wyczerpującym tygodniu... ja bardzo podobnie, tylko zamiast kakao coś mocniejszego (branża zobowiązuje ;)) zamiast \"Dwóch Wież\" może jakiś kabaret, no i zamiast koca... pomyślę nad męskim ramieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie - mam dwie wolne wejściówki na poligon kabaretowy w niedzielę - pisze się ktoś? ino szybko, bo nie mam neta w domu, więc jakby co to esy słać - jak ktoś ma mój nr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna czyli dziś wieczór zostane skatowana tym nudnym filmem :o Nie mam numeru więc dupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka nuda? dzień taki piękny! kolejny poniedziałek, mnóstwo możliwości! ;) no i jak po weekendzie? wypoczęci? plany zrealizowane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka dziewczynki 🖐️ witam w IV RP - kurcze od dzisiaj bede bał sie otwierać lodowkę bo jeszcze zobacze w niej kaczora :P jak tam weekend? mam nadzieje ze jesteście przepite i sexem zamęczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacanku Drogi, widzę ze humor dopisuje :) Dobrze ze chociaż Tobie - wnioskuję, ze weekend był udany ;) Niestety ja nie mam czym się chwalić - pracowałam :O Ps. Straż nocna - nie polecam, Rosjanie muszą się jeszcze trochę poduczyć ichni matrix to jakieś nieporozumienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w katolandzie :o Weekend miałam leniwy :D Nawet w TV nie było na co popatrzeć. Zdrzemnęłam się na wieżach a potem zawiesiłam oko na Vinie Dieselu, ogólnie leniwie i nuudno, bo stary pracował przy kompie, ot tyle, że od niego odpoczęłam (od kompa znaczy ;) ) A teraz wieści o Chice: do środy siedzi w domu i mam zamiar ją odwiedzić, kto ze mną?? (mamy zaproszenie) w czwartek idzie do szpitala, w piątek operacja. Dajcie znać czy reflektujecie na odwiedziny (dziś- środa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś miałam dzień z emocjami ;) Nie ma nikogo to się nie wysilam z opowiadaniem :P Ja jutro chyba odwiedze Chicę sama :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogieee :( biorę czynny udział w wyprowadzce starej współlokatorki i muszę być \'zu Hause\'. pozdrów Chic i mam nadzieję, że spotkamy się jak wydobrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeelp :( o matko jak mnie boli głowa - chyba spada cisnienie - i to na łeb i szyję :O Tabletki nie działają 😭 a ja muszę jeszcze tu posiedzieć i nadrobić zaległości, FUCK co za ból :( Blondi nie dam rady - mam cały kalendarz na ten tydziń zapchany od rana do nocy :( Ale ucałuj koleżankę bananówę ode mnie😘 powiedz ze trzymam mocno kciuki za jej gnaty :) do jutra - ja idę szukać jakichs mocniejszych prochów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×