Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

no to git :) a na kabaret byś z nami nie poszła? zaczyna się o 19:00 jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!! to sem ja :D Witam wszystkich! Co tak pusto się zrobiło? Ninna ja Ci pośpiewam ;):P Landrynka wcale nie jest nieśmiała tylko jej sie gadac nie chciało :D A kabaret sobota czy niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu, się zjawiła, wielmożna paniusia :P zaplutka pozdrowiła, a? ;) kabaret piątego jest, o 19:00. rzuciłam hasło plotek przed lub po, ale oczywiście głuche same (albo ślepe) i nic nie mówią czy tak czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli w sobote... ja cholera nie wiem jak się będę czuła po piątku...hmmmm Zaplutek pozdrowiony :) Ze mną to jest tak: ja jestem chętna na kabaret i plotytyle, ze nie wiem czy będę w stanie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę śmiechu przydałoby się pod koniec tygodnia, a jeszcze w znakomitym towarzystwie... A napiszcie laski gdzie te wystepy bo coś mi chyba umknęło :( Co do plot wszelakich... praca zobowiązuje więc gęba mi się nie zamyka :P a jeśli da się przy tym i gardziołko przepłukać to jestem na TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 19:00 DKŚ na Smolnej, wejście od Jerozolimskich. zastanówcie się do jutra czy i kto idzie, żebym wiedziała, jak wejściówki dzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo!.... gdzie się podziewacie?... zapadliście w sen zimowy, robaczki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???.... bosz, z kręgosłupem nie ma żartów... współczuję śliwka... swoją drogą to jakieś fatum? najpierw Chicquita, teraz Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkie :) Podzwiwiam kobiety - coś im się stanie, boli ale za Chiny ludowe do lekarza nie pójdą: \"Przeczekam może przejdzie/ A sparaliżowana od pasa w dół\",\"To tylko lekkie przeziębienie/ A kaszle jak gruźlik\". Nie rozumiem. Kobieto-Śliwko idź do lekarza !! Na jaki kabarecik się wybieracie :P ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ninna ja się zdecydowałam, najwyżej na kacu będę :D Tyle że czekam na odp kumpla bo może też by poszedł, bo mój kochany nie ma czasu,standard wrk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra już wiem ide sama i już:D A teraz idę spreparować zagryche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic, dlaczego twierdzisz że MY (płec piękna) nie chodzimy do lekarza - to nieprawda :P Ale w tym przypadku myśle , że coś tam sobie naciągnęłam :( Jeśli do poniedziałku nie przejdzie wtedy pójdę do ortopedy. co do kabaretów Nina - dam znać ok 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego, co wiem, to raczej faceci nie lubią chodzić do lekarzy. no, chyba, że się trafi jakaś nieziemsko piękna pani doktor ;) dobrze Blondi, wpisuję Cię zatem na listę. i czekam na info od śliwki i landyny, bo w razie czego zwerbuję kolegę. stic, idziemy na występ GIT (Grupy Inicjatyw Teatralnych) pt: \"Randki trzyminutowe\". cokolwiek to oznacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja niestety nie będę mogła iść z wami na kabaret bo idę do Rampy, ale mam nadzieję, że następnym razem nadrobię zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Landryna :D A my dziś do Balsamu idziemy. Różne opinie w necie wyczytałam, więc zobaczę sama czy mi się spodoba czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO!! :D Możliwe, że nie będę wybredna po domowej zaprawce ;) A tak widzę, ze humorek masz ok :) do fajnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie za bardzo, bo za wiele sie nie zmienilo :( a właściwie nic. Byc moze po weekendzie przeniose się do kupla. Musze tylko skombinowac laptopa-bo bez tego jestem ujeb...maxymalnie. Po prostu nie chce zasmucac tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to szkoda :( To życie takie wstrętne czasem jest...ale tak to już jest, raz wzloty raz upadki...wiem co mówie ;) wiek sędziwy zobowiązuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już jest, nie da się przeżyć bez problemów... ja w takich sytuacjach zawsze sobie tłumaczę, że już wolę mieć problemy swoje, niż się zamienić na czyjeś inne gorsze... na mnie ten argument działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, mam nadzieję, że trafisz! ;) to do jutra jakby co, ja się też już zawijam na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca :) Napiszcie czy się spotkałyście i jak wrażenia??????bo jestem bardzo ciekawa.......... Co się stało Blondi?????-przesadziłas z alko ;).....musisz chyba ze mną trochę potrenować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Landrynka🖐️ a Ty co spać nie możesz?? :P No przesadziłam i nie dałam rady pojechać na kabaret :o Starość nie radość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, ja byłam oczywiście :) fajny kabarecik, więc Wasza strata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) No to się porobilo, okazuje się że 4 baby nie są w stanie ustawić się na spotkanie......:):):) Ja bylam na Sztukmistrzu z Lublina-całkiem, całkiem.. Jesli Nina się nie wkurzyła - ja chetnie pisze się na następny kabaret. Bo teraz potzrbuje duzo i czesto się smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezskutecznym umawianiem się już się nie denerwuję - ba, wręcz przywykłam! ;) następny termin 25.11 o 19:00. co nowego landynka? dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×