Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Dzięki dziewczyny :) dam wszystkie namiary Chicquicie, na pewno warto wiedzieć też o takim stowarzyszeniu, dzięki jeszcze raz w imieniu Chic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobity wywiało mnie bo non stop gdzieś mnie wysyłają. Ale wróciłem. Ach jak miło pooddychać śmierdzącym powietrzem Wawy. To jak która już wyszła za mąż albo jest w ciąży bo nie chce mi się czytać wszytkiego :P..... Życze miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisss co za pustka....pozasypialiscie????? Stic---> my tu rozprawiamy na ważkie tematy a nie o jakiś pierdołach :) :P więc wieszzzzz......bez takich mi tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki \"Drażetka\" no to nad czym tak deliberujecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad imperytweami kategorycznymi Kanta i ich odniesieniem do rzeczywistości a idąc dalej głębiej do naszego życia :) ::):):):):):):) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj widzę przyzwoita zbiórka z samego rana ;) ja wczoraj miałam tak zwany busy day i nawet dane mi było ujrzeć oblicze Naszego Najwyższego - czyli prezesa. co za wrażenie!... ;) ale dzisiaj już spokojniej. i chłodniej jakby. nawet założyłam rajtuzy, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak patrzę na termometr za oknem to aż mi się wychodzić z domu nie chce :o No ale musze na zakupy przedimprezowe pojechać a potem spacerkiem do Chic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie opadłam na krzesło... Od dawna \"dzwoniłam w pracy zebami\" - mam biurko przy oknie a ono jest nieszczelne :( Nie ma to jak miejsce pracy w pięknej starej i stylowej przedwojennej kamienicy, gdzie nawet kaloryfera nie można odkręcić bez zgody konserwatora zabytków ;) o wymianie okien mowy nie ma - bo te zbytkowe ramy to czysta historia... Tak więc marzłam jak diabli za to w stylowych wnętrzach ;) Do dzisiaj :) kupiłam uszczelki i właśnie okleiłam to zabytkowe okno :D zdrowie przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie czy orientujecie się gdzie w wawie można kupić obuwie Skechers? Bardzo mi zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ten sposób kolejny klejnot kultury narodowej został zbeszczeszczony uszczelką w postaci gąpki z przylepcem za 4PLN w OBI. To strrrrrrraszne jak kobiety potrafią być destrukcyjne w swoich działaniach, dążąc do celu pt \"ciepło\" nie ważne jakie uczuciowe, rodzinne czy nawet fizyczne.....straszne !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mi też dzis okropnie zimno...:( Stic---> nie podskakuj :P lepiej byś zaproponował ogrzanie....podobno kiedyś między innymi od tego byliście....ale teraz to juz nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi: C&A, House Of Colours, HD, Mine, Mrówka, Quiosque, Skechers Wola Park, ul. Górczewska 124, Warszawa a co do zimna - landynka masz rację. stic byś się poczuł, jako jedyny mężczyzna w naszym gronie, by nie rzec \"członek\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech nie pytajncie jak tam w sercu bo to temat na odrebną \"Historyję\". Ogrzać bym ogrzał ale wy teraz takie samodzielne się porobiłyście, w komandosach chcecie służyć i na migach latać, klonowac się, coraz więcej słyszy się o satysfakcji seksualnej kobiet dających kobietom ;) - po co komu teraz facet z \"maczugą\" co to ogień potrafi rozpalić. Ale mogę się chetnie z wami np.: jakąś herbatkę z rumem rozpracować - i humory zaraz się poprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konfitura ----> Jestem facetam, umię drapać się po dupie to chyba inplikuje fakt że umię również rozpalic ogień - żar już chyba nie :D Może być winko: \"Grzaniec galicyjski\" - pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thx Ninna :) znaczy w necie szukałam ale nie ma TEGO fasonu co mię interesi :P a wola mi sie nie wyświetliła niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszyskich 🖐️ stic - widze, że kolezanki Cie dopadły - respect i powodzenia życze hehehe zapewne juz wiesz, że nie tak łatwo być \"członkiem\" tego kafeteryjnego klubu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacanku witaj a Ty znowu gdzie przymarzłeś? Patyczak --> :P :P :P - Co do grzańca galicyjskiego - fakt jest pyszny i idealny na takie mrozy, jednak dam sobie rekę uciać że przygotowuje się go z piwa a nie wina!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i śliwka byś została bez ręki :P grzaniec galicyjski to takie wino, wiesz, do kupienia w sklepie :P stic - z maczugą, powiadasz...... ;) hmm... ;) pacan, zwracam honor - oczywiście w kwestii \"członka\" ;) to Ty byłeś pierwszy i niezastąpiony. i jesteś! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak idziesz do jakiejkolwiek warszawskiej knajpy i prosisz o grzańca galicyjskiego - to serwują gorące piwo przygotowane z żółtkami z cukrem (taki kogel-mogel) i odpowidnimi przyprawami. Najlepszy jak do tej pory w mojej ocenie jest w \"Oficynie\" na Chmielnej. Jako urodzona w Galicji podtrzymuję poprzednią wypowiedź i na razie ręki nikomu nie oddam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no jak - to o czym mówisz \"konfitura\" to grzaniec po szlachecku - a w sprawie grzanica galicyjskiegi to podzielam zdanie ninny_. Swego czasu na Mazurach piłem takiego w konkretnej szklanej butelce - no poezja. No ale jak nie grzaniec to może \"miodek pitny\" z Lublina (Apis). Też nieźle \"grzeje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie z Chic gorzej, nie wolno jej odwiedzać i w ogóle masakra :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×