Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

normalnie typowe kobiety... to ja tu zostałem ostatni... taki zabawny, dowcipny i wierny... a Wy zamiast mnie rozpieszczać to chcecie... skuć i okładać...???? ...niegrzeczne dziewczynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich 🖐️ Ja lubię z moim poscielówy bo ja jestem przytulanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blechh... pościelówy nudne są... no bo ileż się można przytulać i miziać??? :P to już wolę ogniste harce ze śliwką i pacanem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna :D blondi a masz jakąś listę przebojów pościelowych?? Pacanku a Ty nie narzekaj bo i tak wiemy że lubisz zabawę w te klocki :P A jak będziesz tak marudził to dostaniesz klapsa i na co Ci to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam :D Jest to płyta Love songs czyli zbiór kawałków które nie powinny mi się podobać ze względu na typ muzyki jaki preferuję, a jednak ;) płytkę nagrałam z okazji walentynek na wieczór z kolacją i sexem :D czyli dosłownie pościelówy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie do poscieli polecam cały album: Paul Oakenfold: Great Wall bardzo dobra i sprawdzona rzecz :P na koniec naiwnie sie spytam: a czy te obietnice dotyczace ognistych harców i klapsów to sie kiedyś sprawdzą - czy mnie tylko tak podpuszczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym rzecz hahaha napala w piecu i rozgrzeją do czerwoności a potem chlust ...wiadro zimnej wody - toz to mozna explodować a bynajmniej popekac w paru miejscach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pacan, nie pękaj ;) pejcza nawet jak nie mam to co to za trudność zorganizować ;) poza tym jak widzę gotowość śliwki, to gorsza nie będę, wchodzę w ciemno ;) w kwestii pościelów polecam kawałki Brodki - ma kilka takich fajnych, powolnych, w sam raz na... przytulanie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa jasne :P Brodka w TV Brodka w Radio Brodka w lodówce i jeszcze w pościeli...nieeeeee :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Blondi, marudzisz :P a co powiesz na Anite Lipnicka z tym jej antykiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa ze zgredem moze być, dobrze, ze już nie jęczy z Variusem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bojowe -choć bez pejcza :P dzeń dobry...A ja znowu od rana w aktach :O Brodka odpada - wszędzie jej pełno, Lipnicka też mi jakoś nie leży szczególnie w pościeli :( Ja proponuję jakiś jazz - melodyjna składanka smooth jazz caffe - są zróżnicowane rytmy na każdy etap wieczoru ;) A jak już chcecie jednego wykonawcę to ja zgłaszam Sarah McLachlan... hmm... rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzę, że się ładnie rozkręciliście ;) Pacan -ja tam bardzo lubię Oakenfilda... wszędzie, choć przyznaję rację Sliwce do łóżka -jazz jest w sam raz :) Nina--->od kiedy rozpoczynamy kabaretowanie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - lepiej powiedz gdzie sie podziewałas-jak Sylwester, Noworoczne postanowienia itd....nie ma tak bez wytłumaczeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ niegrzeczne dziewczynki :D no pochowajcie juz te pejcze i kajdanki... albo bierzmy sie za harce :P w nawiazaniu do miłych poscielowo klimatów muzycznych to niestety mi osobiście jazz nie pasi bo jest dla mnie troche taki ...mdły... a jesli juz wolicie iść w kierunku instrumentów to bardziej by mi pasował np. taki Joe Satriani... wyraźny bit w tle... - no rytm sie przydaje:P i te rify gitarowe... dla urozmaicenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfqerg
ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Landrynko, święta w rodzinnym Wrocławiu spędziliśmy a Sylwka na imprezie u kolegi z pracy mojego lubego. Było bardzo fajnie :) Na moją niebytnośc spuśćmy zasłonę milczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy ok, choć 2 tyg przed feriami zwariowane na maxa, a jutro rada pedagogiczna czyli pokwitnę w budzie dłuuuugo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz.... wygrzebałam się z cyferek... ledwo żyję.... ad kabaretowania - no cóż... byłam właśnie last saturday. następny termin za 2 tygodnie. ale wydają tylko po dwie wejściówki, skończyły się dobre czasu - a na styczeń już więcej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka nie pękaj, na coś \"płatnego\" sobie pójdziemy, poszperam w necie i jak coś mnie powali i będę krzyczeć, że muszę to zobaczyć to dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno Testosteron fajny jest. dajcie znać, jak będziecie się wybierać, może się dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja wam polecam \"kolację dla głupca\" w Ateneum :) super sprawa Testosteron nie odpowiada mi swoją tonacją ;) choć w swojej klasie jest ponoć niezły. Ja planuję 23 Miastomanię w Fabryce Trzciny i jeszcze Bulwar Zbrodni w Ateneum - tez w drugiej połowie miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testosteron - widziałam i średnio mi się podobał...momentami bez smaku...czasmi lepiej (dla uzyskania efektu) byłoby posugiwać się zasadą \'im mniej tym więcej\". Natomiast \"kolacja dla głupca\" - to fantastyczna sztuka + Frączewski :) gorąco polecam Ja chętnie wybrałabym się ( o czym już wczesniej Wam pisałam ) do Le Madame na Miss HiV-co wy na to???? Tym bardziej, że ten konkurs rzeczywiście (od 3 lat )odbywa się w Gabonie.... Nina- a w lutym bedą jakies kabarety???? (nawet bez darmowych wejsciowek) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×