Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

hej:) Nina--->i tak w sumie chyba jest najlepiej. Ja ogólnie nie przepadam za Sylwestrem ten dziwny \"nakaz\" zabawy i oczekiwanie na coś wyjątkowego -zwyle przemienia się w imprezę średniej jakości. Ze wszystkich Sylwestrów te 2 czy 3 najbarzdziej udane były właśnie jakimiś mało zaplanowanymi przypadkami. Jezu dziś mam ulepić pierogii ...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem z wawy
od całkiem niedawna... totalnie sama. Nie, no mam męża, wszystko gra :), ale nie mam przyjaciółki. Cholerka, ciężko jest jak diabli... wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I NOWEGO ROKU!!! 🌻🌻😘😘❤️❤️kwiat]🌻😘😘❤️❤️kwiat]🌻😘😘❤️❤️kwiat]🌻😘😘❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Witaj Nowa osóbko bez czrnego nicka :) zapraszamy do kółeczka może nas odrobinę rozruszasz :) Landryna - jak ja Ci zazdroszczę - uwielbiam pichcić, gotować, piec i mieszać w garach :) niestety w tym roku jadę na gotowe - co mnie nieziemsko wkurza. Jedyne co bedę robiła to lukrowanie pierników :) i nakrywanie stołu do Wigilii. A tak bardzo mi sie marzył wypoczynek jakkolwiek to brzmi w kuchni... Ninna - spontaniczne Sylwestry są naprawdę nallepsze, wiec coś czuję że bedziesz mieć szampańską zabawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast nie cierpię gotować... znaczy, nawet coś tam mogę pomóc, owszem, ale żeby samemu, dobrowolnie spędzać długie godziny w kuchni - zdecydowanie się nie nadaję :) a Sylwester... mam podobnie jak landynka - nie lubię bawić się, bo wypada, bo każą, bo jeden dzień w roku... im się człowiek bardziej spina, tym szanse mniejsze. także loozik. nie wiem jak Wy, ale u mnie przed świętami jest młyn. jestem zmęczona i najbardziej w te święta planuję odpocząć. po prostu. pozdrówki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Witam \"nową\" -załóż sobie czarnego nicka i pisz, pisz....bo Nina narzekała na pewien zimowy zastój -tak więc moze nas nieco rozruszasz:) Mam pytanie -wertowałas wszytskie 82 strony???? Ja się pojawiłam na szcześćdziesiątej którejś ale przedtem przejżąąłm cały wątek. Dzis dzień sprzątania i ubieranie choinki-tylko muszę zagonić do pracy tego leniwego trola (przemka) :) wczoraj robiłam farsz do pierogów -ale mięso ( to na \"po wigilii\") wyszło mi jakieś ohydnie tłuste-fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D Ok, założyłam czarną sukieneczkę, sama nie lubię być anonimowa. Kłaniam się z Jelonek, chociaż dzisiaj to całkiem niecałkiem! Skłamałabym mówiąc, że jestem teraz w Warszawie. Landryneczko, generalnie jestem w trakcie czytania Waszych postów, przyznaję, a że czas świąteczny i pracy w domu całkiem sporo (jessooo, raczej powinnam napisać w domach, bo żyję na dwa...), to czytanie idzie mi marnie: biję się w pierś, że prawie po łebkach. No... staram się być \"w temacie\"... Śliweczko (ulubiony przysmak, zwłaszcza kalifornijski suszony, całkiem niewęgierski), czy ja mogę rozruszać, to tego nie wiem, głowy nie dam (zależy kogo ;) ). Na pewno jako nowa, wniosę kawałek nowej codzienności i szarzyzny ;), niekoniecznie tej rewelacyjnej i świeżej ;). Ot, taka zwykła kobitka ze mnie, matka dzieciom, kolejna żona kolejnego męża... Szczęśliwa, średniozamożna i o dość przyzwoitym wyglądzie ;). Czasu mam tyle, co palca w naparstku, ale od czasu do czasu wejdę sobie tutaj, a uczynię to z przyjemnością. Wczoraj calutki prawie dzień robiłam uszka. Co roku jest to na mojej głowie (?), bo uszu ;) musi być sporo, a najwięcej cierpliwości potrzebują. No, to chyba macie jakiś mój portret, hm? Jeszcze raz wesołych i pogodnych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane Moi Kochani :) Spokojnych, pełnych ciepła i radości Świąt w gronie najbliższych a w Nowym Roku wszelkiej pomyślności :) Życze Wam tego szczerze! Dziś już urywam się do rodziców świetować - odezwe się w czwartek! ściskam wszystkich i tych starych bywalców i tych nowych uszka-lepiących ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkownik sieci
Ludzie z Wawy, Ty też prowadzicie działalność, wiecie co Was czeka ze strony ZUSu? Do wiadomości podaję zainteresowanym: art. "ZUS ściąga długi sprzed 10 lat " http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3074104.html art. "Zawieszenie działalności gospodarczej a składki ZUS" http://www.bankier.pl/firma/article.html?article_id=1308764&type_id=1&order=priority&priority=2-20 Wypowiedzi przedsiębiorców, którzy już poprzegrywali sprawy z ZUSem, są w trakcie składania apelacji lub czekają na wezwanie do zapłaty składek: http://www.twoja-firma.pl/forum/read.php?6,1102 Pozdrawiam, też mieszkaniec naszej stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ja jestem w wiże robienioa sałatek i pakowania prezentów...ufffffffffff Też Wam wszystkim życzę radosnych świąt, zdrowia, wspaniałych rezentów, spełnienia marzeń i szampańskeigo sylwestra !!!!!!!!:):):) Warszawianka---> fajnie ze się do nas przyłaczyłaś....:) Ale jak znajdziesz chwilę to dawaj zdjęcie bo my się powymieniałyśmy (to znaczy ja mam jeszcze do uzupeninia tą zaległość ze Śliwką....) Nina --->gdzie się podziewasz????? a Blondi to dostanie rózgę albo klapsa bo (nomen omen:) przepadła jak ślwika w kompot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Babu
Bardzo chętnie poznam jakąś lalunię spoza Warszawy, która chciałaby mieć faceta ze stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff i po świętach - ale się fajnie Warszawa wyludniła - czy nie mogłoby byc tak już na zawsze ??? Ile ważycie :P Podr....uffffff...ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! 🖐️ jesoo, jak fajnie, ze juz po swietach!... myslalam, ze pekne, autentycznie! ;) czlowiek to jednak gupi jest. no nic, ja jak zwykle po swietach jestem w fazie jadlowstretu, wiec do sylwestra moze i wroce do przedswiatecznych gabarytow ;) landrynka, pisz jak Ci sie wigilia udala :) witam nowke sztuke ;) stic, Tobie to chyba tycie niegrozne - sadzac po nicku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam, wreszcie i ja zmobilizowałam się do Was dołaczyć. Choc częśto Was czytam , jakos nie miałam okazji. Ale juz jestem. Mam nadzieje, ze sie tu zadomowie. Po Swietach - jak zdrówka.U mnie już OK . Coc troche sie przejadłam ale wracam do normy , musze , bo przed nami jeszcze Sylwek.a ze uwielbiam tańczyć, to dla mnie jeden z fajniejszych dni w roku.. Moze troche o sobie. Sympatyczna męzatka po trzydziestce ale duchem osiemnastka / no moze troche przedobrzyłam - chciała by dusz do raju ....../ trochę samotna, choć mam męża . Brakuje mi przyjaciólek do babskich ploteczek. zakupów i.t.p. widzę, ze zagladają tu tez samotne mężatki i dziewczyny którym brakuje babskich pogaduszek. Moze z którąś sie zaprzyjaznie bliżej . Jakby co to możecie do mnie pisać na e-mail\\\' miszmax@gazeta.pl Ogólnie superowskie forum, Na razie życzę Wam roztańczonego Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Klerka :) to mnie zaskoczyłaś - nie sądziłam, że nasze kółko wzajemnej adoracji ma potajemnych wielbicieli ;) - to znaczy osoby, którym się chce czytać te nasze \"głupoty\" bez aktywnego udziału :) śmiesznie ludziska, co nie? ;) a ja - to wiadomość dla landrynki - w końcu chyba idę do Aurory na Sylwka. kumpel zorganizował wejściówki, a że byłam tam kiedyś w ostatki i mi się podobało, więc idziemy. mam nadzieję, że to, co mówiła śliwka o spontanicznej zabawie, się sprawdzi. a Ty w końcu gdzie uderzasz? poza tym to miłego dnia i byście się pokazały /-li przed Nowym Rokiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej ludziska :) a to sie porobiło :) nareszcie ktoś do nas dołączył -kłaniam się nisko Klerka a i resztę ściskam sęskniona. U mnie też jakoś tak przyciężkawo po jedzonku świątecznym i trochę się boję że nie wyrobię z przywróceniem idealnie płaskiego brzucha do Sylwestra - a muszę bo sukienka jest obcisła :) Nina, Aurora powiadasz - trzymam kciuki by byo szampańsko - niedaleko jest HULA KULA - może jak będzie u mnie drętwo wpadnę do Was ;) Co do zaległości zdjęciowych - obiecuję że nadrobię 😘 a właśnie stic dawaj fotę :P ściskam Was serdecznie i wracam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) .. i po siwtach :) w sumie bez większego bólu...bo częśc rzeczy przyniosła matka Przemka -a Przemek lepił pierogi-więc w sumie jakoś bardzo się nie napracowałam.:) ale też nie objadłam-bo ogolnie jakoś nie mam apetytu Na sylwestra londuję w koncu w jakims wynajętym pubie na Bemowie-mają być house\' y i sporo ludzi których nie znam... Powoli konczy się moja laba więc w ramach przygotowań do nowej pracy-czytam sobie o Ekonomii Społecznej i Ewaluacji...idzie mi średnio :( bo jakoś nie mogę się skupić i wgyźć W święta przeczytałam -te nowe przygody mikołajka i przez 2 dni-wyłam ze smiechu-jak byłam mlodsza to była jedna z moich ulubionych książek (nie licząc Marry Poppins) Jakbyście miały okazje to koniecznie przeczytajcie. Przemek znalazł tez w necie MIkolajka na wakacjach w mp3 czytane przez Irenę Kwaitkowską-jakby ktoras chciała to przesle...ale wieczorem bo teraz zmykam do swojej babci witam nowe dusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam Mikołajka, heh, dobry jest :) więc jakbyś już rozsyłała, to ja też poproszę, ale zapodaj mi pls na adres, co więcej pomieści, a mianowicie: ja_ninka@o2.pl dzięx z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie robaczki, najlepszego! żeby ten nadchodzący rok był dla nas jeszcze lepszy, niż 2005 ;) bawcie się dobrze w sylwestra i do zobaczyska w 2006 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie spimy....:) Jak Sylwester ??????? U mnie całkiem całkiem :) bylismy w pubie - na dole był house a na gorze muzyka z lat 70-tych i moj drewniany Przemo wywijał ze mną przy muzyce z dirty dancing :) w sumie kupa smiechu, duzo znajomych i co też istotne zadnego kaca rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :classic_cool: :) Ja też nie śpię! Mój Sylwester był wystrzałowy, bawiłam się wysmienicie - szalałam na parkiecie do białego rana przy super muzyce - od lambady po kaczuszki i kankan... Wczoraj cały dzień dochodziłam do siebie... A jak u Was było z powrotem bo ja przyznam że miałam problem z taksówką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też było ok. byłam w klubie, który słynie z ciekawego repertuaru i tak na przykład rozwalił mnie kawałek \"sex bomb\" po.... czesku... :) a problemów z powrotem nie miałam, bo dobrze wychowany kolega odstawił mnie nad ranem na miejsce :) ot, i nowy rok. jakieś postanowienia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie właśnie postanowienia.....:):):) 1. zapiszę się na tańce 2. i na aerobic 3. będę mniej spać 4. powrócę do nauki hiszpańskiego 5. a w maju odwiedzę moją koleżankę z Bracelony ( ponieaż odkładam to juz 1,5 roku) w postanowieniach jest coś kręcocego---wizja zmiany i efektu końcowego zawsze wpływa na mnie jakoś pozytywnie:) niestety gorzej z wykonaniem i wszelkimi okolicznościami łagodzącymi, które zwykle jakoś dziwnnie -oddalają mnie od \"wykonania planu\" :( napiszcie swoje postanowienia Nina-słuchałas już Mikolajka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszszszszszszyyyyyyyyyystkiego najlepszego forumowiczki w nowym 2006. Nic jeszcze nie postanowiłem ale w Nowy Rok wszedłem wybuchowo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie napiszę o postanowieniach, bo mi łyso będzie, jak nie dam rady ;) ale w tamtym roku też postanowiłam ruszyć z aerobikiem i trwam w tym do dziś. więc w tym akurat jestem konsekwentna :) landrynka, nie słuchałam jeszcze, mam niezły galimatias w robocie... echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_, *\"* ,_HaPpY_, *\"* ,_NeW_, *\"* ,_YeAr_, *\"* ,_ pozdrówka dla wszystkich i noworoczne, namietne buziaki dla dziewczyn :* jak ochłone troche po sylwku to postaram sie być częściej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no to nieźle mnie wrobiłyście z tymi postanowieniami ;) złe baby....nieładnie tak postanowić sobie w myślach to się nie liczy-bo potem nie ma jak was sprawdzić, kontrolować, motywować i popędzac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×