Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

pewnie coś będzie, chociaż nie wiem, bo to niby ferie zimowe... a widziałaś kabaret NAPAD? bo to będzie w sobotę, 21.01 i jedną wejściówkę może mogłabym jeszcze jakoś skombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina--> na stronie którą ty podałaś jest jeden kurs od 29 stycznia ale trzeba przyjśc z partnerem pod pachą , bo na miejscu nie gwarantują :( -Ja bym tego swojego pinokia zaciągnęła ale czy Ty masz kogoś ???? Do tej drugiej szkoly muszę zadzwonić -zresztą zrobie to jeszcze dziś i dam Ci znać -szczerze mówiąc napaliłam się na te zajęcia prowadzone przez tą czekoladkę z latiin jazuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie właśnie kolega molestuje, żeby z nim potańczyć. mamy dylemat - salsa czy tango argentyńskie. znaczy on ma, bo ja na żadne tango się na razie nie piszę. teraz szukamy miejsca. znaczy on szuka ;) mnie najbardziej zajmuje myśl, jakie tam trzeba mieć buty? wiesz coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiednie buty można kupić na Warynskiego (tam w tej szkole tańca) nie znam cen -podejrzewam, że są drogie -z 2 strony to trochę takie pieprzenie (chodzi o ten cały ekwpiunek) -jak ktos chce tanczyć to na początek nie musi miec profesjonalnych -wazne jest zeby się nie ślizgały ,a buty dla pan powinny miec mały obcas (z 4 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie chodzi mi o profesjonalne buty (bo poza wszystkim to one są strasznie brzydkie ;) ), tylko o takie, w których zamierzasz iść. mały obcas powiadasz... to chyba nie mam... a w sportowych raczej nie, tak? fajnie, fredi, że jesteś. ale ciekawi mnie też, gdzie się pozostali podziali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
hejka :) A mnie się dziś szykuje fajny wieczór pt. maraton z Gwiezdna sagą :) W planie: winko, pleśniaki i Zemsta Sithów , Nowa Nadzieja i Imperium kontratakuje :) na Powrót Jedi może zabraknąć czasu :( a Wy jak planujecie spędzić wieczór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiezdna saga?... zemsta shitów?... imperium?... bosz... co to w ogóle jest?? ja idę z kolegą na \"Jestem\" - i to dopiero będzie fajny wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina- w sumie do latynoamerykanskich powinien być ten mały obcas -bo on potrerzzbny jest głównie po to żeby inaczej się trochę porusza, trzymać stopę itd - z tego samego powodu -babki jak ćwiczą przewiązują sobie w biodrach hustkę (jeśli nie mają ochoty tanczyć w spódnicach) Ale ja myśle, że na nasz poziom i czestotliwość ćwiczeń (czyli pewnie 1 w tygodniu:) buty sportowe mogą w zupełności wystarczyć z tym, że nie mogą się ślizgać i powinnny być miękkie. Zresztą jak oglądałam ten taniec z gwiazdami to tam dziewczyny też czasami ćwiczyły w butach sportowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy dziś z tymi filmami ????? Czy dziś jest jakiś specjalny dzień i coś mi umknęło ??????? Ja tam jak zwykle będę oglądać \"gotowe na wszystko\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, ależ Ty masz zaległości!... :P ja już laski obczaiłam w realu ;) jeszcze tylko pacanisko mi został - a było tak blisko!... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki - fajniutka jesteś i taka blond :) U mnie wystąpił bliżej nieokreślony problem - nie chce mi to paskudztwo załączyć fotek - twierdzi że to przekracza mozliwości jego pojemności.... Bedę próbowała, ale profilaaktycznie... Ninna - masz jeszcze moze gdzieś na podoredziu moją fotkę ??? Jeśli tak podeślij ją Cukierkowi :P PLIZ PLIZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzę, ale nie obiecuję :P nie kolekcjonuję fotek owoców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ tancereczki (...póki co niedoszłe hahahahaha) sorki za niebyt ale wczoraj troche pognitłem cały bok swojego samochodu (przytulia sie do mnie jakas furgonetka choć wcale na nia nie leciałem - dziwne...;)) w sprawie Gwiezdnej Sagi to śliweczko masz racje czuje Moc - wychowałem sie na tej historii :) i oczywiście najwieksze wrażenie w filmie zrobiła na mnie księżniczka Leia w tym kostiumiku na łąńcuchu u Jabby w Imperium Kontratakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pacan, nic dziwnego, że Ci się tytuły pomyliły - bo te filmy są TAKIE SAME! wszędzie jakieś kosmiczne outfity, spiczaste uczka i zielone oczy. aaa, i miecze świetlne. bez sensu :P jeszcze Tobie to się nie dziwię, że toto oglądasz - bo facet - wiadomo, jednostka niższego rzędu, czego się spodziewać. ale śliwka? - wydawałoby się, wykształcona pani prawnik... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna dziękuję 😘 🌻 Pacanku - WIEDZIAŁAM :) Ja zawsze lubiłam awanturników ;) więc ten Han Solo :) choć przyznam szczerze że po Zemście Sithów jakoś inaczej spojrzałam na Anakina to jego stopniowe przeistaczanie - grrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no halo! nie wiem śliwka jak Twoja filmowa uczta wczoraj, ale moja wyśmienicie! super film, polecam - jak ktoś lubi bardziej niezależne kino, of course.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka niewegierka
hej :) Ledwo na oczy patrzę... położyłam się przed 4 ale udało się prześledzić po raz "enty" losy galaktyki... Jestem rozanielona choć przyznaję że czekam na 17 - chcę stąd wyjść i SPAĆ:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej?! A Wy gdzie się podzialiście Blooondi, Nina, Cukiereeeeczku :( Pacan to pewnie już wczoraj zaczął święcić weekend i teraz popija pewnie kefirek w zaciszu jakiegoś ciemnego pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem spokojnie...:) mój wczorejszy dzień minął bez większych rewelacji, właściwie był cholernie nudny...moja praca w instytucie coś się opóźnia wiec z tego powodu siedzę od rana do wieczora sama w domu i co tu dużo mówić dostaję pier....ca :( Łapię się na tym, że moj jedyny kontakt z ludzi to nasz topic. Mam nadzieję, że to się już wkrótce zmieni -bo jesli nie to popadnę w jakąś depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×