Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

No a ja śmigam na imprezkę do mojego ulubionego klubu :D Wesołych Świąt, samczego jajka i mokrego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czyżby przeginają? zastanów sie nad takimi poważnymi SĄDAMI :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakto gdzie ?? Ja jestem w pracy a Ty \"Cukierasie\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja classic - w robocie. ale we wtorek miałam urlaub, ależ wypoczęłam, szaleństwo! ;) jak po świętach? macie jakieś sprawdzone diety? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diety???? ja tam nie wiem -mi te świeta nie bardzo kojarzą sie z obzarstwem bo jakoś zupełnie mi nie leżą wędliny, pasztety itp... a jak planujecie weeneknd majowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę kupić gierę SWAT4 + wiadro + pieluchę wielokrotnego użytku + silny odświerzać powietrza + zapas protein i napojów izotonicznych, żadnych wędlin :P, na okno koc aby nie odbijały mi się promienie słoneczne i ZAGRAM SIĘ NA ŚMIERĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> odje....o Ci ???? Czy zjadłeś nieświeze jajko :P Ja postawiłam sparwe na ostrzu noża =P idzie jutro ponownie do psychologa bo maxymalnie przegina z tym graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - jak mówiłem tak zrobiłem - miałem się skusić na \"Guild Wars\" (Przemo w to chyba klepie, ale po akcji warszawskiego nastolatka stwierdziłem, że to dla mnie za wczesnie a ponadto nie lubię fantasy) pozatym nie mam jeszcze sieci w domu i byłaby porażka a w SWAT\'A4 po przejściu wszytkich misji można zagrać przez sieć jak się zapiszę do jakiegoś bractwa :) Ponadto giera ma jeszcze rozszerzenie o kolejne 7 misji więc nie bedę się nudził przez kolejne 2 miechy :) Już zamówiłem w sklepie intrnetowym...Giera jest maksymalnie wypasiona i ma klimat inteligentnej rozwałki w wielu konfiguracjach choć trzeba opanować trochę klawiszę i komunikację z \"oddziałem\". Polecam !!! Jednym słowem !!! SWAT POLICE !!! ON YOUR KNEES !!!! Lol :D A tak w ogóle to wychodzę powoli z cienia po ostatnich moim małych przeżyciach o których nie bedę się produkował na forum - może zrobimy jakieś spotkanko \"light\'cikowe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, chyba stic faktycznie rządzisz - podejrzewam, że Twoja nowa stopka ma z tym jakiś związek przyczynowo-skutkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj STIC....szkoda słów -kupic bata lac i patrzec czy rowno puchniecie , a potem was wszystkich w paczke i do obozu pracy na KUbę albo do Chin!!!!! Spotkanko bardzo chetnie...kiedy???gdzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Bata\" - no czemu nie tylko w jakimś fajnym wdzianku ;) Ale czemu zaraz kubański obóz pracy ?? Zresztą to mi dobrze zrobi - posiedzę z rodzicami w domu - tylko zamkne się w pokoju. :classic_cool: Spotkanko po majówie na weekendzie :D 5/6/7 May... Dziś i na nastepny długi weekend spadam do Lubleca...może jak się zrobi ładna pogoda możnaby pójść gdzieś na \"Luft\" ale to zależy od wszych kaprysów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obóz...bo wierzę w zbawienną moc ergoterapii....:P dopiero w maju :(:(:( szkoda Sliwka a TY cpo robisz podczas długiego weenendu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety \"Drażetko\" - wczesniej nie mam jak - pamiętaj że jeszcze wielu wrogów do \"zaaresztowania ma mój oddział SWAT\" ;) Poważnie to po prostu na ten weekned muszę być w domu a następny jest full długi i szkoda mi zostawac w Wawie na jedną \"Subaru imprese\". Ale w maju jak w raju. Ninnę_ może wypuszczą z kubańskiego obozu pracy, Śliwa założy nylona, Błądasa się wyrwie z rąk Pacana, może nawet Pancana się \"zhaltuje\" i bedzie git a jak nie to też coś się wymyśli :) A Wy jakie macie plany na \"Long May Weekend\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Stic ja o czymś nie wiem chyba :P Pacan w rękach mnie nigdy nie miał!!! :P Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wolny cały przyszły tydzień i tylko ta wizja pozwala mi przetrwać w moim \"kubańskim obozie pracy\" ;) a raczej na rancho amerykańskiego kapitalisty. anyway, ten weekend miałam bardzo pozytywny, także doładowałam akumulatorki i jest git. pytanie: czy ktoś z Was jeździ na rolkach? bo jakby co to sezon czas zacząć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze!!:) Zaplutek jeździ na rolkach :P :D Ja tam jako zaburzone dziecię mam problem z koordynacją wzrokowo-ruchową więc niestety ani rolki ani łyżwy :o Szkoda, ze takie prognozy nieprzychylne na długi weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja mam rolki ...ale moja koordynacja ruchowa pozostawia wiele do życzenia...więc jesli ktoś chce się pośmiać to zapraszam na rolki ...najgorsze są górki ..nawet najmniejsze nie umiem się zatrzymać!!!! a z kolei umieram ze strachu, ze mogłąbym się przewrócić...wiec zjeżdzając z najmniejszego wzniesienia, albo choćby zwykłej muldy wydzieram sie w niebogłosy, wykrzykując niecenzuralone słowa, na sztywnych nogach z oczami wybałuszonymi jakbym w dzieciństwie bawiła się odkurzaczem:):):)wprawiając przechodniów albo w osłupienie albo zbierając po drodze ich złośliwe (jak mi się zdaje) uśmieszki.... mogłąbym miec etat clowna w cyrku na tych rolkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że jeździmy - tylko powiedzcie kiedy i gdzie ?? A wogóle siema - cizyś ustawiłem sobie poziom trudności \"Hard\" i od poiątku przeszedłem 1 misję :O Hihihihihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynka, więc byłabyś dla mnie dobrym towarzystwem :) - ja odkryłam rolki w ubiegłym roku dopiero i na górkach zachowuję się podobnie do Ciebie ;) ale spodobała mi się ta forma aktywności i zamierzam kontynuować naukę :) musimy się jakoś ustawić w mało oblegane miejsce i czas, żeby do minimum ograniczyć ryzyko uszkodzeń własnych i otoczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gaduły :classic_cool: A ja będę grilować na majówie z przyjaciółmi :) - od soboty do środy :) Jako że jestem pierwszy dzień po urlopie mam mnóstwo pracy więc znikam :( na razie! A co do rolek :O no way :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Śliwka a ty nie miałaś być na jakimś urlopie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ja też bym pogrillowała...ale pogoda chyba nie pozwoli :o Stic no przecież już wróciła:P co ty łykasz? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×