Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

hej:) Moj weekend calkiem calkiem niestety nie udalo mi sie wyjechac na Mazury...jestem w trakcie pakowania i próbuje caly ten bajzel ogarnąć -robie maly wyścig z czasem bo do niedzieli chce miec cała tą przeprowadzkę zakończoną a boje się , że mi sie nie uda. w pozaniu fajnie , lubie tam jeżdzić ale czasu na jakies włóczenie się po mieście specjalnie nie miałam, ot kikla piw nad Maltą Tydzien temu bylam na targach turystycznych --> już drugi rok łazi za mną Ukraina moze ktos z was chciałby się wybrać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak daleko planami nie sięgam. Ale do kina bym wyskoczyła na \"Wszyscy jesteśmy Chrystusami\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cizys czy wy zawsze musicie wymyślać jakieś ambitne filmy, najlepiej niezależne, off i w ogóle. A nie ma ktos ochoty na MI:III albo innego odmużdzacza ?? :P W ogóle Dobi wszytkim. Ukraina fajna sprawa tylko ta wódka taka tania i wielka pokusa aby nie zabalować. A co chciałabys ogladać na Ukrainie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie urzekł Lwów - piękne miasto i takie polskie :P ja to jak tam jestem to mam ochote słupki graniczne trochę przesunąć ;) Wódka tania jak barszcz w knajpach świetne żarcie za grosze no i w ogóle jest tam bardzo klimatycznie :) Szkoda że nam ruscy Lwówo odebrali :( Co do kina.... Ja jestem ostatnio mniej ambitna widziałam Scary Movie 4 (uśmiałam się jak głupia) i Firewall :) a dziś może wkońcu obejrzę Vendettę, natomiast jutro mur beton - dawka śmiechu z Tomcia Crusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) We Lwowie bylam ale nie ta czesc mnie interesuje bardziej mysle o Jałcie (tam są delfinby i mozena z nimi wykupic sobie czas w basenie), Jaskłócze Gnizado, Złote Wrota, Auszta, Bakczysaraj, Eupatoria -czyli generalnie KRYM KRYM i jeszcze raz KRYM :) aha kto idzie dzis do Hybryd????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do fimów -ja na razie mam jeden wielki czeski film w którym mam wrazenie gram główną rolę :) Halo -dajcie się namówić na te Hybrydy!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihihihih /szyderczy śmiech cwaniaka/ ja może dam się namówić ale nie wiem jeszcze bo miałem zamiar jechac do Lublina :D O której się wybierasz \"Drażetko\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaq: - O my god !!!!!!!!!!! Dr. Phillip C. McGraw: - What ?? Shaq: - Wrong foot !!!!!! Dr. Phillip C. McGraw: : Mother........ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, najwyraźniej stanowimy niedobrane towarzystwo :p Ja jestem fanką MI, bo jest uroczo durny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SWAT czy Hybrydy, SWAT czy Hybrydy......nie mogę się zdecydować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba odpuszczę a idziesz sama czy w jakimś towarzystwie ?? Jakieś gorrrące koleżanki będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie pojde :( kolezanki gorące juz dawno wyjechaly z tego pojebanego kraju absurdu (słucham od rana tvn24 i jeża mi sie włosy na głowie) wiec Stic musialbym CI sama wystarczyc ale moze na miejscu poznamy jakies gorące koleżanki :):):):) ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu kraju absurdu - co takiego w TVN24 leci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nic nałuchałam sie o tym malpoludzie Giertychu...i innych kretynach i zbieram na bilet do Australii Stci chodż ze mną do tych Hybryd....mam chandrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra...skoro olewka to poszukam kogoś na jakiś wypad do kina czy teatru gdzie indziej, a na razie zakopię się w lekturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo ...... ..........................gdzie jesteście ?????...................... jak po weekendzie????? Ja oczywiście jeszcze nie przprowadzona ale cóż wiedziałam, że tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowałe w kinie. Obejrzałem Scary M. 4 - fajny - durny szkoda że już bez braci Wayns :(. W Atlanticu byłem i muszę powiedziec że to bardzo fajne kino - kameralnie i przujemnie - polecam. No i byłem na M:I:III - qurfa ale kopa - normalnie taka kaszanka - pod koneic ludzie już nie wytrzymywali patosu Tomcia C. i po porstu brechtali z byle tekstu. Co kolejna część to gorsza. Agent Hunt się żeni - olaboga. Nie polecam najgorszemu wrogowi. Hahahaha. A już niedługo powraca Jack Sparrow w \"Skrzyni umarlaka\". Dziś sobię odświerzę jego losy w \"Klątwie\". Landi jak się nie przeprowadziłaś to o 21:00 - Polsat - rozpoczyna się przygoda. A czemu Blądi nic nie komunikowałaś że wybierasz się na film :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) A ja sie Stic z Tobą nie zgadzam :P Widziałam MI III i mnie się podobał. Było niebo lepszy od kaszany 2. Zagrali świetnie super aktorzy, film trzymał w napieciu - owszem przeginali chwilami ale idac na ten film można się było tego spodziewać, wkońcu główna rolę grał BOSKI_TOM :P . W swojej klasie ten film to Mercedes :P :P chcesz ambitniejsze kino idź na Jasminum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze... Stic weź mnie nie wnerwiaj tym \"ą\" :P 22:45 Blondi No ja tak daleko planami nie sięgam. Ale do kina bym wyskoczyła na \"Wszyscy jesteśmy Chrystusami\" komunikowałam :P ooo na Jasminum też bym poszła, ale ludziom szkoda kasy na TAKIE filmy :o kogoś znajde jak nie tu to we Wrocławiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że niby M:I:III lepsze od jedynki. Ekhm z całym szacunkiem dla twoich nylonów Śliwka ale M:I:I było najlepsze: 1.Super muzyka 2.Aktorzy: Boski T.C., Voight, Reno 3.Akcja trzymająca się kupy a nie będąca nią - przynajmniej ktoś z dobrych zgniął. 4.Film miał sens bo miał spójny wątek główny - co to w ogóle była ta \"łapka królicza\" - bezsens. W II i III odgrzewane są sceny z jedynki. Chała. Dobre kino akcji to na pewno nie M:I:III - Cruise na emeryturze. To tak jak w filmie \"W służbie Jej Królewkiej Mości\" James Bond ożenił się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic >> wex Ty sie facet naucz wkońcu czytać ze zrozumieniem :P Czy ja gdziekolwiek napisałam że 3 jest lepsza od 1??????? Normalnie ręce mi opadają :P bo nylony już dawno się osuneły :( A tak w ogóle to nie oglądałam jedynki więc tym bardziej cieżko mi się wypowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz ?? Zakładałem, że ogladałaś jedynkę...skoro z taką nonszalancją oceniasz kino akcji w wykonaniu Krusejdera. Ale jak tu iść na M:I:III nie golądając jedynki ?? To tak niedorzeczne jak chodzenie do toalety w knajpie z koleżanką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............o czym wy wogole gadacie?????????????????????jakies dziwne filmy...:P:P:P:P:P:P Blondi--> ja moge sie wybrac z Tobą na Jasminum albo na Wszyscy jestesmy Chrystutami :) Stic---> co sie zaczyna na tym Polsacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o 21:00 \"Piraci z Karaibów - Klatwa Czarnej Perły\" - zawsze chciałem być piratem jak byłem mały. Nie dla kasy, że niby plądrować.....ale gwałcić - jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic >> weź mnie nie drażnij :P ano K*** mozna obejrzeć dwójkę i trójkę MI bez ogladania jedynki :) jakos nie miałam problemów z interpretacją i połapaniem sie w tych zagmatwanych watkach :P Rozumiem że dla Ciebie bez jedynki wykładnia kolejnych częsci byłaby wyzwaniem.... Dziewczyny - Jasminum chcę takze zobaczyć - ale mam juz nagrane z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka--> masz nagrane wyjscie i robisz smutną minę??? idziesz z tą osobą za karę :)??????? Ty mi lepiej powiedz kiedy na tance sie w koncu ze mną wybierzesz???? Stic---> widziałąm juz piratów ...piraci są fajni, natomiast ten film średnio mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) landr. a weź napisz jak Ci się na tych Twoich tańcach podoba? pozdro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×