Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

:O :O :O Buuuuuu cierpię miałam wczoraj ochotę na szampana i razem z kumplem zrobiliśmy sobie drinki - sok z limonek + wino musujące i wlaliśmy w siebie tego dość sporo - pyszne było :) ale teraz to ta mam światłowstret, suszy mnie jak cholera i na dodatek w głowie ktoś mi próbuje przebić się na zewnatrz wiertarą udarową buuuuuuu 😭 nigdy wiecej wina musujacego kiedy trzeba isć potem do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłaś jak śliwka w śliwowicę :D Ja już po weekendzie się otrząsnęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze piję zieloną herbatą z miodem i cytryną, a jak większy hard core to redbulik :D Niestety wino musujące ma to do siebie, że dużo gorzej po nim niż po wódce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzieci, dzieci... bo pić to trzeba umieć... :P a jak się nie umie, to pozostaje upijanie się w weekend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D a ja właśnie popijam sobie do obadu winko :) czerwone wytrawne chilijskie Cabetnet Savignoun :) Sliwka--> co Ci wpadło do głowy zeby pic wino musujące??? po tym zawsze sie ma mega kaca i nie tylko słyszysz tupot mew ale stado rozwicieczonych słoni.... ja tam nie miesszkam pije wino albo dzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Landi - po prostu poczułam chęć na winko musujace - a co tam ;) choć szczerze powiedziawszy długo już nie siegnę po ten trunek ;) Blondi - i jak sałataka?? A poza tym co do niej dodajesz - zobaczę czy mamy takie same przepisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Sałatkę zrobiłam ale dopiero dziś skubnęłam, bo wczoraj mi sie odechciało :o Dodaję ogórek świeży, koperek, makaron ryżowy, sok z cytryny, sól, pieprz, majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja makaron sojowy zamiast ryżowego i oprócz tego co Ty to także kukurydzę z puchy :) Jejku trzymajcie kciuki... mój szef zadecyduje dziś czy mamy długi weekend czy zasuwamy w poniedziałek do roboty :O dostałam zaproszenie do znajomych do Gniezna i cholera siadłby mi czas wolny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam zatem kciuki! To barbarzyństwo zabierac ludziom long weekend, ale trzeba się liczyć z tym pracując w takich firmach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz :) Ja dziś mam zamiar zrobić \"ciasto\" Stefania. Na przepis dała namiar Dea z Kafe... ciekawe czy się nie wnerwię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondasku - ale z Ciebie kuchareczka ;) Dogadzasz swojemu misiowi nie ma co - taka kobita jak Ty to skarb.... Mam nazdieję, że to docenia! A gdzie Landryna przepadła?? Bo do absencji niny i sticka to już się raczej przyzwyczaiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to robię to dla siebie, bo pitraszenie mnie relaksuje i lubię to poprostu :P a misio na tym korzysta ;) i dobrze wygląda :D:D:D:D docenia chyba, ale jak dla mnie za mało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cię doskonale, mam identycznie - po całym dniu w aktach uwielbiam stanąc sobie przy garach i pitrasić :) Jak tak sobie pokroję, pomieszam, podgotuję to od razu mi lepiej :) Tylko ja uwielbiam gotować dla kogoś, nie dla siebie. Uwielbiam karmić innych ;) oczywiscie sama też jem. Po relaksie przy garach wielką przyjemnosć sprawia mi pałaszowanie tego co zrobiłam w gronie przyjaciół :) Wniosek: gotuję wyłącznie sama - nienawidzę gdy ktoś mi się plącze po kuchni , jedzenie TYLKO w gronie znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak!! Ja w kuchni też SAMA!! mogę ostro pogonić, opieprzyć, lepiej się nie wtrącać mi w gary :D A jeść sama też nie lubię, a nawet czasem jak tak już napitraszę to mi się w ogóle odechciewa jeść, ale nieczęsto ;) I jednego jeszcze nie lubię: jak kogoś zaproszę na papuś a osoba ta mi się potem natrętnie wprasza, Ja rozumiem zachwyt :Pale bez przesady 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha - to się dogadamy 🌻 Ja na szczęście nie mam problemu z tym wpraszaniem głodomorów :) - moi znajomi sa zapracowani i to jest czynnik decydujący ;) Ja też gdy się nastoję przy tych baniakach i patelniach to czasami w ogóle nie mam nastroju by to potem jesć. gotuję dla gotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tu w Wawie też jestem wolna od głodomorów ;) Gorzej było we Wrc. Sałatka mi nie wchodzi mimo, ze miałam chęć od dwóch dni :o musze wypieprzyć :o:o:o za to zrobiłam wczoraj kotleciki ryżowe z sosem czosnkowym pyyyycha no i dziś nie musze gotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana mam dziką ochotę na naleśniki meksykańskie :D też chyba się skuszę i zrobię. Ja gdy gotuję to nigdy nie wyrzucam - mieszkam z 3 współlokatorów -więc zawsze ktos jest głodny ;) A te kotleciki ryzowe brzmią ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja meksykańskie wegetariańskie robie z trzema zimnymi sosami. rewelacja. No i buritto ale to danie na jesień, zime zdecydowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam z quasi-lunchu - nie wytrzymałam Twoich opowieści.... Co do żarełka - moje popisowe jesienne danie to chili con carne :) a bez względu na porę roku kurczak z chili ze skórką mandarynek :) Burito nigdy nie robiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzienie do tortilli na burritto jest podobne do chilli con carne, w zasadzie chyba takie samo ;) Mi się chce słodkiego :o na razie zadowalam się rafaello i czekam aż na zakupy pójde po składniki na ciacho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×