Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Co się stało ...????????????????? odmienne zdania na temat \"pięknego apartamentu\" w Pruszków city :P Aha zapomniałam dodać, że wczoraj spotkałyśmy się z Blondi w kolejce do Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było z kim dyskutować, bo nie był w Pruszkowie ;) Jadę oglądać kawalerke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawalerka w Wawie, w ogóle jakiś przetarg, wielka płyta i że tak powiem: JA PIERDOLE!!!!!!!!!!!! A w Pruszkowie możliwe, że jest jeszcze jedno mieszkanie 51 m2 ale w innej inwestycji za 300 koła chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym przetargiem to może być różnie po krótce - skałada się oferty i najkorzystniejsza zostaje wybrana... Przy czym na dzień dobry trzeba zapłacić wadium - gdy przegrasz to je zwracają. A gdzie ta kawalerka, ile matrów i skąd macie namiar? 300 tysiaków :O za 50 m - to 6 tys za metr :( sorry ale to cena Warszawska... Ekhm.... UWAGA OGŁOSZENIE: postanowiłam dać losowi szansę i przeprowadzam się niebawem do kumpla ze studiów.... Zobaczymy co nam los zgotuje ;) Raz się żyje, a my się baaardzo lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w mordę - co to znaczy bardzo się lubicie - tzn wspólnie bierzecie od czasu do czsu prysznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tam coś wchodzi w jeszcze w tę cenę taras chyba 36 m2 i cośtam jeszcze :D O wadium wiemy, Radzio chce niech się bawi :P Kawalerka ma 36m2 i jest przy metro stokłosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :classic_cool: no cóż, od jakiegoś czasu mam dość mieszkania w ileśtam osób \"po studencku\" i w końcu dojrzałam do zmiany. Kumpel kupił mieszkanie, właśnie je odbiera, zaproponował mi bym do czasu kupienia swoich 4 kątów zamieszkała z nim... Wszyscy się smieją że moze dzięki tej decyzji nie będę musiała szukać własnego mieszkania... Ja się nie podejmuję stawiania takich tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) hehehe no wszystko jest możliwe :P Poszliśmy wczoraj na Babel :D bardzo mi się podobał...chociaz zdania były podzielone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ochotę zobaczyć ten film. Ale w pierwszej kolejnosci wybieram się dziś na Bonda :) W zasdzie nie jestem przekonana co do Craiga - on ma aparycję molestowanego szczura o skłonnościach homoseksualnych.... ale czarny charakter w tym filmie mnie zaintrygował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Bonda to ja nie pójdę, nigdy nie dałam rady obejrzeć ani jednej częsci tego \"dzieła\" w tv :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Park Anielin Dor Group, inwestycja o której pisałaś i linka podawałaś była zupełnie gdzie indziej, chyba, że w międzyczsie coś innego Cię zainteresowało i to było to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka!!!!! no ja Cię proszę!!!!!!!!! nie ma drugiego równie obleśnego faceta jak wierzejski :P Niezłym Bondem byłby nasz Lucas, tak stwierdziłam oglądając wczorajszą polską sensację na TVN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka niewegierka
wierzejski jest fatalny, ale nowy Bond niestety ma w sobie coś z filara LPRu :P Luckas jest niezły ale ta kicha na TVN była wczoraj fatalna :( M. Baka to był mój typ w tym filmie ;) Co do Bonda - film, klimat, oprawa, muzyka, gra aktorów wszystko jest ok ale trochę wody upłynie zanim będę patrzyła na Craiga jako na nowego 007 :( ale przyznam GRA ŚWIETNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kicha kicha, ale dla mnie Bondy to jeszcze większa kicha :D Muzyka była dobra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) a ja widziałam Infiltrację...dobrze, że w domu na kompie bo szkoda by mi było gdybym na tekie gówno wydała kasę...żenada...może bym się przekonała gdyby celem tego filmu była parodia sensacji...chowałam się pod kołdrę ze wstydu..te dialogi :O eh..a tak lubię Matta co do poprzednich waszych wypowiedzi ..nie wypowiem sie bo nie wiem o kim gadacie... Sliwka--> kiedy się wprowadzasz do tego kumpla? gdzie on mieszka? W środę wyjeżdżam na 3 dni więc od razu usprawiedliwcie moją absencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeeee -widzę że kino katowało się w weekend :) Craig całkiem niezły za to jego AM DB9 to dopiero powala :) Tylko bez tych bajerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpel w piątek odbiera klucze. Potem mały remoncik - łazienka, kuchnia, podłogi itp. Myślę że najpóźniej w połowie stycznia zamieszkam już na Pradze blisko Fabryki Trzciny :) , dziś przykolacji mam zamiar negocjować kolor kafelków w łazience ;) Ja zdania nie zmieniam - mnie Infiltracja sie podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Śliwka jak na prage spoko miejscówka :) nic już nie mają? ;) No no no takie negocjacje to nie zkumplem się przeprowadza ale z kochankiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi mają i owszem chyba dwa mieszkania po 50 kilka metrów ale teraz to już chcę chyba 5 za m. Ale to zarąbista okolica :) przy Bazylice na Kawęczyńskiej :) e tam mam gust więc pomagam w urządzaniu ;) ale co do koloru łazienkji jest zgrzyt bo ja chcę malinową a on nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinową...hm odważny kolor :) ale może byc fajnie tylko musielibyście dać jakiś kontrastowy kolorek mebli i dodatków, lub nawet mozna rzucić 2 kolory. rodzaje płytek A on jaki chce? Z tym, ze pamietaj ze jesli łazienka jest mala to ten kolor optycznie ją zmniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×