Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

eh....szkoda, że nie mogłam z Wami pójśc :( Opowiadjacie jak film i wasze spotkanie Stic--> dzieki za propozycje :) ale w najblizszy tydzien odpada...raczej mnie nie bedzie, znowu mam wyjazd :) i to chyba calkiem ciekawy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadać to nie pogadaliśmy :) spotkaliśmy się, kupiliśmy bilety, obejrzeliśmy film i pożegnaliśmy się ;) Film jak zwykle pełen emocji, raz wzbudza gromki śmiech raz powoduje wzruszenie...wspaniały...no wspaniały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm myslalam, że skoro juz się spotkaliście to pójdziecie sobie chociaż na małe piwo... w koncu nie waidomo kiedy dojdzie do kolejnego spotkania...boorąc pod uwagę grafiki wszystkich ....chyba w grudniu :) eh...na film wybiore sie w weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no tak wyszło... Kurcze gość z Top Gear miał wypadek i walczy o życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :classic_cool: Ja to trochę ze Stickiem pogadałam - jak na mężczyznę z klasa przystało odprowadził mnie na przystanek a nawet zrezygnował z podróży tramwajem tylko wybrał mój autobus - umilając mi część drogi powrotnej :) Film niezły. Może nie będę tak pjała jak Blondi ;), ale przyznaję, że bardzo mi się podobał. Volver jest bardziej subtelny - według mnie - niż poprzednie filmy co jest atutem. Nie ma też tak zakręconych sytuacji niż te do których przyzwyczaił nas Pedro. Generalnie niezłe kino, nie zaskakuje ale to chyba dobrze ;) No i koncertowo zagrała Penelope Cruz - jest świetna!! Co do spotkania - ustawiamy sie na początek października :) tak coś wczoraj wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej, a czemu miałem nie odprowadzić jak was dziewczyny lubię ;) Śliwka - odnosnie zapałek - nie miałem ich !!! Przecież miałem zapalniczkę ale jak szperałem w kieszeniach to byłem przekonany że to PenDrive. Doszedłem dopiero do tego później jak sobie przypomniałem, że odpalałem fajkę od zapalniczki jak siedzielismy razem na fontannie. No i dowiedziałem się conieco o świecie w którym żyje Magdy M. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha..... zapalniczka?! Nie wierzę szalony człowieku , że byłeś tak zakrecony :D to pewnie biust Penelope Cruz.... Ty wiesz co nieco o mnie a ja wiem też coś o Tobie ;) tylko Blondi jak ten Kopciuszek o północy zwiała do metra... dobrze że klapek nie zgubiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze :) Ale nie od księcia tylko do... :Pi dżapanki mam ;) Ja byłam nastawiona tylko na film, imprezować będę dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy golonce ;) Blondi jakbyś mogła się zorientować co serwują w tej knajpie i jakie są tam ceny - będę dźwięczna ;) A co do spotkania naszego rzucam datą - wtorek 03 października.... I JAK PASI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem fanem dużego cyca :) 3 to przecież wtorek ja proponuje piatek coby się można było wyluziwać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a będziesz w piątek? np 6.10? Co z lublinem i smefetką od próbówek ;) nie będzie w domu akcji \"bo zupa była za słona\" :P a spinki przetopię na srebrny nabój i ubiję nim wilkołaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfa pewnie będzie pracować bo się doktoryzuje :) W piątek zostanę w Wawie i wrócę w sobotę. Zainspirowałem Cię tym przetopieniem co ?? W prawniczym stylu dołożyłaś reszę - nie powiem dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co będe robiła 3 czy też 6 października :P Przy golonce chłopaki, ja to sobie coś dla francuskich suczek wybiorę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Powtarzam jeszcze raz szkoda ze nie moglam sie z Wami wybrac do tego kina...no ale moze nastepnym razem Stic--> a z czego robi ten doktorat ta twoja \" blue lady\"......????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ja wiem... ale nie powiem bo wyjdę na paplę ;) niech Stic sam sie pochwali :) Blondyna - otwórz swój kalendarz zwany w niektórych kregach \"KAPOWNIKIEM\" Landi Ty z resztą też, Nina o Tobie nie wspomnę ale zrób to samo :P Zatrzymajcie się na stronie gdzie widnieje data 06 października i wpiszcie sobie tam w ok. 19.00 spotkanie - KAfeteria. I problem z głowy - już wiecie co robicie 06 października :P Trudne - wcale, ja już odfajkowałam. Jeśli macie ewentualne wątpliwosci obok hasła o spotkaniu wpiszcie znak zapytania vide: \"?\" i zwrot \"potwierdzić 05 października\" a w dacie 05 października wpisz \"vide: 06.10\".... ufffff..... tak to się robi w świecie magdy M. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, z takim wyprzedzeniem to ja mogę planować! ;) termin zabukowany. i miejmy nadzieję, że nic nie wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawnicy - uporządkowani ze swoimi organizerami - znaczkami - parafkami i paragrafami - więc choć pomaluj mój świat...tralalalalalal :D Blue Lady robi doktorat z jakiś tam badań komórek rakowych - nooo bilogia komórek, statyny i jakieś tam inne naukowe pierdoły, które kiedyś będą ratować ludzkie życie... No to ja też robię booking na 06.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślikwa niewęgierka
no, cieszę się ze nie bolało i termin ustalony. Stic - takie uporzadkowanie jest cudowne - nie ma miejsca na "nie zdażyłam", "nie uwzględniłam", "zapomniałam" albo "kiedy to miało być" :) Oczywiście sztywne są ramy w środku można improwizować a nawet jest to mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powstałoby ze zderzenia kultury hipisów i prawników ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooooooooobuuuuuuuuuudkaaaaaaaaa śpiochy :classic_cool: Jak weekendzik? U mnie leniwie i słonecznie :) trochę na powietrzu, trochę w knajpkach a w niedzielę odchamianie na Koncercie Chopinowskim w Łazienkach :) miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) My w piątek byliśmy w Bierhalle. Miała być golonka, ale nikt nie czuł się na siłach by ją zjeść bo porcja podobno solidna (Golonka dla dwojga w nazwie) W sumie wszyscy chyba żałowali już w trakcie jedzenia innych zamówionych specjałów, bo były mocno średnie...Piwko, jak wspominałam super (pszeniczne się nazywa, ciemne dla mnie fuj) Sobota i niedziela spokojne, leniwe, domowy obiadek i mizianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej co wy tak poźno odkrywacie magię \"Wielkiego pora - Leek spin\" ??? :) Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×