Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Ja nie w sosie - ja jestem tak zasosowany jak Chuck Norris - dzwonię po ludziach i zadaje im głupie pytania i nikt nie potrafi mi odpowiedzieć jasno co i jak :( Czemu w tym kraju nie ma takiego jednego telefonu gdzie udziela ci informacji na nurtujace sie pytania :O Boshe żagrzmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj to poszłam na łatwiznę, bo kupiłam mrozone warzywa, a zawsze smama się bawię w krojenie na zapałkę :D do tego przesmażona wieprzowinka (zazwyczaj mięso z kurczaka), bulion warzywny i mnóstwo przypraw i czosnek, do tego makaron sojowy. Takie w sam raz na wzmocnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh widziałam to. Ja akurat z tyłkiem nie mam problemów :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie zupke mam tylko, apetyt jakoś mi uciekł :o Jakoś mi niefajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez oglądałam;) coż ja juz od dwana wiem, ze nie rzadna kobieta \"soute\" nie wygląda dobrze a kiedy jeszcze nie umie odpowiednio zakryć swoich mankamentów figury to robi się kiepsko nawet mało atrakcyjna kobieta moze wygladac pieknie jesli tylko ma trochę srodków i pomysłow na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kazdy z nas bedzie tylko wchodził i pisał po 2 zdania w stylu \"ale nudy\" \"nic się nie dzieje\" itd to rzeczywiście zacznie za chwile świecić pustkami więc albo zaczniemy się bardziej otwierać albo po prostu taki urok tego topicu- czyli miejsce w którym skrobie się parę słów w przerwie na kawe albo to taka trampolina do spotkan....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) znowu pierwsza ale to rzadna sztuka bo całą noć nie zmróżyłam oka. W sumie wpadłam tylko na chwilę bo za godz. zmykam do lekarza i jeszcze mam parę rzeczy do załatwienia na mieście. miłego dnia wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć :) melduję się przy biureczku :) z obowiązkową kawą... Mój wczorajszy bilans - 5 pączków, faworki i galon wina - ale wieczór był naprawdę baardzo udany :) wiecie jakie fajne ludziki wychodzą z pączków i wykałaczek - takie jak z kasztanów (robiłam w szkole takie na zpt ) tylko większę i smaczniejsze ;) tak czy inaczej ubaw mialam po pachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt singli się niektórym dał we znaki :) Ale podnoszę bo trza być twardym a nie miętkim i towarzycho wartościowe cenić... Landi--->Mobilizacja pełne warszawskiego topiku :) Opierdziel nas wszytkich i włakuj nam jak \"krowie na pastwisku\"- ten tekst w knajpie mnie rozbroił i do tego ta dłoń :D Śliwka--->Ty widzę juz się zadomawiasz na singlach :) Ninna_-biała gwiazda to moja ksywa ze szkoły średniej bo na studiach przyszlajała się chemik, ponieważ miałem kiedyś plecak Maers\'ka wszyscy mnie tak nazywali - zresztą przyznaj fajna ksywka - na pewno lepsza niż \"Pucio\" :P Gdzie reszta ?? A może powiększyc towarzysto - kogoś sciągnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam siedzę, bo tu pustawo, ale nie mam zamiaru zdradzać tego tematu :P Stic i co tak Cię wołaja \"Biała gwiazda\">> normalnie jak draq quuen :P jakbym Cię nie widziała to bym zastanaiwała się jak wyglądasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, nie panikuj :P stic, ciekawy pseudonim ;) ale raczej taki żeński jakby? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seri tam myslicie - hmmmm - no to mnie żeście baby zdołowały - wydawało mi się że taki nietypowy :) Topik nie pada...ja go będę podnoisł - bez paniki - a co wy nie pracujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale mi choróbsko dowaliło :( jestem ledwo żywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blądi---->Ty się w ogóle leczysz ?? Czy po prostu myślisz że samo przejdzie wponiedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ide do lekarza...tym razem prywatnie :o No ja przecież byłam w przychodni i dowiedziałam się, że \"nic takiego się nie dzieje\" :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska służba zdrowia - zgroza. Ja kiedyś zachorowałem i musiałem pójsc do przychodni bo bym chyba umarł - wchodzę a tam rząd krzeseł na których stare baby i faceci (tak wiem każdy będzie kiedyś stary ale tu chodzi o ten klimat) na stołkach, każdy z desperacją trzymający numerek, przepychanki, kłótnie - kaszlenie, krztuszenie - charczenie :O o matko huto !!!!Kobieta w postaci pani doktor zfrustrowana bo Ci ludzie przychodzą tam z byle powodu - popierdolić jej głupoty jaki to teść niedobry bo jej grubego dupska nie zawiózł do Reala choć normalny sklep pod blokiem. Ja juz zdychałem podpierając ścianę - a ci jak w obozowe \"kapo\" ustalac reguły wchodzenia. I non stop narzekanie - że ta młodzież to taka i owaka, że pluje, klnie, pali że porządni ludzie to się trodzili po wojnie itp. Na dodatek te wszytkie baby zafajdane grube jak balerony, w beretach, spocone i jakby miały słoninę pod paltem. TRAUMA....dlatego nie choruję bo wiem jaka to trauma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jestem już po lekarzu -tym razem okzało się, że na dnie oka mam jakąś plamkę :( nie wiem o chodzi ...i dowiem się dopiero we wtorek jak bede miała zestaw innych badań (krew i zapis EKG) przy EKG zawsze się denerwuję, że coś mi tam znajdą wiec serce wali mi jak oszalały dzwon-dziś tez tak było a pielegniarka patrzyła ze zdumieniem pytając sie mnie czy mam tak zawsze bo to nienormalne.... jedyne dobre w tej całej sytuacji jest to, że przynajmniej nie musze czekać na wizytę do specjalisty tygodniami czy miesiącami i na razie wszystko dość sprawnie przebiega. STIC-----> dosłownie to brzmiało \"tłumaczę mu jak pastuch krowie na łące\" ale Twój skrót też jest ok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, co racja to racja...w tej przychodni mnie już nie zobaczą, jeszcze mi deklaracje podtykały pod nos chyba je pogięło zdziry jedne 😠 a dziś kulturka, odpowiednie zajęcie się moją osobą, zwolnienie bez łachy wypisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem zdechlaki :) mam nadzieje ż eszybko wrócicie do pełni sił :) u nas w słuzbie zdrowia sprawdza sie hasło: płacisz masz... dlatego wybieram prywatne przychodnie, ale z drugiej strony to przecież cholera czlowieka bierze - na co idą moje składki?? skoro nie mogę sie doprosić by mnie ktoś przebadał i dodatkowo musze bulic jak za woły :O Moja wersja powiedzonka >> jak chłop krowie na rowie :) tak się mówi na Podkarpaciu ;) i ponoć na Pomorzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałam smsa i się kłade ze smiechu :D -Dlaczego Lechu wczasie oredzia trzymał łapki na stole?? -On ich nie trzymał, on się podciągał... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczynamy tworzyć słwonik.....:) Dzis ide pirwszy raz na swoje tance-trzymajcie kciuki bo idę sama i boję się, że wyjdę na najgorszą ofermę, która nie potrafi załapać 3 kroków na krzyż;) a ze wokoło bedą same gibkie laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×