Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

ja jeszcze nic nie zaplanowawałam na koniec karnawału. Bibliotekarki ( w większości) to stare, niemiłe grube, baby bez poczucia humoru, które tylko w lepiają kary za przetrzymywanie książek....więc wiesz.....chyb nie chciałabyś tak skończyć pokryta kurzem za życia :) A to Ty masz nieżle ustawiony grafik skoro już wiesz ze 24 marca odpadasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi Landi - ja mam grafik ustawiony poniekąd do maja a jakbym się uparła to i coś na czerwiec mam powpisywane... Grube baby - były kiedyś młodymi laskami którym na pewnym etapie życie zamarzył sie spokój i cisza ;) nie no pewnie że bym nie chciała byc bibliotekarka (z całym szacunkiem dla nich) chyba bym rozniosla bibliotekę albo co najmniej rozkręciła tam dodatkowo jakiś biznes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wiem co będziemy robić, ja najpierw musze dojść do siebie a potem podeliberuję :P Na razie najchętniej pod kocyk i mizianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi---->Kocyk i mizianie :D dobre Śliwka---->Wow...prokuratorzy, highlive...a ja zwykły zjadacz chleba i draży :( Ladni--->Ciekawe, ciekawe - muszę w moim grafiku sprawdzić co ja mam 24 bo ja na cały rok mam grafik ;) - oooo nic - NIEMOŻLIWE - muszę coś mieć 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Dżiz a ja sobie ubzdurałam 24 luty a wy o marcu!! Nie no to ja pojęcia nie mam co będę robiła możliwe,że domówkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi - PASKUDO Landi >> szukajcie a znajdziecie :P Stic >> to kumple ze studiów - jakoś tak się ludzie porozłazili dobra idę poćwiczyć dupkę >>jedyna okazja ;) bo nie mam tak dobrze jak niektórzy.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wam się wszystkim stało?????? zwariowac mozną-to pewnie efekt przedłuzającej się zimy a bedzie tylko gorzej bo wieosny NIE BEDZIE!!!!!!!! Cwir co krok to Swir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bo ja też nie rozumiem Landi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze być od razu lato no problem :D Landi nie bądź Kasandra :P Bo jak nie to chyba się zahibernuję albo wybędę w lepszy klimat pogodowo-polityczny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pączkowe :) Wczoraj taki dostałam wycisk na aerobiku że dziś bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia zabieram się za pączki :) właśnie wtrącham pierwszego - mniamuśnego z ajerkoniakiem :) pychota!!! A co tam raz się żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziędobry :) na mnie też już czeka cała taca pączków - moi dwaj panowie dbają o moją linię... żeby była gruba i wyraźna ;) ale co tam, podobnie jak śliffka wczoraj na tbc zrobiłam sobie miejsce na te dwa dodatkowe pączki - szkoda, że to idzie w biodra, a nie w cycki :P smacznego! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka.... Ninna_---->Szkoda że pączki nie wpływaja na wiekość męskiego kaloryfera :( Śliwka---->Się zsinglowałaś ?? Landi---->Jak leci ?? Ogólnie to mi jakoś wszytko \"zwisa\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic, kaloryfera powiadasz... ciekawe określenie, nie powiem.. ;) niech Ci będzie, że kaloryfera.... - pączki może GO nie zwiększają, ale SINGE, na których urzędujesz.... jest szansa ;) śliwka singluje?.. muszę się wybrać w wolnej chwili ;) czyli nieprędko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosze nieodparte wrażenie że Ninna_ i Śliwka pracują w \"kołchozach pracy\" :( Nie no single to single :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a ja zupełnie zapomniałam że dziś jest tłusty czwartek....z resztą jakoś nie przepadam za pączkami. Jednak gdyby zamiast w biodra szły wyzej na pewno zmieniłabym zdanie. To co powiedziała Nina przypomniało mi pewną rzecz. Kiedyś ktoś ja jakimś topicu o kosmetykach (ale nie nowo załozonym tylko w trakcie jakiegos starego) napisał, że istnieje krem o nazwie top secret, którego używanie powoduje, ze tłuszcz z dolnych części ciała (pupa, biodra) zostaje przeniesiony wyżej -dzięki czemu piersi stają się większe....wiem wiem brzmi debilnie.....:):):) Ale przez 20 kolejnych stron panie błagalnie poszukiwały tego kremu, rozwodziły się nad nim niemal ekstatycznie, wymieniając dziwaczne uwagi, a autor tego pomysłu zwodząc je jak 5-latki cukierkiem musiał turlać się ze śmiechu i załąmywać ręce nad naiwnością bab Stic---> co nie w humorku....dzis??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaah... naiwność ludzka nie zna granic ;) ;) ;) powinnam powiedzieć: \"babska\", ale śmiałe teorie głoszą, że \"kobieta też człowiek\" ;) stic nie w sosie? albo za mało pączków przyswoił, albo wzięcia na singlach nie ma :P - to tak na moje krótkie oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś nam tu zaczyna słabo topic funkcjonować singielki wy moje kochane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śliwka :) Pączek sztuk jedna :D w zasadzie nie jadam pączków w tłusty czwartek :P Zdrówko ok, byłam dziś w pracy już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wciągnęłam drugiego, ale nie obiecuję, że to już ostatni ;) generalnie też nie jadam pączków, lecz w tłusty czwartek jakoś tak wyjątkowo dobrze smakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic z tych rzeczy. dieta jutro i znów linia sprzed tłustego czwartku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to, ze nie lubię, czasem mam chęc na pączusia :D Ale nie lubie przymusu tych wszystkich świąt, dni itp :P Że tłusty to mam sie porzygać pączkami? :P never :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś naszła chętka na zupę chińską więc pitraszę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×