Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

śliwka, nie wiem, nie testowałam go jeszcze w porze letniej, ale dam Ci znać ;) ad strojów kąpielowych - jak kto woli, ja na ten przykład nie lubię opalać się w paski, więc problem wyboru stroju mnie nie dotyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekshibicjonisti 😡 a jak facet biega po parku w samym płaszczu to zaraz \"zboczeniec\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina ---> ale jak wpadasz, znajdziesz czas???? ja tam chodze tylko w 2 czesciowych bo nie umiem plywac wiec 1 jest mi zupelnie niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym się opalała w płaszczu, to też bym pewnie była zboczona ;) a tak... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrr czy tu nikt nie czyta NINNNNNNAAAAAA---------> WPADASZ W SOBOTE????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o jakims z krakjowa to ty pisalas a inna ze ma zamiar spędzic sobote bezuzytecznie wiec moze jej zagospodarujemy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tak to sorry po prostu robie 20 rzeczy na raz + biegam za psem , który maila nic nie nieszczyc a okzauje sie ze kable mu bardzo smakują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej co się dzieje z kafeterią że cały czas takie awantury, poniewierka ciężarnych, kasowanie topików, multum głupich ?? Co jest grane ?? Jak można się wkręcić na takie moderatora ?? Bo ja bym chętnie zaprowadził porzadek jak mi się czasami nudzi w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką wesoła Twórczością - o czym mowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o roznych takich co dostajmey na maila od Cibie :) Ja na razie spadam-sliwka jutro kolo 12 sie zdzwanaimy i ustalamy odbior ciebie z przystanku :) wszystkim innym zycze milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic, właśnie, miałeś mi coś przysłać zdaje się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dopadłam kompa i mam chwilkę...niestety jestem odcięta od świata na razie. Dzięki pamięci Śliwki widziałam już psinkę, bo byłyśmy w odwiedzinach u mamci Landi i papci Przemka :D Psiak charakterny psycholek :P Muszą się napracować, żeby wieział,że on nie rządzi ;) ale jest prześliczny lisek i słodki...jak śpi:P;) Przeleciałam co wypisywaliście tak więc: antygwałtek nie lubię ale czasem są przydatne wolę wersję burdelówek tak jak i pończochy burdelówy preferuję. Sandały na męskich stopach mnie nie odrzucają pod warunkiem ze są jakieś fajne sportowe.No to pa 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :classic_cool: Potwierdzam - Mori to bardzo żywotna psinka i na dodatek kłamczuch ;) ale gdy rozłożył się na kolanach blodni i zaczął chrapać jak niemowle - to był rozkoszny :) Landi i jak tam małpka >> nadal w strzępach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo:) Po pierwsze Przemo był mile zaskoczony, że mam takie fajne koleżanki na dodatek z netu. :) Skomplementował Sliwka Twoje okulary :) Jak wyszłyście to Mori wsadził łeb do Twojej szklanki z piwem i jeździł nią po wykładzinie:) A teraz jak co rano po jedzeniu morduje kapeć bo z małpki nic nie zostało....właczył mu się tzw. poranny pierdolec :) aha wczoraj jak Mori mnie ugryzł to mu oddałam i ugryzałm go w bok -byl lekko zdziwiony:) Jak filmy działają???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm co tak pusto ????? wczoraj z nudów obejrzałam Tylko mnie kochaj -tragedia !!!!! popłuczyny po amerykańksich komediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna_>>>>Aaaaa zapomniałem, ja w rajstopkach, uch skaner wysiadł a w pracy nie będę sobie robił jaj - wytrzymasz do soboty :) Ladni>>>>Ślwika jakby w tych okularach łagodniej wyglada ;) Tak ludzko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff.... musiałam napisać pismo - tak samo wielkie jak głupie ;) Landi :) ciesze się że moje okularki się podobają - w sumie zobaczyłam je przypadkowo - leżały na wystawie, weszłam, zmierzyłam ikupiłam - optymalne rozwiązanie nie lubię się rozdrabniać ;) Landi nie miałam okazji jeszcze obejrzeć filmu - ale jak tylko zobaczę zdam relację :) Stic - że niby jak wygladam w tych okularach :( przecież one mają dodawać powagi a nie rozmiękczać adwersarzy :P A tak w ogóle - wypluskałeś się :) Landi ta łapką ;) posmeraj ode mnie Mori po brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej!? gdzie jesteście :( Landi zostaw psa i wracaj tu ;) Ladryna, mam pytanie laika a propos cukru - czy ja to mogę podgrzać w \"gorącej kąpieli\" na palniku czy może przełożyć to ordynarnie do gara i wtedy na palnik :( i drugie pytanko (wybacz) czy ty do odrywania tego używasz pasków jak do wosku, czy może to należy używać bez niczego - na forum podają obie metody - więc zdurniałam :O Dzieki z góry za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Ja dziś od Zaplutka:P Byliśmy właśnie w grocie solnej i jestem mega zrelaxowana :D no dobra jeszcze piwko pomogło:D a teraz pizza :D no to jest dopiero poniedziałek :Dprzedłużenie weekendu:D:D:D zazdrościcie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dla Śliweczki Blondynka bierze udzial w telewizyjnym quizie. Moderator stawia nastepujace pytania: 1. Jak dlugo trwala Wojna Stuletnia? * 116 lat * 99 lat * 100 lat * 150 lat Blondynka korzysta z mozliwosci nieudzielania odpowiedzi na jedno ytanie. 2. Z którego kraju pochodzi kapelusz typu \"panama\"? * w Brazylii * w Chile * w Panamie * w Ekwadorze Blondynka prosi o pomoc publicznosci. 3. W którym miesiacu Rosjanie obchodza rocznice Rewolucji Pazdziernikowej? * w styczniu * we wrzesniu * w pazdzierniku * w listopadzie Blondynka korzysta z jokera telefonicznego i dzwoni do innej blondynki. 4. Jak brzmi wlasciwe imie króla Georga IV? * Albert * Georg * Manuel * Jonas Blondynka korzysta z jokera \"pól na pól\". 5. Od którego zwierzecia pochodzi nazwa Wysp Kanaryjskich? * od kanarka * od kangura * od szczura * od psa Blondynka odpada z gry. P.S. Jezeli uznales perypetie blondynki za zabawne, to tu masz wlasciwie odpowiedzi: 1. Wojna Stuletnia trwala 116 lat - od 1337 do 1453. 2. Kapelusz \"panama\" pochodzi z Ekwadoru. 3. Rocznice Rewolucji Pazdziernikowej obchodzi sie 7 listopada. 4. Wlasciwe imie króla Georga IV brzmi Albert - zmienil je w 1936. 5. Nazwa Wysp Kanaryjskich pochodzi z laciny w której canis oznacza psa. No i co? Jestes madrzejszy od blondynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki a co powiesz o tym ?? Kiedy siedzisz podnieś swoją prawą stopę nad podłogą i wykonuj nią okrężne ruchy zgodnie z ruchem zegara, kiedy to robisz narysuj w powietrzu cyfrę 6 przy pomocy swojej prawej dłoni. Twoja stopa zmieni kierunek i nic nie możesz na to poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×