Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Nooo :) Grota solna super działa se zajrzyjcie http://sovelo.com/grota_solna.htm a teraz piwko mniam:D Co do pomidorówki to mam rewelacyjny oryginalny przepis mój wymyślony, moja osobista wena twórcza wariacja na temat pomidorówki :D bo...ja nigdy nie lubiłam tej zupy ;) ale warunek jest jeden:trzeba mieć swie ze pomidory a nie koncentrat :P Jak tylko dam radę to napiszę, na razie jestem w gościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie no problem, tyle, że mamy zamówioną grotę na przyszły poniedziałek na godz 14 :00 i zapewne nie możesz o tej porze? to musimy się dogadać kiedy byś mogła :) może piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka>>>Boshe jak ja uwielbiam jak kobieta mówi do 26 letnie faceta publicznie dziecko. Porównywalne jest to tylko z daniem się kobiecie publicznie opierdzielić na stacji benzynowej w awanturze pt: \"bo z żółtego dytrybutora fajniejsza benzyna płynie\" lub z nakarmieniem w restauracji z jej ręki albo odbieraniem od niej telefonów podczas finałów NHL. :O Nie mniej moja propozycja odnośnie Twoich \"nylonów\" była kurtuazyjna ale jako prawdziwy mistrz płaszcza, szpady i koneser wina sandomierskiego potrzymuję swoją propozycję - mimo, że zaleciało łagodnym ale zawsze sarkazmem ;) A czy tam kobiety chodzą w kostiumach kąpielowych - no bo takie leżaczki fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godz. otwarcia: pon. - pt. 9 - 22 sob. - niedz. 11 - 24 Taki jest rozkład jazdy. Sob-niedz u mnie kompletnie odpada. W poniedziałek mogę nas umówić na następny piątek czyli na 31.03 na 18:00 ... pasi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Stic, w ubraniu :P Tam się ani nie opalasz, ani nie pływasz tylko wdychasz, leżysz i słuchasz :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic Mój Drogi a czy Ty myślisz że ktos to czyta ze się tak oburzasz, a nawet jeśli - załóżmy tę kuriozalną hipotezę - to czy sądzisz że sen z powiek czyatjącym spędza kwestia Twojego wieku :P Blondi - ok 31 na 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi masz załatwione najpierw grota potem pijaństwo ? mamy z Blondi sprawdzone wszystko działa bedziesz zrelaksowana jak ( nie moge uzyć tego epitetu).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla jasności zaplutek nie chodzi do groty z powodó ęskiej próżności tylko z troski o dziecko i o Blondi to możesz czuć sie bezpieczna no... chyba że masz alergię na sól! bądź zna relaksacyjną muzykę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pijaństwo bardzo chetnie:) Stic---> nie wiedziałam, ze z Ciebie taki kuchcik:) jestem pod wrazeniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zacznijcie to imprezowanie jakos od 20 -21 .... mam ostatnoi wrazenie ze wszystko co fajne mnie omija... aha a kto idzie ze mną w piatek do Piekarni???? (bedą transy i proggresivy -uprzedzam z góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) O widzę że się powoli zaczynają krystalizować się plany na kolejne spotkanko pt \"Wieliczka party\" , Stic moze też się podłączysz?? Zaplutku >> kope lat :classic_cool: A co się dzieje z ninna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Sliwka ---tylko spotkajcie sie w ten następny piatek jakoś później-plissss Bo ja mam tańce.... a tak wogole to pamietasz, ze chciałąm brac prywatne lekcje ...moge zapomniec -135zł za 45 min +20zł za salę....i to jeszcze podobno z jakąś znizką....moze gdybym znalazła jeszcze z z 2-3 osoby to jakos bym to przebolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, żyję, czytuję Was w miarę regularnie, ale na pisanie przeważnie nie mam ani czasu, ani weny. musi przesilenie wiosenne albo inne cholerstwo?... :( pozdrówki ostatkiem sił for all... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo witam Śliwka>>>Nie no nie będę wchodził w paradę zaplutkowi...graf mam napiety bo : ten weeknd LBN, następny KATOSY, póżniej jeszcze jakieś wesele mi się szykuje. Dlatego namawiałem was na jakieś spotkanie w tygodniu :) KINO !!! Ladni>>>Ej mam te fusy z guarany też zjeść ?? Bo nie wiem :( Uwaga uwaga: Sieje publiczną antyreklamę laptopom Fujitsu - Siemens - to shit jakich mało !!! Nie kupujcie tego gówna bo wasz sprzęt przeleży z 12 miesięcy 1 w serwisie !!! A gwarancja tylko na rok i to na dodatek Bring in a nie Door to Door 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladni>>>W proszku - ale w soku się to nie rozpuszcza :( No i są takie fusy...na opakowaniu jest napisane guarana w proszku ... no ale się nie rozpuszcza :( no to są fusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi napisane jest że można nawet dodać do jogurtu - no o chyba muszę te fusy wszamać :D nie wiem - nie chcę miec jakiejś sraczki na własne życzenie - wszytko Twoja wina Land :O Sliwka>>>>Rozwalam przęsła i zwalam z krzesła...zapomniałaś dodać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie fusy ...TY masz omamy wzrokowe :P wmieszaj wszystko porządnie albo po prostu lyknij ten proszek i popij. Wersja dla fajtłap ------> następnym razem kup guaranę w filolce (plyn) ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką mi poleciła Blondi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Landi -> No to podaj gdzie jak taka mądra, ffacet tylko jakimś gównem co jak \"mucha hiszpańska\" na świstaku handluje - daj jakiś sprawdzony adres !!!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> co się tak unosisz ....moze lepiej zamiast tej guarany strzel sobie melisę, dropsa, zapal jointa, napij się dzinu (nie lubuskiego) i się wyluzuj... nie pamiętam nazwy tej guarany po prostu zapytaj się w aptece o guaranę w ampułkach...NIe kupuj tylko nic ze sklepów internetowych bo tam sprzedają guarane dla osiłków, która jest droga i się nie unoś :) po prostu facetom potrzebne sa inne instrukcje CESE \"zmywanie naczyń\" jesli kobiecie zostawiłąbym zlew naczyń wystarczyłoby zostawić kartkę \"zmyj proszę\" dla facetów instrukacja jest obszreniejsza Zmyj naczynia Naczynia to takze noze i widelce uzyj płnu myj w ciepłej wodzie naczynia mają takze 2 stonę ---czyli umyj od spodu umytych naczyń nie zostawiaj w zlewie tylko połoz na suszarkę a potem na właściwe miejsca -szafki ...itd po zmyciu nie zostawiaj syfu/resztek jedzenia w zlewie umyj zlew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×