Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Blądi>>>>>>Jak się jest w pracy to się pitoli :P Śliweczko>>>Omnibusie oświeć, natchni wiedzą, mnie nędznego pędraka co nie raczył zaszczytu wiedzy tajemnej dostapić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: melduję się jako pierwsza :) Moze dziś bedziecie bardziej rozgadani :( Jejku jak mnie wkurza ten śnieg ja chcę wiosnę... a nie to ohydztwo co jest za oknem Na dodatek jest ślisko i dziś biegnac do autobusu wycięłam dosć malowniczego orła - szkoda że nikt go nie widział - moze by się pośmiał - zawsze to byłby jakiś pożytek z tej gleby ;) Dobra spadam po kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się drugi pod budką melduje :D Noooooooooo i wszędzie psie odchody i kupy...bleeeeeee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ja tez nie znowszę tego przejścia pomiedzy zimą i wiosną -ohyda... odpowiadając na Twoje wczorejsze pytanie Sliwka---kąpiel wodna koniecznie!!!!!-Nie wykladaj tego do innego naczynia i nie podgrzewaj na gazie-ten wosk bardzo łatwo sie \"przegrzewa\" i łapie temperaturę wrzątku a wtedy poparzenie gwarantowane. Co do zrywania -alebo smarujsz cienką warstwą i zrywasz paskiem płóciennym albokładziesz grubszą warstwę, koniuszek wosku formujesz do gory i zrywasz za ten łapiąc za ten pasek wosku -czyli juz bez pasków. Potem mozesz ponowanie ten wosk wykorzystać. Zobaczysz sama jak bedzie Ci łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przeglądając psie forum znalazłam opis właściciela innej shiby -jedyne pocieszenie w tym wszytskim jest to, że mój pies nie jest odosobnionym dewiantem i ,że inni też mają cyrk z tymi wcielonymi diablami....:) zresztą przeczytajcie sami.... Baba porusza się z prędkością światła,nie boi się niczego i nikogo,uważa ,że jest bogiem,śpi w łóżku na czyjejś /wybór oczywiście należy do niej/ głowie,jeść nie ma czasu,chyba,że wyrwie innemu psu ,bo takie żarcie smakuje najlepiej.Baba najbardziej lubi siedzieć na stole,uwielbia też chodzić po....półkach /z góry lepiej widać/.Z Baby jest prawdziwa baba,do tego sekutnica.Swoje niezadowolenie okazuje histerycznym skrzeczeniem,jej małe ząbki kłapią albo w powietrzu albo po pyskach innych psów jak karabin maszynowy.Baba chodzi na szkolenie od trzeciego miesiąca życia /teraz ma 5 mies./.Na placu szkoleniowym jest najmniejsza i najbardziej się szarogęsi.Tłucze się z psami o nagrody,o pochwały,o wszystko chyba,lubi sie bawić też.Uczennica z niej pojętna,komendy wykonuje błyskawicznie.Po zdanym egzaminie PT I,Baba rozpocznie kariere na torze agility,jest szybka jak wiatr.Baba jest jak każda shiba bezzapachowa,jest bardzo czysta,myje się jak kot,z kotem w ogóle ma baaaardzo dużo wspólnego.Baba wszystko widzi i wszystko słyszy,wszystkiego musi dotknąć.W moim domu ma tylko jednego wroga,czuje przed nim respekt,omija szerokim łukiem i nie reaguje na jego rozkazujące wołanie: \"Baba,Babaaaaaa do mnie!!!!\" Ten wróg to papuga żako - Franek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Wy jestescie Czy macie tak ze jedno zdanie i to nawet niezbyt mocne jeśli chodzi o jakość... wypowiedziane przez kogoś kto jest Wam bliski potrafi o 180 zmienić Wam nastrój? Mi właśnie przed chwilą sms kumpla zrobił ranę szarpaną gdzieś tam w środku... nie zrobił tego celowo ale efekt jest taki że wydaje mi sie iz dostalam obuchem w głowę... K*** ale ja jestem ostatnio emocjonalnie do życia nastawiona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze móiąc ja rzadko przykładam wagę do tego co mówią inni-nawet bliscy-wazniejsze jest to co robią. Więc sie nie przejmuj -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic w sumie takiego, tylko ton wypowiedzi mnie wkurzył... Choć z drugiej strony urok tego kumpla polega na tym że ma subtelność jaskiniowca ;) tylko że ja nie umiem się do końca z tym pogodzić :( i czasami mój hurra optyminz zderza się z jego bojowym podejściem do świata i ja wtedy mam mocne zderzenie z rzeczywistością... No tak dowód :( o matko jaki to syf z ta wymianą - przelaziłam przez to na przełomie listopada i grudnia :O Meldujesz się w Pruszkowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj to go olej albo też mu przytnij -nie bez przyczyny Stic nazywa Cię mistrzynią ciętej riposty :) tak tak w Pruszkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi - ja też się meldowałam w Pruszkowie :) te babony w urzędzie są beznadeziejne - a o kolejkach kilometrowych nie wspomnę... Nie z nim się raczej nie kłócę - nie o durnoty - on jest mi dość bliski oboje mamy podobne charakterki - jak się kroi awantura to jest to sztorm stulecia bo oboje nie odpuscimy i jesteśmy raczej gwałtowni ;) Ostatnio pokłóciliśmy się tak na serio w marcu zeszłego roku - efekt >> nie odzywaliśmy sie do siebie 3 miechy choć widzielismy się prawie codziennie... To istny debilizm... nie ma sensu wolę sobie pomilczeć (tak tak potrafię ;) on wtedy widzi że coś spartolił i idzie po rozum do głowy, a jak się już zastanowi to potem jest lepiej ;) Wiesz ja też się na ogół nie przejmuję tym co mówią inni - ale jego opinie są dla mnie istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra landi > chętnie bym z Tobą dłuzej pogadał :) ale wyrobiłam normę na dziś z aktami więc uciekam do domu :) Zamelduję się jutro rano (jak zwykle z resztą) moze wtedy nam się uda spiknąć :) posmeraj ode mnie Mori :) na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna wiosna - nie wierzę Śliwkę facet temperuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę, że to tylko chwilowe osłabienie/przeslienie zbierze sily i jak trzeba bedzie to da mu w pysk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :classic_cool: W starej sprawdzonej formie ;) tzn. Wybaczcie wczorajszą słabość to zapewne ciśnienie... tfu... tfu... tfu... jakie to człowiek głupoty wali kiedy za mało kawy wypije i słońca nie ogląda, bleeeeeeeeeeeee... Stic - ja zadaję najbardziej bolesne ciosy w białych rekawiczkach, antygwałtki to tylko gadżecik odwracający uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Cieszę się Sliwka, że dziś jesteś już w lepszej formie :) Czy Nina się wogole wczoraj odzywała???? Czy może gdzis ją ponioslo z tym krakowiakiem ???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna_ Bansuje z Krakowiakiem Elo, Śliweczko, taki atrybut jak antygwałtki na Twoich nogach może sprawić, że facet czuje się ja \"morena\" nadodatek czołowa :D No ale przecież szkopół tkwi w szczegółach....a te rękawiczki to tak za łokieć ?? Ladni>>>>Jak bestia Mori, kiedy mogę obaczyć tego funfla ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> jakie świece??? możemy się ustawić jakoś w tym tygodniu -ale u mnie bo ja nie za bardzo mogę z nim wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Es tut mir leid ale weekend odpada, chybie że czwartek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×