Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

heja! a landi nie miała być dzisiaj wyjechana? - coś mi tak świta... stic, nie wiedziałam, że potrafisz gotować! no, no!... ;) śliwka, bierz go! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w sieci
ja niestety nie lubie owoców morza. nawet patrzec się na nie boje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ?? A nie :P ?? Dobra wszystkie cieżko pracujecie ale nie wszytkie o tym tak często wpominacie :D Ninna_>>>>Dobra autoreklama nie jest zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w sieci
a co tutaj taka cisza i spokój? ja na razie troszkę sie nie umiem zachowac na takim forum... ale czytam i uśmiecham sie do monitora jak ta głupia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topic słynie z ciszy i spokoju ;) a ja dzisiaj dla odmiany mam labę. i wcale nie pracuję, tylko buszuję po sieci ;) ale ciii... ;) śliwka - sorry ;) chociaż... ze stica taki jakby kotek.... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza spokój bez presji a tu świat pełen agresji jak Wreslik lecz nie zrezygnuje zastosuje większy pressing...;) Pewnie, że ze mnie kot, chodzę swoimi własnymi ścieżkami...po reinkarnacji będę kocurem - sobie znajdę jakaś fajna kotkę na gorącym blaszanym dachu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( ooo matko dlaczego ja mam tyle pracy... JA CHCĘ DO DOMU !!!!!! a gdzie Blondasek ?? Bo Landi pewnie wybyła? A Ty nowa się zaciemnij bo zaraz ktoś się podszyje - to norma na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja się zakopałam w aktach prawnych MENiS i szczerze mówiąc nie wiem czy znalazłam to co potrzeba a jednego zagadnienia w ogóle nie wiem jak szukać :o Jakiegos haka szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, robaczki, weekend czas zacząć :) niniejszym się oddalam. do zobaczyska w poniedziałek (jak nie będę zanadto zarobiona). pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk gdzie
są wszyscy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> w jakich kaktusach???? znowu sie upiles????? a teraz o mojej shibie Po 1 zdecydwalismy się na imię MORI (oznacza Las i cos jeszcze co podal w swoich typowaniach Stic:) tzreba bedzie to opic:) Pies jest fantastyczny, puchaty, milutki i zupelnie nie tesknki za matką . W samochodzie jak wracalismy postanowil olac stres i poszedl spac:)a po 10 min po przyjsciu do domu dostał ataku szalu zabawy ( zupelnie jakby się wykompal w wannie z amfą:) wlaściwie powinien nazwyac się speed Niestety jak na szczenika jest dosc agresywny (momentami jak na niego potrze to mam wrazenie, że pitbully w mlodosci są spokojniejsze niż on) -ale go oduczymy...moze tez troche przesadzam bo po prostu moj owczarek niemiecki byl potulny jak barnek i wogole nie szczekal (choc czasami bez slowa rzucal sie innym psom do gardla:) kolejne spostrzenie -juz wiem dlaczego mowi się ze shiba jest niezalezna-zalozylismy mu na moment malą obrozke z materialu -a on uznając ze to straszny gwalt na jego wolności zacząl wyc, wrzeszczec, skomlec, piszczec, ujadac, plakac zupelnie tak jakby go polewali wrzątkiem i obdzierali ze skóry -ehhhh jedno jest pewne dostarcza 100% fantastycznej zabawy i usmiechu co więcej .....okzauje się, że rzremo ma taki wachlarz poztywnych uczuć o jakie nigdy tego socjopaty bym nigdy nie podejrzewala. Ten pies czyni cuda (nawet prawie przestal grac1111:):):) c.d. opowesci nastąpi na maila przesle Wam za chwilę pierwsze zdjęcia aha-moj pies to alkoholik - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tylko wyslalam Wam z innego adresu bo przemo przesinstalowal system i jeszcze nie skonfigurowal mojej poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejjj..... ale słodziaszek!... :) normalnie landi trochę Ci zazdroszczę ;) echh... sprawiłabym sobie kotka, ale biedny byłyby ze mną, bo ja ciągle poza domem :( chyba musi mi wystarczyć Klakier u rodziców ;) miłego poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Fajny lisek, ale z tego co opowiadasz to ja nie chciałabym takiego psiaka, u rodziców takie dziwadło zostało i było ciężko z nią przez kilka lat, przez fochy, charakterek. Co do imienia, to nie podoba mi się :( kojarzy mi się z memento mori... sorrki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka Landi pies jest suuuuuper, na prawdę. Bardzo fajne zdjęcia. Ja byłem w weekend w Katowicach spotkac się z ludzmi z \"Apelu\". Było wręcz odjazdowo choc najlepsza była niedziela na melanżu :) No i teraz wiem jak samkuje żeń-szen...:) A wy jak weekendy pospędzaliści ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) koeniec z późnym wstawaniem ponieważ Mori wstaje koło 6 :( , fajnie ,że Wam się podoba ten mały łobuz:), trzeba będzie pomyśleć nad jakimś spotkaniem pod szyldem oglądamy psa :) Blondi--->ten pies nie jest dziwadłem po prostu nalezy do grV -czyli szpice i rasy pierwotne...i wydaje mi się, że to problem tkwi zwykle w człowieku, że to co piękne i dzikie -chce przerobić według swojego dziwnego uznania. To mi przypomina historie ludzi, którzy kupują sobie dzikie koty (rysie, panery itp) i dziwią się, że one takie niespokojne....:) A tak wogóle to wyczuwam chyba u Ciebie jakies obniżenie nastroju???? Ja liczylam się z tym, że \"będą klopoty\" coż...ale jest też wiele rekompensat :) Zastanówcie się kiedy idziemy na Czerwonego Kapturka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi---> ale moze z tym imieniem masz chyba rację....!!!!!! nie chcę żeby pies kojarzyl się ze słowem \"umierac\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, wyraziłam tylko moje zdanie ;) Jak ja mam dość zimy :o wczoraj tak ładnie było a dziś zadyma :( Fajnie że sobie dziś w domku siedzę :D Zaraz ankiete poprawie i w końcu badania do mgr musze zrobić ;) Grzebię też w ogłoszeniach praca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi nie chciałam się czepiac :) ale no serio takie było moje pierwsze skojarzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi-----> a co chcesz zmienić pracę?????? wejdż na www.ngo.pl tam jest sporo ogłoszeń ale jesli Cię jakieś zainteresuje to po prostu przejedż się do takiej organizacji -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladni>>>>No ale mori to przecież znaczy co innego w tym japonskim słowniku - tzn harpun :). Był dziurawiec, żeń - szeń i dwie samotne gejsze ;) oraz jeszcze jeden samuraj. Czerwony Kaptrurek>>>>Ja bardzo chcetnie ale pliss niech to będzie w ciągu tygodnia bo na weekend jadę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi, wiem tam też grzebię :) na razie nic nie ma dla mnie, a już teraz się rozglądam, bo mam umowe do końca czerwca i niby chcą pzredłużyć, ale kto wie, poza tym wiadomo jak jest... no i mnie wkurzają, dlatego też poniedziałki wolne sobie zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pasi: Wtorek/ Środa/ Czwartek po 19:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×