Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Stic >>> łaaaaaaaał Tobie to się ewidentnie nudzi w tej pracy :P, ale te gumki w spreju to wymyśliłeś :D Landi - ja to jakoś nie mam zaufania do takich wynalazków, a tak poza tym to to raczej chyba nie jest ekonomiczne. I wiesz co ja nie przepadam za klapkami z zabudowanym przodem jak to mawia mój znajomy \"takie cóś jest ni w ch** ni w oko\" Milutko że bestia Cię już poznaje - głupio by ktoś/coś co śpi z Tobą w jednym łóżku i ogryza Ci twarz nie bardzo wiedziało coś Ty za jedna ;) Krakowiaczek jeden >> hmm... opowiem przy winku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slikwa rajstopy są super p uzwyala ich moha kumpela, która pracowała przez pol roku w Japonii a tam trzeba bylo tam chodzic ubranym pod linijkę - ale wiesz w sumie to Twoja sprawa ja za takimi klapkami tez nie przepadam ale jak jest ponad 25 stopni ciepla to mam w nosie zakazy i sięgam po moje klapeczki Tylko kiedy na to winko....? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nienawidzę sandałów 😡 i mam nadzieje że lato bedzie w miare umiarkowanie ciepłe 😠. Jak widzę faceta w sandałach to mnie zbiera na odruch wymiotny - serio !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włochata łydka, brudna gira, wielki palec u nogi postrachem okolic :P Bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Stic, Landi >> Tak tak precz z sandałami na męskich stopach - według mnie to najbardziej niemęska rzecz pod słońcem :O - a jeszcze niech taki delikwent włoży ten \"gustowny sandałek\" na dziurawe skarpety nie pierwszej świeżosci bleeeeeeeeeeeee :O Faceci w sandałach precz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi to może jutro to winko? Krakowiaczek coś się nie odzywa :( ja jutro wieczorem muszę być u znajomych ale na późne popołudnie to chętnie się wproszę - o ile Tobie pasuje ten termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo wszytkim, wiosny wiosny, klapeczek i nagich nóżek !!! 😠 Śliweczka,Landi,Blondi,Ninna_>>>>Plany na weekend ?? Zawiązała się wielka kolalicja przeciwko sandałom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plany: hmm.... sobota przedpołudnie - nauka, popołudnie moze z Landi winkiem i jej bestią ;), wieczór też zaplanowany, niedziela >> przedpołudnie nauka, potem dłuuugie i fajne odwiedziny u przyjaciół :) A Ty >> kąpiel w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio pewnie że kapiel :) Będę kapitanem swoje błyszczącego bobsleja (wanny), z takim napięciem jak zawodnicy stanę na posadzce, w pozycji spiętej niczym gepard do skoku, wykonam charakterystyczny gest zsunięcia przesłony hełmu, po czym zwinnym susem pokonam krawędź wanny i.............pośliznę się i przywalę dupą w dno wanny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ja nie wiem, jakie Wy(czyt: stic) macie stopy i/lub jakich Wy (czyt: śliwka i landi) spotykacie facetów, ale dla mnie facet w sandałach wcale nie jest obleśny. tylko musi mieć zadbane stopy - ale skoro ja mam, to i dla niego powinno być to oczywiste, że też dba, nie? ;) co do weekendu - spędzę go przyjemnie i zupełnie niepożytecznie ;) przynajmniej sobotę, bo w niedzielę shopping jak dam radę i obowiązkowo wieczorek taneczny w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez względu na to jakich facet nie miałby \"cudownych\" i zadbanych stóp - ja nie mam ochoty ich oglądać :P chyba że na wakacjach na Krecie ;) Sandały u mężczyzn są według mnie nie do przyjęcia - to moje zdanie i na całe szczęście mężczyźni z mojego otoczenia także. :) Jest wiele fasonów butów na lato w których stopa się nie przegrzewa. To też moje dziwacwto >> nie przekonują mnie mężczyźni w sandałach - to było ok w starożytnym Rzymie obecnie mamy erę indiańską ;) tj. mokasyny włóż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, a swojemu facetowi też byś \"nie pozwoliła\" chodzić latem w sandałach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG... cudowna para... facet w mokasynach i śliwka w nylonach... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno jest pewne są kobiety, które oceniją faceta po butach:) ja do nich poniekąd też należe choć w wielkiej tajemnicy Wam powiem, ze Przemo jest posiadaczem pomidorowych, błyszczących sandałów -jego matka kupila mu dla jaj i on czasem je zaklada tez dla jaj Tylko głupiec nie osądza po pozorach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też \"zaczynam faceta od butów\" :) mam to po babci... Pomidorowe sandały :O to i owszem ale na kajaki w licowy weekend ;) Ninna no właśnie wpadnij do Ladi zobaczysz moje nylony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, to przynajmniej w tym względzie jesteśmy zgodne, bo ja też zwracam uwagę na buty ;) landi, dzięki za propozycję, ale nie dam rady - przyjeżdża do mnie Krakowiaczek, mam nadzieję nie ten sam, co miał niby przyjechać do śliwki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam prawo się wypowiedzieć - w końcu to kobiece forum ;) - ja tam lubię jak kobieta ma na sobie kostium jednocześciowy na basenie - taki np RBK :) Dlaczego kobiety tak ukochały sobie to obleśne bikini. Bleeeeeeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic a coś Ty nagle wystrzelił z kostiumami?? Ale skoro zaczałeś to napiszę (oczywiscie) co myślę >> na basen strój jednoczęściowy według mnie to optymalne rozwiązanie, na urlopach mniej lub bardziej egzotycznych, na plazach, kapieliskach i innych - każdy decyduje sam :P co woli - ja tam lubie opalać większe powierzchnie ciała więc wygrzewam się na słońcu albo w dwuczęściowym stroju albo topless :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×