Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Cze Śliwka - czy mogę do Ciebie mówić \"bambina\" :D Ja dokładnie spadam do domciu \"wannować\" się :) Wy pewnie wesprzecie zaplutka w Grocie czy innej pieczarze ale tak jak pisałem rzyczę miłej zabawy Ostatnie pytanie dotyczące \"nylonków\" ale tych w spayu - jak się poźniej takie coś z nogi \"odkuwa\" - maslem i młotkiem ;) Dlaczego nie odzywa się Ninna i Chic.. Blądi---> Pamiętam o zdjęciu - bedzię w nastepnym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic a czemu u licha BAMBINA - kojarzy mi sie topz wielką grubą babą :( więc zgłaszam VETO!!!! Co do groty to zabawy w jakskiniowca dopiero 31.03 więc moze jednak się załapiesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa to chyba że tak - maybe - zależy to od moich wyjazdów w następnym tygodniu - pozyjemy zobaczymy ... :) Bambina brzmi jak plaża w \"Sanit Tropez\" ;) Pasuje do Twojej wygadanej natury :D Taki jej antonim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyśl coś innego bo ja jak słyszę/czytam Bambina widze przed oczami grubaśną murzynkę na plantacji wełny zabawiającą córeczke jaśniepaństwa plantatorów (Wiesz Scarlett O\'hara i te inne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) na początek ---> witam Geri, dzięki za miłe słowa.....a tak na marginesie...z tą chemią to prawda????? jesli tak zapraszam jeszcze serdeczniej ...:) Reszta----> dzisss pisałam już o tych rajstopach w sprey;u i o tym jak schodzą, wychodzi na to, że czytacie wybiórczo...po prostu pod wpływem ciepłej wody... pozatym moze w koncu Stiic zdradzisz swoje prawdziwe zainteresowanie tymi rajstopami....chcesz rozkrecić jakiś biznes???? są też takie tusze -niestety niedostępne u nas tylko w Japonii -deszcz i łzy ich nie zmywają tylko ciepła woda...czekam z ustęsknieniem kiedy sie w koncu u nas pojawią. Tak dziś idę na imprezę -znalałam zastępstwo..brat Przemka nas poratuje i będzie psią niańką:) a teraz Panowie i Panie.....wiadomość dnia..................... Jeszcze wczoraj powiedziałąbym \"Królestwo za \"Daj Łapę\" ....ale wczoraj mnie coś naszło, po pół butelki wina, że spróbuję jeszcze raz ....i udało się po wybowiedzenieu chyba z 300 razy daj łąpę w tempie karabinu maszynowego i energicznym stukaniu psa w łapę udało się:):):):):):):):) DAł/DAJE I BEDZIE DAWAł.....I TO NAWET ZA DARMO...sparwdzałam dziś rano wszystko pamieta!!!!!!!!!! Jestem z niego bardzo dumna, tym bardziej, że jak napisaąłm na psim forum o tym jak uczyć shibę dawania łapy -to część osób mi odpisałą, że się raczej nie da-bo to zbyt te psy nie znoszą tego, ponieważ to zbyt duzy zamach na ich niezalężność -hahahahahaha...... a durny Przemek najpierw mi mówił, że to głupia i bezsensowna komenda i że nie ma potrzeby zeby pies to umiał a teraz łazi gad jeden za Morim i woła \"daj łąpę\" i się cieszy .....wrrrrr jak zwyle jak wylewam krew, pot i łzy a on smija smietankę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no LAndi GRATULUJĘ 🌻 tylko napisz prosze czy wino piłas Ty czy Mori ;) Co do czyatnia - nie zgadzam się, czytam wszystko na bieżaco, ale nie wszytsko zostaje mi w głowie a już na pewno nie mało istotne rzeczy typu spłukiwanie rajstop w spreju - nie przyda mi się na razie ta wiedza więc nie zakodowałam... Co do tuszu do rzęs - faktycznie świetny wynalazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi >> właśnie zobaczyłam te rajsotopki na które dałaś namiar - ooo matko one są zupełnie nie w moich klimatach :O W sumie popatrzeć mogę ale nigdy bym ich nie założyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wybiurczy :) O tak czytam tylko to co chcę czytać ;) Wada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka----> Pani Prawnik proszę nie barć wszystkiego dosłownie do Sibie ---to apropos zmywalnych rajstop...:) Co do tej strony z rajstopami--tez mi się średnio podobają ale na zachodzie to hit ...ale tam ulice wyglądają inaczej ludzie ubierają sie bardziej kolorowo, bardziej pomysłowo, czasmi z jajem. Kiedyś jak sporo wyjeżdzałąm kupowałąm sobie wiele fajnych ubrań i byłąm chyba bardziej odważna -teraz juz bym tych rzeczy raczej nie założyła i to nie dlatego, ze są obciachowe tylko chyba za bardzo się wtopiłam w ten szaro-bury polski klimat. ale bilezna z tej stony i niektóre buciki bardzo mi się podobają Wino piłąm ja choć MORI jak sama pewnie się domyślasz też miał ogroną chętke:) Stic--> TY lepiej przyznaj się co się tak wkręciłęs w te rajstopy...... a może to jakiś fetysz.... przyznaj się :P wszystkie dziwactwa mile wiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihi - nie po prostu potrzebowałem wyjaśnień - osobiście nie jestem fanem \"nylonówek\". Czekam na lato kiedy to co odważniejsze panny ubiorą się na sportowo - oszczędzam ślinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
jak to miło Stic żeto nie mnie oplujesz :P Dziewczynki szykujcie się bo stic Was subtelnie mówiąc oślini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Co tak jęczysz Śliwka z tą grotą :P Było umówione 31.03 godz. 18:00, w poniedziałek zarezerwuję grotę. Jak wiecie nie mam dostępu do kompa więc jakby co proszę się odzywać sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka :O Ślinić nie znaczy opluć :( Zresztą ty chyba nie chodzisz na sportowo ubrna...Pani Adwokat w spódniczce Nike, to mogłoby mieć wpływ na Twoją karierę... Witam nieobecnych Landi >>> No a taka mini spódniczka tenisowa ;) Sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi >>> Tak , juz nie mogę sie doczekać :) Stic :P ja i spódnica nike... chyba wyłacznie na korcie i to gdybym grala w tenisa ;) Landi - cukier - niezły, pierwsze sobotnie podejście było leciutko klejące i nieudane ;) natomiast w niedzielę się zawzięłam i było już ok :) chyba się przekonałam do cukru :) Jeszcze raz Dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Sobotnia impreza w 1 zdaniu \"wiele hałasu o nic\" :( szkoda chyba się starzeję alebo po prostu te imprezy są coraz gorsze.... Sliwka--> cieszę się, że udało Ci się ujarzmić ten wosk,on na prawdę jest duzo lepszy niż ten tradycyjny:) Blondi----> a nie mozecie do tej groty wybrać się w sobotę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladni >>> Łoooo a myślałem że opuściło mnie coś niesamowitego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślwika >>> Dzieci w Afryce umierają a ona cukrem się okłada aby się sobie podobać ... skandal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> nie wiem ,moze komus kto nie był nigdy na takiej imprezie to by sie podobało. Ja czuję się jak stara wyjadaczka bo pamiętam na prawde niezłe transowe czy nawet housowe imprezy sprzed 3 lat + imprezy w NY...eh szkoda gadac.... za to dzieci w Afryce polują na słonie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi a może tę grotę w piątek na 19.00 ? Co do soboty to ja odpadam :( Stic >> nie widze adekwatnego związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy moimi zabiegami upiększającymi a smiercią małych murzyniątek :P Landi a czego zabrakło tej imprezie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież cukier to pokarm - a one chyba cierpią na niedobór cukru :( ?? Biedne te murzyniątka, duże brzuszki itp. a ty oblepiasz się cukrem :P NIECH ŻYJE WOLNA I NAKARMIONA AFRYKA !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłem w UK to pracowałem w firmie gdzie co 2 lata średnio kupowało się nowy sprzęt komputerowy. Stare zjechane komputery nie opłacało się złomować ani sprzedawać w Angli bo nikt takiego szajsu by nie kupił. Więc takiego kompa się remontowało i w ramach pomocy dzieciom w Afryce i rozwoju komputeryzacji ( to były takie 486DX) wysyłało się je do Afryki. Nie płaciło się za wywóz śmieci, Live Aid czy inna organizacja pokrywała koszty transportu a my dostawaliśmy ulgę podatkową w ramach pomocy Krajom III Świata a dzieci miały fajnego grila :D I CO, I CO nie pomagałem - za to pójdę do nieba - windą pojadę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm. Sticuś Promyczku nie zrozumiałeś pytania ;) Co TY robisz by pomóc komukolwiek (juz nie musimy skupiać się na Czarny Lądzie) a nie co robi firma w której pracowałeś czy pracujesz... Z reszta nie odpowiadaj mi - nie o to chodzi, bo to w końcu prywatna sprawa każdego z nas... Nie mnie oceniać jakie masz szanse na raj :P ;) ale życze Ci by Cię tam windą zawieźli skoro masz takie życzenie - tylko może jeszcze nie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka---> za dużo gówniarzy, pedałkowatych chłpaczków, muzyka do bani...Przemo się tak zbetonił, ze szkoda gadac.... zaczepił mnie jakis idiota i mówi do mnie skąd ma Pani tyle energii zeby tyle tanczyc ????-mówię-bo lubię a on mi na to, że tez lubi jak ludzie tanczą bo wtedy wytwarza się taka piękna aura zupełnie jak wtedy gdy podczas burzy chmura ociera się o chmurę ....i ze to taka jego teroria...:) potem jeszcze za mna łaził i jakieś swoje teorie głosił np. ze skoro noszę chustę na głowie ( nie miałam chustki tylko opaskę) to to oznacza wg. teorii behawioralnych \"pdniesienie\" i że wg. to ja chcę być postrzegana przez intelet-----złota myśl roku .....powiedziałm mu żeby zjadł jeszcze jednego dropsa i zaczął nagrywać te swoje mądrości bo to wielka szkoda dla ludzkości gdyby nie mogli wszytscy tego usłyszec Stic---> to stara sprawa jak swiat nie da się uratować wszystkich a w tym przypadku słanie resztek do Somalii mija się z celem. Obejrzyj sobie Wiernego Ogrodnika - co do takich sparw -ostatnio chodzila mi taka mysl po głowie, zeby moze kiedys \"zaadoptowac\" takie dziecko przez internet. Nie jest to typowa adopcja po prostu co miesiąc na konktetne dziecko wysyła się ok 10 euro po to zeby mogło np. studiowac i potem sie jest w kontakcie listownym z tą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×