Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

żmijka wyjeżdża, pacan, więc będziesz przez tych kilka dni odpowiedzialny za nasz topik. poza tym w taką pogodę można też z powodzeniem oddawać się innym uciechom, niekoniecznie alkoholizowaniu się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzialność to moje drugie imie... spoko ninna pociągnę ten topik za was :P a tak w kwestii formalnej - to wolisz dziargać majac dwa druty w dłoniach czy jedno szydełko? żmija nie opychaj sie tak bo potem w trakcie płacenia rachunku będziesz równie ruchliwa jak wtedy gdy grałaś w piłkę po świeżo spożytej golonce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zjadłaś \"danie light\" - cały talerz a tylko jedna kaloria... co do reszty to póki nie zobaczę to sie nie uwierzę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zjadlam zupke kalafiorowa :) i spaghetii :D mniam mniam musze korzystac bo we francji konserwy bede wcinac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra milusińscy, oddalam się w bliżej nieokreślonym kierunku. bądźcie grzeszni i nie róbcie burd. jak wrócę topic ma być na stronie głównej. miłego weekendu i do zobaczenia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmija a w tej francji to bedziesz sie uczyć francuskiego czy po francusku (nie wiem jaka forma jest poprawna...) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan wiesz jakie sa porzadane kwalifikacje wsrod kandydatek na stanowisko sekretarki? - biegly angielski, biegly niemiecki i zeby lubila francuski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem żmija :D znasz sie na komputerach wiec powinnas wiedzieć: wiesz czym sie różni żmija w spodniach od żmiji w spódnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmija no niemozliwe, że nie jesteś damą kłamczucho :D a pożar strawił mi sikawe, węża, wóz strazacki i całą remize :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×