Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Motylek_

Związki na odległość

Polecane posty

a najmilej jest jak pan dr przyjdzie i tu osłucha, tam zajrzy, pomasuje....hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jedno chciałabym was zapytac,chyba pytanie bardziej do Arali niz do Motylka,czy łatwo Ci było uwierzyc w taka internetową ( że tak ja nazwe ;-) ) miłosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w coś takiego nie wierzyłam, było to dla mnie dziwne... ale sama w to \"wpadłam\" i się zakochałam, nie wiem ja to się stało ;) ...ale się ciesze !! on przekonał mnie do siebie swoją szczerością i piewszy okazał mi uczucie....rozkochał mnie w sobie! jestem przygotowana na to że może nic nie wyjśc, ale staram się nie myśleć pesymistycznie. napewno spróbuję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam, ze u nas się skonczy tylko na rozmowie ewentualnie rozmowach na gg i koniec. A było coraz lepiej, az w koncy doszlo do spotkania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,ja mam taka sama sytuacje.jakos znajomosci internetowe wydawały mi sie tak błache,nierealne a tu BACH! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć musze przyznać,że jeszcze nie potrafie rozmawiac z Nim o swoich uczuciach...pewnie i tak spryciarz wie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.. w sumie to On mi czasem przypomina jak długo juz razem jesteśmy,ja tego nie potrzebuje,tym bardziej jak sie widzi pary i z 15 letnim stazem,które pałaja do siebie jednym uczuciem-nienawiscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Bach bach... :) w samo serce to bach ;) I jeszcze bach od przyjaciół których tu poznałam :) I tak już sie przyjaźnimy ponad 2 lata Taka przyjaźń przez duże P. Nawet na odległość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje Elles. przyjazn to podstawa wszystkiego. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super. Ja kiedys poznalam fajna dziewczyne na czacie. Najpierw czat pozniej maile teraz gg i komorka, ale jeszcze nie mialysmy okazji sie zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J1984
300 kilometrow to wbrew pozorom jeszcze nie jest tak zle =oP Ja jestem w zwiazku na odleglosc z kims z innego kraju, wiec jak mozecie wywnioskowac-nie mozemy sie czesto spotykac. On ma swoje studia tam, a ja tu. Trudno zgrac wizyte. Tym bardziej, ze to tak duzo kosztuje. Bardzo go kocham, z wzajemnoscia, ale myslenie o przyszlosci mnie przeraza, bo nie wiem, co bedzie. Ale zycze wam wszystkiego najlepszego =o)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest już wszystko ok. cieszę się, że jest dobrze, bo bywały niemiłe momenty, ale myślę że to nam wyjdzie na dobre. ........ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło że mnie pocieszaliście ....DZIĘKI WSZYSTKIM...!!! ja też się cieszę....BARDZO...BARDZO !!!!!! musze jaknajszybciej się z nim spotkać!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze obie bedziemy mogly sie podzielic wrazeniami ze spotkania, bo ja nie długo tez mam się spotkac z moim ukochnym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to niedawno miałam za sobą,było naprawde dobrze..wiecej nie powiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietajcie tylko cały czas,że nie wszystko od razu jest takie idealne. miejcie mały dystans do tego...a jeśli On nie okaże się ksieciem na białym koniu z wielkim bukietem róz to nie trzeba biedaka od razu skreślać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANABELL 21
Nas dizeli ponad 1200 i warto, choc w internetowa milosc nie wierze i pewnie mnie za to zlinczujeczujecie ale nie wierze, internet to zabawa w ktorej kazdy moze zagrac kogos kim nie jest, wiem bo sie o tym przekonalam dlatego nie wierze w internetowa milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci tak Anabell...podzielam Twoje poglady...ale przeczytałam kiedys takie zdanie \"tylko człowiek naprawde samotny i opuszczony moze sie zakochac przez internet\"... wbiło mi sie ono brdzo w głowe...niektórzy sa tak spragnieni tej bloskiosci,że szukaja jej na wszelkie możliwe osoby..pomyśl jak one musza byc bezbronne..przeciez tak łatwo oszukac przez tą wirtualna rzeczewistość...czasem po prostu robi się wyjatek w swoich zasadach dla kogoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli mogę spytać w jakis miejscowościach mieszkacie, a w jakich wasi ukochani (tak mniej więcej, nie musicie dokładnie podawać)...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wam powiem dziewczyny? Wcale wam sie nie dziwie, jak mowicie, ze nie jest mozliwa milosc przez internet. Bo mysle, ze tego sie nie da pojac, jezeli sie tego samemu nie przezyje. Ja tez bylam kiedys przekonana, ze to wrecz smieszne, jak ktos mowi, ze sie zakochal przez internet. A jednak teraz nie skreslalabym juz takiej osoby i nie watpilabym od razu w jej slowa.Mi sie to przydarzylo, chociaz dlugo sie tego wypieralam i wydawalo mi sie to wrecz glupie i dziecinne...Ale poznalam tego faceta ponad trzy lata temu, chatowalismy tylko przez pierwsze 1,5 roku i zaczelo sie rodzic uczucie. Najpierw fasynacja a potem cos wiecej. Oczywiscie nie mozna byc pewnym swych uczuc, dopoki sie nie spotka tej osoby w realu, ale my sie spotkalismy i okazalo sie, ze tak naprawde to jest milosc. Sprawa jest o tyle skomplikowana, ze jestesmy z roznych krajow i trudno myslec o przyszloci. Ale na razie jest dobrze, spotykamy sie kiedy mozemy. Zeby to tylko nie bylo takie drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J1984 ja miałam podoba sytuacje. Tez coś zaczeło iskrzyć miedzy nami jak jeszcze tylko klikalismy na gg, a jak się spotkaliśmy to już nie było wątpliwości, że chcemy być razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×