Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

jaaaaaaa nie rozumiem o co Ci chodzi? Może autorce topicu idzie mało aktywnie ale ważne, że pomogła i zdopingowała np mnie Axxxk witam ponownie i trzymam kciuki Natiiiiiii myślałam, że mnie opuściłaś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiii
e tam nie panikuj;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
DO EDYTKI----------> nie mysl ze opuszczam cie ze rpzestaje sie odchudzac opsuzczam forum gg i wszysko umarło cos co dawało mi sile,szczescie otuche milosc cos co kochałam ponad zycie wróce jak mi przejdzie... wróce jak poczuje ze zyje..;-( ❤️ kocham i nie jestem kochana❤️ powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiii
jedyny plus ze zerwał waze 63 ..kg eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiii
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee beznadfziejnie mi idzie niby nie mam na nic apetytu a jednak zawsze sie znajdzie miejsce dla jedzonka😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiii
a mi idzie coool mam depresje i nie ejm nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki nie poddawajcie się!!!! Co tu tak pusto się zrobiło ???;) jest tu ktoś jeszcze??? 😘 U mnie waga się pieknie trzyma a ostatnio nawet kilogram mi zniknął więc waże 57 :D Pozdrawiam wszytskich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja swietnie:Dbardzo się ciedzę :D Natiii nie smuc się, marne pocieszenie ale czasem tak sie w zyciu zdarza🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczynki !!! ja po prsotu ostatnio nie poisze bo zyje naprawde w szalenczym tempie... mam tez mniejszy dostep do kompa ale zagladam tutaj, czytam was, nawet jesli nic nie pisze tylko malo co jest czytac:) Alicja braaaaawo!!!!!!!!!!!! :):) to jest wlasnie najbardziej godne podziwu, ze umiesz utrzymac wage i jeszcze ci ubywa !! super!! eddytek, a ty jak ?? ty juz tez masz duuzy sukces na swoim koncie a ja w sumie jestem na punkcie wyjscia mniej wiecej ;./ a Nati ? alen ostatnio to nawet nie mam czasu jesc !!!!!! mam mnostwo spraw na glowie (jak jakas bizneswoman hehe:) albo pracoholiczka, a ja dopiero przeciez w liceum jestem :p) no ale przez to wszysko przynaj,mniej mi nie przybywa teraz mam zamiar znow robic wszystko, zeby ubywalo....... brawo dla was z konsekwencje !!!! :) pozdro jestem tu, chociaz rzadko mnie widac..i wy tez piszice !! :) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziwnie, niby nie jem duzo a waga dalej w miejscu stoi, od jutro zacyznam uczesczac na basen co mnie bardzo cieszy bo juz mi brakuje ruchu:Dtrzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiii
u mnie eh..........tydzien temu wazylam 63ale to przez to ze depresja itp nic nie jadłam ale teraz pewno juz mi troche przybuyło ciałka .. msuze sie zwazyc ale narazie czasu brat pozatym jestem hapy bo szefus rpzełuzył umowa mi do konca roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Black Angel wlasnie najlepsza dieta jest wtedy kiedy nie ma sie czasu jeść:P Ja tez jestem zaganiana i nie mam kiedy myslec o głodzie:D Mam takieg oschiza żeby nie było efektu jojo i codziennie wieczorem i rano się waże hehe, na razie jakoś się trzyma, a dzisiaj rano ważyłam nawet 56kg:D:D:D Eddytek super, że bedziesz chodzić na basen!!! A można wiedziec ile w sumie juz schudlas i ile wazysz?:) Wiem, że na pewno dużo i cie podziwiam za wytrwałość 😘 Natiiii a co to za depresja cię łapie w taką przepiękną zimną i szarą pogodę?:D Gratulacje,że szef przedłuzył ci umowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiii
oj taka depresja pisąłam wczesniej ej straciłam osobe ktora kochałam ,ale to minie z czasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiii
mialo byc bez ,,ej''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiii
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki, żarty żartami ale trzeba się za siebie zabrać. Od jutra znów 1000 kcal!!! Żeby się waliło i paliło muszę dojść do 60 kg! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiii
oj jak ja bym chciala 60:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiii ja też przede mną 11 kg do zrzucenia powinno mi to zająć jakieś 3 miesiące ale ostatnio zgubiłam 13 w dwa więc może i tym razem się uda. Startujesz ze mną ponownie na 1000 kcal? Czy już pasujesz? Ja zjadłam dziś 2 kanapeczki z chlebem pełnoziarnistym i zółtym serem i pomidorem, jogurt Fruttis, zjem jeszcze jabłuszko dziś i obiadek. Popołudniu mam jazdy a potem idę na basen wymęczyć to co pochłonęłam Jak zwykle największym problemem sa słodycze, heh...żeby nie one... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiii
hey edytek no ja ciagle waze 64,5 własnie sie wazylam i stoje na wadze i nie wiem jak zgubic te 4,5:( ale powiem ci ze ja ciagle jestem na diecie ale ne licze kalori to bo dla mnie jest bezsensu poprostu rano jem bulke , jogur potem obiadek bez kolacji staram sie slodyczy nie jesc przynajmiej tak do sw bede jesc najwyzej po sw sie przezuce na 1000 jesli waga ciagle bedzie sie utzymywac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja te zkcale na oko liczę a cwiczysz Natiiii> Czy ograniczasz sobie tylko jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że już prawie nikt na ten topic nie zagląda..ale i tak napiszę, zaraz idę na jazdę a potem na basen. Trzeba być Fit a nie light;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiii
ja zagladam:) ale od 20 grudnia bede tu czesciej zagladac bo bede bezrobotna nie cw i nie chdoz ena basen opierdalam sie na maksa:( ograniczam jedzenie tylko ale msuze wkoncu cos zrobic ale to dop po swietach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×