Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość judycia
hej woman, fajnie że jesteś:) im nas więcej tym lepiej!!! większa mobilizacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllllo widze ze zbiera sie znowu ekipa :)) i bardzo dobrze!! Ja juz jestem u mety... podejrzewam ze jak jutro stane na wage to bedzie osiagniety moj cel 53,500... glupie... ale sie nie ciesze.... tzn ciesze bo to jednak sukces 11kg... ale... nie jestem jeszcze zadowolona z mojego wygladu.... wydaje mi sie ze mam za duze jeszcze uda, biodra, brzuszek - ale go tak latwo nie zgubie - bo slad po dzidzi musi jakis zostac, niestety... No wiec postanowilam nie przerywac odchudzanka tylko brnac dalej do 51 kg, i zobacze wtedy czy jest ok czy nie. Tak wiec kochane, mimo wszystko warto sie poswiecic dietkowaniu!! Trzymam za was kciuki!!!!!! ... w ogole szok ze wytrzymalam!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
megi a co ty robisz ze tak ladnie spadlas z wagi? tzn jaka dieta i czy cwiczysz no i GRATULUJE BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja ciagle to samo ale tez podjadam wieczorami nie wiem ???przez caly dzien jest ok a wieczorem jakbym zapominala o diecie i................ pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
megi a jak dlugo tracilas te kilogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietka 1000=900kcal, na cwiczenia jestem za leniwa, 4,5 mca dokladnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiii
Kilozym------> na co to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
dziekuje za odpowiedz super gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
wiecie rano wstaje pelna motywacji a wieczorem jakies czarne chmury i zjadam normalna kolacje i niestety nie chudne i nie wiem jak a tego wybrnac?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
wiec jestem przerazona bo czas leci juz polowa stycznia a ja stoje w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiii
ja tez stalam przez długi czas w miesjcu a teraz jem w miare normalnie bez slodyczy i stoje na wadze 64 a bylo prawie 70;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeeegi kochana:D cieszę się z Twojego sukcesu 🌻 jak dzidzia? :D Gratulacje:D Dziewczynki u nas powoli ale ważne, że wiem w którą strone iść, żeby osiągnąć cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judycia
Oczywiście serdecznie gratuluje Meeegi!Jesteś wielka!! tzn, nie dosłównie, tylko że Ci się udało:) Nati kilozym to taki środek wspomagający odchudzanie, ja go biore, to wyciąg z ananasa, papai i mango. Ananas zawiera błonnik więc pęcznieje i daje uczucie sytości. Boża krówko, ja też tak miałam pomógł mi ten ananas o którym już tu pisałam, przez pierwsze kilka dni nic mi nie dawał, ale tak poo tygodniu, owszem. Bierze si e go 20 min przed posiłkiem, ja teraz jak go wezme to się czymś zajmuje i po godzinie sobie przypominam, że przecież byłam głodna, ale już nie jestem,najczęsciej kręce wtedy kółeczko, szkoda mi przerywać jak mam już tak dużo ukręcone:) wczoraj pobiłam swoj rekord 91 min. byłam z siebie dumna!!! A w ogóle to musze sie wam pochwalić: dzisaj rano przyjechała moja mama i siostra, nie widziałamsie z nimi od świąt i obie powiedziałay: jak ty schudłaś!!! ALe sie ucieszyłam, jak małe dziecko:):) pozdrawiam i powodzenia, 3 mam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiii
to cos na spalanie dobre ejst daje cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
witajcie kobity jak minal dzien co zjadlyscie?ja jeszce musze dzis pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ialam dzis rozmowe kwalifikacyjna bo prace chce zmienic, zezarlam mase cuklierkow i zelków:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
masz stresa to norma , nie martw sie jutro bedzie lepiej...ja tez tak mam jak jestem zdenerwowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiii
siema edytek ja mam jutro ale marna szansa ze dostane:) apapcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiiiiiiiiii trzymam kciuki:) mi poszło dobrze ale wydaje mi sie ze tez nie dostane bo jak zwykle ejstem najmlodsza:( ale i tak jestem szczesliwa bo byłam w 15 z 265 osób, które wysłały aplikacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
ja nie i nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
polecam wszystkim zycie bez pigulek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czuje sie o niebo lepiej............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
gratuluje ci super a twoje marzenia juz sie spalniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
dziewczyny nie wazylam sie ale zaczynam zauwazac pomalu zmiany w swoim wygladzie , to co chyba moge sie cieszyc nie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiii
ja nie zazywałam nic co wspomaga odchudzanie ale kurcze ciagle stoje na wadze 64 i nie moge zrzucic ani grama;/ cwicze i nic:( edytek mi tez poszlo niezle ale nie dostalam pracki trudno ;P powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie dostałam Natttiiiiiiiii ale sie nie łamię, zresztą przy tym mrozie co innego mi głowę zaprząta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza krowka
nati nie martw sie ja tez cwicze a szokujacych zmain nie widze, ale trzeba kontynuowac...wyobraz sobie co by bylo gdybys sie pilnowala....mi to pomaga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judycia
witajcie biedactwa!! Dawno mnie nie było, ale mój komputer odmówił współpracy:( ja trzymam się dzielnie! ale jeśli o efekty chodzi, to żadnych rewelwcji:( jest lepiej, owszem, ale ta wisząca skóra....:( trzymać się i nie łamać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×