Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość czapla
nick --wzrost---start (data i waga) --(kolejne etapy--data i waga) BlackAngel--166--62kg (31.07)--....(c.d.n.) alicja16--167--64kg (31.07.)--... w.a.a.woman--172cm--85kg(30.07)--... Agnes1987--164cm--65kg (30.07)--... Madeleine--171cm--73kg (31.07)--... edita--152cm --48kg (30.07)--... Tolaaa--174cm-- 72,6kg (30.07)--... Sisi_21 --168cm--73-74 kg (30.07)--... OKRĄGLASEK--170cm--76 kg (31.07)--...... Viki21--165cm--58kg--(31.07)--.... Sandrusia--165cm--80kg--(31.07)--... Anulcia--170cm--69kg--(31.07)--... siajka7--165cm--70,5kg--(31.7)--... minio--170cm--68kg (31.7)--... czapla --164cm--58kg--(31.7)--...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe Dziewczyny ! :) Oczywiście dopisujemy \"Was\" do Naszej tabelki :) nick --wzrost---start (data i waga) --(kolejne etapy--data i waga) BlackAngel --166cm-- 62kg (31.07)--....(c.d.n.) alicja16 --167cm-- 64kg (31.07.)--... w.a.a.woman --172cm-- 85kg (30.07)--... Agnes1987 --164cm-- 65kg (30.07)--... Madeleine --171cm-- 73kg (31.07)--... edita --152cm-- 48kg (30.07)--... Tolaaa --174cm-- 72,6kg (30.07)--... Sisi_21 --168cm-- 73-74 kg (30.07)--... OKRĄGLASEK --170cm-- 76 kg (31.07)--... Viki21 --165cm-- 58kg (31.07)--... Sandrusia --165cm-- 80kg (31.07)--... Anulcia --170cm-- 69kg (31.07)--... siajka7 --165cm-- 70,5kg (31.7)--... Nestea --179cm-- 64,5kg (31.07)--... Patience --168cm-- 66kg (31.07)--... Czapla --164cm-- 58kg (31.07)--... MadziorekMadzia --160cm-- 65kg (31.07)--... Minio --170cm-- 68kg (31.7)--... Dopisujcie się do tabelki :D Pamiętajcie!!! JUTRO JESZCZE RAZ SIĘ WAZYMY (NA CZCZO!!!) I ZACZYNAMY WPISUJĄC SWOJE \"DANE\" DO TABELKI Z DATĄ 01.08 :) TO BĘDZIE NASZ START :) DAMY RAZEM RADĘ :D WOMAN czy masz coś przeciwko? w końcu Ty jestes założycielką topicu? :) jak macie wątpliwości odnośnie diet/ ćwiczeń itp. to piszcie- razem na pewno sobie poradzimy:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
Sisi_21 dzieki :))) i podziwiam ze tak mało zjadałas dzis gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie!!! ALEŻ SKĄD! :) Maddie (mogę tak do Ciebie mówić bo kocham \"na wariackich papierach\" ?) Tylk ofajnie by było zrobić jedną tabelkę jutro ! Jedną i zmieniać ją co tydzień.Żeby nie zaśmiecać ok? Więc może jutro do 9 rano czekam na maile pod adres wonderfulwoman@op.pl i zrobię tabelkę! Ok ?Napiszcie wszystko co chcecie. A ja wtedy zrobię tabelkę. Czekam do 9 rano ok ? :) Idę lulu DObranoc 👋 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
KASZALOTY, CO WY JESZCZE NIE ŚPICIE?????????????????????????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D PORYSOWANE KRETYNKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! I W DODATKU KAŻDA GRUBA JAK WIELORYB HA HA HA HA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje przesyłaś na e-maila Woman nick/ wiek/ wzrost/ wagę/ wymiary : biust talia biodra najszersze miejsce ( jeśli nie są nim biodra:) ) spijcie dobrze papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Ja juz psychicznie nastawilam sie na jutrzejszy dzien i na walke!:) Zaraz ide wziasc goraca kapiel ale najpierw musze zadac Wam pytanie:jesli bede trzymala scisle diete nie przekraczajaca 800 kcal,cwiczyla 2h dziennie,pila ziola na przemiane materii i herbatke pu-ehr(po raz dziennie) oraz wsmarowywala w siebie krem wyszczuplajacy i ujedrniajacy(rowniez po raz dziennie)razem z masazami,to ile najwiecej mam szanse schudnac przez miesiac,czyli do wrzesnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
SANDRUSIA, TO JA TWÓJ FACET, TOBIE JUŻ NIC NIE POMOŻE WIELORYBKU, JUŻ NIE MUSISZ SIĘ ODCHUDZAĆ I TAK NA CIEBIE NIE PATRZY ŻADEN FACET!!!!!! A WY WSZYSTKIE FLĄDRY, IDŹCIE W KOŃCU DO ROBOTY, BO WAM SIĘ W GŁOWACH POPRZEWRACAŁO OD TEGO NETU, FACETOM DOBRZE ZROBIĆ A NIE BZDURY PISAĆ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mogę sie do Was dołaczyc, my na diecie 1000 jestesmy od 1 lipca i jakos sie trzymamy , niew jest ona taka straszna szybko sie łapie pewne nawyki i liczenie kalorii wchodzi w nawyk. Bardzo przydatna jest przy tej diecie stronka: http://ww1.dieta.pl/ gdzie zakładacie sobie konto i codziennie wpisujecie co jadłyscie i oblicza wam to kalorie. ja mam 174cm i wage 80 kg, przez ostatnie 2 tygodnie spadlo mi 5 kg a wielokrotnie łamałam zasady i jadlam na imprezach.. ta dieta jest fajna bo naprawde duzo mozna jesc... jezeli jestescie ciekawe naszych zmagab to zapraszam... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2346522&start=390 moze znajdziecie tam jakies przydatne rady i przepisy na to co jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
to tego 00000 ha haha wiecej zer nie było ciekawe jak ty wygladasz potworaku?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
wystarczyło jedno zero ale ty jestes jak wiele zer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ooooo:tak naprawde to po co ty tu wogle zagladasz,przeciez nikt cie tu nie chce,nie jest ci glupio pchac sie tam,gdzie cie nie potrzebuja?zaloze sie ze nie masz przyjaciol bo nikt nie lubi takich jak ty!masz kompleksy i jak wrzucasz innym wyzwalasz sie z nich.lepiej zajmij sie swoja falszywa dupa i odczep sie,i jeszcze jedno:kontaktowales twoje przejawy zachowan z psychologiem,to moze byc powazna sprawa,radze z tym nie zwlekac,bo choroba umyslowa sie poszeza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
TAK, TAK, SPODZIEWAĆ SIĘ MOŻNA TEGO BYŁO PO WAS, WY NĘDZNE TŁUŚCIOCHY, KUPCIE SOBIE SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY, BO CO NIE KTÓRYM TO NAPRAWDĘ PRZYDA SIĘ, JAK TYM WYŻEJ WYPOWIADAJĄCYM SIĘ, HAHAHA TAK SANDRUSIA, Z PSYCHOLOGIEM TO TY SIĘ SPOTKASZ ALE DOPIERO JUTRO, (JUŻ WIZYTĘ ZAMÓWIŁEM) ZAPROWADZĘ CIEBIE TAM JUTRO OSOBIŚCIE, NIE BÓJ SIĘ TO NIE BOLI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
SANDRUSIA masz 100% racji a to "COS" zerowate niech spie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
słuchaj wielkie O po co tu piszesz chcesz sie dowartosciowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
SIWA NIE UDZIELAJ SIĘ, NIE WARTO DLA TAKIEGO KASZALOTA POŚWIĘCAĆ UWAGI, ŻEBYŚ TY JĄ WIDZIAŁA NA ŻYWO, TO BYŚ SIĘ PRZERAZIŁA, MÓWIĘ CI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
a co ma z tym współnego waga ja pewnie tez jestem kaszalotem dla Ciebie 100/60/96 uuu pewnie zaraz mi powiesz 96 w dupie wielka słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie bomba...
Dieta bikini 1 dzień: Śniadanie (250 kcal): mały kubek jogurtu z ziarnami zbóż, z filiżanką malin i łyżką otrębów, herbata ziołowa Obiad (300 kcal): 200g ugotowanej fasolki szparagowej, 2 ugotowane ziemniaki, 100g pieczonej ryby Podwieczorek (0 kcal): woda po ugotowanej fasolce Kolacja (250 kcal): 300g ugotowanych szparagów, 100g (3 plastry) chudej szynki, herbata ziołowa 2 dzień: 1,5 kg owoców (np. truskawek, malin lub kiwi), należy podzielić na porcje i zjeść na śniadanie, obiad i kolację. Między posiłkami pić wodę lub herbatki ziołowe. 3 dzień: Śniadanie (250 kcal): 50 g serka Tosca 3% tłuszczu; 2 łyżki płatków kukurydzianych; filiżanka truskawek Obiad (400 kcal): omlet z warzywami (jajko, 3 łyżki kukurydzy, pomidor, 3 pieczarki i szczypiorek usmażyć na łyżce oleju); szklanka soku wielowarzywnego, np. Fortuna Podwieczorek (100 kcal): mały kubek jogurtu naturalnego (150 g) z łyżką otrębów owsianych; suszona śliwka Kolacja (250 kcal): pełnoziarnista grzanka; plaster sera topionego light (np. Hochland); pomidor; kiszony ogórek; szklanka soku z pomarańczy 4 dzień: Śniadanie (260 kcal): kromka razowca z łyżeczką margaryny; jajko na miękko; pomidor Obiad (400 kcal): 200 g ugotowanego ryżu (3 łyżki surowego); 150 g grillowanego sera feta; sałatka jarzynowa (paprykę, kiszony ogórek, 2 łyżki kukurydzy i kiełki rzeżuchy wymieszać z ½ małego kubka jogurtu naturalnego); szklanka czerwonego barszczu, np. Hortex Podwieczorek (50 kcal): jabłko Kolacja (300 kcal): 2 kromki chrupkiego chleba; 150 g twarożku granulowanego o obniżonej kaloryczności (np. Serek Wiejski Lekki); ogórek 5 dzień: Śniadanie (250 kcal): 2 kromki chrupkiego chleba, jajko na twardo z łyżką ketchupu, kiełki rzodkiewki, kawa lub herbata bez cukru albo zioła Obiad (400kcal): 150g pieczonej polędwicy, surówka z kilku liści sałaty, mniszka, pomidora, cebulki dymki i ½ małego kubka jogurtu naturalnego bez cukru, ugotowany ziemniak, szklanka bulionu z kostki Podwieczorek (50 kcal): pomarańcza Kolacja(300 kcal): kromka razowca, 30g (plaster) odchudzonego sera żółtego z łyżką ketchupu, liść sałaty, szklanka czystego czerwonego barszczu 6 dzień: Śniadanie (250 kcal): koktajl bananowo-malinowo-jogurtowy (zmiksuj maty kubek, czyli 150 g naturalnego jogurtu z filiżanką malin, średnim bananem i łyżką otrębów owsianych); grejpfrut Obiad (350 kcal): 150 g pieczonej piersi kurczaka; 300 g brokułów (średnia róża); 2 ugotowane ziemniaki; 3 łyżki kiszonej kapusty; szklanka soku z warzyw (np. Fortuna) Podwieczorek (50 kcal): jabłko Kolacja (350 kcal): 200 g ryby po grecku; mizeria; kromka razowca; szklanka bulionu z kostki 7 dzień: Śniadanie (300 kcal): mały kubek jogurtu naturalnego (150 g) z 3 łyżkami musli; kiwi Obiad (400 kcal): 150 g pieczonej piersi indyka; 2 ziemniaki; sałatka z mniszka lekarskiego, sałaty i pomidora, skropiona, sosem winegret; szklanka czystego białego barszczu Podwieczorek (50 kcal): brzoskwinia Kolacja (300 kcal):250 g ugotowanych warzyw chińskich (z mrożonki) skropionych sosem sojowym, 30 g makaronu sojowego, szklanka ziół 8 dzień: Śniadanie (200 kcal): opakowanie ryżu na mleku z wiśniami, np. Belriso Obiad (400 kcal): 150 g pieczonego fileta rybnego; 3 łyżki kapusty kiszonej; 2 gotowane ziemniaki; szklanka soku wielowarzywnego, np. Hortex. Podwieczorek (100 kcal): opakowanie puddingu waniliowego (150 g) z 3 łyżkami truskawek Kolacja (350 kcal): 2 kromki razowca posmarowane cienko margaryną; 50 g wędzonej piersi indyka (4 plasterki cienko pokrojone); pomidor; herbata 9 dzień: Śniadanie (300 kcal): mały kubek jogurtu naturalnego (150 g) z 3 łyżkami musli i łyżką rodzynków, mandarynka Przegryzka (50 kcal): jabłko Obiad ( 400 kcal): sałatka z tuńczyka i makaronu (50 g tuńczyka w sosie własnym wymieszać z 3 łyżkami ugotowanego makaronu, ogórkiem kiszonym, łyżką szczypiorku, kiełkami rzodkiewki, łyżką oliwy z oliwek i sokiem cytrynowym, przyprawić do smaku), kromka razowca, szklanka soku pomidorowego Podwieczorek (100 kcal): ugotować 100g fasolki szparagowej, zjeść ją i popić wodą, w której się gotowała, 2 kromki chleba chrupkiego Kolacja(350 kcal): sałatka nicejska (3 łyżki fasolki z puszki zmieszanej z pokrojoną papryką, 50g sera żółtego light, ogórkiem konserwowym, sokiem z cytryny i łyżką musztardy), kromka razowca cienko posmarowana margaryną 10 dzień: Śniadanie (300 kcal): 2 kromki razowca cienko posmarowane margaryną, 50 chudej wędliny (2 plasterki), kiszony ogórek, 2-3 rzodkiewki, 2 łyżki kiełków mieszanych Przegryzka (90 kcal): mały banan Obiad (450 kcal): sałatka ryżowa (pokroić 150g ugotowanej piersi kurczaka, żółtą paprykę i pomidora, dodać 5 łyżek ugotowanego ryżu, ½ puszki zielonego groszku, łyżkę pokrojonego szczypiorku-dymki i wymieszać z ½ małego kubka jogurtu naturalnego), kromka razowca, szklanka soku pomidorowego Podwieczorek ( 200 kcal): 2 kromki chrupkiego chleba cienko posmarowane ketchupem, 4 łyżki pasty jajecznej ze szczypiorkiem Kolacja (300 kcal): jedna kromka grahama, 2 plastry chudego białego sera z łyżką szczypiorku i 2-3 rzodkiewki, sól, pieprz NAPRAWDĘ TO JEST EKSTRA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
kaszalot co to za okreslenie k.. a pewnie tez jestem kaszalotem bo mam 100/60 i 96 w dupie to pewnie jestem wielkim kaszalotem a do tego z metra ściętym 162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie bomba...
I etap: Oczyszczanie i przygotowanie do odchudzania.Ttrwa dwa dni, pierwszego dnia zjada się ok. 800 kcal, zaś drugiego 1000. Można w tym czasie zrzucić jeden zbędny kg. II etap: Spalanie zbędnego tłuszczu.Przez 6 dni należy spożyć nie więcej niż 1000 kcal dziennie. W tym czasie można schudnąć ok. 3 kg. III etap: Stabilizacja wagi i zapobieganie efektowi jo-jo.Trwa 2 dni i przyzwyczaja organizm do normalnych posiłków; dzienna dawka kalorii wynosi 1200. Można stracić 1 kg. W trakcie stosowania diety koniecznie należy wypijać codziennie 2 litry niegazowanej wody mineralnej oraz pić zioła przyspieszające przemianę materii, jak np.: rumianek, bratek polny, melisa. Jeśli dotychczasowy spadek wagi nie jest wystarczający, można jeszcze przez 6 dni stosować dietę 1200 kcal o jadłospisie zbliżonym do tego na 2 ostatnie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
SIWA NIE PODNIECAJ SIĘ TAK BARDZO, BO NIE WYTRZYMAM ZE ŚMIECHU...HA HA HA MASZ COŚ DO MNIE??? JAKIE TU NERWUSY SĄ, ALE NIE MARTW SIĘ BĘDĘ CIEBIE TEŻ OBSERWOWAĆ....;) DOBRANOC WSZYSTKIM TŁUŚCIOCHOM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynamy dziewczyny !! Dieta-START!!!! :) P.S. A TYM \"OOO\" SIE NIE PRZEJMUJCIE BO TO ZWYKŁĘ ZERO BEZ POMYSŁU NA ŻYCIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ty KUR** 00000
robisz więcej lodów niż ALGIDA a twoja stara ciupałem wczoraj w nocy i laske mi robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Pani :) Dziś pierwszy dzień diety! a zarazem pierwszy dzień nowego zycia! Wytrwamy na pewno! Gdyby ktoś chciał, przygotowałam zestwy cwiczeń - na razie na brzuszek i talię (ok. 6 ćwiczeń)i biodra i pupę (też ok. 6 ćwiczeń)! wieczorkiem mogę przesłać wam skany - zdjęcia + opisy jak wykonywać! Moze to być szczególnie pomocne gdy ktoś w życiu nie ćwiczył i nie wie jak! W wolnej chwili \"opracuję\" też zestaw na biust i ramiona! A wogóle polecam Shape! jest tam kilka rad jak schudnąć i nei przytyć, ćwiczenia,a w następnym numerze (pod koniec sierpnia)-płyta DVD z ćwiczeniami na ramiona! Warto!!!!! miłego dnia!:) :):):):):) TO MUSI WYJŚĆ.....MUSI!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj wstałam dzisiaj wcześniej.Alez co ja widze ? Proszę nie rób z naszego postu śmiatnika 0000 jak Ci coś nie pasuje to idź na chat arotyczny i się wyżyj. Nie wiem kto napisał to u góry ale to nie było mądre posunięcie.Aczkolwiek dziękujemy za odwet z czyjejś strony. Nadal do 9.30 (przedłużam o 30 minut) czekam na Wasze wymiary! Ja swoje zaraz zrobię ponieważ jestem na czczo.Tabelka będzie fajna :) Będziemy ją zamieszczać co tydzień i co tydzień podawać naszą wagę.Wtedy przynajmniej nasze efekty będą bardziej widocznie. Łof to ja ide się mierzyć i później.. Piję kawkę z 0.5 % mlekiem bez cukru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pomiary zrobione teraz tylko czekam na wasze maile :) Szykuje się do wyjścia ---> włosy, makijaż :) i znowu notoryczne pytanie W CO MAM SIĘ UBRAĆ :) Jeansy i czarna bluzka. Wczoraj dostałam komplement - \"Najsłodsza posiadaczka Yorka we Wrocławiu\" No ładnie, ładnie. Szykuje sobie jeszcze śniadanko. Jogurt jogobella (niestety 2.5%!) naturalny 250g + 4 łyzki płatków owsianych. Buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000
PRZEPRASZAM ZA TO CO NAPISAŁEM U GÓRY JESTEM GRUBYM 18 LATKIEM I NIE WIEM JAK MAM SOBIE POMÓC MAM PRYSZCZE I ZAKAŻENIE NAPLETKA JESTEM PRAWICZKIEM I PRZETŁUSZCZAJĄ MI SIĘ WŁOSY PRZEPRASZAM ZA TO ALE JESTEM GEJEM. PRZEZ TO ŻE MATKA MNIE MOLESTOWAŁA MAM WSTRĘT DO KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! DZIŚ 1 DZIEŃ!:D WSZYSTKIM ŻYCZĘ POWODZENIA :D mam pytanko: jakie herbatki proponujecie pić? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) od dzis zaczynamy! oto moja waga i wymiary: 164cm, 62kg biust:82 talia:71 biodra:93 udo:58 najszersze miejsce:99 mam do Was pytanko, co bedziecie dzis jesc na obiadek? bo ja nie mam zupelnie na niego pomyslu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Angel...................
HEEEEEEEEEEEJ!!!!!:):):) Własnie wstalam, z usmiechem na twarzy:):):) od razu wlaczylam kompa, a tu widze, ze wy juz danwo nie spicie!!:) no to ZACZYNAMY!!!!!!!!:) damy rade!!! i udowowdnimy sobie i wszystkim innym,ze to nie jest tylko kolejna proba,ktroa po dwoch dniach bedzie juz nieauktalna:),zadnego slomianego zapalu!!!:):) sluchajcie oc do tabelki,to ok,moze pojawiac sie co tydzien, czyli po prostu kazdy bedzie wchodzil i ja wlklejala ze swoimi,miejmy nadziej zmienionymi:)danymi ,ok?? tylko,ze ja np. nie mam w domu wagi (podejrzewam,ze nei ja jedna:) )i w sumie poniedzialek mi nie pasuje na wazenie:(najbardziej sobota,czasem pt)wiec nie miejcie mi zazle jak czasem troche zamieszam z tabelka,(choc postaram sie dostosowac:) ) dzisiaj jeszcze popstaram sie potem zwazyc u kumpeli(szczerze to cos czuje ze bedzie wiecej niz 62:( ) wymiary 96--69-- p.no wlasnie gdzie wy liczycie te biodra??:pna wysokosci polowy posladkow:p mam 100, a pod posladkami, patrzac prosto w najszerszym miejscu ud --96 udo to jest tragedia--58:(:( łydka--35 (to od dawna sie nie zmienia:) i oby tak bylo,bo nie amm w sumie zastrzezen :) hmmm..tylko tak sie zastanawiam..poczatkowe wymiary mozna wstawic do tabelki,ale jesli bedziemy co tydzien dopisywac nowe to nie bedzie za duzo tego..balagan sie moze zrobic (ps.a moze wymiary radziej wpisywac albo cos....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×