Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Znam kilka technik mierzenia obwodu bioder ale nie wiem która jest poprawna:( pierwsza-stosowana przez moją ciocię-krawcową to mierzenie obwodu na wysokości kości biodrowych, jakieś 3-4 cm poniżej pępka! a druga - na wysokości pośladków! a która jest dobra???? a ja mam takie pytanko: czy w czasie diety mozna żuć gumę? np Orbit White? ona jest bez cukru a w moim przypadku by pomogła bo....dzis rzucam też palenie :( będzie baaaaaardzo cieżko:( już się zaczynam źle czuć :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mysle ze co do tych bioder to tzreba brac opod wuage jednak najszersze miejsce.... przeciez modelkom niektorym trudno zejsc ponizej 90cm w biodrach, a na wysokosci kosci biodrowych to ja nawet tyle nie mam:)chyba girl---->to teraz pytanie co gorsze----rzucic papierosy czy utrzymac diete:) (niektorzy mowia,ze diete,bo papierosy mozna rzucic \"na dobre\"a cos jesc trzeba zawsze tylko..hmm..przeygotuj sie na to,ze np.rzucaja papierosy mozesz miec wiekszy apetyt na slodycze..moze wyprobujesz chrom organiczny (oczywiscie jezeli fajtycznie bedziesz miala ataki na slodycze, ja zreszta nigdy nie palilam i nie pale,a takie ataki mam nagminnie wrecz:):):), on zmniejsza wahania glukozy we krwi,a tym samym ochote na slodycze,ja go kiedys stosowalam--duzej roznicy nie widzialam szczezre mowiac:)--ale faktycznei slodyczy udawalo mi sei nie jesc,moze to przez to,ze bylam zdeterminowana bardzo:):),a moze przez ten chrom wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!!co do gumy,to wg mnie oczywiscie ze mozna zuc ps.ja bym bez gumy nie wytrzymala, to ona mi czesto zastepuje jedzonko (wtedy gdy np,.niby glodna nie ejstem,ale mam ochote cos \"przegryzc\";) poza tymi m bardziej mietowa guma, tym bardziej, zujac ja mam mniejsza ochote cos jesc tyle,ze GDZIES TAM, ktos kiedys mowil kiedys,ze zujac gume pobudzamy produkcje sokow zoladkowych przez co stajemy sie glodni.....wiec w sumie nie wiadomo jak to jest ale nie dajmy sie zwariowac:) mysle ze guma zakazana nie ejst,ale lepiej na wsezlki wypadke tak non stop jej nie pakowac do ust:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonka piszcie do mnie maile z wymiarami i wagą i wiekiem bo niemogę skompletować danych :) Jeśli nie możecie to tabelkę zrobię wieczorem. Do 18 wysyłajcie mi maile z tym wszystkim. A ja dokończę ją wieczorem bo teraz MYKAM! PAPATUNIE 👋 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochaniutkie!! :) No to dzisiaj ostro zaczynamy :):) Jestem w pelni gotowa psychicznie i fizycznie :D Z tych nerwow(?) ;) spalam dzisiaj tylko 4h ;) ale jakos sie trzymam. Rano pojezdzilam 20km na rowerku, a teraz ide na sniadanko :) Ktos wspominal o gumach... otoz, faktycznie gumy pobudzaja wydzielanie sokow zoladkowych, ale musze sie przyznac ze ja jestem maniaczka gum do zucia ;) poprostu bez nich zyc nie moge heheh i tez pomagaja mi na tyle w odchudzaniu, ze jesli mam ochote na jedzonko to guma jest w stanie zaspokoic mi ta potrzebe (na jakis czas;)) Odezwe sie pozniej, moje wymiary juz polecialy :) Milego Dnia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wymiary poszły już na maila Szefowej:D Czytałam że będą wpisywane nowe dane do tabelki co tydzień a ja chciałam powiedzieć że wyjeżdzam na tydzień od soboty. Mam nadzieję że to nie problem ? No to zaczynamy przełomowy dzień dietowania :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Angel----> dla mnie o wiele gorsze jest rzucenie tego cholerstwa czyli papierosów! Wiele razy juz próbowałam, nigdy nie mogłam wytrzymać dłużej niż kilka dni! ograniczac jedzenie potrafię-nawet nic nie jeść! Nie potrzebuję chromu - kiedyś brałam ale było z tego wiecej szkód niż pożytku! A chce zarazem schudnąc i rzucić to swiństwo! A rzucam razem z dieta bo nasłuchałam sie że się tyje podczas rzucania!wrrrr...... roznosi mnie już....... ale nie zapalę! a za godzinę kefir w ramach sniadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baks
kochane jestem krawcową:) biodra sie mierzy od kosci biodrowych, pod miarę wsadza sie palec i zjezdża do dołu aż taśma sama przeleci. Wtedy uzuskuje sie prawidłowy wymiar- ten najszerszy.Życzę powodzenia i trzymam za as wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wzystkich!!!! Ja dopiero wstałam ale wymiary już posłałam :) No to zaczynamy walkę z tłuszczykiem , ale motywacji nabrałam mam nadzieję,że teraz już do końca doprowadze i nie przerwe . Jak zresztą my wszystkie. A dziś zrobię sobie dzień o samych warzywach :) Ja zmykam napisze coś jeszcze wieczorem . Trzymajcie się i pilnujcie :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glamorous girl ------> \"Nie potrzebuję chromu - kiedyś brałam ale było z tego wiecej szkód niż pożytku!\" napuisz dokladniej co masxz na mysli?? bo ja wlasnie nie jestem do niego 1000procentowo przekonana i zastanawiam sie czy kupic.. w.a.a.woman----> ja ci nie moge p[rzeslac e-maila teraz (tymczsowe problemy z poczta)ale podalam tutaj wszystko: wiek;18 wzrost:166 waga: 62 biust: 95 talia:69 biodra:100 (i to na to wlassnie jest chyba rzeczywiscie najlepszy sposob taki,jaki podala baks !!) łydka:35 ps.zjadlam 2 jajka na sniadnaie i nic wiecej narazie, jestem w szoku o nie jestem glodna!!:p zrobie zaraz troche brzuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleine----> i do innych tez: trzeba wystrzegac sie hernat przeczyszczajacych jak ognia!!! nic dobrego z tego nie wyjdze, przemiana materii sie cholernie zwpolni,a przeciez to efekt odwrotny od zamierzonego:) przy odchudzaniu jak najbardziej wskazane sa herbatki zielona i czerwona pu-erh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evee
hej laseczki kochane ... ja tez dzis startuje ... na poczatek proponuje 3 dni wstepu oczyszczajacego... 1 dzien: godz 9: szklanka herbaty ziolowej (mieta melisapopkrzywa) +łyżeczka miodu 11: SZKLANKA SOKU Z OWOCOW LUBA WARZYW (MARCHEW+JABŁKO LUB SELER +POMIDOR) 13: SZKLANKA GORĄCEGO WYWARU Z WŁOSZCZYZNY 16: SZKLANAKA ZIOLOWEJ HERBATY 19: jak o 11 21:jak o 13 2 dzien: 9: szklanka herbaty ziolowej + miód i pół dobrze pogryzionego jabłka reszta jak w pierwszym dniu 3 dzien: 9: 10 suszonych sliwek wymoczonych przez noc i szklanka wody w ktorej sie moczyly 11: sok z owocow lubb warzyw 13: surówka ze swiezych warzyw i łyzka jogurtu ] 16: jablko (przezuc dokladnie) 19: sok z owoców lub warzyw 21: goracy wywar z włoszczyzny pijcie sobie wode bez kawy i czarnej herbaty te trzy dni to oczyszczenie wiec myjcie zabki i kapcie sie a potem start... potem wasze dietki ale...........tylko z umiarem i niskotłuszczowo bez cukru itd pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evee___> pomysl na taka dietke oczyszczajaca fajny:) z tym,ze ja od dzis jej nie zaczne po pierwsze nie mam wszystkich \"produktow\" po drugie przez ostatnie 2 tygodnie tak sie objadalam,ze to bedize za duzy skok) weic sobie zrobie kilka dni diety \"po swojemu\"a potem posatraam sie wytrzymac na tym co opisalas--zapowiada sie fajnie:)JESZCZE NIGDY NIE ROBILAM TAKICH DIET OSTRYCH,ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evee
a wlasnie zacznij od dzis to sa trzy dni wlasnie dla oczysczeni odpoczynku i po swiatecznym przejedzeniu zalecane przez dietetyka konsultowalam... wlasnie po...hihihprzezarciu hihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczeska21
witam kobietki! Ale nas dużo i jaki zapał we wszystkich wpisach, bo wreszcie coś zmienimy:) Szefowo ja to swoje dane tutaj wpisze no i sorrki że nie całkiem kompletne, ale teraz nie mogę się wymierzyć: wiek: 21 wzrost: 156 cm waga: 51 kg reszta póżniej, ja to standardowo na śniadanko płatki owsiane z mlekiem zjadłam ok. 8.00 no i teraz szykuję się na maślankę brzoskwiniową, niestety nie mogę znależć w pobliskich sklepach jakiś odtłuszczonych maślanek czy kefirów, dlatego jem te 2% Ale są świetne: wkładam do zamrazarki i są jak pyszny, chłodny deser w sam raz na te upały. A jaszcze popołudniu siłownia i może wybiorę się wieczorkiem na przejażdzkę rowerową:) pppozdrawiam wszystkie dietowiczki p.s.ja polecam picie dużej ilości wody, bardzo smaczna jest "bystra" , w każdym razie szukacjcie średniozmineralizowanej wody, naprawdę mi smakuje, no i oczywiście zielona herbata, chyba znacie jej znakomity wpływ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! to znów ja !:) co do bioder to ja proponuje podawać najszersze miejsce :) co do tabelki to nie wiem czy będziemy ją same uzupełniać i wpisywać daty czy będzie to robić Woman ??? (osobiście uważam że lepiej by było gdyby każda sama wpisywała bo np. czasem nie jesteśmy w stanie podać swej wagi Woman na e-maila bo np. wyjechałyśmy) co do tego po ilu dniach wpisywać wymiary: może np. 1.08 ; 10.08 ; 20.08. ; 30.08 ; 10.09 ; 20.09 itd CO WY NA TO ? a jeśli nie to po prostu niech każda z Nas sama ją uzupełnia w zalezności od tego jak będzie w stanie ( przeszkodą może byc wyjazd, bark wagi) czekam na odp :) ps.Woman-czy mój E-mail doszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evee
ah widze ze nabial konsu,ijecie drogie panie... radze z doswiadczenia konsumowac albo "cukier" albo tluszcz" tzn jezeli 2% to nie smakowe bo sa z cukrem a jezeli smakowe to te słodzikami i 0% tluszczu.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Więc od dzisiaj zaczynamy odchudzanie!!! :) Mail już został wysłany do woman! Na śniadanko zjadłam dwie kromki razowego chleba i herbatke bez cukru oczywiscie, na obiadek chcę sobie zrobić sałatkę, i zaraz bede jechac na basen :D Najgorsze jest to ze dzisiaj mam rodzinną uroczystość na której pewnie bedzie troche jedzenia... i jak tu nie jesć :( ale oczywiscie nic nie zjem!!!! całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja nie przejmuj sie uda ci sie przebrnac przez ta impreze... wiesz ile ja mialam w ciagu tego miesiaca diety imprez.... jest lato wiec napewno na imprezce beda pyszne salatki i warzywa wiec najesz sie do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do chromu - na początku (pierwsze 3 tygodnie) wszystko było O.K. słodkości nie chciało sie jeść, wogóle jakby apetyt na cokolwiek zmalał... ale po tym czasie, akurat mi sie opakowanie skończyło i tak sie zastanawiałam czy kupić następne czy nie....no i postanowiłam ze sprawdzę swoją silną wolę i nie będę tego łykała! i wtedy sie zaczęło: okres sie rozregulował totalnie (a przed chromem dostawałam jak w zegarku), pogorszyła mi sie cera-pełno syfów, czułam się ciągle taka pełna, ociężała, jakby całą woda zatrzymywałą sie w środku... od tego czasu zadnych specyfików tylko silna wola!! o ile sobie przypominam na opakowaniu nie ma nic odnośnie skutków uboczynych! a poza tym jeśli musicie cos łykać, bierzcie witaminę C i wmawiajcie sobie że po tym nie będę miała ochoty an czekoladę! też zadziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA:):) bo mam duzo do napisania:p po pierwsze to wlasnei mialam okzaje sie zwazyc...i tu \'\'surprise\"--64kg:(:( nie bede juz pisac,jaka jestem zdolowana:(:(bo to czego mi teraz bardzo potrzeba to optymizm!!!:):):)i wiara,ze sie uda:) no wiec, woman zmodyfikuj moja dane w tabelce:Pno wlasnie.... ODNOSNIE TABELKI: no wiec, woman,chce zrobic ja u siebie i ja tutaj skopiuje potem wydaje mi sie,ze najlepiej bedzie,zeby kazdy sam dopisywal gdy cos sie u niego zmieni i kazdy co ile czasu chce (a w nawiasie,tak jak wczesniej puisalam po prostu podac date) bo skoro nas jest tak duzo, to trudno bedzie przystosowac sie do jednakowych zasad,wiem co mowie:)bo kiedys juz tak probowalam tym bardziej,ze z tym wazeniem kazdemu pasuje inaczej,aj sie postaram co tydzien,ale to tez nie jest pewne, skoro w domu sie nie ma wagi gdy kazdy bedzie kopiowal raz na jakis czas tabelke zmieniajac swe \"parametry\":)to bedize sie ona tu czesto pojawiac,ale to przeciez nic nie szkodzi!!!nie bedzie trudnosci przynajmniej ze znalezieniem jej no z tym chromem to ciekawe co mowisz..hmmm..i z ta wit.c to swieta racja:):) wielka role odgrywa autosugestia:):) TYLE,ZE CHROM OT NIBY NIE ZADNE SPECYFIK CUD, TYLKO PIERWIASTEK POTRZEBNY ORGANIZMOWI JAK WITAMINA WIEC DZIWNE,ez tak \"narozrabial\" w twoim organizmie,moze po prostu w za duzych dawkach bralas..moze sie dowiem czegos wiecej,ale poki co NIE KUPUJE chromu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,ja zaraz dopiero ide kupic sobie duzy jogurt,dzisiaj jeszcze nic nie jadlam:) Do ooooo:piszesz ze wygladam okropnie ale w taki sposob jak bys mnie znal,przeciez nawet nie wiesz z jakiego jestem miasta a co dopiero mowic zebys mnie widzial,po co zmyslasz? A co do tych gum,czytalam ze zucie gumy zwieksza przemiane materii o 20% :) Dzisiaj zaczynamy:)mam nadzieje ze wytrwale i skutecznie:) A co do cwiczonek,chcem cwiczyc np 1h ale nie mam pomyslu jakie cwiczenia robic przez taki dlugi czas:( to ja uciekam,zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !! Ja też tak jak Madeleine proponuje żeby każda z nas wpisywała swoje wymiary do tabelki , bo ja np. nie mam wagi w domu i mogłabym się ważyć np co 10 - 14 dni . Ale na pewno będe uzupełniać tabelkę .:) Ja dziś zjem tylko warzywa: 300 g kapusty kiszonej i 200 g fasolki szparagowej . Wogóle to zrobię sobie tydzień diety warzywnej . Do tego codziennie ćwiczonka :) Pozdrawiam trzymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...tak sobie myśle.... napiszcie co robicie-pracujecie, uczycie sie, siedzicie w domku i nic nie robicie... co ćwiczycie, jak przygotowujecie posiłki... bo ja to najpierw praca zawodowa, potem w domku pisanie pracy dyplomowej czyli na ćwiczonka i wszelkiego rodzaju ruch za dużo czasu nie zostaje (dodam że wstaję codziennie o 5 i ok. 22 jestem już mało przytomna)... ale staram sie np. przejść na piechotę do odleglejszego przystanku, w drodze powrotnej do domku tak zakręcić, zeby dłuższy spacer z tego wyszedł... ja dziś jak an razie kefir (łącznie 184 kcal) a po południu będzie3 dietetyczna ryżanka! i to by było na tyle.... w przyszłym tygodniu planuję oczyszczenie organizmu za pomocą głodówki! głównie chodzi mi o usunięcie całej tej nikotyny z organizmu....bleeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczeska21
hello za parę minut wychodzę na fitness, ale jeszcze tu zajrzałam. Wiecie, wydaje mi się ,że takie mocne ograniczanie jedzenia, np. 1 jogurt i coś tam to chyb zły pomysł, nikogo nie neguje, ale chyba lepiej powoli chudnąć, niż potem padać z wycięczenia czy rzucać się na jedzenie, chociaż mi też jakoś dziś się bardzo nie chce jeść ( maślanka była zapychająca). narazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evee
ponizej przedstawiam swoj dzisiejszy jadlospis i prosze o jego ocene.... szklanka wody jablko sniadanie: szklanka maslanki 0,5% 2 lyzki platkow owsianycjh zwyklych moczonych przez noc 2 zwykle ogorki + pol cebulki+ zielenina+ bazyli i oregano jablko obiad: salatka na cieplo 1,5 pomidora po kawalku kolorowych papryk+ cebul;a+ 2 zabki czosnku+ przyprawyjw +pol lyzeczki pestek slonecznika 200g chudego twarogu + 200g jogurtu 0% jablko kolacja salatka: 1 ogórek+ pol cebulki +zielenina + przyprawy jw 200g jogurtu 0% do tego herbata czrewona i zielona woda napiszcie co sadzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×