Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

No to gartulacje EVI teraz czeka cie troche przygotowań, a czas mini ekspresem. Ja jeszcze mojemu szefowi nic nie mówiłam ale nie obawiam sie tej rozmowy bo mój szef jest super i nie powinien robić i pod górkę. Tym bardziej że pracujemy sami we dwoje jakoś damy sobie radę. Ale powiem później myslę, że za około miesią chyba że szybciej będzie bardzo widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym powiedzieć w pracy dopiero po 3 miesiącu. Obawiam się troszeczkę o zdrowie bo pracuję 8 godz. przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek ja to samo mam 8 bitych godzin przy kompie i ksero tez od czasu do czasu wasi szefowie musza Was stan zrozumiec, pewnie sami maja dzieci wiec wiedza jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
WITAJCIE Mam do was pytanko czy nie pobolewa was podbrzusze?bo mnie od czasu do czasu zakłuje i bardzo się denerwuję tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witch, to sie podobno często zdarza, niektóre dziewczyny to nawet biorą tabletki rozkurczowe. Te bóle, to przez to, że macica rośnie. Mnie brzuch bolał często do 7 tyg., a teraz takie bóle pojawiaja się od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dawno tu nie zglądałam miałam wiele do przeczytania. Wczoraj była u gina i wszystko ok. tzn, wyniki bardzo dobre, 9 tydzień dostałam luteinę pod język oraz czopki nazwy nie pamiętam na mdłości nie moge sobie z tym poradzić dziś obudziałam się o 5,30 i od razu kibelek zaliczyłam, mam nadzieję ze to przejdzie. Zapominaiał dodać o 30 dniowym zwolnieniu- laba, ale do pracy czasem idę pokręcić się bo w domku można przekręcić się z nudów. Pozdrawiam was ciepluteńko Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) Troszkę sobie pomilczałam , ale nartroj mam beznadziejny, wszystko mnie irytuje, denerwuje, juz mam jakoś dość, ale całe szczeście ze nie mam mdłości itp. My postanowiliśmy brać tylko cywilny i chyba na 22 pazdziernika, ale jeszcze nad datą sie zastanowimy:). Juz w poniedziałek do gina huurrraa:D, zobaczymy co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki! Dziś taki piękny dzień, a mi się nic nie chce. najchętniej poszłabym spać.Podobno już w 4 miesiącu tryska się energią, takie mądrości wyczytałam, bo ja jakoś tego nie pamiętam . Ale ponoć kazda ciąża jest inna. Mam jeszcze pytanie do świeżo upieczonych nauczycielek- jak wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZA jak fajnie!! do poniedzialku tak niewiele i zobaczysz swoja kruszyne :) spicie jeszcze mamuski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam Was Mamusie! Właśnie wybieram sie do pracy, by wcisnąć uczniom troszke wiedzy. Jak dzisiejsze samopoczucie, bo u mnie całkiem dobre. Pozdrawiam i zycze miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Evi już zaczynam odliczanie,:) dziś mnm trochę lepszt nastroj, i też słyszałam o tym ze od 4 mieś samopoczucie jest lepsze, ale ja nie mogę na nie narzekać , bo dobrze sie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka....co prawda jestem z forum lutowego i przepraszam ze sie wtracam ale czytalalam o waszych rozsterkach odnosnie stazu i ciazy niestety bedac na stazu nie macie prawa do niczego....ani do przedluzenia umowy, ani do zadnych zasilkow, ani do kuroniowki...po prostu do niczego...wiem bo sama mam taka sytuacje...zaszlam w ciaze bedac na stazu.....zaszlam w maju a staz konczyl sie 31. lipca i niestety gdyby nie fakt ze pracodawca dal mi umowe o prace na czas okreslony ktora mnie chroni tak po stazu zostalabym na lodzie bez niczego...i nikt ci tu nie pomoze ani urzad pracy ani nikt chyba ze opieka jelsi twoje dochody w rodzinie przekraczaja niemala 500 zł albo pracodawca jednak zatrudni cie a to czy mu powiesz o ciazy czy nie to juz wybor nalezy do ciebie...ja tez to rozwazalam milion razy i wkoncu zdecydowalam si epowiedziec praawde...dostalam umowe na pol roku i potem macierzynski......jesli wroce po macierzynskim bede miala dalej umowe na czas nieokreslony wiec wyszlam na tym nawet dobrze....powodzenia i wiem co to znaczy mialam te same problemy ktore nie dawaly mi spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jak Wasze dzisiejsze samopoczucie, bo u mnie ok. Mało mdłosci dzisiaj to i z nastrojem eszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_Bdg
Róża, my mamy tak samo, cywilny 22.10 srednio mi się uśmiecha bo 21 mam urodzinki! a w ogóle mam ochotę na aromatyczną kawę.... ale będę twarda tylko już nie moge patrzeć na soki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też odstawiłam kawę, ale ostatnio pytałam się lekarza i on mi powiedział że filiżanka kawy, kieliszek wina czy seks raz dziennie nikomu nie zaszkodzi. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ok, ale wiesz, będę starała tak czy tak ograniczyć kawę i alkohol, no może od czasu do czasu jakas mała ilość... a co do seksu to czekam na kolejną wizytę u lekarza i jak mi powie, że wszsytko ok to ochota też chyba wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donatka widze ze dobrze mnie rozumiesz :) zastanowie sie jeszcze co zrobic i kiedy powiedziec kawy tez nie pije juz z 2 miesiace :-P kizia ja tez dostalam czopik 😠 ale w awaryjnych sytuacjach mialam braz (rano mialam brac) poczekam az przyjda gorsze czasy heh :-P widze duzo z Was cywilny bierze a po porodzie koscielny? jak ja Wam zazdroszcze u mnie w rodzinie nie chcieli sie zgodzic na taki uklad :( pozdrawiam ciezarowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota to dorego masz lekarza :) mi nic nie powiedzial :( wiec chyba wyzej wymienione dozwolone mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
WITAM co do tych ograniczeń a w szczególności do sexu to myślę,że nikomu nie zaszkodzi.Mi to dopiero teraz zaczęło się chcieć;-)) Więc dopóki nie ma przeciwskazań to trzeba korzystać bo po porodzie napewno będziemy miały kilka tygodni abstynencji;-(( POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mam się stresować, że nie mogę się kawy napić - to już wolę się jej napić (oczywiście w ograniczonych ilościach). Teraz pije jedną dziennie wcześniej dwie. Czy wasi faceci też tak się cieszą jak mój z potomka. Mój mąż to juz wszystkim swoim znajomym powiedział i w pracy też już chyba wszyscy u niego wiedzą. Ja się troszeczkę boje że może byc coś nie tak i jestem bardziej powściągliwa w rozgłaszaniu tej dobrej nowiny. No i oczywiście mój facet jest przeświadczony że to będzie syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko1980
Dziewczyny mam pytanie czy jeśli sama sobie obliczyłam że termin miałabym na koniec kwietnia ewentualnie początek maja to dziś na badaniu będe widzieć swoje dziecko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze bedzie widac :) (termina mam na 28) mi lekarz potwierdzil ciaze w 5 tygodniu i 4 dniu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
WITAM DO OCZKO 1980----- Dokładny termin porodu obliczysz sobie do daty ostatniej miesiączki należy dodać 7 dni i od tego odjąć 3 m-ce wówczas wyjdzie tobie dokładny termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdusia
czesc dziewczyny. Nie bylo mnie przez 2 tygodnie poniewaz wyladowalam w szpitalu. W niedziele mialam dosc mocne krwawienie. Maz zawiozl mnie o 23 i tak na ponad tydzien mnie zatrzymali. Pierwsza ciaze mialam martwa dlatego ryzykojest dosc duze i to tez w podobnym wieku. eraz jestem juz w domku ale ciaza caly czas jest zagrozona. tak wiec leze w lozeczku i tak ma byc przez kolejne 2 mc. teraz juz czuje sie lepiej tylko caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdusia
cos przerwalo caly czas sie boje co dalej. jak bede miala wiecej sily to cos napisze i poczytam co wy piszecie. serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdusia, trzymamy kciuki, zeby wszystko było dobrze z tobą i Twoją Dzidzia. Trzymaj sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdusia>>>myśl pozytywnie :) wszystko będzie dobrze!!! Moja siostra własnie kilka dni temu urodziła w wieku 40 lat pierwsze dziecko. Pierwsza ciąża martwa, druga zagrożona, też wylądowała na 2 tygodnie w szpitalu a teraz ma pieknego, zdrowego synka!!! Ty też będziesz cieszyć się dzidzią!!! Wiecie co, ja mam inny problem, kiedy zobaczyłam maleństwo siostry to ogarnęło mnie przerażenie i wątpliwości...Nie potrafię sobie wyobrazić siebie z dzieckiem...Czy to normalne, bo się zmartwiłam swoją reakcją :( Po powrocie do domu płakałam a myślałam, że na widok małego będę szalała ze szczęścia... RRR>>> wrażenia w szkole jak najlepsze, ogromnie cieszę się z tej pracy!Szkoda tylko, że nie uczę swojego przedmiotu tj.języka polskiego. Pracuję z dziewczynką chorą na Downa i głupie myśli zaczęły krążyć mi po głowie... Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
WITAM DZIŚ PONOWNIE GDUSIA -nie martwi się ja niedawno też lezalam w szpitalu -najważniejsze jest to ze szybko leki miałaś podane skoro cię wypisali to napewno będzie oki.TRZYMAM KCIUKI !!!!! ANNA 80- myślę ,że nie masz się czym denerwować ,ja też chwilami mam głupie myśli z zawodu jestem terapeutą i-też mialam z chorymi dziećmi zajęcia teraz robię fizjoterapię na praktykach w tym kierunku też sporo się naoglądałam ale trzeba mysleć pozytywnie -(mówią,że to pomaga) POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE buźka PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
MAM DO WAS PROŚBĘ:-)) jeśli możecie to zaktualizujcie tabelkę bo ja sporo przytyłam koniec 10 tygodnia a ja 6 kg;-)) do przodu a jak to u was wygląda???? Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06.......... 6 KG...........85 CM.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????..............????? kizia...............02.04.06.......... 2kg..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? Czekolada_29.....08.04.06.......-1,5kg.........80cm............?????? dowa...............10.04.06.........??????.........??????...............???? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? grazie..............16.04.06........???????..........?????............????? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............???..........??................??? serek..............30.04.06............?????.........????..............????? Lolcia..............23.04.06............????.........?????..............???? Silvia27............28.04.06.............????........????............????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U mnie nie najlepiej jakoś, nie wiem co to dalej bedzie, ale na szczęscie nie chodzi tu o moj zwiążek , często sie denerwoje i to dobrze nie wpływa na dzidzię, wiec muszę sie jakoś uspokoić i niczym nie przejmować. Dobrze ze mdłości nie ma :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×