Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Evi!!!Nie martw się!Zobaczysz za kilka miesięcy rodzice oszaleją na punkcie dzidzi i będą kochać maleństwo ze wszystkich sił!!!Głowa do góry!!! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80, ja do pracy dojezdzam autobusem i to mnie martwi, zwłaszcza w zimie, bo czasami jechałam z nosem przyklejonym do przedniej szyby, koszmar. ALe najwazniejsze, to pozytywnie myslec, co ma byc to bedzie. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania26>>>dzięki!!!:) Wiem, że muszę pozytywnie myśleć ale w moim przypadku nie zawsze to możliwe.Niestety mam straszne problemy rodzinne z siostrą męża, nie będę wdawać się w szczegóły ale jestem wyczerpana psychicznie, to bardzo nieszczęśliwa i zarazem zawistna kobieta, która obraca moje i męża życie w piekło choć z nami nie mieszka...Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi dziecku ale nie potrafię się z tym uporać...:( Ehhhhh.... Pozdrawiam serdecznie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Ale jest nas dużo! A mówią, że przyrost ujemny... Evi, nic się nie martw, wszystko się ułoży. Dziadkowie na pewno już niedługo oszaleją z radości. Wiecie co, mam problem.Byłam u dentystki do przegladu, w jednym zębie, jak powiedziała, coś się zaczyna dziać.Ale do konca 4 miesiaca nie da mi znieczulenia, a bez to ja się nie piszę. A ząb zaczyna mnie boleć, na razie jak piję zimne. I nie wiem, co zrobić. A wy macie zębowe problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR hmmm...Ja dopiero wybieram się do dentysty na \"przegląd\". Pół roku temu było ok. ale ja zawsze miewam kłopoty z ząbkami bo jadam baaaardzo duzo słodyczy (chociaż w ciązy to się zmieniło). Nie martw się, będzie dobrze z ząbkiem! Uciekam juz do łóżeczka bo ledwo widzę...Dobranoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! dziekuje za wspieranie najgorsze mam juz za soba, mama wkoncu przyznala ze sie cieszy ❤️ i ze damy rade przytulilysmy sie poplakalysmy i jest juz ok bardzo sie ciesze dziekuje za wsparcie ❤️ [ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Evi no widzisz i juz jest wszystko ok:):) Ja jak zwykle obudziłam sie o 7 rano, zawsze nad ranem przewalam sie w wyrku :( Wczoraj tak mówiłam o tym danio ze chyba skocze do sklepu i sobie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
EVI bardzo się cieszę że wszytko się ułożyło :) Dla rodziców taka wiadomośc to na początku szok, tym bardziej że miałaś dopiero zacząć studia i oni pewnie bardzo się z tego cieszyli i byli dumni. Ta wiadomość nimi wstrząsneła, ale tak jak sama napisałaś wieczorem, że mama po ochłonięciu ucieszyła się :) W końcu nosisz pod sercem nowe życie i to jest najpiękniejsze co może spotkać kobietę!!!Zobaczysz urodzisz dzidzię a mama z radością pomoże Ci przy niej jak Ty będziesz na uczelni. Przez to jeszcze bardziej się do siebie zbliżycie :) Bardzo się cieszę i życzę miłego dnia. Napisz cos jeszcze o wczotajszym USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Cześć Roza :) ale masz dobrze, możesz pospać aż do 7 rano :) :) Ja wstaję przed 6 i od 7:30 jestem już w pracy :( Jeszcze dziś od samego rana dostałam maila od jednego z kontrahentów który mnie tak zdenerwował że długo nie mogłam się uspokoić. Pomyslałam jednak o maleństwie i stwierdziłam że nie warto sie przejmować pracą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie grunt to sie nie przejmować, ja cosik nie najlepiej zaczynam sie czuć, jakos mnie przymuliło :O Wstaje tak wcześnie i co z tego jak zaraz chce mi sie dalej spać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Ups czyżby mdłości poranne cię dopadły ?? Oj to nie dobrze, nie dobrze :( Ja zaraz po przyjściu do pracy zjadłam pół bułki jednak tez mi jakoś tak...dziwnie. Do tej pory nie miałam mdłości ani problemów z żołądkiem ale coś czuje że chyba mi się zaczną :( Zrobiłam sobie miętkę i mam nadzieje że mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, tak jakb mi ciężko było na żołądku, a zjadłam dwie kanapki z pomidorem, wogole nie mam dziś dobrego nastroju buuu, smutno mi jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin mam 4 09 i nic sie nie uczę :( nie moge sie skupić, wcześniej piłam sobie lecytyne , a teraz jak jestem w ciąży to nie mogę bo jest na bazie alkoholu, ojjjjj:O chyba dziś pomarudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia może uda ci się zrobić suwaczek i będziemy wiedzieć w którym tygodniu jesteś. Ja też już jestem w pracy, ale szczęśliwie mój szef przychodzi dopiero na 10 więć mam chwilę spokoju i mogę poleniuchować. Wczoraj wieczorem mój mąż miał ze mnie bekę ponieważ o 22 posżłam po lody i sobie jadłam w łóżku, a on siedział obok i się ze mnie śmiał. Mnie strasznie mdli jak jestesm głodna i jak tylko cos zjem jest dużo lepiej. Ale to jest straszne bo zdaża sie to dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Ja też mam dzis nie najlepszy dzień, od samegodnia jestem rozdrażniona :( a jeszcze zaczyna się u mnie taki najgorszy w miesiącu tydzień w pracy. Mnustwo zadań do zrobienia, zestawień do przygotowania a ja tez nie moge się skupić i skoncentrować :( Egzaminem się nie martw, zostało jeszcze parę dni więc dasz radę :) Z czego masz ten egzamin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża głowa do góry w naszym stanie mamy prawo trochę pomarudzić a z egzaminem sobie poradzisz daj sobie jeszcze chwilę i spróbuj za jakiś czas może najdzie cie ochotta na naukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
cześć macieja :) robiłam suwaczek ale nie wiem jak go dołączyć do moich wiadomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieja widzę ze dopadły cie zachcianki he he;) no i dobrze ze masz chwilę relaksu w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
co do tygodnia to dziś zaczynam 7 :) licząć od @ (19.07) oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane nie wiem czy dam radę bo to z filozofii, buuu, chyba czeka mnie poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ciekawa jak mi gin wyliczy bo ja dopiero mam 5 tydz 3 dzień a @ mialam trzy dni po tobie Silva :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz się zarejestrować wejśc w preferencje i sie zalogowac, w tym momencie jednocześnie zablokujesz swój nick i nikt inny nie będzie mógł go użyć jak wejziesz w preferencje to musisz wejśc na link o pierwszej rejestracji podac swój nick i hasło i wtedy tam możesz wleić link z suwaczkiem Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Macieja, zapychasz mula jedzonkiem :) :) dobre, tylko wiesz nie przesadź bo złota zasada to " jedz dla dwóch a nie za dwoje" :) wiem że łatwo mówić ale ja na razie się śmieję a zobaczymy co zrobię jak mnie dopadnie zachcianka w środku nocy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia a samo liczyłaś sobie termin czy twój lejkarz ci liczył bo ja jestem w 7 tygodiu i teremin mam na 17 kwietnia a ty na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06..........2 kg...........????.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????..............????? kizia...............02.04.06.......... 2kg..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? Czekolada_29.....08.04.06..........-1kg.........?????............?????? dowa...............10.04.06.........??????.........??????...............???? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? grazie..............16.04.06........???????..........?????............????? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............???..........??................??? serek..............30.04.06............?????.........????..............????? Lolcia..............23.04.06............????.........?????..............???? Silvia27............28.04.06.............????........????............????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym luknęła na kalędarz i sama policzyła tygodnie od ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Roza, Evi tez miała @ 20 czy 21 i lekarz jej wyliczył tak jak mój termin na 28.04 i że jest pewnie w 6 tygodniu. Skoro ty miałaś @ 3 dni po mnie to tez powinnaś być w 6 tygodniu i termin na koniec kwietnia. Poczekaj jeszcze parę dni i wszystko bedzie jasne :) Natomiast filozofia się nie przejmuj, dasz jakoś radę i jak by co to wymyslisz swoje własne poglady na pewne sprawy i tez wpisza cie na listę słynnych filozofów na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy co z tego bedzie :), w poniedzialae wszystko sie wyjaśni juppi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Macieja, lekarz na pierwszej wizycie mi wyliczył na podstawie pierwszego dnia ostatniej @ czyli od 19.07 Byłam u niego 23.08 i to był wg. jego obliczeń pierwszy dzień 6 tygodnia. Dziś mija tydzień od wizyty więc na logikę biorąc zaczyna mi się dziś 7 tydzień :) Macieja są tez lekarze którzy liczą od faktycznego terminu zapłodnienia jak są regularne cykle i pewnie wg. tych obliczeń zaczynała bym dzis 5 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×