Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość georginia
czesc dziewczynki. dawno tu nie zaglądałam. Byłam wczoraj u swojego gina i zrobił usg, na który widać taki mały pęchęrzyk, kolejna wizytę mam 15.09. na pewno przytyłam i to tak z 2 kg, czuję sie taka pełna i ociężała. boję sie że za duzo przytyje i ciężko będzie mi sie pozbyć później tej nadwagi. oprócz tego jestem bardzo wrażliwa na zapachy np. nie moge jeść wędliny bo mi "śmierdzi", nie mogę myśleć o konkretnym jedzeniu, ponieważ jak sobie uzmysłowię jak to pachnie, to jest mi nie dobrze. Przyjmujecie Luteine, bo ja juz nie, ponieważ jej rozpuszczający smak mnie mdlił, teraz biorę duphaston. A oprócz tego kwas fol i Maternę, co drugi dzień. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja też ze dwa kilo przytyłam , ale dobrze ze mnie mdłości ominęły, jedyny uporczywy bol to piersi :O:O Jutro idę do gina na badanko:) nareszcie. Dziś mam egzamin ktory obleję , ale to nic zdam w innym termie. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawiłam sobie suwaczek tak jak powinno być, bo w tamtym sie trochę pomyliłam, zreszta jutro wszystko bede wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************** Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06.......... 6 KG...........85 CM.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????...............????? kizia...............02.04.06.......... 2kg...........?????..............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????...............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????..............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????..........???????..............???? Czekolada_29.....08.04.06........-2kg..........80cm............?????? dowa...............10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????.........??????...............???? georginia..........15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg..........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie..............16.04.06........???????...........?????.............????? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????..............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????............????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????.............????? EVI_1985..........27.04.06...........??????.........??????.............???? alaa...................??????..............???..............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????..........?????.............???? gdusia...............??????...............????...........????..............???? Roza...............29.04.06.............2kg............??................??? serek..............30.04.06............?????..........????..............????? Lolcia..............23.04.06............????..........?????..............???? Silvia27............28.04.06.............????.........????............???????? *************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga stoi w miejscu, ale to pewnie przez te wymioty które męczą mnie przez cały dzień, w pasie proszę odnotować 89 cm, póki co widze że jestem tu największa :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************** Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06.......... 6 KG...........85 CM.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????...............????? kizia...............02.04.06.......... 2kg...........89cm..............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????...............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????..............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????..........???????..............???? Czekolada_29.....08.04.06........-2kg..........80cm............?????? dowa...............10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????.........??????...............???? georginia..........15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg..........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie..............16.04.06........???????...........?????.............????? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????..............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????............????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????.............????? Lolcia...............23.04.06..........??????...........????.............???? EVI_1985..........27.04.06...........??????.........??????.............???? Silvia27............28.04.06............?????..........?????.............???? alaa...................??????..............???..............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????..........?????.............???? gdusia...............??????...............????...........????..............???? Roza...............29.04.06.............2kg............??................??? serek..............30.04.06............?????..........????..............????? *************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) powiedzcie - jak malenstwa zachowuja sie w pracy? bo moje Kochanie daje juz czadu w postaci mdlosci i zastanawiam sie jak to bedzie gdy od polowy wrzesnia zaczna sie kursy. Jak w ogole radzicie sobie z mdlosciami? Ja zauwazylam, ze ostatnio pomaga po prostu zjedzenie czegos. Jednak zeby to zrobic trzeba sie czesto przemoc - tak jak ktoras z was pisala - jak sobie wyobraze jak cos smakuje to robi mi sie niedobrze. czy wy tez nie mozecie sie doczekac kolejnych wizyt u gina? ja juz odliczam dni, tak bardzo chce zobaczyc naszego Babelka :) nie wiem czy wyjdzie mi uzupelnienie tabelki, ale sprobuje :) ************************************************************************************** Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06.......... 6 KG...........85 CM.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????...............????? kizia...............02.04.06.......... 2kg...........89cm..............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????...............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????..............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????..........???????..............???? Czekolada_29.....08.04.06........-2kg..........80cm............?????? dowa...............10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????.........??????...............???? georginia..........15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg..........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie..............16.04.06........???????...........?????.............????? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????..............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????............????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????.............????? Lolcia...............23.04.06..........??????...........79cm...........???? EVI_1985..........27.04.06...........??????.........??????.............???? Silvia27............28.04.06............?????..........?????.............???? alaa...................??????..............???..............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????..........?????.............???? gdusia...............??????...............????...........????..............???? Roza...............29.04.06.............2kg............??................??? serek..............30.04.06............?????..........????..............????? *************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kwietniowki!! nie bylo mnie 3 dni (bylam na slubie w Warszawie) podroz byla okropna, zostalam zmuszona do wykupienia czorpkow odlozonych na \"czarna godzine\" :-P ale wiecie co? pamietacie jak prosilam o porady na mdlosci? i jedna kolezanka (chyba silvia :) )podala ze dobre sa kropelki z imbiru ( a ze w domu mialam herbatke wiec najpierw nia dochodzilam do siebie) ale coz skonczyla sie wiec poszlam do apteki i mila pani mowi ze takiego czegos w ciazy nie mozna pic, zdesperowana prosze o zwykla \"mietowke\" i ona tez mi odmowila 😠 i jak tu zyc ? gdusia trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja sie tak cieszyłam ze mdłości mnie nie dopadły, a tu od paru dni rano czuje sie kiepsko, a jeszcze ta luteina do ssania bleeee:O:O, ale jeszcze nie jest tak najgorzej, no i ciągle mi sie odbija he he;):P Dziś kochane do gina idę:) nareszcie:) A jak tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam teraz tzw. gorący okres w pracy więc nie odzywam się zbyt często. Jutro idę do gina i juz nie mogę się doczekać :) Bylismy w ten weekend z mężem u moich rodziców ale nie powiedzieliśmy im jeszcze o naszym maleństwie :) Nie wiem, jakoś tak stwierdzilismy że jeszcze poczekamy. Co do mojego samooczucia to nadal jest OK, jedynie w piatek i sobotę odczuwałam lekkie skurcze macicy. Zaczełam się juz martwić ale samo przeszło :) Mdłosci nadal nie mam ale tzw. jadłowstręt mam coraz większy. Coraz mniej rzeczy mi smakuje a nawet jak o jakimś przysmaku pomyślę to robi mi się jakoś tak dziwnie :( I tak jak Tobie Roza zauważyłam że coraz częściej mi się odbija ;) EVI to ja ci proponowałam herbatę miętową a Serek proponowała imbir. Mnie nikt nie mówił że nie wolno pić mięty ale skoro Tobie w aptece odradzali to spytam jutro gina co on na ten temat sadzi, bo może rzeczywiscie nie jest to wskazane w czasie ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWUSIE:) TERMIN MAM NA 13 KWIETNIA ,OBY BYŁ SZCZĘŚLIWY. MAM 23 LATKA I JEDNEGO SYNUSIA KACPERKA KTÓRY WŁAŚNIE POSZEDŁ DO ZERÓWKI:) PRÓCZ ZMĘCZENIA I POWIĘKSZONYCH PIERSI NIC KOMPLETNIE MI NIE JEST.CHWILAMI SIĘ MARTWIĘ BO MOZE MAM ZBYT MAŁY POZIOM HORMONKU CIĄŻOWEGO/ BRZUSZEK MI SIE JUŻ POWIĘKSZYŁ I PÓKI CO PRZYBRAŁAM 1 KILOGRAM. POZDRAWIAM KWIETNIOWE MAMUŚKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia 10009 witam Cię bardzo serdecznie w naszym gronie. Dopiszę Cie do tabelki. Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR..................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG...........85 CM.............???? Ania26..............02.04.06.........1,7kg..........????...............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg...........89cm..............????? Elizabetaa..........03.04.06..........-3kg............????...............????? Brygunia............05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27.......... 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06.........??????..........???????..............???? Czekolada_29.......08.04.06........-2kg..........80cm............?????? dowa.................10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80..............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????.........??????...............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........?????...............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg..........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06........???????...........?????.............????? dorota275...........17.04.06.........??????..........?????..............???? macieja8.............17.04.06.........??????..........??????............????? Elunia_K.............19.04.06..........???????.........??????.............????? Lolcia................23.04.06..........??????...........79cm...........???? EVI_1985............27.04.06...........??????.........??????.............???? Silvia27..............28.04.06............?????..........?????.............???? alaa...................??????...............???..............???.............???? Agnes78_Bdg.......?????.................?????..........?????.............???? gdusia...............??????...............????...........????..............???? Roza.................29.04.06.............2kg............??................??? serek................30.04.06............?????..........????..............????? *************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie straszne mdłości, że chyba schudnę 10 kg zanim zacznie się 4 miesiąc. Nic mi nie pomaga. Nawet imbir. Mój gin powiedział, ze można pić. Dajcie znać co powiedzą wasi bo jeśli nie można to przestanę. Zawsze każdy lekarz mówi co innego, ytlko który ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba kupie ten imbir w innej aptece bo nic nie pomaga :( do tabelki prosze dopisac 68 cm w pasie, jutro rano wejde na wage o zgrozo :( napisze czy cos doszlo pozdrawiam acha witam nowa mame 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR..................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG...........85 CM.............???? Ania26..............02.04.06.........1,7kg............????...............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg...........89cm..............????? Elizabetaa..........03.04.06..........-3kg............????...............????? Brygunia............05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27.......... 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06.........??????..........???????..............???? Czekolada_29.......08.04.06........-2kg...........80cm............?????? dowa.................10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80..............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........?????...............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg..........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06.........???????...........?????.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........?????..............???? macieja8.............17.04.06..........??????..........??????............????? Elunia_K.............19.04.06..........???????.........??????.............????? Lolcia................23.04.06...........??????...........79cm...........???? EVI_1985............27.04.06...........??????..........68cm............???? Silvia27..............28.04.06............?????..........?????.............???? alaa...................??????.................???..............???.............???? Agnes78_Bdg.......?????..................?????..........?????.............???? gdusia...............??????.................????............????..............???? Roza.................29.04.06.............2kg............??................??? serek................30.04.06............?????..........????..............????? *************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystko musi być dobrze, nie wolno Wam inaczej myśleć. Ja staram się nie dopuszczać złych myśli. Kolejną wizytę u gin. mam 13 września w 8 tygodniu ciąży. Mam nadzieję, że ta wizyta nastroi mnie optymistycznie. Do tej pory czuję się bardzo dobrze, nie mam problemy z jedzeniem z pracą ani zajmowaniem się domem. Podaje dane do uzupełnienia w tabelce, pas 71 cm, nabyte kg 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR..................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG...........85 CM.............???? Ania26..............02.04.06.........1,7kg............????...............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg...........89cm..............????? Elizabetaa..........03.04.06..........-3kg............????...............????? Brygunia............05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27.......... 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06.........??????..........???????..............???? Czekolada_29.......08.04.06........-2kg...........80cm............?????? dowa.................10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80..............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........?????...............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg..........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06.........???????...........?????.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........?????..............???? macieja8.............17.04.06..........??????..........??????............????? Elunia_K.............19.04.06..........???????.........??????.............????? Lolcia................23.04.06...........??????...........79cm...........???? EVI_1985............27.04.06...........??????..........68cm............???? Silvia27..............28.04.06............?????..........?????.............???? alaa...................??????.................???..............???.............???? Agnes78_Bdg.......?????..................?????..........?????.............???? gdusia...............??????.................????............????..............???? Roza.................29.04.06.............2kg............??................??? serek................30.04.06............ 0 kg ..........71..............????? *************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR..................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG...........85 CM.............???? Ania26..............02.04.06.........1,7kg............????...............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg...........89cm..............????? Elizabetaa..........03.04.06..........-3kg............????...............????? Brygunia............05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27.......... 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06.........??????..........???????..............???? Czekolada_29.......08.04.06........-2kg...........80cm............?????? dowa.................10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80..............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm...............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg..........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06.........???????...........?????.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........?????..............???? macieja8.............17.04.06..........??????..........??????............????? Elunia_K.............19.04.06..........???????.........??????.............????? Lolcia................23.04.06...........??????...........79cm...........???? EVI_1985............27.04.06...........??????..........68cm............???? Silvia27..............28.04.06............?????..........?????.............???? alaa...................??????.................???..............???.............???? Agnes78_Bdg.......?????..................?????..........?????.............???? gdusia...............??????.................????............????..............???? Roza.................29.04.06.............2kg............??................??? serek................30.04.06............ 0 kg ..........71 cm............????? *************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie! Poszłam w wasze slady i tez zmierzyłam swój obwód w pasie, wynosi on 89 cm, jak bedziecie modernizować tabelke, to bardzo proszę wpiszcie ten moj wymiar. W piątek idę do lekarza, wiec wtedy podam ile przytyłam. napiszcie czy u was juz widac brzuszek, bo mi strasznie. puchne zwłaszcza po jedzeniu, juz nie mam jak go ukryć, a za wcześnie zeby wszyscy sie dowiedzieli. Chociaż dzieciaki u mnie w szkole juz pytały moją kolezankę do kiedy ich bede uczyc, bo chyba jestem w ciaży. Ach, te dzieciaki, strasznie spostrzegawcze!!! Az boje sie pomyslec jak bede wygladac za pare miesiecy. Kłopoty zołądkowe czasem wracają, ale ogólnie czuje sie o.k. Pozdrawiam Was Kochane mamusie i wasze Maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kwietniówki ! Cieszę się, że wszystkie dobrze się macie, byle do przodu. Z przyjemnością czytam, że Wy też robicie się coraz bardziej pękate, ja po prostu pękam ! Mój brzuch poprzednim razem wyglądał tak początkiem piątego miesiąca.Co to będzie? Anna, naprawdę u Ciebie w szkole już coś szeptają ? Moi uczniowie też pewnie myślą sobie, że jadłam na akord . A co radzicie na odbijanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR, niestety szeptają. Nawet moja mama twierdzi ze wygladam na 5 miesiac, zreszta w rodzinie tez sie juz podomyslali, i to nawet faceci. Moze przez to ze zawsze bylam raczej szczupla, a teraz to Balonik ze mnie, nawet moj maz tak czasem do mnie mowi. najbardziej wlasnie przybyło mi w pasie i to widac, chocbym nie wiem jak kamuflowała. Dzis bylam na zakupach, zeby jakas szersza bluzke sobie kupic, a tu nic, same \"chudziutkie\" a jak juz jest jakas wieksza to jak na jakas Starowinke. Ze smutku ze nic nie kupiłam, na pocieszenie pochłonęłam pake prazynek. A jak tam inne mamunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka
Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR..................30.03.06...........1kg............78cm...............??? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG...........85 CM.............???? Ania26..............02.04.06.........1,7kg............89cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg...........89cm..............????? Elizabetaa..........03.04.06..........-3kg............????...............????? Brygunia............05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27.......... 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06.........??????..........???????..............???? Czekolada_29.......08.04.06........-2kg...........80cm............?????? dowa.................10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80..............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm...............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg..........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06.........???????...........?????.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........?????..............???? macieja8.............17.04.06..........??????..........??????............????? Elunia_K.............19.04.06..........???????.........??????.............????? Lolcia................23.04.06...........??????...........79cm...........???? EVI_1985............27.04.06...........??????..........68cm............???? Silvia27..............28.04.06............?????..........?????.............???? alaa...................??????.................???..............???.............???? Agnes78_Bdg.......?????..................?????..........?????.............???? gdusia...............??????.................????............????..............???? Roza.................29.04.06.............2kg............??................??? serek................30.04.06............ 0 kg ..........71 cm............????? *************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech sobie szeptają ! Ciekawe, kiedy dyrekcja się domyśli... Ja też się dziś wybrałam na zakupy, ale nic nie kupiłam. Właściwie chodziło mi o buty , a tu albo szpile, albo na płaskim... Ale niedawno kupiłam sobie takie fajne coś, niby poncho, w kazdym razie obszerne. Moja rodzina już od dawna wie, bo mój małżonek od razu po teście, wszystkich obdzwonił.A bylismy na wczasach, no przynajmniej jeden problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
HEJ MAM PYTANKO ,KTÓRA Z WAS BIERZE LUTEINĘ BO MI LEKARZ ZAPISAŁ 2 RAZY PO 2 TABLETKI -TROCHĘ ZANIEPOKOIŁAM SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×