Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR..................30.03.06...........1kg............78cm...............??? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............85 CM.............???? Ania26..............02.04.06.........2,9kg............89cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg............89cm..............????? Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............78cm.............????? MEGI&#.............04.04.06..........???????............??/................??? Happy_27.......... 05.04.06.........??????...........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............60cm..............???? Czekolada_29.......08.04.06.......-2,5kg...........81cm.............????? dowa.................10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80..............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06.........???????...........86cm.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? macieja8.............17.04.06..........??????..........??????............????? Elunia_K.............19.04.06..........???????.........??????.............????? rybka25.............19.04.06............0kg...........74cm............????? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 0 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? Agnes78_Bdg.......?????..................?????............?????.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? **************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a apropo witamin, mi lekarz na razie kazał brać i Feminantal N i folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ciesze sie ze humorek sie poprawił:), co do ciuszkow to fakt drogie są a niczym sie praktycznie nie roznią sa tylko szersze, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciuszków, to też bede musiała wybrac się na jakieś zakupy :) bo jak siedzie w biurze 8 godzin to niestety uciska mnie co nie co w pasie ;) Ceny rzeczywiście są bardzo wysokie ale co zrobić.... odzież musi być lekka i wygodna tak by nie tylko nam ale i Dzidzi było wygodnie :) Od piątku siedzę w necie i szukam fajnych sklepów we Wrocławiu z ciuszkami dla Mamusiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi czym farbujecie włosy? Czy używacie do tego farby czy szamponu? Ja musze niestety farbować włosy co 3-4 tygodnie i niestety mam teraz dylemat czego użyć :( Byłam w piątek w jednym z marketów gdzie wybór farb był bardzo duży ale niestety po sprawdzeniu okazało się że wszytkie zawierają amoniak :( Poradźcie czego zatem mam używać. W piatek jadę na 2 dnowe szkolenie z firmy i musze do tego czasu położyć kolor na odrost (odcień brązu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia, ja sobie robie pasemka, bo strasznie szybko przetłuszczają mi sie włosy, a to je trochę wysusza, zreszta dobrze sie tak czuje. Farba rozjaśniajaca włosy na pewno zawiera amoniak, ale czytałąm gdzieś , ze lekarze pozwalają, tylko zeby uzywać tej samej farby co zawsze bo wiadomo, ze nie ma po niej alergii. Moja koleżanka robiłą pasemka przez całą ciąże, a dzis ma zdrowego bobaska. Myślę wiec ze nie masz sie o co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki zeby wasze dolegliwosci zołądkowe juz mineły. Mnie odrzuca od niektorych produktow, zapachy tez mnie drażnią, ale to tylko tyle. a ostatnio wrócił mi nawet smak na kawke (rozpuszczalną). Poza tym ze sie bardziej męczę, ze mam mniej cierpliwości dla moich ucznió i często boli mnie głowa, zwłaszcza po powrocie z pracy, to czuje sie dobrze i tego wam również zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Do Ani 26-Aniu,ja tez mysle,ze mimo wszystko powinnas namówic męza,abyscie powiedzieli jego rodzicom osobiscie,pomijając Wasze stosunki z tesciami pokaze to Waszą dojrzałosc i odpowiedzialnosc,jaką jesli nie powiecie sami z pewnoscią Wam zarzucą tesciowie.A co do ciązy ja juz teraz widzę po sobie,ze przy moim wzroscie bede wyglądac przezabawnie,mam 160cm wzrostu i 43,44(teraz juz 2 kilo więcej)wagi,więc ten brzuszek będzie u mnie na pierwszym planie razem z biustem,który tez mam nie od pary(teraz mam e,f)a co będzie potem...Tragedia,ale dla dzidzi wszystko..Poza tym juz dbam o siebie,polecam Wszystkim oliwkę i balsam przeciw rozstępom dla pan w ciązy niemieckiej firmy"babydream"specjalna seria kosmetyków pielęgnujących dla pan w ciązy,sprawdzona i skuteczna,bardzo ładnie pachnie i nawilza,oraz natłuszcza,a w dodatku w siwietnej cenie ok.12 zł,sztuka(ja kupuje w markecie kosmetycznym"Rossman"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
ps:ale pokręciłam powyzej,chodziło mi o to,ze tesciowie zarzucą Wam pewnie brak odpowiedzialnosci i dojrzałosci przez to,ze ich nie poinformowaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mama, ja też tak sądzę. Mimo wszystko jakieś pozory trzeba zachować. Tylko mojego Męża tak trudno namówić na wizytę u nich, mimo ze mieszkamy 10km dalej. Czasami siłą muszę go wyciagać, zeby raz na jakis czas odwiedził swoją mamę, bo o nia tu głównie chodzi. ona potem dzwoni i mnie sie pyta czy sie na nia obraziłąm, chyba sie nawet nie domyśla, ze to synuś po prostu za nia nie tęskni. No ale w końcu pora jej powiedziec. Niedługo idziemy na wesele , an którym będzie cała męża rodzina i chyba głupio by było jakby jakieś ciotunie się jej pytały, a ona biedna nic nie wie. Ale co tam, znów zaczynam wam zawracać głowę. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! odebrałam już wyniki i wszystko jest ok. tak strasznie się cieszę!! mocz, morfologia, glukoza - podręcznikowe :D. a toxo - mam antyciała Igg. zaraz po odebraniu wyników mój niemąż zadzwonił do gina i okazało się, że miałam stycznośc z tą chorobą,ale to jakis czas przed zajściem w ciążę. kamień z serca, bo tego się naprawdę obawiałam. :D no i aby do środy, do wizyty u gia i u moich rodziców.. bo przecież jeszcze nic nie wiedzą :) ściski mocne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Witam ponownie,Ania-twardo postaw na swoim i powiedz tesciowej,a co do zanudzania,mnie napewno nie nudzisz..Piszcie dziewczyny,czy juz po Was widac i na co macie ochotę,ja ostatnio miałam taka straszna chęc na placki ziemniaczane..które robilismy własciwie w nocy...Warto było..Dzis za to mam straszna chęc na tzw"białe szalenstwo"czyli ser biały z dodatkami i śmietaną...mniamm,zaraz się za to wezmę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki, jak samopoczucie ? Byłam na usg i: Dziecko ma już dłowę, klatkę piersiową , rączki i tak dalej, trzy tyg, Jeszcze za bardzo nic nie było widac . Ma 4,3 cm ! A ja schudłam o,5 kg, czyli na razie przytyłam o,5. No i dobrze ! A co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za literówki ! Przyszła Mamo, narobiłaś mi smaku na placki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR, gratuluję! i cieszę sie razem z tobą ze widziałaś sowje cudo! Ja sie obżeram serkami i zupkami z torebki Knorr, wiem ze to niezbyt zdrowe, no ale coż, skoro to takie pyszne. No i koniecznie codziennie coś słodkiego! Dzięki Przyszła Mamo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkkka24
...hmmm zastanawiam sie czy do Was dołaczyc bo nie wiem czy dobrze obliczyłam... ale 9 miechów konczy sie 9 kwietnia tak wiec witam . Gdańsk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada _29
cześc dziewczyny, cześc Mikkkka. Mikkkka ciaża trwa 9 m-cy i 1 tydzien wiec najlepiej skorzystaj z kalkulatora ciazowego, który chyba dziewczyny gdzies wczesniej podawały. Moge Cie dopisać do tabelki a najwyzej potem zmienisz sobie termin. Wow dziewczyny, zazdroszcze Wam, ze macie jakies smaki, ja tak bardzo chiałabym już jesc normalnie cos poza jablkami. Narazie ble wszystko smierdzi i jest okropne w smaku. Ja czuje chyba nawt zapach roslin ktore rosly kolo, jablonki, z ktorej zrywaja moje jablka. Okna mam wszystkie na cała szerokosc otwarte w dzien i wnocy co juz razem z dziecmi przyplacilismy przeziebieniem. Jeszcze tylko dwa trzy miesiace i po mdlosciach, bo zapachy na pewno mi zostana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Wiecie co,przytrafiło mi się dzis cos niesamowitego,ja i mój facet własnie zamierzamy się pobrac,nasz slub i tak był w planach,ale przyspieszamy go i zamierzamy wziąc w listopadzie,bądz grudniu.W kazdym razie nie podoba mi się kosciół w mojej parafii i postanowiłam poszukac innego,muszę dodac,ze nie jestem gorliwą katoliczką i wierzę,owszem,ale w Boga,a nie w kosciół.Jezdziłam kiedys często do stajni(miałam tam konia)autobusem na obrzezach Warszawy z daleka od mojej dzielnicy i parafii zawsze zwracałam uwagę na mijany przeze mnie kosciół,był piękny,robił takie odmienne,magiczne i zarazem bajeczne wrazenie.Minęły lata(4,5czy nawet 6)dawno przestałam tamtędy jezdzic,zapomniałam o tym kosciele,az wreszcie teraz kiedy chcemy się pobrac okazało się,ze jest on w podpisany pod parafię rodziców mojego chłopaka,poniewaz nie podobaja mi się nowoczesne koscioły w blokowiskach postanowilismy zajrzec do tego własnie na obrzezach,okazało się ze w srodku jest on równie piękny co na zewnątrz,tchnie atmosferą spokoju i ciepła,bardziej przypomina malenką katedrę,anizeli kosciól,tak pięknie jest zdobiony,kiedy poszlismy do kancelarii,aby porozmawiac z księdzem,poznałam człowieka,który zrobił na Nas tak ogromne wrazenie,ze trudno to opisac,w trakcie rozmowy,jaką z Nami odbył popłakałam się ze wzruszenia,kazde jego słowo płynęlo wprost do mojego serca i duszy,wiemze to co piszę brzmi moze dziwnie,ale qyobrazcie sobie,ze ja wręcz mam uczulenie na księzy(tacy z regóły są uczciwi..)Chcę Wam tylko powiedziec,ze w trakcie tej rozmowy zrozumiałam więcej niz w trakcie wszystkich mszy,jakie w zyciu wysłuchałam i jestem bardzo szcvzęsliwa bo czuje,ze zarówno miejsce w którym wezmę slub,człowiek z którym go wezmę,a takze Ten,który nam go udzieli są tymi,o jakich tylko mozna pomarzyc..Dziewczyny,przepraszam Was,ze się tak zwierzam,ale dla mnie to byłio cos naprawde wspaniałego i nigdy tego nie zapomnę,mysle tez,ze od dzis nieraz wybiorę się porozmawiac o zyciu z Ks.Bronisławem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mama! cieszę sie razem z tobą! Ślub to cudowny i niepowtarzalny moment życia (przynajmniej dla mnie) więc najważniejsze, zeby go wziąć tak jak to sobie kazdy wymarzy. a z drugiej strony to niesamowite, ze lata chodzenia na religie i do Kościoła nic nie dają, a da krótkie spotkanie z niezwykłym człowiekiem. Bóg do nas przepamiwa czasami w zupełnie niespodziewany sposób. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Dzięki Aniu,jestes chyba moją"bratnią duszą"bo kiedy czytam Twoje posty widzę siebie..Spójrz,nawet o podobnej(i nieco nietypowj porze)napisałas Ty,a ja wstałam i jak lunatyk poszłam do komputera,zeby to sprawdzic..Pozdrawiam.Buziaczki i zyczę miłego dnia-Tobie i Wszystkim Mamom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz na nogach, ale noc dobrze przespalam, obudził mnie moj kochany pieseczek:) Przyszła mamo jak to dobrze sie stało ze tak trafiłaś:), najwaznieejsze zeby wszystko wypadło tak jak powinno i sama wiem ze o ksiedza z prawdziwego powołania jest strasznie trudno. Jak sie dzis czujecie?? Ja z ledwościa jem kanapkę z serem:O i pomysleć ze przed ciążą sie nim zajadałam a teraz nie moge jakoś patrzeć, na wedliny też. Pozdrawiam🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie noc również minęła ze spokojem, tylko strasznie szybko ;) Jednak jak wstałam rano to bolało mnie troszkę gardło i jestem pociagająca (nosem). Siedzę w pracy i pije właśnie herbatkę z cytryną i miodkiem od mojego kochanego dziadka :) Mam nadzieję że to postawi mnie na nogi. Roza ja też wędlin i kiełbas nie jadam juz od dłuższego czasu a z serków to lubie (jeszcze) tylko serek almette chrzanowy. Dziś kolejny dzień mam kanapki z tym serkiem i czymś co mogła bym jeść non stop czyli... z ogórkiem kiszonym... mniam mniam :) :) :) :> Wczoraj kupiliśmy sokowirówke i będę teraz codziennie piła świeże soczki bez konserwantów ;) Wczoraj juz testowaliśmy i to był udany zakup :) Witam też nową mamusię w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo, cieszę sie, musze Ci powiedzieć, ze my również trafilismy na takiego ksiedza. Bylismy pierwszym połaczonym przez niego małżenstwem i do tej pory zaprasza nas na uroczyste msze itp. choć nie mieszkamy w parafii, w ktorej bralismy slub, dodam, ze do ksiezy i kosciola mamy chyba podobny stosunek.:o Silvia ja tez jestem pociagajaca.:p Zapomniałam wczoraj o farbie. Ja farbuje wlosy co 2 m-ce farba rozjasniajaca (czytaj z amoniakiem) farbowałam w I-szej II-giej i w tej ciazy. Dzieci urodzily mi sie zdrowe, wiec sie juz tym amoniakiem nie przejmuje. Najwazniejsze jest to, ze amoniak nie przenika do układu krwionosnego (gdyby tam przenikal, tobysmy już wszystkie dawno wymarły) a jesli nie przenika do ukl krwionosnego, to nie przenika tez do łożyska= dziecka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Czekolada za odpowiedź dot. farbowania włosów :) Byłam wczoraj na zakupach i w związku z tym, że nie znalazłam farby bez amoniaku, to kupiłam tą farbę co zwykle :) Mam przynajmniej pewność, że nie uczuli mnie więc nie będę eksperymentowała z jakimiś nowościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Witam nową mamę. Co do farbowania włosów to ja też gdzieś wyczytałam że można tylko raczej zastosować tą co zwykle farbę aby uniknąć ewentualnego uczulenia. Ja jestem dzisiaj po wizycie u gin. i właściwie jestem już przekonana że musze dokonać zmiany lekarza. Kuzynka doradziła mi ginekologa, który prowadził jej ciążę i właśnie do niego zamierzam się wybrać. Do końca tygodnia zamierzam się też wybrać na badanie na toksoplazmozę mimo iż moja dotychczasowa lekarka nie zaleciła mi tego badania. Po za tym czuję się nieźle. Weekend spędziła na „łonie natury”. Jadłam kiełbaski z ogniska, łowiła ryby, chodziłam po lesie itp. Znajomi z którymi spędziliśmy weekend za miastem jak dowiedzieli się o mojej ciąży troszczyli się o mnie jak o niemowlaka i miałam zakaz wykonywania wszelkich prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Kurczę,cos mi się psuje,nie mogę wejsc na ten temat,tzn na ostatnia,czyli 26 stronę...Szlag mnie zaraz trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×