Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Przyszła Mama
Czesc,własnie wróciłam z wykładów i szczerze mówiąc sama swiadomosc,ze jutro spędze na nich cały dzien(8-19)dobija mnie w tej chwili..Jak tam Wasze brzuszki?Widac juz cos,jak jestescie ubrane?SEREK:dzięki,ze pytałas o spaghetti,wyszło pycha,a teraz własnie robię kurczaka pieczonego na butelce z ziołami i ziemniaczki po staropolsklu z majerankiem i czosnkiem..mniam,tylko juz sie tak zmęczyłam,ze nie wiem czy będe miec siłę,zeby zjesc..Dziewczyny,powiedzcie,pijecie herbatę czarną?Ja ją uwielbiam i piję,ale moja lekarz mówi,ze to nie szkodzi,jesli jest to lekka herbata.W koncu wogóle nie pije kawy,więc kofeiny raczej nie mam w sobie zbyt wiele od samej lekkiej herbaty.Idę zaraz się kąpac i chyba padnę bo juz czuje,ze oko mi się zamyka..Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI73
Faktycznie strasznie tu cicho u nas!!! Więc coś dorzucę. Pozdrawiam Iwkę i życzę podjecia właściwej decyzji. Oto moje zdanie na ten temat: Ja nie bałabym się żadnych badań bo wszystkie one są bezpieczne jeżeli mamy do dyspozycji wykwalifikowanych lekarzy, sporo się o tym ostatnio naczytałam.Ale ty się boisz przede wszystkim wyników. Każdej z nas napewno przemyka w ciągu dnia tysiące myśli czy wszystko z dzieckiem jest w porządku, jak jego mózg, serduszko ,czy będzie sprawny itp. Ale tak naprawdę na to nie mamy wpływu, bo nawet jak w łonie matki będzie zdrowe to nie wiadomo czy przeżyje przy porodzie i jeszcze wiele innych koszmarów. My ustalilliśmy, że jak do 3 m-ca coś pójdzie nie tak to usunę ciąże, ale teraz jak już jego ciałko jest ukształtowane i widzę małą istotkę na monitorku machającą rączkami i nóżkami to wydaje mi się za póżno na takie decycje.Staram się / naprawdę staram się/ nie martwić na zapas, czego i tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak27
hej dziewczyny dołączam się do Was - kwietniówek. Troszke późno ale co tam... W pniedziałek zaczynam 14 tydzień ciąży i nie moge sie doczekac na przypadającą w ten dzień kolejną wizytę u ginka... ponieważ nie jestem szczupła (ot taka średniawka), nie widac u mnie brzuszka a tym samym odnosze dziwne wrazenie ze maleństwo "zniknie" :) Głupie to troszkę ale chciałabym codziennie otrzymywac potwierdzenie ze ONO tam jest... strasznie chciałabym juz czuć jego kopniaki. W przyszłym tygodniu wybieram sie również na USG genetyczne - mam wprawdzie pewne obawy przed tym badaniem, ale to silniejsze ode mnie; bardzo chciałabym usłyszeć że dzieciątko jest zdrowe. Dziś troche boli mnie głowa, ale ogólnie ciąże jak do tej pory znosze bardzo dobrze. Jedynie przez krótki okres męczyła mnie straszna senność i trosze mdliło ale na szczęście juz sie pożegnałam z tymi dolegliwościami i mam nadzieję - zostanie tak do końca :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************************************************************************** Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06...........-2,5kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........???.............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 4 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06.........2,9kg............89cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg............89cm..............????? Elizabetaa..........02.04.06..........-5kg............78cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Happy_27.......... 05.04.06.........??????...........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............60cm..............???? Czekolada_29.......08.04.06.........-2kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06..........1,5kg..........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........1 kg...........86cm.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............0kg...........74cm............????? renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 0 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? ******************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was po długiej przerwie. właśnie w czwartek dowiedziałam się że 1 trymestr mam za sobą (13 tydz i 2 dni). Miałam robione USG a to moje maleństwo tak się wierciło że nie mozna było mu zrobić zdjęcia. Coś niesamowitego. A mąż jaki dumny.. Co do objawów to teraz nie mam ich za wiele a czuję się świetnie. Nie czytałam wszystkich postów bo mam juz za duże zaległości więc nie wiem czy poruszałyście temat szczepień przeciwko grypie. tyle się słyszy o ptasiej grypie a ponoć szczepionka łagodzi jej przebieg. Tylko czy w ciąży można się szczepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki. Chciałam uzupełnić moje dane, przytyłam 1 kg:) Brzuszek podobno troszkę widać ale tylko jak jestem rozebrana, jakoś trudno mi w to uwierzyć szczególnie,że mieszczę się jeszcze w spodnie spodnie sprzed ciąży- no może są troszkę ciasnawe:) Chciałabym mieć wgląd do dzidzi codziennie... A propos szczepień- w ciąży nie wolno się szczepić. pozdrawuiam wszystkie kwietniówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dowa przepraszam za usuniecie z tabelki, nie pamietam dlaczego to zrobilam, ale zaraz to naprawie. Megi73, moim zdaniem lepiej z brzuchem zima niz latem, w ciazy jest strasznie duszno i goraco pod koniec, w lipcu i sierpniu mozna oszalec, ja w lutym miałam cala noc otwarte okna az sie maz wynosil z pokoju bo nie był w stanie wytrzymac, a mi i tak za goraco było. Silvia nie martw sie ja miałm mdlosci do 5 miesiaca i tym razem tez mnie to chyba nie ominie. Przyszła Mamo ja juz sie rozgladałam za ubrankami i sprzetem dla malenstwa, bo sporo po moich starszych już sie zużyło. Sprawia mi to ogromna frajde. renatajn duze upławy moga w ciazy być, ale jesli maja zólty kolor, lub swedzi Cie w wiadomej okolicy, to masz pewnie infekcje, ja miałam , dostałam jakies takie czopki i rewelacja, nawet upławy mi przeszły.(Własnie doczytałam ,ze tak samo jak Megi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok widze Dowa,że już sie dopisałas wiec nie musze juz poprawiać tabelki Asiak mowisz,że w poniedziałek 14 tydzien, dlatego termin wpisalam Ci na 9.04, jesli jest inny to napisz, to go poprawie. Dziewczyny, na czym polega UsG genetyczne, napiszcie prosze, bo ja nigdy o tym nie slyszalam, to zwyczajne USG, czy polaczone z innymi badaniami. Dowa w ciazy nie mozna sie szczepic niestety na nic. *************************************************************************************** Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06...........-2,5kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 4 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06.........2,9kg............89cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg............89cm..............????? Elizabetaa..........02.04.06..........-5kg............78cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Happy_27.......... 05.04.06.........??????...........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............60cm..............???? Czekolada_29.......08.04.06.......-1,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........1,5kg...........??????............????? asiak27..............09.04.06.........??????............??????..............???? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........1 kg...........86cm.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............0kg...........74cm............????? renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 0 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowionka
Mam dla Was nowinkę - jeżeli chcecie mieć swojego iPoda to polecam ten link: http://www.euroipods.com/index.php?referral=14171 Trzeba się zarejestrować (jest zakładka dla Polaków) - wybrać iPoda i czekać na dostawę. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Mojej kumpeli się udało, teraz ja czekam na swój. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Czesc,co tak cicho???..Ja własnie wstałam i powiem szczerze,ze jakos tak mam cięzko ze snem,ze jak się zmęcze(cały weekend od rana do nocy na wykładach)to pozniej,czyli dzis rano mam taki sen,ze mozna by mnie było okrasc,pobic i lepiej nie mówic co tam jeszcze,a ja raczej i tak bym spała..Szok,to jakis letarg jest..Poza tym mam pytanko,jak tam Wasze włosy i paznokcie,moje wbrew temu co czytałam nie pogorszyły się ,a polepszyły,są twarde,nie rozdwajają się i wreszcie szybko rosna..Bardzo mnie to cieszy,gdyz z regóły na nie narzekałam.Dziewczyny,piszcie co tam u Was słychac i co widac,kiedy chodzicie na usg,dajcie tez znak,jak tam Wai faceci,czy juz doszło do nich tak"na serio"ze będa ojcami?Ja na swojego nie narzekam,jednak czasem mysle,ze męzczyzna jest inny i nawet widok dzidzi na wczesnym usg nie oddaje tego co zobaczyc moze w pełni i wyraznie,czyli albo juz dzidzia na zywo,albo usg,ale w stadium bardzo wyraznym,apropo usg,czy zabieralyscie swoich facetów na dopochwowe?Ja tak.Buziaki.Miłego dnia zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja się wybieram jutro do lekarza, dam Wam później znać o wszystkich nowościaoch. Mój mąż ma dylemat, że przyszli dziadkowie nie okazuja wielkiego entuzjazmu, ja mu tłumaczę że o ni się ciesza na swój sposó i jak zobaczą mój duży brzuch to w końcu do nich dotrze, kim zostaną w maju. Ja czytałam, że własy i paznokcie w czaseie ciąży się zmacniają i szybciej rosną u mnie zresztą tak jest. Pozdrawiam wszytskei mamuski imaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja też, jak na razie, nie zauważyłam zmian w wyglądzie włosów i paznokci. Widzę już za to pierwsze zmiany w wyglądzie brzuszka. Przed ciążą uprawiałam sport, ćwiczyłam tez na siłowni więc brzuch zawsze miałam płaski. A teraz wyraźnie widać wypukłość i w okolicach pępka fałdkę tłuszczyku. Oczywiście gdy jestem w ubraniu jest to niewidoczne. Przybył mi 1 kg. Poza tym zaczęły dokuczać mi wzdęcia po posiłkach. W nadziei złagodzenia dolegliwości z umiarem popijam herbatkę koperkową - bo na opakowaniu wyczytałam żeby jej w ciąży nie nadużywać. Pewnie nie jestem osamotniona z tym problemem więc poradźcie co wy robicie przy wzdęciach. Witam serdecznie nowe mamy w naszym gronie. Myślę Przyszła Mamo, że masz rację. Do facetów nie do końca dociera fakt ich rychłego ojcostwa. Mój maż bardzo interesuje się ciążą ale jak już pisałam, nie miał możliwości uczestniczenia przy usg bo lekarka nie wyraziła zgody żeby uczestniczył przy jego wykonywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam Was po przerwie, byłam na delegacji i ledwo ja przezylam ( dlugi lot, zmiana klimatu) na szczescie malemu nic chyba nie zaszkodzilo. Brzuszek powoli rosnie ale jakos dziwnie bo nie koniecznie do przodu, za to zrobilam sie szeroka i podobno to wrozy na chlopca ;) Czytalam, ze tez macie problemy z zelazem, ja mam przepisane cos na wspomaganie, bo inaczej ok. 30 tygodnia grozi mi anemia :( a tak poza tym to powoli do przodu... zbieram sie, zeby powiedziec w pracy, w przyszlym tygodniu chyba juz bede musiala. Czy sa dziewczyny, ktore pracuja w prywatnych firmach, gdzie raczej krzywo sie patrzy na kobiety z dzieckiem? Bo wlasnie u mnie tak jest i mimo umowy na czas nieokreslony to mam stresa... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja nie pracuję w prywatnej firmie tylko w państwowej szkole ale też strasznie się denerwuję, na mysl, że mam powiedzieć dyrektorowi :( Zwłaszcza, że pracuję dopiero od miesiąca...Koszmar! Jak Wasze samopoczucie mamusie? Ja wczoraj zaliczyłam mały odlot ;). byliśmy z mężem w kościele i zrobiło mi się słabo, to raczej nic nowego bo juz kilka razy mi się to przytrafiło, wychodziliśmy na pole i było ok. A wczoraj wyszliśmy i pac!Straciłam przytomność...Pierwszy raz w życiu zemdlałam, nic miłego...Aha gdyby któraś z mam \"modernizowała\" tabelkę to bardzo proszę o dopisanie w mojej rubryce +2kg. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak 27
taaa... tez mam problem pt "jak to powiedziec w pracy"... właszcza że w obecnej firmie pracuję od 5 m-cy. 5 m-cy pracy; 3-ci m-c ciąży; statystyka jest niezła :))) Boje sie bardzo, ale w końcu trzeba będzie to zrobić... a potem to już z górki; jedyne co będzie przez jakis czas męczyc to ciekawskie spojrzenia, ale co tam. Byłam dzis u doktorka, wszystko jest oki tylko straaasznie żałuję że nie robiliśy dziś USG :( Tak bardo chciałam zobaczyć swoje maleństwo juz takie troszkę podrosnięte, podglądnąć troszkę czy aby na pewno mu dobrze w tym brzuszku. Aha, zrezygnowałam z robienia genetycznego USG. Tak naprawdę to stchórzyłam... Nie chcę, boje sie, boję sie że ktoś mi powie coś czego nie chciałabym słyszeć a na co i tak nie bede miec wpływu. Bo co mi po tym jak usłysze ze moje "szanse" na urodzenie chorego dzieciaczka wynoszą jak 1:200 albo jak 1:4000... i tak niczego sie nie da wykluczyc zupełnie. Wierzę że maleństwo jest zdrowe i juz :) Pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki. PS: Do tabeleczki: termin mam na 11.04.2005 i nic mi sie jeszce nie utyło, za co zresztą oberwałam dzis malutką burę u ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI73
Mój "Prawiemąż" /nie znoszę słowa konkubin/ , zachowuje się nie tak jakbym się spodziewała po tylu latach planowania bobasa. Szczerze myślałam, że będzie mnie nosił na przysłowiowych rękach, a tu w zasadzie się nic nie zmieniło, no chyba że na gorsze bo to on ma ciążowe humory i zmiany nastroju. A od kilku tygodni jak mi się brzuszek powiększa to patrzy na mnie jak na ufo. Czy tak wygląda stres ciążowy facetów??? Może jak teraz zobaczy dzidzię na usg w pląsach to złagodnieje!!! Caluski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Droga Megi,pisze do Ciebie,bo po częsci Cię rozumiem,nasz związek,równiez z "prawie-męzem"..jest raczej udany,napewno jest miedzy nami ogromne uczucie,choc nie powiem,nie zawsze jest rózowo i idealnie,w kazdym razie na długo zanim zaszłam w ciąze słyszałam od mojego męzczyzny,ze kiedy juz się tak stanie on nie da mi wręcz nic zrobic i bedzie mnie otaczał opieka,troską itd,itd,itd..W kazdym razie dąze do tego,ze kiedy dowiedzielismy się o ciązy od razu wiedzielismy,ze chcemy tego dziecka i mimo tego,ze to nie najlepsza chwila(studiujemy)bardzo się cieszylismy,jednak moja radosc,a jego radosc to dwie rozne rzeczy,ja często irytowałam sie,ze nie okazuje mi wciąz,ze się cieszy,więc sadziłam,ze byc moze tak nie jest,on był zły,ze ja wiecznie chodze zła,wciąz powstawało błedne koło,w tej chwili juz nieco się przyzwyczaił do tego,ze kobieta w ciązy ma hustawke uczuc,czy chwilową depresje..On jako facet nie odbierał tego,jako ciazowego syndromu niepewnosci(czy dam sobie rade,czy wszystko się ułozy i takie tam)on widział to tak"zaszła ze mna w ciąze i jest zła i smutna,pewnie nie chciała miec ze mna tego dziecka,ale mi tego nie powie...Ja równiez sądziłam,ze byc moze teraz mysli,ze musi ze mna byc,a nie jest bo chcę,bo urodzi się nam dziecko.Wszystko to bylo o tyle bezsensowne,ze zamiast się cieszyc,my się martwilismy i marnowalismy czas,oraz dlatego ze przez kilka lat bez dziecka bylismy ze sobą i nie chcielismy się rozejsc,mieszkamy ze sobą,a tu nagle takie mysli..Tak wiec droga Megi pamiętaj,ze cholernie sie miedzy soba roznimy z męzczyznami i musimy czasem cierpliwie przeczekac te złe chwile,aby przyszły te piękne i dobre.Powiem Ci tez szczerze,ze mój lekkiego zycia ze mna nie ma,jestem zodiakalnym skorpionem,w dodatku z osobowoscią choleryka-furiata,bądz radosnego sangwinika(i wez zyj z taką szaloną kobietą)on zas jest opanowanym,rzeczowym męzczyzną,więc jedynie to ratuje nas przed samozagładą..Pozdrawiam Cię cieplutko i oczywiscie Wszystkie Dziewczyny i Dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie!Gdzie się podziewacie? Ja znów stchórzyłam w pracy :( Miałam powiedzieć dziś dyrektorowi ale miał taki wredny nastrój, że wolałam omijać go szerokim łukiem...Jak tak dalej pójdzie to sam się zorientuje bo co raz wyraźniej rysuje mi się brzuszek...Nie mam co na siebie włożyć...Naprawdę, to nie kobiece powiedzonko ale fakt!Wszystko mnie potwornie uciska i męczę się...Muszę coś sobie wreszcie kupić, jutro wybieram sie na zakupy.Pozdrawiam! Ania26, RRR gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno mnie tutaj nie było. Ja w sobotę idę do lekarza więc już nie mogę się doczekac co tym razem zobacze. Na wizyty chodzę bez męza, ale na pewno go zabiorę jak brzuszek będzie już duży. Bo mój mąż jakoś tak dziwnie podchodzi do tego wszystkiego. Oczywiście cieszy się ale inaczej. On bardziej narzeka na to że ja nie mam ochoty na seks a on jest taki wyposzczony..................... a u mnie to nawet nie chodzi o to że nie mam ochoty ale po prostu jestem zmęczona i o 19 to już piżamka i łużeczko i już śpię. dziewczyny a jak to jest u Was??? Z tym seksem oczywiście bo ja nie chciałabym zamęczyć go przez ten \"post\". Może macie jakieś sposoby??? Poza tym że zmęczenie i senność jeszcze do końca mnie nie opuściły to mam cały dzień mdłości rano i wieczorem wymioty a dzisiaj to nawet w pracy, Czekolada wiem że to nie pierwsza twoja cięża i strasznie mnie przeraziłaś wypowiedzią że mdłości trwały u ciebie aż do piątego miesiąca. Czy masz może jakies sprawdzone metody na ich łagodzenie??? Oczywiście powiem o tych dolegliwościach mojej gin. może coś zaradzi. Ja też pracuje w prywatnej firmie i wiadomość o ciąży nikogo w sumie nie zdziwiła. Szef przyjął to jako że tak już jest że kobiety mają dzieci więc dziewczyny życzę wam również takiego przyjęcia tej wiadomości w pracy i nic się nie martwcie do przodu. Co do ubrań ciążowych to chciałam się zapytać czy te ubrania kupowane w sklepach internetowych są takie jak je opisują?? i czy rozmiary też są takie jak w opisie bo ja jestem zwolenniczką że najpierw muszę dotknąć, przymirzyć a potem kupić. Ale mieszkam w małej miejscowości i u nas nie dostane ubrań ciążowych a jak już coś jest to wygląda jak obrusek mojej babci. Jeśli któraś z was jest z Poznania i wie gdzie jest jakiś fajny sklep z odzieżą ciążową to proszę o namiar bo mam zamiar się wybrać na zakupy pod koniec października. Trochę się rozpisałam. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Rybka! Chyba jesteśmy rówieśniczkami?:) Co do sexu to przez pierwsze tygodnie zero ochoty, ciągle byłam zmęczona, śpiąca a sex był ostatnią rzeczą na którą miałam chęć...Na szczęście mój facet był pod tym względem wyrozumiały!Ale od jakichś 2 tygodni moje libido podskoczyło i mój mąż był w szoku, że \"biorę się za niego\" nad ranem :D .Nasze czułości nie trwały jednak długo bo po piątkowej wizycie u ginekologa okazało się, że mam za nisko łożysko i na jakiś czas nici z sexu... Bądź tu mądry...Kiedy wróciła ochotka to nie wolno! ;)Co do ubrań to ja też podchodzę z przymrużeniem oka do kupowania przez net, wolę przymierzyć, obejrzeć ze wszystkich stron...Ale jeśli nadal będę miała taki problem z kupieniem czegokolwiek to chyba zostaną mi sklepy w sieci. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowiłam, że powiem Szefowi po kolejnej wizycie u gin. U mnie nic ciekawego się ostatnio nie wydarzyło. Bardziej ode mnie ciąże przeżywa mój mąż który przytył już 4 kg, ciągle chodzi głodny i ma zachcianki. Te nabyte kg poszły mu oczywiście w brzuch i jego „odmienny” wygląd jest ciągłym tematem żartów wśród naszych znajomych. Marzy mi się choćby tygodniowy wyjazd (najchętniej w Tatry). Może uda mi się wysępić w listopadzie tydzień urlopu w firmie. Szczytów zdobywać oczywiście nie będę ale zdepczę dolinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odzieży ciążowej mam ambitny plan przerobić moje stare spodnie. Planuję wyciąć w nich przednia część przylegającą do brzucha i w to miejsce wszyć dzianinowy panel. Ceny spodni ciążowych w sklepach internetowych przyprawiają mnie o zawrót głowy. Pewnie i tak nie obędzie się bez zakupu chociaż jednej efektownej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************************************************************************** Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06...........-2,5kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 4 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06.........2,9kg............89cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg............89cm..............????? Elizabetaa..........02.04.06..........-5kg............78cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Happy_27.......... 05.04.06.........??????...........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............60cm..............???? Czekolada_29.......08.04.06.......-1,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........1,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........1 kg...........86cm.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............0kg...........74cm............????? renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI73
Hallo!!! Ja co do zakupów w necie trochę ryzykuję, ale widzę że nie przytyłam w rozmiarze tylko w brzuszku to zamawiam,a poza tym wybieram tylko niektóre rzeczy takie oryginalne, które też później założę np białą bluzeczkę z bawełny, która ma z tyłu wiązanie tak jak w gorsecie, nie mogła nie pasować.Ze sztucznych włóknem nie będę ryzykować.Zresztą co zauważyłam w tych sklepach podają dokładne wymiary dla danych rozmiarów więc się możecie wymierzyć. Dzisiaj kupuję dzinsy takie za wstawkami ciążowymi więc wam opiszę rezultat jak przyjdą.A poza tym sprawia mi to straszną frajdę bo wcześniej nigdy nie kupowałam bo też wolę przymierzyć i podotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Mamusie! Dawno nie pisałam, ale czytam wasze wypowiedzi co dziennie. Jakoś nie miałam nastroju, zeby cos na skrobac. Ale Anna80 mnie zmobilizowała . Dzieki! Nie mam ostatnio najlepszego humorku, chociaz sama nie wiem dlaczego. W pracy wszyscy są mili(bo oczywiście mojego brzucha nie da sie ukryc) ale odnosze jakies dziwne wrazenia, jakby jedna z pań dyrektorek, nie za bardzo była zachwycona. Mam wrazenie, ze ciągle jestem kontrolowana. Dziś byłam u lekarza i troche poprawił mi humorek. Poszłam prywatnie, wiec zostałam \"obsłużona\" jak się należy. Wszystko u mnie dobrze. wyniki mam dobre, jedynie z moczem cos nie tak. W srodeczku wszystko ułożone jak trzeba. No i najwazniejsze, ze widziałam mojego Brzdąca jak wyprawia tańce w moim brzuchu i widziałam Serducho! wzruszyła mnie ta scenka.Skarżycie sie troszke na swoich facetów, no cóż u mnie też nie różowo....Mój Mąż też ma większe huśtawki nastrojów niż ja. A ze mieszkamy z rodzicami............. Szkoda gadać. Czasem jestem miedzy młotem a kowadłem. Mój Mąż jest cholerykiem, a mojej mamie (i tu ja rozumię) nie zawsze podoba sie jak on sie zachowuje. zresztą nigdy nie był wymarzonym zięciem. Ale cóż. Sorki, ze sie tak wam żale i ze aż tak się rozpisałam. a tak poza tym, to niestety ten lekarz, tez mi powiedziłał, że moje infekcje bedą sie przewijac przez całą ciąze. Tyle, tylko, ze dał mi silniejsze leki. Ale mam juz tej Małpy dość! To tyle Moje Drogie, mam nadzieje, ze Was nie zanudziłam. A z sexem, to nie ma nawet o czym mówić, moje kochane infekcje, skutecznie mi to uniemozliwiają. Anna80, czy nadal męczą Cię koszmary, bo mnie trochę rzadziej, ale jednak. Aha, jutro zanoszę do pracy zaswiadczenie o ciązy. Niech sie dziej co chce!!! Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Czesc,wpadłam tylko na chwilkę,ale chciałam powiedziec,ze jesli chodzi o kwestię seksu mam ogroooomny apetyt i jak narazie nie zanosi się na to,aby się to zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka chicago
czesc wszystkim dzieki ze mnie wpisalyscie w tabelke nie przytylam nic jestem taka sama chuda jak przed ciaza znajomi to sie mnie pytaja czy ja czasmi nie mam urojonej tej ciazy bo nic a nic po mnie nie widac, co do seksu tez mialam na poczatku wstret a teraz sama sie sobie dziwie tak mi sie chce , prosze powiedzcie mi co to jest usg genetyczne bo ja mieszkam w chicago i lekarz nic mi o takim czyms nie wspomnial tylko badania genetyczne mozna robic przez zbadanie krwi i zazwyczaj zawsze wychodzi jakis % i potem trzeba robic wklucie igla, a na to sie nie zdecyduje. co do picia czarnej herbaty tez ja bardzo lubie i slyszalam ze nie nalezy pic za mocnej wiec pije taka slabsza od 2 dni jestem bezrobotna musialam sie zwolnic z poprzedniej pracy bo bylo mi za ciezko i odpoczywam sobie ale zaczyna mnie juz nosic i mi sie nudzi i musze poszukac sobie jakiejs pracy zanim zacznie bys widac brzuszek pozdrawiam wszystkie ciezarowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Wczoraj byłąm u lekarza więc pora uaktualnić tabelkę. Maleństwa ma się super, wyniki tez mam bardzo dobre, wieć kolejne badanie robie za dwa miesiące. Zawsze to zmniejsza trochę koszty, bo co mnie trochę załawmało moja pani doktor podniosła cenę za wizytę o 20 zł, teraz płacę 70 zł. Jak tak co miesiąc trzeba chodzić to nie jest mało, ale nie wyobnrazam sobie żeby chodzić do państwowego. U mnie z seksem tragednia cały czas, mam takie chwilę że mój mąż nie moze się nawet do mnie rpzyulic bo mnie odrzuca. Nie jestem z tego zadowolona, mam nadzieję że już niedługo sytuacja ulegnie diametralnej zmianie. Wczoraj rano przeżyłąm szok, naszczęście jednorazowy, po raz pierwszy miałam poranne wymiaoty. Jak mi lekarz powiedział że one mogą zacząć się od drugioego trymestru to myślałam że się załamię. Ale dziś rano ył spokuj więc to tylko jednoazowy alarm mam nadzieję. Dobra kończę bo się za bardzo rozpisamał. Uciekam do pracy Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz tabelka *************************************************************************************** Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06...........-2,5kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 4 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06.........2,9kg............89cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg............89cm..............????? Elizabetaa..........02.04.06..........-5kg............78cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Happy_27.......... 05.04.06.........??????...........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............60cm..............???? Czekolada_29.......08.04.06.......-1,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........1 kg...........86cm.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............0kg...........74cm............????? renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×