Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość witch3
WITAM WAS WSZYSTKIE Ja dziś trochę padnięta jestem bo cały dzień na nogach najpierw na usg w innym mieście moje maleństwo waży 1900 gram i ma 41,5 cm długości.Co prawda byłam na prywatnym usg kosztowało mnie 50 zł ale wiem,że z moim malenstwem wszystko OKI lekaz tak dokładnie patrzył ,że nawet wszystkie paluszki od rączek widziałam. No a potem zakupy dla maleństwa i dla mnie lacznie ;-) POZDRAWIAM I MIŁEGO WIECZORKU ZYCZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryba
witam panie i na wstępie uzupełniam tabelę ęNick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miast ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......10kg......103cm.......synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......7kg......104cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......7kg...106............synek..........Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryba
Wczoraj byłam u lekarki i trochę mnie postraszyła,bo zbyt często stawia mi się brzuch i nie chce puszczać.Kazała brać mi no-spa bo jak nie będzie lepiej to położy mnie do szpitala pod kroplówkę. A ja już myślałam,że za drugim razem będzie lepiej .No i w dodatku nie mam jeszcze za wiele przygotowane dla dzidzi . Teraz będę musiała się wziąść,a narazie leżę z córką w łóżku bo ma dużą grączkę i trzeba robić okłady. Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie się zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
ERYBA-nie masz czym się martwić ja tez tak miałam i z powodu twardnienia i bóli podbrzusza w 29 tygodniu byłam w szpitalu na kroplówkach ale tylko przez 5 dni.Teraz Dalej na nowo biore nospę i jest wszystko OKI.Myślę ,że u Ciebie będzie w porządku.Uważaj tylko i nie przezięb się . SLODKICH SNÓW ŻYCZĘ WSZYSTKIM pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jeszcze raz coś takiego usłyszę, to albo zacznę wyć, albo zdzielę delikwenta/tkę torebką :/ żartuję oczywiście. od 12 tygodni wiem, że będzie u nas synek, każde kolejne usg to potwierda i lekarz, kt. raczej jest ostrożny w wydawaniu opinii, nie ma żadnych wątpliwości. u mnie ciąża nie jest zbytnio uciążliwa, nie moge narzekać. no, cera. z cerą to zawsze miałam problemy, mimo stosowania różnych środków. i tak, jak niektóre babki ciężarówki mogą pochwalić się nieskazitelna cerą, u mnie zawsze się znajdzie. no i dziewczyna, po 30tce, stwierdziła, że z taką cerą to tylko dziewczyna jest możliwa i to absolutnie niemożliwe, że noszę w sobie faceta. bo ona tak miała. do tego stwierdziła, że mam strasnie duży brzuch (mam faktycznie, ale to chyba nie jej psrawa, by oceniać, prawda?) i czy lekarz się nie pomylił, na pewno będą bliźniaki, bo jej znajoma tak miała... wiem, że niewarto się tym przejmować, ze głupich nie sieją, ale kolejne przesądy doprowadzają mnie do szewskiej pasji. zwłąszcza, że ta sama osoba stowierdziła, że do nich do sklepu przychodziła kobieta z synem w brzuszku i od niej promieniało, a po mnie to nic nie widac.... wrrrr, wiem wiem, dzidzia ważniejsza niż jakaś głupia cipa (wybaczcie, ale inaczej nie mogę), ale nóż się w kieszeni otwiera... też macie takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie, u mnie sytuacja odwrotna, wszyscy mowili, ze bedzie syn. Wszystkie kolezanki z pracy, cała rodzinka, nawet ksiadz jak był na kolędzie, tez tak stwierdził. Moi uczniowie to nawet zakłądy robili. A tu taka niespodzianka, bedzie ćorenka. Nie przejmuj sie Grazie, głupotą innych, zabobonnych i wszystkowiedzacych osób. Ja to szczerze mówiąc olewam i Tobie też tak radzę. A niech sobie pogadają, my i tak wiemy swoje. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - tak naprawdę to denerwuje mnie głupota niektórych, nic więcej. i taka wyższość, bo ja urodziłam już 2 dzieci, ty dopeiro pierwsze więc nie odzywaj się za bardzo, ja mam doświadczenie, nie ty.... i na to mi się nóż w kieszeni otwiera. zwłaszcza, że tę właśnie osobe zobacze wponiedziałek, w znajomym sklepie z używaną odzieża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie, powiedz jej, ze jak juz urodzisz 2 to tez moze bedziesz taka mądra, a poki co to wyglada na to, ze jestes wyjatkowa i niepowtarzalna, skoro pod sercem nosisz chłopaczka, a nie coreczke, na ktora wyglądasz. A jak nie wierzy niech przyjdzie po porodzie, zobaczyc ten fenomen i zobaczymy czy potem dalej, bedzie taka pewna swych przekonań. Głowa do góry i szkoda nerwów Twoich i Maleństwa, na takie niereformowalne osoby! Trzymaj się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cicho, wygrzebuje topic z 3 stronki. U mnie nie najlepiej , pokłociłam sie z mężem i mamy ciche dni buu:O, nie mam nastroju. mam nadzieje ze u Was jest ok. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witunia od samego rana!!! u mnie piękna pogoda, aż sie chce z domu wyjść :):) zaraz pójdę sobie na spacer i do miasta - mój bratanek jutro ma pierwsze urodziny i prezent trzeba nabyć :) przed chwilą wróciłam od gina - byłam po przedłużenie zwolnienia. hihihi jak usłyszał, że wchodzę na leśne ambony, to włosy mu dęba stanęły:) a ja się naprawdę dobrze czuję,a dzięki temu mogłam popodglądać lisy, dziki, sarny... Roza - głowa do góry!! na pewno się pogodzicie,a godzenie się też jest czasem przyjemne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
Witam Kwietniowe Mamy! W piątek miałam wizytę u gina i okazało się, że moje upławy to grzybica:( Wyniki też takie sobie, ale z dzidzią wszystko dobrze, rośnie nam chłop na schwał. Kręgosłup tak mi dokucza że od dzisiaj zacznynam robić ćwiczenia na jego odciążenie. Mam nadzieję że coś pomogą. Ide gotować obiad, a potem może mały spacer?! Oby poprawił mi humor bo ostatnio ciężko ze mną wytrzymać i jeszcze te sny... Często śni mi sie poród i wierzcie mi , to nie są przyjemne sny. Dobra nie marudze już dłużej. Trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza ja też wczoraj miałam ostrą wymiane poglądów i chyba jeszcze dziś będzie ciąg dalszy bo chyba złe panele na podłogę kupiłam... \"A nie takie miały być!\" Jeszcze ich nie wiedział a juz się bulwersuje bo z pracy dzwonił. Ale wieczorem w jednym łóżku... Przyjemnie czasem jest mieć odmienne poglądy... ;-) Grazie ja już nawet na stołki nie właże, bo się boję, że mnie brzuch przeważy! Podziwial sprawność! I oby tak dalej do samego końca! :-D Mój humor też ostatnio szwankuje! czasem mam ochotę zamknąć sie w pokoju i tak leżeć, żeby tylko ludzi nie oglądać, ale potem przechodzi. Na spacerze już byłam, ale czeka mnie drugi, bo musze po farbę do drzwi kupić... I beż nas faceci by sobie poradzili??? Się pytam... :-* :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia27
Cześć dziewczyny. Kiepsko się dzisiaj czuję. Boli mnie głowa i jakoś ogólnie mi ciężko:( Powiedzcie, jak wygląda u Was sprawa starszych dzieci - macie w rodzinie lub u bliskich znajomych? Jak planujecie rozegrać sprawę odwiedzin? U nas w bliskiej rodzinie są dzieciaki, to samo u znajomych. Boję się trochę o zarazki i o zachowanie tych dzieci. Że nie daj Boże coś zrobią maluchowi albo przyniosą jakąś paskudną bakterię czy wirusa. Nie macie takich obaw? Chyba jestem przewrażliwiona. Najchętniej przez 1szy mieisąc nie przyjmowałabym gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Dawno mnie ostatnio nie było, ale tak jakos wyszło... Wczoraj moj mąż rozłożył w naszej sypialni łóżeczko dla dzidziusia. Już tylko czeka az nasza mała córcia będzie się w nim mogła połozyc. Mnie też ostatnio bardzo często śni się poród, ale o dziwo, ani razu nie był to straszny sen, a raczej bardzoe przyjemny: poród trwa krótko i nic a nic mnie nie boli. Tak to można rodzic. W czwartek idę na USG i zobaczymy czy się potwierdzi że to dziewczynka. Byłam już także na pierwszym spotkaniu szkoły rodzenia i muszę przyzna, że było bardzo miło. Mam nadzieję, że tak będzie do końca kursu. cześc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia27! Na szczęście w mojej rodzinie panuje dobry zwyczaj, że odwiedziny dalszej rodzinki zaczynają się dopiero w trzecim mies. życia dziecka. Ale z tymi zarazkami to trochę przesada! A dorośli nie przenoszą? Dziecko musi mieć kontakt z całym światem, bo musi się nauczyć bronić, a pokarm mamy ma tyle przeciwciał, że wystarczy. Na początku oczywiście bez przesady i np mycie rąk przed wzięciem malucha obowiązkowe, szczególnie dla gości, ale potem już nie tak bardzo. Nie miałam nigdy takich obaw... Może jakaś dziwna jestem... A jeśli chodzi o dzieci to po prostu rodzice najpierw powinni Cie spytać czy życzysz sobie wizyty z dziećmi, bo masz prawo być zmęczona a maluchy zdążą się jeszcze poznać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Roza nie przejmuj sie mężem na pewno mu przejdzie, a my przeciez mamy prawo do złych humorków! Mój kręgosłup już nie wytrzymuje, zwłaszcza na wysokosci górnej partii żeber! horror! Mam do Was dziewczyny pyanko taki troche intymne. Pisałyśmy tu kiedyś o nadmiernych upławach. Jak one wygladają u Was. Bo u mnie do tej pory była to jakby taka bardzo rzadka, przezroczysta wydzielina. A od jakis 3 dni, zauważyłąm, ze pojawia sie od czasu do czasu taka gęstsza, biała. A żadnej infekcji nie mam. zastanawiam sie czasem czy to nie ten czop. Wiem, ze jeszcze wczesnie, ale zaczynam panikować, zwłaszcza, ze ostatnio przeczytałąm chyba na marcówka, ze dziewczyna w ten sam dzien (lub dzien wczesniej) byłą u lekarza, wszystko było ok. a tu nagle w nocy odeszły jej wody. Także, kochane nie wiadomo kiedy naszym dzieciakom zacznie sie spieszyc na swiat. Zaczynam powoli kompletowac wyprawke, kupiłam pościel dołózeczka, pieluchy, przywiozłam troche ubranek od szwagierek, reszte bede miec w czwartek. Dzis kupiłam dla siebie koszule nocne do szpitala, skarpety, zamierzam wyprac szlafrok i powoli pakowac torbe!!! Tylko prosze sie ze mnie nie śmiać, ze już panikuje! chociaż Aga_krz tez widze nastawiona na powitanie z Maleństwem, bo juz łóżeczko rozłozyła. My z łóżeczkiem jeszce poczekamy, mam zamiar wziasc sie za przeniesienie paru rzeczy do drugiego pokoju,m zeby zwolnic szafki dla Maleństwa, bo komoda sie juz niestety nie zmieści. Kasika1 współczuje grzybicy, przerabiałam to kilka razy na początku ciąży! Bądź dzielna! A zarazków jakoś tez sie nie boje. Za to poród........przerażajace! Zwłaszca przeraza mnie wizja szpitala! Kochane, czy któraś z Was zamierza używać pieluszek tetrowych, bo ja na początku tak i mam pytanko, czy nowe pieluchy trzeba wyprać czy wystarczy wypraswoać gorącym żelazkiem??? Pozdrawiam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
Witam:) Ja byłam dziś w spraw8ie mojego przerostu dziąsła w akademi medycznej i za tydzien mam się zgłosić do szpitala a następnego dnia szykuje mi sie zabieg wycięcia tego przerostu:( Jestem tym troche zmartwiona ale wiem że tak trzeba i gin rówiniez zaleca wycięcie.Ma to być krótki zabieg w znieczuleniu miejscowym, następnego dnia pewnier wypisza mnie do domku. Mąz z synkiem beda mieli mała próbę przed tym jak pójde rodzić. Ania 26 ja tez mam zamiar używać przez pierwszy miesiąc tetrowych i radzę je wyprac w odpowiednim proszku i wyprasowac:) A co do zarazków to jak urodziłam pierwsze dziecko to odwiedziny mieliśmy praktycznie od pierwszych dni, a nasz synek wogóle nie chorował, tak więc myśle ze to sprawa indywidualna. W każdym razie nie ma co za bardzo panikowac nawet jak jakaś ciocia nie umyje rąk i wezmie malucha na ręce. Pozdrawiam Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE Coś długo milczałyście bo co zaglądałam na topik to nikt nic nie pisał-ale widzę,że cisza minęła. Kasika1- co lekarz przepisał Tobie na grzybicę???Ja walczę z nią już 5 tydzień niestety bezskutecznie :-( czy Ciebie tez tak wszystko piecze????bo mi przejdzie na 2-3 dni i na nowo dokucza pomimo,że leki biorę (Nystatynę dopochwowo) Dlatego chciałabym wiedzieć co Tobie lekarz przepisał???? Czy u Was też tak ruchy słabną????tzn u mnie maleństwo jak się kręciło to non stop.Teraz głównie jak siedzę albo jak się położę to zaczyna kopać .Fajne wzgórki wtedy się robią na brzuchu -aż miło się patrzy ;-) POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
witajcie ostatnio zaczytałam sie na topiku lutowych i marcowych - no tam to gorąco, wciąga jak serial tylko to jest po prostu życie - można by żec samo życie tylko nie porównując do tego z polsatu! No nas niebawem tez to czeka - taka atmosfera napiecia, wyczekiwania i miejmy nadzieje w kolejnosci w/g tabelki. Apropo grzybicy - moge zaradzic stosowanie po odbyciu kuracji lekami - globulki Lactovaginal zupełnie bezpieczne (cena ok. 20zł ale warto). Co do pieluch tertrowych oczywiscie też zamierza na początku stosowac, na kształtujące się bioderka są najlepsze.I muszą byc wyprane. Dobry jest proszek Jelp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie!Długo mnie nie było bo miałam kłopoty z internetem!Ania26 gratuluję córci!!!:) W piątek byłam u lekarza i okazało się , że ja też noszę pod serduchem dziewczynkę!:) Lekarz stwierdził, że dorodne dziecko bo już waży 2kg . Mnie też dosłownie wszyscy mówili, że będzie syn i teraz rodzinka nie bardzo nam wierzy w tą córę, myślą, że ich nabieramy.Co do kręgosłupa to ja też już nie wiem co robić, noc to koszmar. Widzę że większość z nas ma te same dolegliwości tzn. upławy(Ania ja też mam takie białe i lekarz powiedział, że wszystko ok.) wielki brzusio, który przysłania to i owo ;) i utrudnia depilację, ogólne zmęczenie, częste siusianie no i lęk przed porodem. Ja też, tak jak Wy, nie mogę doczekać się już kwietnia!!!Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny za rady w sprawie pieluch. Jutro zagonie Męża do prania! Anna80 Tobie tez gratuluje córci! Wiesz jak czytam twoje wypowiedzi, to sie zastanawiam czy ja sama tego nie pisze. Nie dosć , ze nosimy to samo imię, jesli sie domyślam, to ten sam rok urodzenia, to jeszcze większośc problemów nam sie pokrywa. No i obie będziemy mieć córeczki. Drogie Mamusie czy już wybrałyście imiona dla swoich pociech? Bo u nas chyba będzie Hania, co prawda podobne do Ania, no ale bardzo nam się podoba. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania26 ja też tak mam czasem, że jak czytam Twoje wypowiedzi to mam wrażenie jakbym czytała swoje!:) Pozdrawiam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ęNick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miast ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg......???..........synek.......mazowieckie dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......10kg......103cm.......synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......7kg......104cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......7kg...106............synek..........Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............... witam dziewczyny.. wpisałam się kiedys do tabelki, (teraz uaktualniam) czytałam was potem czasami i przyznaje sie że mam teraz zaległości.. ale obiecuję poprawę... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) grazie - co do tej sytuacji, ktora opisywalas to czasem az trudno uwierzyc, ze ludzie jeszcze mysla takimi stereotypami jak ze sredniowiecza... wiem, ze to denerwujace, ale chyba najlepiej puscic to mimo uszu. Mnie moi bliscy (mlodszej i starszej daty) tez doradzaja - zebym nie scinala wlosow az do kwietnia albo nie nosila spodni ciazowych, bo ta guma na pewno uwiera mnie w brzuch ;) Wynika to z troski, wiem, ale jak sie slyszy po pare razy to troszke sie cisnienie podnosi ;) A tak w ogole to mi tez wlosy deba stanely jak przeczytalam, ze wchodzisz na ambony w lesie! ;) Ale mysle, ze przytomna z Ciebie dziewczyna wiec uwazasz :) Ja to nawet mam stracha przy schodzeniu z nieodsniezonych schodkow. Kasika1 - mi sie nie sni porod, ale ze jestem juz tuz przed a nie mam nic przygotowane - ani jednego ciuszka dla Malenstwa, zero wyprawki... Kasia27 - co do odwiedzin dzieci - chyba nie ma co sie bac, ze zrobia cos dziecku, w koncu bedziesz miala malucha na oku. A co do zarazkow to wydaje mi sie, ze przez jakis czas dobrze byloby zrezygnowac ze wszelkich odwiedzin, a jezeli juz to na krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miast ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg......???..........synek.......mazowieckie dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......7kg......104cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......7kg...106............synek..........Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam moje zaległości i stwierdzam, że jestem chyba rekordzistka w wadze już mam +20kg, przed ciążą byłam suchelec więc tak bardzo tego nie widać. chociaż stanik kupiłam ostatnio 80F :P co do rozstępów to w tamtym tygodniu pojawiły mi się na prawym biodrze 4 czerwone pręgi.. wrrrrr Kasia27 pisała o ruchu w czasie ciąży. Mój lekarz tez zalecił żebym jak najwięcej spacerowała i dotleniała dzieciaczka, żebym ruszała się do końca a nie leżała jak foka na łóżku :) a lustrzyca i mnie już dopadła.. bez lusterka do pielęgnacji dolnych partii ciała ani rusz to na razie tyle bo sie rozpisałam .. ale czytam dalej... i na bieżąco będę pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!!jesli chodzi o pieluszki tetrowa to na pewno trzeba je wyprac i wyprasowac.Chociaz ja nie uzywalam tetrowych i teraz tez nie zamierzam jestem bardzo zadowolona z Pampersow ,sa rewelacyjne i nic sie nie robi w nich z bioderkami bo sa super dopasowane i delikatne jak tetra, nie trzeba ich tak czesto zmieniac i nie odpazaja pupci!!!!!polecam!!!Co do mojego brzuszka to tez nie widze stop a maz ostatnio podgolil mi intymne miejsce, najpierw probowalam sama, ale jak zobaczylam jak mi krzywo wyszlo to wolalam meza zeby mi poprawil.Dziewczynki piszcie jakie macie imona dla swoich pociech!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o położeniu dziecka.. u mnie na koniec 31 tygodnia jest w położeniu miednicowym. Lekarz daje mu jescze do 3 tyg czasu żeby sie obrócił, jak nie, to będzie cc zwłaszcza że dobijam 30 -stki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Witajcie!! Jak Was tak czytam, to zastanawiam się czy nie powinnam wybrać się już do piwnicy, wygrzebać ubranka po Agusi i zacząc je prać , prasować. Ale myślę, że jeszcze się z tym wstrzymam. Planowałam to robić w połowie marca. Jeśli chodzi o imię to u nas będzie Julia, chyba że Maleństwo okaże się chłopcem (w czwartek idziemy na USG) to będzie Krzysiu. Ja z Agusią używałam tetry prawie cały czas (pomojając jakieś wyjścia) i teraz też zamierzam. No i trezba je wyprać i wyprasować. Po pewnym czasie nie trzeba ich już prasować (jak dziecko będzie już troszeczkę starsze). Jeśli chodzi o odwiedziny, to jak Agusię przywiozłam do domu, to po kilku dniach zaczeli napływać goście. I przez to wcale nie chorowała. Więc chyba trzeba podejść do tego trochę z dystansem. Ale jako mamy, zawsze mamy prawo powiedzieć, ze jeszcze niezbyt dobrze sie czujemy i wolimy odwiedziny w późniejszym terminie. W końcu przez kilka tygodni będziemy w połogu, a więc i siadanie (jeśli będzie nacinane krocze) będzie sprawiało nam ból i bedzie jeszcze może coś z nas się sączyło. Więc wydaje mi się że jest sporo argumentów, żeby wstrzymać się z ewentualnymi odwiedzinami. Serek - jak chodziłam 3 lata wcześniej, to było jakoś o połowę mniej ludzi w szkole rodzenia. Bo podzielili nas na dwie grupy ćwiczeniowe i jkedną wykłądową (a tutaj są teraz cztery grupy ćwiczeniowe i dwie wykłądowe). My już w przyszły poniedziałek kończymy zajęcia. Strasznie mi z tego powodu przykro. Bo bardzo dobrze się tam czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie stresujcie się moim wchodzeniem na ambony - napreawdę większy jest u mnie strach przed zejściem ze schodów, czy pobyt na krześle. jakos bezpieczniej czuję się w lesie :) u nas będzie Maciej - taki był plan i tak będzie. zresztą jak już pisałam - każde usg to potwierdza :) co do tetry - ja raczej na jednorazówkach będę jechać, a tetrę planuje na lato. słyszałam gdzieś opinię, że właśnie dla chłopaków pampersy nie są zbyt dobre, bo przegrzewają jądra i mogą mieć problemy z płodnością w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×