Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Roza - pytalas o koszulki, ja biore do szpitala 3. Ja tez dzis robie miejsce na rzeczy dla Malego :) Kasika1 - ciesze sie, ze skurcze sie nie pojawiaja :) oby tak dalej :) Renola i Anna80 - ja bym sie nie przejmowala, ze nie rozpiera Was energia i nie porownywala z innymi ciezarnymi. Wiadomo, raz ma sie lepszy dzien, raz gorszy. A gdy dokuczaja dolegliwosci ciazowe i nie spi sie dobrze w nocy to trudno sie dziwic, ze tych gorszych dni jest troche wiecej. Wiec nie martwcie sie, to wszystko sprawa indywidualna 🌻 Renola mam nadzieje, ze szybko wrocisz do formy po tym upadku. Elizabetaa - bedziemy trzymac kciuki za obrone :) serek - super ze wszystko widzialas na ostatnim badaniu :) Milego dnia brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn \'spranych rzemykiem\' - dzis zauwazylam, ze moge dolaczyc do Waszego szacownego grona ;) A juz myslalam, ze mnie to ominie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie, co do tych koszulek to ja też chcę zamówić bo są słodkie ;) ale możesz mi powiedzieć jaki masz obwód brzuszka bo piszesz że XL opina Ci się na brzuszku i ja nie wiem czy dla mnie nie będzie za mała kiedy będę jeszcze "2 w 1" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80 - ja czekałam tydzien od wpłaty pieniędzy. b. miły był kontak z tą panią, nawet jak jakiegoś koloru zabrakło - zadzwoniła z przeprosinami i czy mogę wybrać inny. przed ciążą myslę, że weszłabym w przełom m/l (chudzielcem nie byłam ;):P) zamówiłam też i już przyszły prześcieradełka frotkowe na gumkę i okrycie kąpielowe. ale to u kogoś innego i też rewelacja!! ręczniczek milusi, frotka dosć gruba, a do tego bardzo fajne żywe kolory. jak chcesz/chcecie, moge wkleić link :) 3majcie się kwietnióweczki, nasze dni są już niedługo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek - idę po miarkę i mierzę się najszerszym miejscu :) no, już. to jest tak - w brzuchu mam 115 w najszerszym miesjcu, ale prawie tyle samo w biodrach :( więc inaczej się to rozkłada.. przez ciążę (teraz dopiero to zauważyłam!!) strasznie mi się biodra poszerzyły... zawsze byłam w tych partiach troche większa, ale nigdy tak.. ecchhh, jeszcze jedna \"dogodność\" ciążowa.. a u nas jutro przyjeżdża panna do krycia przez naszego pieska i żyjemy tym faktem strasznie :) to będzie dopiero jego drugie krycie i mam nadzieję, że nie zapomniał od ost. razu, o co tam chodzi ;) fajna odmiana od myślenia o porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie, dzięki za podanie tych wymiarów koszulki. Ja też mam w brzuszku 115 cm więc myślę że jak Ty weszłaś to dla mnie XL też będzie dobre. Zamawiam zatem :) I tak jak Lolcia czekam na link do prześcieradełek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku! Dowa! Chyba mnie wywołałaś! Troche czasu tu nie zaglądałam bo kończyliśmy remont i jakoś się nie składało. Dziś tez nie mam za wiele czasu, bo zaraz Adam z pracy wraca a obiad w polu. Do szpitala idę za tydzień na sprawdzenie i mam nadzieje, że do domu jeszcze na jakiś czas wrócę. Termin cc wyznaczą mi pewnie teraz chociaż p. prof. stwierdziła, że sie chyba przed Wielkanocą uwiniemy. Oby tylko wszystko było dobrze bo inaczej zostaję na oddziale do kwietnia! Przyplątało mi się przeziebienie i kicham jak szalona, W nocy nie mogę spac przez zapchany nos i kaszel. Spimy już osobno i nawet nie ma mnie kto przytulić :-( Zakupy już na ukończeniu, został tylko wózek, łóżeczko, jeszcze jeden kocyk i parę drobiazgów z ubranek. Myślę, że zdążę jak wrócę. Poproszę o aktualizację mojego wpisu w tabelce: przytyłam już do 15 kg a w brzuchu do 108 cm. Z góry dzięki! Pozdrawiam i postaram się odezwać jutro i koniecznie nadrobić zaległości! Dowa! Miło mi, że o mnie pamiętasz! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Witam wszystkie Kwietniówki!! Czytam o waszych oczekiwaniach już od kilku miesięcy..i razem z Wami przezywam smutki i radości.W końcu postanowiłam sie ujawnić:)Też pewnie będę kwietniówką:)Bardzo proszę o wpis do tabelki:termin mam na 10 kwietnia,będzie to drugi synek,jestem z Lublina i przytyłam 14kg.Obwodu pasa nie znam..Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazie dzięki za informacje o koszulkach!Też się skuszę! Lolcia Tobie dziękuję za ciepłe słówko! :) A rozstępy?No cóż, mamy pecha!;) renola mam nadzieję,że czujesz się już lepiej po tym upadku. dowa mnie też lekarz powiedział ostatnio,że będę rodziła raczej na przełomie marca i kwietnia więc w sumie to już nie wiem dokładnie kiedy, bo co wizyta to mówi coś innego! Pozdrawiam Was cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
...jeszczę dopiszę że będzie to mój drugi synek:)Jeśli chodzi o zakupy to już prawie wszystko mam..brakuje tylko kilku rzeczy np.pościeli.A dziś czły dzień zajmuję się prasowaniem ubranek.Już nie mogę się doczekać:i wiosny i dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę🌻 witam i dodaje Marteczke77. Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........101cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....8,5kg......???........córeczka.......Łódź Sylwia_76......06.04.06.....13kg....???.........synek.......Sosnowiec wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....10kg......106.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....12,5 kg........???.....synek.......Poznań Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek.................Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...11 kg........101cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......11kg....114cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....9kg.......94cm.....córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! o rany! myślałam, że już wszystko mam i tylko pranie-prasowanie się zostało... dobrze, że was poczytuję :) jeszcze jeden skok na aptekę ;) i ta pościel dla małego. dostaliśmy taką kołyskę przechodnią, która krąży już 4 czy 5 dziecko między znajomymi. wyraziłam się trochę nie fortunnie, ale chyba wiecie, co mam na myśli? łóżeczko mamy upatrzone, ale kupimy dopiero na koniec 1-go miesiąca, albo nawet 2-go. I tak jakoś kojarzyłam pościel z tym łóżeczkiem.. :) a początek mam dwa rożki i dwa kocyki, to chyba wystarczy?? i a propos prania: stosujecie płyny zmiękczające? jeśli tak, to napiszcie jakie pzdr! i 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla każdej z pięknych Pań hihihi nie wiem jak WY, ale moja świadomość własnej kobiecości nasiliła się do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanie - w co planujecie ubrać swoje maleństwa na powrót do domu? i jak już będzie w foteliku/nosidełku/gondoli - dodatkowo owijacie kocykami? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na chwilk, by się pochwalić - mam dziś urodziny :) i wiecie, co? bardzo lubię ten dzień, bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiat[ 🌻 🌻 To dla nas miłe panie, a co należy nam sie. Grazi wszystkiego najlepszego, przede wszystkim dzidzia zdrowego i porodu łatwego 😘 Pysia ja w zależności od pogody ubiorę Kacperka. Ale przygotuję napewno rożek i gondolkę, kocyk pewnie też wezmę na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Grazie 🌼 i dla Nas wszystkich Kochane w Dniu Naszego Święta 🌼. A w tym roku będziemy obchodzić także Dzień Matki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌼 A nam drogie Panie aby każdy dzień był tak wyjątkowy jak dzisiejszy :) 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Grazie wszystkiego naj, naj 🌻🌻 fajniutka data na urodzinki. Lolcia ja to jeszcze sie nie wziełam w sumie za planowanie, ale chyba zaraz do tego sie zabiorę:) Dziś miałam koszmarną noc, okropnie sie czułam i bałam sie ze moze coś złego sie dzieje. Wogole nie mogłam spać i w środku trzesłam sie jakbym wypiła mocną kawę, do tego zgaga. Nie wiem od czego to było:O Mam nadzieje że sie juz nie powtorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, jakie są standardowe wymiary łóżeczek, my z mężem chcemy wziąśc jeszcze po mnie ale się boję ze nie kupię do niego materacyka, że jest nie wymiarowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazie -> 🌻w tym dniu dla Ciebie szczególnie 🌻🌻🌻🌻 kasika1 -> też myślałam o rożku :) na zdjęciach kt. się już przewijają na różnych topikach szczęśliwi rodzice idą z taką słodką paczuszką na rękach... i tylko jak umocować maluszka w rożku w 5-cio punktowych pasach? oj chyba się nie da.. Ania26 -> ależ się obłowimy kwiatów w tym roku :D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Kasika-dziękuję za wpis do tabelki a tym samym przyjęcie mnie do Waszego zacnego grona:) Grazie i wszystkim Paniom wszystkiego najlepszego w tym fajowskim dniu!!!!!!! Pysia-myślę,że dwa kocyki i dwa rożki w zupełności wystarczą. Ja także ubiorę dzidzię w zależności od pogody-na pewno na wszelki wypadek wezmę kocyk. Grazie-ja też dziękuję za link do koszulek-są śliczne i w dobrej cenie:)Zamówię sobie dwie i zaryzykuję rozmiar L. Wczoraj wziełam ankiete do wypełnienia o zapis mojego synka do przedszkola...chcę żeby zaczął chodzić we wrześniu.I to był dla mnie szok...bo mimo że ma prawie 2,5 roczku to wydaje mi się taki malutki! A u mnie za oknem dziś przepiękne słoneczko:)))....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji DNIA KOBIET najlepsze życzenia: Zdrowia...pieniędzy... powodzenia... Lubię Was wszystkie: i WIEDŹMY i JĘDZE No i NIEWIASTY ( bo te to są wszędzie)... Ale nie pora dzisiaj na morały... Zawiążemy związek - NA WIEKI WYTRWAŁY Trzymajmy się razem... tak będzie wygodnie.... Niech chłopom na nasz widok opadają spodnie... Niech im się w porach to i owo wznosi... Nośmy głowy w górze; niech to ON poprosi, Niech nam się spełnią najskrytsze marzenia... Niech akcje podskoczą nie do pomyślenia... Niech na nasz widok drży męska połowa... Niech od oglądania się za nami boli chłopów głowa... Niech nam Pan Dyrektor da podwyżki duże... Niech każda z Was dzisiaj dostanie róże... Tego Wam życzy... Na chłopów nie liczy... Wasza koleżanka... (co ma też punkt słaby) TRZYMAJCIE SIĘ BABY !!!!!!!!!!! {kwiatek} {kwiatek} {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Roza-ja mam dwa łóżeczka-oba mają wymiar120x60.Wydaję mi się,że to standart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza standardowe wymiary łóżeczek to 120/60 cm lub 140/70 cm. W Ikei sa niestandardowe, ale większość producentów robi materacel w tych dwóch wymiarach. Witam Panie w dniu naszego święta! :-) Ja mam zamiar owinąć Młodego w rożek i na wszelki wypadek wziąć kocyk. Miałam miec pożyczony fotelik, ale sprawa się nieułozyła po mojej myśli i niestety będzie wracał do domu w moich ramionach, chociaz to niezbyt bezpieczne. :-( A jak ktoś ma fotelik to można do samochodu to w samochodzie można malucha rozwinąc i po przypięciu po prostu przykryć rozkiem lub kocykiem. Grazie Wszystkiego Najlepszego w dniu podwójnego święta. 🌻 Dzięki za aktualizację tabelki! Ale cudne słonko za oknem! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka dzieki, tak też mi sie wydawało, muszę tylko zerknąc na te łóżeczko. Mąż już postanowił ze w weekend sie za nie weżmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie \"stare\" i nowe Mamusie :) Byłam w poniedziałek u lekarza i dostałam dobre i złe wiadomości. Najpierw poszlismy na to usg 3d i zbadaliśmy przepływy a później na stałą wizytę do lekarza prowadzącego. Te złe wiadomości to to że nasz Kacperek ma znowu pępowinę owiniętą wokół szyjki :( i muszę bardzo pilnować jego ruchów :( Lekarz powiedziała, że dzieci czasem tak mają i że u chłopców jest tak częściej bo mają dłuższą pępowinę. Próbowała mnie w ten sposób pocieszyć (bo niby co miała powiedzieć) ale z drugiej strony kazała od razu dzwonić gdyby coś mnie zaniepokoiło. Termin z OM mam na 26.04 a z I usg na 21.04 ale powiedziała że na pewno urodzę wcześniej. Prawie cały czas mam twardą macicę i bardzo częste skórcze. Przy zmianie pozycji, przy chodzeniu już nie mówiąc o wchodzeniu po schodach które jest dla mnie przelkeństwem. Powiedziała że do 6.04 muszę wytrzymać a po 6.04 mogę już rodzić. Zdziwiła mnie jedna rzecz i to bardzo. Wiecie kiedy kazała mi przyjść na następną wizytę ?? Dopiero 3.04 czyli za 4 tygodnie. Mówię jej że nie czuję się za dobrze, mam te częste skórcze itd. ona mi na to że na pewno urodzę wcześniej i obym tylko wytrzymała do 6.04 a na wizytę mam przyjść nie za 2 tygodnie a za 4 ???? Strasznie to dla mnie dziwne ??!! Z tego co wiem to na tym etapie wizyty są częsciej. Co do naszego Maleństwa to widzieliśmy na usg bardzo wyraźnie jego buźkę i wiecie co podobny do tatusia :) Ma jego usta a nosek chyba po mamusi :) Robił minki i wyglądał przy tym jak jego tatuś :) To był najmilszy fragment wizyty u lekarza. Kacperek waży 2500g, i z pomiarów na usg jest o 3 tygodnie do przodu (?!) Jest ułożony główką w dół ale nie centralnie na środku a tak po lewej stronie brzucha i lekko po skosie więc to jeszcze nie pozycja do porodu. Poza tym ma dużą główkę i nie wiadomo czy nie będzie CC. Ja to chyba w tej sytuacji to chciałabym CC bo byłabym wtedy spokojniejsza że ta pępowina go nie poddusi podczas naturalnego porodu. Może uznacie że panikuję ale my na prawdę ponad 2 lata staralismy się o dziecko i nie chcę by przy porodzie poszło coś nie tak. W związku z tym że termin porodu będzie chyba na początku kwietnia to zabrałam się dziś za pranie, w sobotę jedziemy na kolejne duże zakupy dla Maluszka m.in. łózeczko, materac, przewijak, kosmetyki itp. i zakupy dla Mamusi która również jeszcze nie ma nic dla siebie ;) Wczoraj zamówiłam 2 koszulki na allegro te co Grazie polecała :) Na sam koniec pozostanie nam tylko wózek bo w sklepach będzie w sprzedaży dopiero na przełomie marca i kwietnia :) Rany jak się rozpisałam ale już kończę i pozdrawiam Wszystkie Mamusie bardzo cieplutko ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia to nie dobrze ze maluszek tak sie owiną:O:O, ale bedzie wszystko dobrze i wcale nie przesadzasz. Swoją droga to dziwna ta doktor, wizyty powinny już być częstsze, szczegolnie jak masz takie niepokojące informacje. Trzymaj się🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×