Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej Mo.nika, mi też połozna mówiła, ze te znieczulenie spowalnia i komplikuje akcje ale ja nie wiem jak będzie mnie baaardzo bolało to będę wołać o znieczulenie:( Wczoraj dostałam kilka siatek ciuszków od znajomych i własniue zabieram się za kolejne pranie. Pojawiało się wcześniej pytanie o płyn do zmiękczenia, poprzednio wyprałam bez płynu bo fioletowy Lenor był zbyt agresywny zapachowo ( ale ja takie lubię) teraz kupiłam E sensitiv i myślę, że chyba większość tych białych mniej zapachowych nadaje się dla dzieci. A wodę mam taką twardą, że płyn musi być. Zabieram się do prania! Kasika wytrzymaj jeszcze trochę! mamusie z początku tabelki pewnie za tydzien, dwa już się będą rozmnażac a my sobie jeszcze poczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa czy coś wiecie, czy przeszły w sejmie dłuższe macierzyńskie? Miało być 18 tyg dla 1. dziecka ale nic nie mogę znaleźć. Z gory dzieki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Rozpisałyście sie ze ho ho:) My w poniedziałek byliśmy na usg i widzieliśmy naszą kruszynke dokładnie, widzieliśmy bużkę- co było najlepsze:D i paluszki u stupek, serduszko pracuje prawidłowo, z kregosłupem też w pożądku:). Mała w tym czasie ruszała usteczkami i zamykała oczka. Ale jestem szczęśliwa:D, mam ten obrazek cały czas przed oczami, a mąż stał jak wryty:), no i kolejny raz sie potwierdziło ze to corcia:). Pojechaliśmy też na zakupy(w końcu), kupiliśmy wszystkie potrzebne ubranka, teraz tylko zostało łózeczko, wózek, ale już mam upatrzony, no i wanienka, kosmetyki. Poza tym wydaje mi sie ze ja urodzę na początku maja. Kaśka trzymaj sie i szybko wychodz ze szpitala:) pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Ja już dziś po wizycie u lekarza nastepną wizytę mam mieć 29 marca-ale nie wiadomo czy załapię się.u mnie juz leci 38 tydzien-więc może byc rożnie.Zresztą ja sama nie mogę doczekać sie porodu-straszne zniecierpliwienie mnie ogarnia tym bardziej ,że widziałam na topiku u marcówek,że kilka dziewczyn urodziło parę dni wcześniej. Przez ostatnie 2 tygodnie przytyłam 0,5 kg (tylko 0.5 kg)-poza tym dalej grzybica mnie atakuje.PRZWDZIWY KOSZMAR Z TYM ŚWIŃSTWEM!!!!!WCIĄŻ NAWROTY MAM Taka zła jestem bo przed porodem na jakiś sex liczyłam a tutaj od grudnia jak to świństwo zupełnie nic ,bo ten cholerny grzyb mnie atakuje ;-( POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko tabelkę uaktualniam Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........101cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....8,5kg......???........córeczka.......Łódź Sylwia_76......06.04.06.....13kg....???.........synek.......Sosnowiec wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....10kg......106.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....12,5 kg........???.....synek.......Poznań Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...11 kg........101cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......11kg....114cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....9kg.......94cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w nocy znów bolał mnie brzuch, trochę twardniał,spróbowałam pochodzić i nic, przeszło... Tak radziła mi koleżanka- chodzić, jak skurcze się nasilą to TO! Już nie mogę się doczekać! Zartuję z mężem, żeby to tylko nie było w czwartek, bo namiętnie oglądam \" Gotowe na wszystko\". Widzę, że Wy też już jesteście zwarte i gotowe, ciekawe, która z nas będzie pierwsza? Padło pytanie o urlopy macierzyńskie, mają ogłosić w Dzień Matki, więc może o te 2 tyg. wydłużą, ja się tylko zastanawiam, czy my się załapiemy, przecież będziemy w trakcie? Pozdrawiam! A malucha nadal cały czs sprawdzam, czy się rusza, na szczęście to mała wiertarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Mamuśki :) Grzywa, wszystkie zakupy robiliśmy w Bajce. Byliśmy kilka razy w Askocie (głównie ze wzgl. na to by pooglądać wózki) ale tam ceny zwalają z nóg nawet z tą ich śmieszną kartą rabatową 5%. Kupiłam tam tylko jeden śpioszek i na tym koniec. Natomiast cała reszta - wanienka, ciuszki, ręczniki, kocyki, termometr, pieluchy itp.to w Bajce ceny są tam na prawdę bardzo dobre. My wybraliśmy łóżeczko Klupś Radek VII z szufladą i wyjmowanymi szczebelkami (329zł) i materacyk kokosowo-gryczany (74zł). Dokupiliśmy też bardzo ładny przewijak na łóżeczko za 43zł. Wózek natomiast będziemy kupować w Juniorze to sklep który mieści się w Astrze. Grzywa, zauważyłam że też jesteś z Wrocławia i jeśli chcesz to możemy pogadać na gg ;) Mój nr 6180640.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja 2 lata temu tez rodzilam o tym samym czasie dokladnie 25 kwietnia i ubralam dzidzie w body, kaftanik i spioszki, pajacyk i do becika , przewiozlam ja we wkladzie do wozka , w tym nosidelku.Szczerze mowiac nie wsadzialabym takiej maliznoty do fotelika. Szkoda ze sie nie powstrzymalam z zakupem tej koszulki bo widze ze te koszulki z tego linka co podala silvia maja od 95 do 100 cm dl. a te co ja kupilam wygladaja tak samo tylko ze XL ma 92 cz dl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki2 ja też zauważyłam że koszulki mimo iż maja rozmiar XL to różne wzory różnią się długością a także obwodem w biuście. Trzeba uważać i przeczytać tabelę rozmiarów. A odebrałaś już te zamówione koszulki ?? Jeśli nie to moze skontaktuj się ze sprzedawcą i powiedz że chciałabyś wymienić na inne, na te dłuższe. Cena w końcu ta sama a skoro aukcja nie jest jeszcze zakończona to może uda się tobie to załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja też mogę pochwalić koszulkę od marietty/chlupacza. wzięłam L-kę i w tej chwili opina mi brzuszek, ale całej reszcie jest wygodnie. kupiłam wariant z czterema guziczkami, bo jakoś nie mam przekonania do tych pionowych wycięć [mam spory biuścik i było by nie fajnie gdyby tak nagle zaczął uciekać :)] dzis pakuje torbe - mam jakies takie poczucie, ze czas noszenia brzuszka sie konczy. zobaczymy jak bedzie :) na razie mam atrakcje w postaci czestego napinania, takiego bolesnego, calego brzuszka + do pelni szczęścia :) bóle menstruacyjne... i brzuszek mam już niziutko. krótko mówiąc chce mi się Małego :) pozdrawiam serdecznie ps. czy was tez bierze na szydelkowanie? drutowanie sweterków i takie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
dziewczyny, gdzie kupujecie te koszulki, podajcie namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujemy na allegro u \"Chlupacza\". Zobacz wyżej podałam 2 linki do stronek z koszulkami :) ps. Ja wziełam te z krówkami i z osiołkiem (bo jak zamawiałam nie było żyrafek w rozm. XL :( ) ale tamte też są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er
Georginia jak rodziłam nie miałam znieczulenia.Za pierwzym razem urodziłam bardzo szybciutko ,ale córcia pchała się na świat już 2 miesiące wcześniej.Raczej nie zdecyduje się na znieczulenie z tego o piszecie nie jest to zbyt dobre dla dzidzi ,a ból zawsze można wytrzymać . Mam nadzieje iż tym razem też nie będzie tak żle ważne aby nie było żadnych komlikacji.Nie bój się napewno nie będzie żle życzę ci szybciutkiego porodu,a czy też zamierzasz rodzić w CZMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko przyszykowane i czeka na Malutką. Jak narazie czuję sie dobrze a brzuszek raczej mi się nie obniżył. Więc może jednak urodzę w terminie. Aniu80 jak tam u Ciebie? Irlandio trzymaj się i wracaj jeszcze 2 w 1. Kasika trzymaj się i odezwij się jak wrócisz do domku. Er nie mogę znaleźć cię w tabelce - Ty też rodzisz w kwietniu. georginia jesteś z Łodzi? RRR zastanawiasz się kto będzie pierwszy? No chyba Ty jesteś pierwsza w tabelce:) U Ciebie juz 38 tydzień więc spokojnie możesz rodzić. Pysia77 mnie nie biorą robótki ręczne bo drętwieją mi palce u prawej ręki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja juz tez prawie gotowa do szpitala, tylko mała jeszcze nie chce. A ja to bym chciała już, bo teraz to tylko takie czekanie. RRR ja tak jak i Ty po wiadomościach od marcówek sprawdzam ruchy, nawet jak budze sie w nocy, to malutką szturcham, ze by dała znak. ostatnio zauważyłam, że jak w myślach do niej mówie, zeby mnie kopnęła, to zaraz czuje jej ruch, tak się słucha Mamusi. Ja na wyjście biore koszulke, kaftanik, śpioszki, sweterek i becik. No i oczywiście czapeczkę. Ależ ja się boje tego porodu, normalnie koszmar!!! Pewnie jak każda z nas. Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja wczoraj byłam u lekarza no i mam się powoli szykować.Brzuch mi opadł i podczas badania powiedziała że szyjka zaczyna dostosowywać do porodu.Także zaczynam się bać. Narazie dobrze sie czuje, ciężko mi jest chodzić i boli w pachfinach. Dzisiaj byłam na zakupach ostatnie drobiazgi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę,że nie tylko mi się dłuzy i chciałabym już urodzić,tym bardziej,że to moje 1 dzieciątko.Ciakawa jestem jaka będzie moja reakcja po porodzie.Bo trochę też przerażą mnie trzymanie takiego maleństwa na rękach,a kąpiel?????? Już dni do porodu odliczam i marzę sobie żeby nastapił on wcześniej. Zastanawiam się jakie włoski będzie miała itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja właśnie wróciłam od gina, stwierdził że przed terminem nie urodze raczej po, więc spokojenie czekam na kwiecień :) Cieszę się z tego bo nie mam jeszcze wszystkich potrzebnych rzeczy dla maleństwa. W tym tygodniu zaczełam prać ciuszki, teraz czeka mnie prasowanie :( i zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch ja też ostatnio myślałam o włoskach malutkiej, jej tatuś po urodzeniu był podobno taki \"kudłaty\" ;) że wszyscy myśleli , że to dziewczynka! dowa mnie ciągle wydaje się, że urodzę przed 10tym ale wszystko się okaże. Jutro idę do gina, będę miała USG i KTG więc może dowiem się czegoś bardziej konkretnego. Strasznie jestem ciekawa ile już wazy moja malutka! Tak jak większość z Was chciałabym mieć już dzidzię przy sobie i być już po wszystkim, chociaż bardzo się boję! Mam nadzieję, że nie dopadnie mnie baby-blues... Ostatnio miewam takie jakieś płaczliwe nastroje... :( obawiam się też troszkę jak poradzę sobie z maleństwem a na dodatek teściowa mnie dołuje, wmawia mi , że ciągle coś nie tak robimy odnośnie dziecka... Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie!!!Może jakieś zakłady, która pierwsza z nas urodzi??? ;)Ja stawiam na Ciebie RRR! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Sylwia27 - ja tez najpierw wybrałam to łóżeczko co Ty - najbardziej mi sie podobało i własnie z szufladą. Ale potem w necie wyczaiłam troche inne z serduszkiem i własnie dzis przyszło -razem z przewijaczkiem; równiez wybrałam materacyk kokos-gryka (a wiesz że do 3-go m-ca dziecko ma byc na kokosie a dopiero potem moze byc na gryce i sie masowac!). Teraz jak łóżeczko stoi w sypialni i czeka na dzieciątko - to już bym chciała rodzic. A tu jeszcze pełny miesiąc. Mężowi w składaniu łóżeczka bardzo pomagała nasza starsza córka - też wyczekuje pojawienia się siostrzyczki. Pozdrawiam mamuśki 3-majcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu kilka kilo więcej :) Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........101cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....8,5kg......???........córeczka.......Łódź Sylwia_76......06.04.06.....16kg....???.........synek.......Sosnowiec wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....10kg......106.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....12,5 kg........???.....synek.......Poznań Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...11 kg........101cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......11kg....114cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....9kg.......94cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dziewczyny, że chciałabym być pierwsza, ale wiecie, jak to jest z tym naszym \"chceniem\". W sobotę będzie już początek 39 tyg. Przedtem lekarz mnie tak nastraszył, że bałam się o powrót do domu po zdjęciu szwu. Tymczasem tuż po kontrolnej wizycie- 3 dni po terminie( już mi kazali przyjść za 4 dni) odeszły mi wody, więc musiałam urodzić. Obawiam się, że może być znów powtórka z rozrywki, bo dzieci są nieprzewidywalne. Dziś zapakuję torbę dla malucha i mogę jechać... Napiszcie, czy Was też swędzą brzuchy, mnie strasznie, piecze, robi mi się aż czerwony w zetknięciu ze spodniami ciążowymi i nic nie pomaga. To najlepszy dowód na to, że mam już dość ciąży. Ja też zastanawiam się, jak to będzie w domu z nowym dzieckiem. Patrzę trochę przerażona na te maleńkie ubranka, są wielkości ciuszków baby- borna mojej córki... Odzwyczaiłam się zupełnie. A czy ktoś u nas jeszcze pracuje? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu u nas ruch fajowy :) widze, że reklama chlupacza/ marietty jest olbrzymia :) ja chce sobie jeszcze na wakacje jakieś piżamki u niej kupić i mojej siostrze na urodziny (12 kwietnia - moze mały zrobi niespodziankę i w jej święto się urodzi? fajnie by było). u mnie brzuszek coraz niżej, mam nadzieję, że przygotowania do porodu pełną parą mój organizm prowadzi :) no i Mały naciska mi głowką już tak prosto, jak by chciał się przekonac, że tamtędy się wychodzi. w sobotę będzie już skończone 36 tc, więc mogę już się pozbyć kochanego balasto-brzuszka :) no i zobaczyć malucha :) i w sobotę jeszcze wizyta u ginka i usg, pewnie ostatnie albo przed :D no i mam pytanie, ale to tylko do niemężatek (jeśli takie są) - idziecie do USC przed czy po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja ostatnio ma ogrom pracy w biurze. Wracam do domu skonana. Gotuje obiad, mieszkanie trochę posprzątam i padam z nóg. W tej sytuacji przygotowania do nadejścia dzidzi zeszły na dalszy plan. Na szczęście umówiłam się, że pracuje do końca miesiąca, a że termin mam pod koniec kwietnia, to myślę że się ze wszystkim wyrobię. Z praniem ubranek dla dziecka wstrzymuje mnie po za tym brak rozstawianej suszarki do ubrań. Nie chce suszyć ubranek w łazience, bo jest ona wspólna z toaletą i dość zawilgocona. Co do CZMP to nie jestem zorientowana jakie są tam „zwyczaje”. Najlepiej byłoby się tam przejechać i zapytać. Może jak już będę na zwolnieniu to tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er
Już jestem w tabelce miałm tylko inaczej wpisane pewno coś wcześniej pomieszałam no i kg. przybyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........101cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....8,5kg......???........córeczka.......Łódź Sylwia_76......06.04.06.....16kg....???.........synek.......Sosnowiec wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....10kg......106.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....12,5 kg........???.....synek.......Poznań Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. er..........20.04.06...10kg......???............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...11 kg........101cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......11kg....114cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....9kg.......94cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja dziś nie przespałam nocy, wierciłam sie okropnie a o 5 rano wziełam sie za jabłko. Ja też po przeczytaniu tego co pisała ta dziewczyna, zrobiłam sie czujna i zaraz sie denerwuje jak mała sie nie rusza i też dziś w nocy jak nie spałam to tylko pukałam sie po brzuchu i budziłam małą, całe szczęście odpowiadała , bo bym męża budziła. Ale za to od samego ranca daje kuksance po zebrach.:) Ja do ślubu poszłam w 21 tyg ciąży i raczej woleliśmy przed narodzinami dzidzi:) Mi tez sie wydaje że RRR bedzie pierwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wróciłam, ciągle 2 w 1:) Skurcze ustąpiły rozwarcie się nie zwiększa, a na dodatek z USG wyszło, że to już 36 tydzień ciąży i Kacperek jest duży (ponad 2,5 kilo) i zdrowy!!!!! Kamień z serca. Kazali mi wracać do domu, przygotować się bo ich zdaniem w przeciągu 2 tygodni urodze. Dzieki dziewczyny za miłe słowa, ale przyznam się że czytałam jeszcze wszystkiego. Nawet sie ciesze, że byłam w szpitalu. Dowiedziałam się duużowięcej i o rodzeniu i o póżniejszej opiece nad maleństwem. A i wiecie co?? W piątek rano mój mały obrócił się głową do góry!! I straszyli mnie cesarką, a już dziś przy badaniu wszystko było w normie. Ten mój mały to będzie niezły urwisek. Ide sie roz[pakować opowiem wam wszystko wieczorkiem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej od jakiegoś czasu narasta mi puchlizna :( tak na wieczór, w nocy i jak rano się budzę to mam taką nalaną twarz, stopy-baloniki i palce jak serdelki... ale jakoś tak szybko w ciągu dnia znikało.. teraz niestety już nie. poobcinałam gumki przy skarpetkach, poszłam zmierzyć ciśnienie do przychodni - oczywiscie podwyższone. mamy taki kompleks dla wszystkich od dzieci przez stomatologie, lekarzy rodzinnych do NFZowskiej poradni dla kobiet - i tylko tam mieli aparat do mierzenia ciśnienia haha babka poradziła mi mierzyć 2x dziennie ciśnienie, sprawdzić mocz i zgłosić się na izbę przyjęć. pewnie jutro pojadę. może dowiem się przy okazji co słychać u małego? tak między nami - myślę, że gdybym mogła być bardziej aktywna, trochę poćwiczyć, poruszać się to nie byłoby problemu.. ale niestety mam zabronioną wszelką aktywność fizyczną... buuu ja chcę na siłkę.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×