Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Mina39
http://mina29.fotosik.pl/ to jest link do stronki ze zdjęciami mojej rodzinki,... od jutra odstawiam nabiał... zobacze , może stan skóry poprawi się Kajowi.. dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze latwiej jest wstawic na forum zdjecie niz wysylac na poczte.Mi dzisiaj maz zrobi jakies zdjecia totez wkleje bo szczerze mowiac mam tylko zdjecia dzieci i meza ,bo zawsze ja robie.Moja Oliwcia naszczescie spi bardzo duzo prawie caly dzien i noc z przerwami na jedzenie , w dzien budzi sie ok 17.00 i juz czuwa do kapania do 20.00 potem jedzonko i zasypia.Ja nie nosze jej na rekach prawie wcale , wiktorii tez nie nosilam potem mialam swiety spokuj bo siedziala w jednym miejscu i sie sama bawila ,mnie nawet nie musiala widziec, no ale jesli dziecko placze to niestety trzeba brac na raczki albo lulac w wozeczku, moja prawie wcale nie placze .Wspolczuje wam dziewczynki ze macie tyle zmartwien z e swoimi dzieciaczkami...Zycze dla nich duzo zdrowka i oby te problemy szybko sie skonczyly!!!!!!!W poniedzialek podejdziemy do pediatry pokazac te krosteczki, nie mam doswiadczenia z krosteczkami bo wiki nie miala ani jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałam zapytać czy pijecie już Mamy karmiące piersią kawe???Ja na razie tylko inke:) Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko ja dziś wypiłam pierwszą słabą kawkę.Nawet mi smakowała po tak długiej przerwie!Myślę, że nie ma co przesadzać z tą restrykcyjną dietą-oczywiście wszystko zależy od dziecka, ale u nas wszystko ok. Zobaczymy.Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pije tylko inke, raz pokosztowalam delikatnej kawy rozpuszczalnej ale mi nie smakowala. co do vigantolu to tez daje 2 kropelki (mala uwielbia go) pozdrawiam ide do fryzjera nareszcie!!!! hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co picia kawy , to ja codziennie rano wypijam kubek rozpuszczalnej, i nie zauwazylam zeby cos bylo nie tak.Zreszta polozna mowila ze jeden dziennie dla podtrzymania cisnienia nie zaszkodzi napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko przykro mi bardzo ze psuje sie wam morfologia... do szpitala wzielam wszystko czego potrzebuje do pielęgnacji małej w domu + mleko+ butla+herbatka...w sumie w wojewodzkim byly ciuszki dla dziecka i przydzał- 4 pieluszki na dobe ale nie korzystalam z tego. Dla siebie wzielam ciuchy na przebranie i kapcie...notatki do nauki...ale z tymnie wyszlo akurat Warto wziac kocyk dla dziecka.... Jestes pewna ze chcesz z dzieckiem zdecydowac sie na pobyt ?? Ja teraz codziennie dojezdzam z Zosią na akademie ,płacę słono za taksówki bo kawalek to jest ale dziecka do szpitala nie dam....chyba ze zapadnie decyzja o transfuzji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirrikirri jeszcze zobacze co powie lekarz na konsultacji we wtorek. A twojej Zosi podawali jakieś leki jak byliście w Wojewódzkim?? A czemu jeżdzicie codzienie do akademi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno pytanie na odziale karmiłaś piersia i butla czytylko butla bo my jesteśmy na piersi?? Mysle ze w Waszym przypadku będzie mowa( jeśli zajdzie taka konieczność) o dotoczeniu krwi bo nasza pediatra powiedziała że na całkowitą transfuzje to nasze dziecko jest za duże.ale bądzimy dobrych myśki że obędzie sie u naszych dzieci bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie .moja dzidzia ma własnie swoja pore na marudzenie i próbuje ja uspokoic:)od jakiegos czasu zauwazyłam, ze dziwnie sie pręży-tak jakby chciała zrobić kupkę i nie mogła, ale to nie zatwardzenie. malutka budziła sie w nocy z płaczem i strasznie sie napinała. pediatra stwierdziła,że to moze coś z układem moczowym. czekamy teraz na wyniki badań moczu. jutro mój mąż wraca do pracy po zwolnieniu lekarskim. bedziemy same. powiedzcie czy Wasze malenstwa takze caly dzien spedzilyby przy piersi? ja nie moge sobie dac niekiedy rady-nie moge nic zrobuc, bo od razu jest wielki krzyk dajcie znac. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przyszła już moja mata edu więc zdaję relację. SUUUper. Nie spodziewałam że ją tak zainteresuje. Wiecie co - położyłam Diankę wczoraj na brzuszku a ona przewróciła się na plecki :). Ja byłam zdziwiona ale ona też :) Na boczek tez sie przewraca ale narazie lewy. Vigantolu daję 2 krople. Czy któras z was daje Vit b1? ja podaję 1/2 tabl raz dziennie. Co do uczulenia to na 100% była to oliwka bambino. W tesco jest promocja pampersa, do 2 jumbo packów dodają zabawkę fisher price\'a. Fajna. Przywiesiliśmy ją w wózeczku. Udanego dzionka. Fajna sprawa z tymi zdjeciami. Ale te wasze dzieciaczki fajne - ucałowania od wirtualnej ciotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Przyznam sie ze nie nadrobiłam jeszcze zaległości ale mam urwanie głowy: w szkole egzaminy i mała grymasząca Aloiram ja mam tak samo są dni ze nawet z pokoju nie wychodzę:O Teraz mała ma katarek i zatkany nosek, wpuszczam jej sół fizjologiczną, ale to nie wiele pomaga. Macie coś od katarków dla maluszków?? W tamtym tygodniu byliśmy na kontroli bioderek i jest oki :D:D, mieliśmy szczepienie tego samego dnia i mała była marudna. Płakało biedactwo. Jak ja bym chciała zaoszczędzić jej tych bolących kłóć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj tak czytam :( dziewczyny przykro mi ze wasze skarby tak cierpią:( aby szybko skończyły sie te problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dowy
mam pytanie: jakiej firmy masz wozek?i czy jest w miare lekki bo ja mam kombajn ciezki jak cholera i szeroki:( dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza a ściągasz katarek Fridą? Jest najlepsza!!! żadne gruszki nie udrażniają noska lepiej. I dobra też jest oprócz soli fizj. woda morska.Zakropic, na brzyszek dac dziecko i potem na plecki i ściągac. Jesli te specyfiki nie wystarczają to dobry jest Nasivin ale na krótko stosowac, max 3 dni trzy razy dziennie. Dowa a ile kosztuje paka tych pampersiaków w tesco? Mam prosbe napiszcie o tej macie cos wiecej - co ma takiego ze az taka droga, inne są po 80 czy 100zł, co ma takiego ze warto zapłacic? Co Was przekonało do kupna? Zapewne oglądałyscie przed zakupem wiele innych i czy ten plac zabaw zdecydowanie dłużej bedzie interesował malucha? Bo wszystkie są takie kolorowe i ładne. Jeśli jest ajlepsza (z jaiegos powodu) to pewnie tez kupie ale sie zastanawiam bo chce jeszcze kilka innych rzeczy kupic np. pałąk przypinany do fotelika samochod. i stojak z zabawkami, koleżanka ma i jest niezastąpiony - gdziekolwiek dziecko leży można nad nim postawic i ma zajęcie. Dowa Twoja mała to prawie ta sama data urodz. co moja a jeszcze sie nie przewraca z brzusia na plecki, tylko z boczków na plecki to już dawno. Dużo gaworzy i bardzo lubi jak sie do niej mowi. Zabawki też ją coraz bardziej interesują, do kąpieli zeby ją czyms zając, zakłądam nałuszniki pluszowe z zajączkami starszej córki - jest wtedy taka wpatrzona, aż buzie otwiera i już wtedy nie płacze. Wyglądam nieco komicznie w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wózek graco quattro deluxe tour. Nie należy do lekkich. Mieszkam w bloku i mam problem ze zniesieniem go. Szczególnie teraz kiedy to nosidło dla niemowlaków jest za małe i muszę znieść wózek razem z dzieckiem :( Uwaga: nie mieści się do bagażnika samochodu typu sedan - trzeba zdejmować kółka. Jeżeli nie musisz nosić wózka to go polecam. Co u nas taka cisza na forum? Taka beznadziejna pogoda jest tylko u mnie? Może u was słoneczko świeci i na spacerkach jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolu: Pieluchy są po 46,99 - pampers 3, a ta zabawka kosztuje ok 20zł. Co do maty: oglądalismy różne maty ale chcielismy żeby była duża. Ta jest. To lusterko zachęca do podnoszenia główki, a to do kopania wydaje dzwieki jak się w to uderzy. Zabawki są super i jest ich sporo. My nie żałujemy. Jest ładnie wykonana i mam nadzieje bezpieczna. Widziałam na któryms forum zdjęcia maty canpool jak takie cos plastikowego wyszło z pałąka. dziewczyna odradzała tą matę - bo dobrze że nie do oczka weszło maluszkowi. Ta mata tez jest fajna ale mała. http://www.allegro.pl/item103983996_fisher_price_materacyk_3_w_1_new_2006_.html renolu tu dodają pałąk z zabawkami - o taki Ci chodzi? http://www.allegro.pl/item106032888_mata_plac_zabaw_tiny_love_wys_0zl_super_gratisy_.html Co do tego przewracania to też byłam w szoku że tak szybko - chyba nie ma w tym nic nieprawidłowego????? Biegnę bo mała się budzi. Zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola szczerze mowiac to nie wiem jak ta frida wyglada:O mam zwykła gruszke i nie zawszemoge katar nia wyciagnac. Dzieki za rady. ja z mała na rekach, koniec juz spania i tak cały dzien z nia wojuje. nie mam juz pomysłów na nia, a najgorsze to to ze w wozku tez sie drze, wiec spacery odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sineqanone: http://www.allegro.pl/item105119303_105119303.html z gratisów wybralismy pomarańczowego ozzego - duży jest ale za bardzo nie mam gdzie przywiesić. Jak powiesiłam na pałąku przy lezaczku to inne zabaweczki ginęły. Ale Dianka była zdziwiona :) i jeszcze konika morskiego - przywieszkę - przydaje się i do maty i leżaczka. Roza jak moja mała nie chce spać to tak wędrujemy: od łóżeczka bo tam są rybki na pozytywce, póżniej leżaczek i mata. Czas tak schodzi że czas na karmienie :) Renola co do maty: jak ona kopie w to coś na nóżki to ruszają się pałąki więc te zabaweczki się bujają. Jak ona przy tym się śmieje. Naprawdę Ci polecam. Aż miło popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×