Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kryspi, po mojemu to jesli nie ma przy tym zadnej wysypki ani bolesci to nie ma powodu do zmartwien.Dziecko sie oczyszcza, jedne dluzej inne krocej, jedne wczesniej inne pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renola dzięki za opinię...niemały to dla mnie wydatek ale chyba się na niego zdecyduję bo widzę po zdjęciu ,ze moze posłuzyć takze większemu dziecku. Co do podgrzewania mleka... używam tradycyjnej kuchenki gazowej :) Mała pije po 120 ml mniej wiecej co 3-4 godziny. W międzyczasie dostaje herbatkę koperkową i wypada tak : butla- 2h herbatka -1lub 2 h butla itd... Mam pytanie odnosnie wody...używacie przegotowanej kranówy czy mineralnej ?? kryspi- zielona kupka przy karmieniu piersią to nic specjalnego... Ja mam raczej problem bo mała niezałatwiła się jeszcze od wczoraj a bardzo się stara.... jak moge jej pomóc ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirrikirri ja uzywam Zywca niegazowanego, nie trzeba go nawet przegotować, ma atesty i nadaje się dla dzieci. Ja mojej pomagam kładac ja na wznak i delikatnie przyginajac kolanka do brzucha. Zazwyczaj działa i łatwiej jej w takiej pozycji zrobic kupke. Niektorzy uzywaja termometra do odbytu ale jak na moje to za duza ingerencja. Czasem tez masuje jej brzuch ciepła pieluszką. Julka ma dzis 7 tyg i wazy 4100, czyli przybrała 1300 po szpitalnym spadku. Mysle, ze to ok, poprostu jest drobnej budowy. ciekawe tylko po kim...;) ani po mamie ani po tacie. Wczoraj gin mi powiedział, ze w ciąze moge zajsc najwczesniej po 1.5 - 2 latach. Podobno po CC to te 1,5 to minimum. Czyli juz przed 30-tka nie zdaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdaze ... urodzić przed 30tką a chciałam, bo jednak im pózniej tym trudniej podobno. W sumie to nie wiem, czy zdecydujemy się na drugie ale nie chcialabym, zeby mała była jedynaczką. Sama byłam przez 12 lat i to nic fajnego! aaa chcialam sie zapytać: czym można dopajać dzieci oprocz koperkowej??? ja daje taka Hippa na trawienie ale chcialabym tez podawac cos zwykłego bez działania na brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Damianek od 3 dni namiętnie ssie kciuk...jest chowany bez smoczka..ale nie wiem czy teraz nie powinnam spróbować mu go podać?Niby jest napisane w poradnikach ,że ssanie paluszków to \"naturalny etap rozwojowy\"ale wiem też,że ssanie kciuka to może być paskudny nałóg.Co sądzicie na ten temat?Może któraś z Was ma podobny problem? Miłego dnia!a ja wstawiam wodę na podróbkę kawy czyli inke:)I czytam co u Was bo mam troszkę zaległośći..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez
boże...napisałam długą wypowiedz i mi siostra okno zamkneła... takwiec teraz w skrócie: Agnes... patrzylam na fotke Twojego dziecka i....jest podobnedomojego :)....zresztą urodzone tego samego dnia... moja Zosia teżjest drobna...i jedynie stopę ma dużą :) :) Co do wody ...to wlasnie czylalamartykuł o wodach w gazecie konsumenckiej i ten Żywiec ktory uwazalam zataki dobry wcale nie wypadł dobrze... to był artykuł ogólnie ożywnosci przeznaczonej dla dzieci i pokazane byłó ile są warte te atesty i jak mozna "kupić" pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka... i dlatego na mnie jużta opinia wrażenia nie robi bo wiem ze to czysty marketing.... Tylko bnadania w niezaleznych laboratoriach są coś warte ...dlatego przetestowano wody w Niemczech i już lepiej wypadła od Żywca Nata...i tej ostatniej wlasnie uzywam... ale przegotowanej.... Zdrugiej strony slyszalam ze po gotowaniu wody robi sie ona zbyt jałowa i to też źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Hello Kryspi i elle24, napiszcie ile ważyły i mierzyły wasze dezieci to dopiszemy was do tabelki Kupiłam dzis małemu 8 ubranek NOWYCH!!!! za 50 zł szok a jakie sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraz sobie Marteczka, że na targu. Przez przypadek wpadły mi w rece, jesansy i sztruksy rozpiname w kroku, -pajacyka, bluza z kapturkiem, 2 koszulki polo, body. Wszysko sliczne, nowe i blekitne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Mina jak Ty to robisz, że odkładasz dziecko do łóżeczka i SAMO zasypia...???? Tylko pozazdrościć....U nas zasypianie małej czy to w dzien czy w nocy to istny horror.Milenka marudzi, płacze oczka jej same lecą a ta dalej nie śpi, trzeba ja kołysać w wózku albo nosić z pół godziny na rękach... :( inaczej drze się w niebogłosy.... Co do ssania łapek to przerabiamy to właśnie od kilku dni...A ja myślałam, że ona jest głodna... :O I pakowałam jej na zmianę cyca i butelkę....Dzisiaj rano malutka miała straszne zaparcie, namęczyłyśmy się obie.... Kończę bo drzemka sie juz kończy i słysze kwękanie...PA!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Jaś urodził się 5 kwietnia. Ważył 4400 i mierzył 59 cm - klopsik! Za to teraz przybiera wolniej - przez 7 tygodni - do pierwszego szczepienia tylko 900 g. Agnes, ja też słyszałam, że woda Żywiec nie jest tak dobra jak chwali się nią producent. Podobnojest w niej więcej bakterii niż w zwykłej kranówie, dlatego wodę trzeba przegotować przed przygotowaniem mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Data urodzenia.....Waga......Cm.......Miasto..............Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.......18.03.06........3030g.....55cm......Poznań..............Krzyś Leonek gial@o2.pl Kasia27.......19.03.06........2100g.....51cm..........................Alicja Elizabetaa ...23.03.06........3100g.....55cm .....Bytom ..............Iga RRR...........26.03.06........3460g.....56cm..........................Mikołaj Ania26........29.03.06........4020g.....59cm......Rzeszów.............Milenka..... aniachodak@tlen.pl Mo.nika.......03.04.06........3200g.....51cm......Bremen..............Jakub Madelaine.....03.04.06........3730g.....57cm......Szczecin............Milenka Aga_krz.......04.04.06........3900g.....56cm......Szamotuły...........Roksana..... kriwas@poczta.tp.pl Kizia.........04.04.06........3180g.....53cm..........................Julia ANNA80........05.04.06........3400g.....55cm..........................Milena...... melania26@op.pl Monikaa_......05.04.06........2570g.....50cm......Opatów..............Małgorzata Krysi………….05.04.06………….4400g……..59cm……………………………Jaś Dowa .........06.04.06........4060g.....60cm .....Łódź ...............Diana Milena dowa1@o2.pl Renola........08.04.06........3100g.....55cm......śląskie.............Julia.....ptrenata@plusnet.pl Grazie........09.04.06........3900g.....58cm..........................Maciek wera66........09.04.06........3650......57cm......Ostrowiec...........Oskar Marteczka77...10.04.06........4350g.....62cm......Lublin..............Damianek Lolonek.......10.04.06............................Sucha Beskidzka.....Leon Mikołaj Mina29........11.04.06........3400g.....55cm......mazowieckie.........Kajtek Jenefer25.....12.04.06........3250g.....60cm......Głogów..............Julcia Joasia79......12.04.06........3200g.....56cm......Łódź................Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia......12.04.06........3450g.....53cm......Aleksandrów Łódzki..Olek....olakrowka@tlen.pl Agneska.pop...14.04.06........3800g.....61cm......Chełm...............Brajan..... agneska.pop@op.p Witch3........14.04.06........3500g.....54cm......Chełmno.............Karolinka rybka25 ......14.04.06........3350g.....50cm .....Rakoniewice ........Marcel Róża..........17.04.06........2650g.....53cm......Olsztyn.............Majka Ola23.........19.04.06........3759g.....56cm..........................Julia kirrikirri....19.04.06........3450g.....57cm......Gdańsk..............córka Agnes_Bdg.....20.04.06........3060g.....54cm......Bydgoszcz...........Julia...... agnes78@op.pl Er............20.04.06........3200g.....58cm......ok.Łodzi............Hubert macieja8......21.04.06........3990g.....57cm......Gdynia..............Kinga Sylwia_76.....21.04.06........4000g.....60cm......Sosnowiec...........Andrzej Sineqanone....22.04.06........4150g.....62cm......Białystok...........Ola Silvia27......22.04.06........3950g.....59cm......Wrocław.............Kacperek Kasika1.......24.04.06........3590g.....58cm......Rzeszów.............Kacperek... kasiapodolec@wp.pl słoneczko27...28.04.06........3410g.....55cm......Gdańsk..............Martynka... mr_adam@wp.pl asmana........29.04.06........3500g.....54cm......Olsztyn.............Iza serek.........30.04.06........3450g.....55cm......Łódż................Joasia Viki2.........01.05.06........3200g.....53cm......Krosno..............Oliwia..... ndorota1@o2.pl 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 czekamy na informacje , dziewczyny odezwijcie się Przyszła Mama....05.04.06..... Czekolada_29.....08.04.06..... Gabrysia*........11.04.06......Wrocław. marta771.........15.04.06......Warszawa marta771@op.pl anette1111.......16.04.06......Mielec krystyna_100 ....18.04.06......Warszawa Lolcia.................23.04.06....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes_Bdg 🌻 mi mój gin powiedział że po cc moge już zacząc się starac o rodzeństwo dla Kaja już pól roku po cc. Przecież brzuch od razu nie robi się wielki tylko stopniowo i trzeba wziąć poprawkę na to że może nie uda się zajść w ciążę w pierwszym miesiącu starań więc ja w październiku zaczynam staranka :) Marteczka77 🌻 ja ssałam kciuk jak byłam dzieckiem smoka nie chciałam i efekt: krzywy zgryz krzyżowy i lata wizyt u ortodonty. Anna80🌻 nie wiem jak to się dzieje, ale od początku Kajtek zasypia sam, bez lulania itd. może dlatego że byłam po cc i nie mogłam go dźwigać (chociaż niemąż był ze mną w domu i pomagał) ale też że na miejscu nie ma babci do rozpieszczania. Już w szpitalu kładłam go do tej \"wanienki\" i zasypiał a koleżanka w sali telepała tym żeby dziecko spało.. Kajtek też namiętnie wcina ręce ale tylko wtedy kiedy jest głodny.. a dzisiaj dostałam matę Tiny Love.. super sprawa :) polecam jak kogoś stać to w końcu prawie 300zł ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozia
do miny 29 witaj co to jest za link bitefight????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała dzisiaj jak nigdy malo spala, przysypia sobie tylko na chwile i sie budzi....ale mimo to udalo mi sie pomyc wszystkie okna i wyprac firanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilki-ja też dziś nie mam lekko bo jestem sama z chłopaczkami(mąż pracuje do jutra)i też mi sie udało umyc okna(zostały dwa:))Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! No u mnie podobnie jak u Ciebie Viki2 i u Marteczko77 miałam dzisiaj ciężki dzień. Właściwie nie tyle ja co Juleczka. To, że prawie nie spi w ciagu dnia to norma, ale dzisiaj nawet chwilki się nie zdrzemnęła i nie dała się odkładać ani do bujaczka, ani na matę. Może coś się dzieje z ciśnieniem, albo pogodą. A tu chrziny za pasem, a ja nie miałam nawet szansy nic dzisiaj zrobić. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek już śpi a Damianek nie..ale lezy w nosidełku grzecznie.Ja tylko szybka kapiel i zabieram małego do łózka..cycuś i spać:)dobranoc wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Dziewczyny może któraś z was ma do odsprzedania laktator. Zależy mi na takim, który by dobrze i szybko ściągał pokarm, bo ja mam nawał, a od ściągania ręcznego bolą mnie piersi. Czekam na szybką odpowiedz. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozia🌻 odpowiadam... Bitefight to gra internetowa.. jesteś wilkołakiem albo wampirem. .polujesz zdobywasz złoto, pijesz krew.. walczysz z innymi.. jak ktos nacisnie ten mój link to zostanie pogryziony a ja zdobęde punkty doświadczenia i kolejny poziom.. to tak w skrócie.. a w to bawi się mój niemąż.. juz jest pokąsanych ofiar przez link 50 :) a ja mu pomagam hihi niech ma . a co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozia
jak pokasanych???? ale to nie jest niebezpieczne dla komputera?? pokasanego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, boli mnie gardło a dookoła panuje jakis wirus, jutro ide do lekarza boje sie zeby małej nie zarazic... Mina29, mnie gin nastraszył ostro i nie chodzi bynajmniej o brzuch tylko o macice. Ze tkanki macicy potrzebuja min 1, 5 roku zeby sie zrosnac inaczej moze dojsc do pekniecia macicy w ciazy albo w trakcie porodu! Ja dla pewnosci pojde jeszcze do drugiego lekarza, bylam u niego tez w ciazy 2 razy tak na wszelki wypadek i zobaczymy co on powie mi w tym temacie :) Wiecie z ta woda to faktycznie moze lepiej ja gotowac. Pediatra odradzil mi zmiane mleka i zostaje przy bebiko. Własnie dalam Julce herbatke hippa, zero entuzjazmu ale wypiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozia 🌻tu masz wszystko o bitfight..http://s12.bitefight.pl/bite/faq.php a jak wejdziesz przez mój link to się zarejestrujesz.. Agnes 🌻 mój gin mówił mi o macicy. Jest ginekologiem połoznikiem z 20 letnim stażem pracy, wykonuje cc u nas w szpitalu najlepiej, i powiedział , że miał przypadki , że dziewczyna zaraz po cc zachodziła w ciążę i cóż... wiadomo. .większa kontrola nic więcej.. mnie zbadał powiedział że się szybko i super goi więc nie ma problemu a te pół roku to po to żeby gospodarka hormonalna doszła do normy i organizm nie był tak eksploatowany. .karmienie przecież zabiera energię itd. Opisał mi również przebieg operacji w trakcie drugiej cc: jest wycinana blizna. więc w tym przypadku następuje ubytek tkanki macicy i brzucha, trzeba pilnować żeby w ciąży nie przytyć za dużo.. ja sobie folgowałam .. cukierki, lody itd i 25 kg przytyłam.. za drugim razem muszęsię pilnowac .. to wszystko .. i to jeszcze jak pisałąm , że może się nie udać za pierwszym razem.. chociaż chiałabym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc własnie dlatego zasięgnę drugiej opinii :) Co lekarz to zdanie Nie to żebym już teraz zaraz planowała drugie maleństwo ale kto wie... Na początku zaraz po porodzie powiedziałam, że ani nawet pół dziecka ale teraz myślę juz inaczej ;) A Tobie Mina życzę powodzenia w jesiennych staraniach! Super jest taka mała róznica miedzy dzieciaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiam dziewczynki ze sie ciesze ze mam tylko dwa lata roznicy miedzy dziecmi, odchowam sobie teraz w raz a potem moge zajac sie kariera, moze nawet jeszcze jakis kierunek zrobie, mysle o farmaceutyce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mój synek też nie chce sam zasypiać tylko żeby go bujać,ale czytałam ,że takie noszenie na rączkach rozwija zmysł rownowagi .Lubi też jak mu się śpiewa kołysanki i wtedy też zasypia szybciej. Dziś była położna i powiedział ,aby nie pozwalać spać na brzuszku nawet pod kontrolą tylko nie wiem dlaczego bo ostatnio dobrze mu się spało w takiej pozycji. Na stronie http://www.marylarodowicz.pl/ jest płyta LP z kołysankam \"Był sobie król \"z 1984 r. jak byłam mała to miałam taką i teraz właśnie przy niej najlepiej zasypia synek polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×